Rozkłady weekendowe

Dyskusje o organizacji komunikacji międzymiastowej w Polsce

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

kasztelan54
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 520
Dołączył: poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 23:41

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez kasztelan54 » piątek, 6 lipca 2018, 10:27

PZTP Lipno póki co bez zmian w weekendy jednak mają wprowadzać zmiany we wrześniu związane z nowymi kursami.
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » piątek, 6 lipca 2018, 10:35

Dzięki za zainteresowanie tematem, uzupełniłem mój post.
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » piątek, 6 lipca 2018, 10:48

[quote="Lubel"][size=150]ROZKŁAD JAZDY 2018/2019[/size]

PKS Mrągowo - bez zmian

PKS Złocieniec
    13:55 Złocieniec - 16:10 Koszalin [+bem]
    17:00 Koszalin - 19:28 Złocieniec [+bem]

    13:50 Złocieniec - 18:09 Poznań [+b]
    19:05 Poznań - 23:23 Złocieniec [+b]


Bak-Bus Baligórod (rozkład wakacyjny)

    Żubracze 07:35 - Cisna 07:46/09:15 - Żubracze 09:26 [+b]

    Cisna 06:25 - Sanok 07:47 [L]
    Sanok 08:35 - Ustrzyki Górne 10:55 [L]
    Ustrzyki Górne 11:40 - Lesko 13:30 [L]
    Lesko 14:00 - Cisna 15:00/15:05 - Baligród 15:29 [L]

    Cisna 08:20 - Ustrzyki Górne 09:13 [L]
    Ustrzyki Górne 18:05 - Cisna 18:58 [L]


PKS Łosice - brak danych

PKS Voyager Lubań
    Lubań 07:30 - Jelenia Góra 09:27 [E]
    Jelenia Góra 10:40 - Lubań 12:03 [E]

    Lubań 08:15 - Wrocław 11:10 [b
    Wrocław 14:40 - Lubań 17:29 [b

    Lubań 16:25 - Wrocław 19:21 [7bm]
    Wrocław 20:30 - Lubań 23:21 [7bm]

    Lubań 04:25 - Wrocław 08:33 [bn]
    Wrocław 17:30 - Lubań 20:19 [bn]

    Lubań 07:00 - Zgorzelec 07:38 [E]
    Zgorzelec 08:05 - Lubań 08:39 [E]
    Lubań 09:30 - Zgorzelec 10:10 [E]
    Zgorzelec 11:00 - Lubań 11:32 [E]

    Lubań 12:30 - Zgorzelec 13:03 [b
    Zgorzelec 13:08 - Jelenia Góra 14:51 [b
    Jelenia Góra 15:40 - Zgorzelec 17:30 [b
    Zgorzelec 18:10 - Lubań 18:45 [b

    PKS Zduńska Wola
      Łask 4:55 - Zduńska Wola 5;43 [E]
      Zduńska Wola 6:05 - Łask 6:43 [E]
      Łask 7:05 - Zduńska Wola 7:48 [E]
      Zduńska Wola 8:19 - Łask 9:00 [E]
      Łask 9:00 - Zduńska Wola 9:43 [E]
      Zduńska Wola 10:04 - Łask 10:46 [E]
      Łask 11:10 - Zduńska Wola 11:53 [E]
      Zduńska Wola 12:04 - Łask 12:46 [E]
      Łask 12:50 - Zduńska Wola 13:38 [E]
      Zduńska Wola 14:05 - Łask 14:52 [E]

      Łask 11:25 - Łódź 12:20 [bm]
      Łódź 12:54 - Częstochowa 16:29 [bm]
      Częstochowa 17:20 - Łódź 20:45 [bm]
      Łódź 21:00 - Łask 21:57 [bm]

      Widawa 15:15 - Łódź 16:45 [Bb]
      Łódź 18:30 - Widawa 20:01 [Bb]


    MarcoPolo Bus Baranowo

      Książ Wielkopolski 05:55 - Poznań 07:10 [Eden]
      Poznań 09:25 - Książ Wielkopolski 10:40 [Eden]
      Książ Wielkopolski 10:50 - Poznań 12:05 [Zden]
      Poznań 13:00 - Książ Wielkopolski 14:15 [Eden]
      Książ Wielkopolski 15:15 - Poznań 16:30 [Zden]
      Poznań 17:35 - Książ Wielkopolski 18:50 [Eden]

      Dolsk 06:00 - Poznań 07:10 [Edn] [+edn]
      Poznań 07:15 - Dolsk 08:25 [Edn] [+edn]
      Dolsk 08:30 - Poznań 09:40 [Edn] [+edn]
      Poznań 10:35 - Dolsk 11:45 [Edn] [+edn]
      Dolsk 13:25 - Poznań 14:35 [Edn] [+edn]
      Poznań 15:30 - Dolsk 16:40 [Edn] [+edn]
      Dolsk 18:35 - Poznań 19:45 [Edn] [+edn]
      Poznań 19:50 - Dolsk 21:00 [Edn] [+edn]

      Słupca 06:00 - Poznań 07:29 [Cedn]
      Poznań 07:35 - Słupca 09:04 [Cedn]
      Słupca 09:30 - Poznań 10:59 [Edn] [+edn]
      Poznań 11:30 - Słupca 12:59 [Edn] [+edn]
      Słupca 13:05 - Poznań 14:34 [Edn] [+edn]
      Poznań 15:10 - Słupca 16:39 [Edn] [+edn]
      Słupca 17:45 - Poznań 19:14 [Edn] [+edn]
      Poznań 19:15 - Słupca 20:44 [Edn] [+edn]


    PZPT Człuchów

      06:15 Cierznie - 06:53 Czarne [6]
      07:00 Czarne - 08:12 Czarne [6]
      10:30 Czarne - 11:42 Czarne [6]
      11;45 Czarne - 12:23 Cierznie [6]


    PZTP Lipno

      Skępe 5:22 - Lipno 5:42 (6+)
      Lipno 6:00 - Skępe 6:20/6:22 - Lipno 6:42 (6+)
      Lipno 7:25 - Tłuchowo 8:06/8:15 - Lipno 9:11 (6+)
      Lipno 11:05 - Skępe 11:25/11:45 - Lipno 12:10 (6+)
      Lipno 12:55 - Skępe 13:15/13:20 - Lipno 13:40 (6+)
      Lipno 14:15 - Tłuchowo 14:56/15:10 - Lipno 15:50 (6+)
      Lipno 16:00 - Skępe 16:20 (6+)
      Skępe 18:20 - Lipno 18:45/19:10 - Skępe 19:37 (6+)
      Skępe 21:15 - Lipno 21:35/ 22:15 - Skępe 22:35 (6+)

      Lipno 5:20 - Kikół 5:32/5:35 - Lipno 5:47 (6+)
      Lipno 6:10 - Kikół 6:22/6:25 - Lipno 6:37 (6+)
      Lipno 7:20 - Lipno przez Kikół, Dąbrówkę 8:16 (6)
      Lipno 9:15 - Kikół 9:27/9:40 - Lipno 9:54 (6)
      Lipno 10:30 - Lipno przez Dąbrówkę, Kikół 11:24 (6)
      Lipno 14:30 - Kikół 14:42/14:50 - Lipno 15:01 (6+)
      Lipno 19:25 - Kikół 19:37/19:40 - Lipno 19:52 (6+)
      Lipno 22:20 - Kikół 22:32/22:35 - Lipno 22:46 (6+)

      Chrostkowo 5:00 - Lipno 5:19 (6+)
      Lipno 7:30 - Dąbrówka 7:52/7:53 - Lipno 8:15 (7)
      Lipno 8:20 - Głęboczek 8:50/8:50 - Lipno 9:15 (6)
      Lipno 10:40 - Dąbrówka 11:02/11:03 - Lipno 11:25 (7)
      Lipno 11:30 - Głęboczek 12:00/12:00 - Lipno 12:25 (E)
      Lipno 15:01 - Chrostkowo 15:17 (6+)
      Chrostkowo 19:05 - Lipno 19:24 (6+)
      Lipno 22:46 - Chrostkowo 23:02 (6+)

      Lipno 6:40 - Lipno 7:20 przez Brzeźno (6+)
      Lipno 8:10 - Lipno przez Suradowo 8:48 (6)
      Dobrzyń nad Wisłą 10:00 - Lipno 10:35 (+)
      Lipno 11:00 - Lipno przez Suradowo 11:38 (6)
      Lipno 11:50 - Dobrzyń nad Wisłą 12:25/12:50 - Lipno 13:25 (6+)
      Lipno 14:10 - Dobrzyń nad Wisłą 14:45 (6+)

      Bobrowniki 6:10 - Lipno 6:37 (6+)
      Dobrzyń nad Wisłą 7:30 - Lipno 8:05 (6)
      Lipno 7:40 - Bobrowniki 8:06/8:30 - Lipno 8:57 (6+)
      Lipno 10:30 - Lipno przez Brzeźno 11:11 (6+)
      Lipno 11:20 - Bobrowniki 11:46 (6+)
      Bobrowniki 13:20 - Lipno 13:47 (6+)
      Lipno 14:30 - Bobrowniki 14:56 (6+)
      Bobrowniki 18:00 - Lipno 18:27/19:30 - Bobrowniki 19:56 (6+)


    PKS Łuków

      03:40 Łuków - 06:29 Warszawa [Em]
      08:15 Warszawa - 11:04 Łuków [Em]

      04:40 Serokomla - 05:34 Łuków [6n]
      14:30 Łuków - 15:35 Krzówka [S6n]

      04:45 Krzywda - 05:24 Łuków [6n]
      14:30 Łuków - 15:35 Krzywda [6n]

      06:21 Ciechomin - 07:25 Łuków [6n]
      10:20 Łuków - 11:41 Siedlce [dnux]
      12:10 Siedlce - 13:31 Łuków [dnux]
      14:30 Łuków - 15:38 Wola Mysłowska [6n]

      06:45 Konorzatka - 07:30 Łuków [6n]
      15:40 Łuków - 16:25 Konorzatka [6n]

      06:50 Łuków - 09:45 Warszawa [En]
      13:15 Warszawa - 16:10 Łuków [En]

      06:55 Łuków - 09:58 Warszawa [En]
      15:15 Warszawa - 17:46 Łuków [En]

      07:10 Łuków - 09:29 Lublin [En]
      12:40 Lublin - 15:00 Łuków [En]

      08:20 Łuków - 10:51 Warszawa [du]
      15:40 Warszawa - 18:43 Łuków [du]

      09:20 Łuków - 12:23 Warszawa [du]
      15:20 Warszawa - 18:15 Łuków [du]

      04:50 Stoczek Łukowski - 05:34 Łuków [En] ***
      11:00 Łuków - 13:19 Lublin [Bdu]
      15:00 Lublin - 17:10 Łuków [Bdmu]
      15:50 Stoczek Łukowski - 17:08 Łuków [7df]
      17:20 Łuków - 18:05 Stoczek Łukowski [67dux]

      13:30 Łuków - 15:49 Lublin [Bdu]
      16:40 Lublin - 19:39 Stoczek Łukowski [Bdu]

      13:30 Łuków - 16:43 Warszawa [an]
      19:00 Warszawa - 22:13 Łuków [an]

      15:20 Łuków - 17:30 Lublin [57bu]
      18:30 Lublin - 20:56 Łuków [57bu]

      16:00 Łuków - 18:49 Warszawa [57a*]
      21:00 Warszawa - 23:49 Łuków [57a*]

      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      05:00 Stoczek Łukowski - 7:59 Lublin [En]
      09:45 Lublin - 11:45 Łuków [SF6nu]

      07:00 Januszówka - 07:12 Stoczek Łukowski [7d]
      07:55 Stoczek Łukowski - 08:03 Jamielne [7d]
      08:05 Jamielne - 08:13 Stoczek Łukowski [7d]
      09:00 Stoczek Łukowski - 09:12 Januszówka [7d]
      09:12 Januszówka - 09:20 Stoczek Łukowski [7d]
      10:15 Stoczek Łukowski - 10:27 Mizary [27d , f - we wtorki]
      10:30 Mizary - 10:42 Stoczek Łukowski [27d , f - we wtorki]
      10:45 Stoczek Łukowski - 11:01 Łosiniec [7d]
      11:05 Łosiniec - 11:21 Stoczek Łukowski [7d]
      13:30 Stoczek Łukowski - 13:46 Łosiniec [7d]
      13:50 Łosiniec - 14:06 Stoczek Łukowski [7d]
      15:50 Stoczek Łukowski - 17:08 Łuków [7df]
      17:20 Łuków - 18:05 Stoczek Łukowski [67dux]

      09:30 Wnętrzne - 09:53 Stoczek Łukowski [7d]
      11:00 Stoczek Łukowski - 11:08 Jamielne [7d]
      11:10 Jamielne - 11:18 Stoczek Łukowski [7d]
      11:30 Stoczek Łukowski - 11:53 Wnętrzne [27d , f - we wtorki]


    PKS Mobilis oddział Ostróda

      6:40 Ostróda-Bydgoszcz [U]
      12:45 Bydgoszcz-Ostróda [U]

      5:30 Dąbrówno-Ostróda [E]
      6:50 Ostróda-Dąbrówno [HD][6]
      9:20 Dąbrówno-Ostróda [E]
      13:00 Ostróda-Dąbrówno [E]
      14:00 Dąbrówno-Ostróda [HD][6]
      15:25 Ostróda-Dąbrówno [E]

      5:23 Marwałd-Ostróda [6]
      7:50 Marwałd-Ostróda [HD][6]
      12:10 Ostróda-Dylewo [6]
      12:45 Dylewo-Ostróda [6]
      15:45 Ostróda-Marwałd [6]

      5:25 Zalewo-Ostróda [E]
      6:45 Zalewo-Ostróda [S][6]
      9:30 Ostróda-Zalewo [E]
      10:35 Zalewo-Ostróda [E]
      11:55 Ostróda-Zalewo [E]
      14:00 Zalewo-Ostróda [E]
      15:30 Ostróda-Zalewo [E]
      18.05 Ostróda-Zalewo [E]

      8:00 Morąg-Ostróda [E]
      11:00 Ostróda-Morąg [LE]
      15:30 Ostróda-Morąg [E]
      17:10 Morąg-Ostróda [LE]
      18:20 Ostróda-Morąg [E]
      7:45 Ostróda-Morąg [E]
      9:20 Morąg-Ostróda [E]
      11:30 Ostróda-Morąg [E]
      12:55 Morąg-Ostróda [E]
      16;00 Morąg-Ostróda [E]

      10:45 Morąg-Chojnik [6]
      11:30 Chojnik-Morąg [6]

      6:45 Morąg-Miłakowo [E]
      7:15 Miłakowo-Morąg [E]
      9:30 Morąg-Miłakowo [E]
      10:13 Miłakowo-Morąg [E]
      12:00 Morag-Miłakowo [E]
      12:45 Miłakowo-Morąg [E]
      14:05 Morąg-Miłakowo [E]
      15:01 Miłakowo-Morąg [E]
      16:05 Morąg-Miłakowo [S][6]
      16:33 Miłakowo-Morąg [S][6]

      5:55 Morąg-Olsztyn [E]
      8:40 Olsztyn-Morąg [E]
      13:25 Morąg-Olsztyn [E]
      14:50 Olsztyn-Morąg [E]

      8:10 Morąg-Słonecznik [HD][6]
      8:35 Słonecznik-Morąg [E]

      9:00 Morąg-Kretowiny [L6]
      9:15 Kretowiny-Morąg [L6]
      11:30 Morąg-Kretowiny [LE]
      11:50 Kretowiny-Morąg [LE]
      13:30 Morąg-Kretowiny [LE]
      13:45 Kretowiny-Morąg [LE]
      17:00 Morąg-Kretowiny [LE]
      17:15 Kretowiny-Morąg [LE]
      18:50 Morąg-Kretowiny [L6]
      19:10 Kretowiny-Morąg [L6]


    CONNECT-BUS
      Stara - sklep 04:19 - Piotrków Trybunalski 05:28 [E]
      Piotrków Trybunalski 14:35 - Skotniki 15:52 [6]

      Łęki Szlacheckie 04:19 - Piotrków Trybunalski 05:18 [E]
      Piotrków Trybunalski 11:15 - Łeki Szlacheckie 12:16 [E]
      Łęki Szlacheckie 12:19 - Piotrków Trybunalski 13:18 [E]
      Piotrków Trybnalski 14:15 - Dobrenice 15:23 [E]

Po cichu liczyłem że przewoźnik przejmie obieg Piotrków - Przebórz - Łódź - Piotrków.

Mobilis oddział PKS Piotrków Trybunalski, PKS Radzyń Podlaski, PKS Ostrołęka, PKS Ciechanów - [color=#FF0000]brak regularnych kursów[/color]

Do uzupełnienia:
    PKS Jaroslaw
    PKS Radomsko
    PKS Kołobrzeg
    PKS Staszów
    PKS Głubczyce
    Arriva oddział Kętrzyn
    Arriva oddział Bielsk Podlaski
    PKS NOVA oddział Białystok
    PKS NOVA oddział Suwałki
    PKS NOVA oddział Łomża
    PKS NOVA oddział Siemiatycze
    PKS NOVA oddział Zambrów
    Trans-Kom PKS Pisz
    Bus-Kom PKS Szczytno
    PTS Tomaszów Lubelski
    PKS Mława
    PKS Szczecinek
    KPTS oddział Brodnica
    KPTS oddział Lipno
    KPTS oddział Włocławek
    KPTS oddział Inowrocław
lubie-pks
 
Posty: 3
Dołączył: sobota, 19 maja 2018, 09:06

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez lubie-pks » środa, 18 lipca 2018, 12:44

PKS GRÓJEC http://www.pksgrojec.pl/rozklad_new/tpo_5121715.html

Belsk Duży Ferrero-Grójec 06:20, 14:20, 18:20, 22:20 http://www.pksgrojec.pl/rozklad_new/tpo_5129963.html
Biała Rawska-Warszawa przez Belsk Duży 14:40
Białobrzegi-Klwów 15:30
Białobrzegi-Warszawa przez Goszczyn 05:45
Białobrzegi-Warszawa przez Józefów 15:30
Góra Kalwaria-Grójec przez Chynów 06:45, 14:10, 17:10
Grójec-Belsk Duży Ferrero 05:10, 13:00, 17:00, 21:10
Grójec-Białobrzegi przez Goszczyn 14:15
Grójec-Góra Kalwaria przez Chynów 05:45, 12:15, 15:40
Grójec-Nowe Miasto nad Pilicą przez Lubania 11:30, 14:15
Grójec-Nowe Miasto nad Pilicą przez Mogielnica 11:45, 12:30
Grójec-Słomczyn 06:30, 11:00, 11:45
Grójec-Warka przez Miedzechów 06:00, 09:00, 17:15
Grójec-Warka przez Nowa Wieś 06:30, 08:00, 10:15, 12:15, 14:30, 18:30, 22:30
Grójec-Warszawa przez Kruszew 06:25
Grójec-Warszawa przez Raszyn 04:00, 04:30, 04:45, 05:00, 05:30, 06:00, 06:30, 07:15, 08:00, 08:30, 09:00, 09:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:45, 18:30, 19:15, 20:45, 21:30
Klwów-Warszawa przez Goszczyn 16:30
Łódź-Warka przez Belsk Duży 18:00
Nowe Miasto nad Pilicą-Grójec przez Lubania 05:55, 09:15, 12:00, 14:15
Nowe Miasto nad Pilicą-Warszawa przez Lubania 15:20
Nowe Miasto nad Pilicą-Warszawa przez Mogielnica 14:00
Opoczno-Warszawa przez Mogielnica 05:30, 10:30, 15:00, 17:15
Przypki-Warszawa przez Raszyn 19:45
Radom-Warszawa przez Józefów 09:45, 12:45
Słomczyn-Grójec 08:15, 09:15, 10:30, 12:15
Słomczyn-Warszawa przez Raszyn 11:30
Tomaszów Mazowiecki-Warszawa przez Mogielnica 13:40
Warka-Grójec przez Miedzechów 06:40, 12:00, 15:00
Warka-Grójec przez Nowa Wieś 07:10, 09:00, 11:15
Warka-Łódź przez Belsk Duży 13:30
Warka-Warszawa przez Góra Kalwaria, Piaseczno 04:30, 05:15, 06:15, 07:00, 08:00, 10:00, 12:00, 13:45, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30
Warszawa Metro Wilanowska-Warka przez Piaseczno, Góra Kalwaria 06:15, 08:00, 09:00, 10:15, 11:15, 12:50, 14:40, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30, 21:15
Warszawa Zachodnia-Biała Rawska przez Belsk Duży 17:00
Warszawa Zachodnia-Białobrzegi przez Goszczyn 18:30
Warszawa Zachodnia-Białobrzegi przez Józefów 20:45
Warszawa Zachodnia-Grójec przez Raszyn 05:30, 06:30, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00, 09:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30, 23:00
Warszawa Zachodnia-Końskie przez Mogielnica 06:15, 14:45
Warszawa Zachodnia-Nowe Miasto nad Pilicą przez Mogielnica 18:15
Warszawa Zachodnia-Opoczno przez Mogielnica 09:30, 13:30, 16:10
Warszawa Zachodnia-Słomczyn przez Raszyn 06:15, 07:15
Warszawa Zachodnia-Przypki przez Raszyn 08:45, 19:00
Warszawa Zachodnia-Radom przez Józefów 06:00, 08:15
Warszawa Zachodnia-Tomaszów Mazowiecki przez Mogielnica 08:30
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » wtorek, 18 września 2018, 18:00

PKS Starogard - bez linii do Gdańska

    [107]
    Starogard 14:25 - Sumin 14:44/14:55 - Starogard 15:14 [E]
    Starogard 08:05 - Sumin 08:24/08:25 - Starogard 08:44 [+d]
    Starogard 16:25 - Sumin 16:44/16:55 - Starogard 17:14 [+d]

    [106]
    Starogard 04:50 - Starogard 05:46 [6]
    Starogard 08:20 - Starogar 09:16 [Cd]
    Starogard 10:45 - Starogard 11:49 [+d]
    Starogard 11:20 - Starogard 12:16 [+]
    Starogard 12:45 - Starogard 13:49 [+]
    Starogard 14:35 - Starogard 15:37 [Cd]

    [105]
    Starogard 06:20 - Szpęgawsk 06:48/06:53 - Starogard 07:20 [E]
    Starogard 13:05 - Szpęgawsk 13:29/13:33 - Starogard 14:00 [E]
    Starogard 14:35 - Szpęgawsk 15:03/15:10 - Starogard 15:37 [E]

    [103]
    Starogard 06:35 - Krąg 06:58/07:00 - Starogard 07:23 [E]
    Starogard 14:40 - Krąg 15:03/15:15 - Starogard 15:38 [E]

    [102]
    Starogard 09:15 - 09:40 [+]
    Starogard 10:55 - 11:30 [+]

    [403]
    Skórcz 05:45 - Starogard 06:30 [6]
    Skórcz 07:00 - Starogard 07:45 [6]
    Starogard 14:20 - Skórcz 15;08 [6]
    Starogard 16:00 - Skórcz 16:48 [6]

    [407]
    Zblewo 06:05 - Starogard 06:40 [6]
    Czarna Woda 08:45 - Starogard 09:45 [HD; 6]
    Starogard 18;15 - Czarna Woda 19:14 [E]

    [408A]
    Starogard 15:25 - Starogard 16:29 [Cd]

    [408B]
    Starogard 06:25 - Starogard 07:41 [6]
    Starogard 10:00 - Starogard 11:06 [C]

    [409]
    Starogard 05:35 - Zblewo 06:01 [6]

    [412]
    Starogard 05:25 - Skarszewy 05:45 [6]
Poprzednia strona