Tablice autobusowe - zdjęcia.

Dyskusje o organizacji komunikacji międzymiastowej w Polsce

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

zp
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Re: Tablice autobusowe - zdjęcia.

Postprzez zp » sobota, 11 lutego 2017, 19:54

Taka tablicę otrzymałem, kurs PUŁAWY-ZAMOŚĆ 14.30. Będąc kiedyś w Puławach widziałem
jak Volvo odjeżdża samotnie z kierowcą a busy konkurencji co 10 min w kierunku Lublina załadowane po brzegi. Napisali to dla zachęty aby czerwona tablica nie odstraszała pasażerów bo ceny biletów nie różniły się na kursach pośpiesznych i zwykłych do Lublina.
pajaskolski
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pajaskolski » sobota, 11 lutego 2017, 23:00

Tu znowu potwierdza sie to, o czym piszemy. Ludzie "tam" wolą upychać sie w ciasnocie, tłuc sie busidłem niż jechac volvo. Tego sie nie zmieni...
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jarkie » czwartek, 16 lutego 2017, 22:45

[quote="pajaskolski"]Puławy - Lublin - Krasnystaw -Zamość tablica jak trzeba, na czerwono, kurs pospieszny, ale ceny zwykłe, co dopisał ktoś odręcznie na tej tablicy długopisem czy innym mazakiem... Ciekawe, czy ktoś chętny do jazdy kierował się tym dopiskiem o ile tę informację zauważył.

Wątpię czy ktoś zwrócił uwagę na taki miniaturowy dopisek na kursowej tablicy. Informacja o niższych cenach powinna być bardziej wyeksponowana np. przez jakąś oddzielną tablicę.
Konradix
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Konradix » piątek, 17 lutego 2017, 09:25

Pózniej z tego co pamiętam jezdzili z duża talica -30%
"Śilnik, skrzynia, mostu wycie... Autobusy ponad Życie" (PKS Krasnystaw [*] , PKS Tomaszów Lub. [*] , PKS Hrubieszów [*], PKS Biała Podlaska [*], PKS Puławy [*])
Poprzednia strona