Rozkłady weekendowe

Dyskusje o organizacji komunikacji międzymiastowej w Polsce

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » sobota, 17 lutego 2018, 21:24

Tworzę wątek do rozmów o wypisywaniu połączeń weekendowych, mam nadzieje że się przyjmie.

PKS Mrągowo
    Mrągowo 05:35 - Warszawa Zachodnia 10:05 [b]
    Warszawa Wschodnia 11:45 - Mrągowo 16:15 [b]

    Mrągowo 11:35 - Warszawa Zachodnia 16:05 [bm]
    Warszawa Zachodnia 17:45 - Mrągowo 22:15 [bm]

    Warszawa Zachodnia 07:35 - Giżycko 12:05 [d]
    Giżycko 15:35 - Warszawa Zachodnia 20:05 [bn]


PKS Złocieniec
    08:00 Kalisz Pomorski - 08:55 Złocieniec [C]
    11:20 Złocieniec - 11:59 Drawsko Pomorskie [C]
    13:00 Drawsko Pomorskie - 13:54 Ostrowice [C]
    14:00 Ostrowice - 14:54 Drawsko Pomorskie [C]
    15:30 Drawsko Pomorskie - 16:09 Złocieniec [C]
    16:30 Złocieniec - 17:25 Kalisz Pomorski [C]

    07:40 Czaplinek - 08:30 Drawsko Pomorskie [C]
    09:00 Drawsko Pomorskie - 09:54 Kalisz Pomorski [C]
    10:30 Kalisz Pomorski - 11:24 Drawsko Pomorskie [C]
    12:25 Drawsko Pomorskie - 13:17 Czaplinek [C]
    13:30 Czaplinek - 14:23 Drawsko Pomorskie [C]
    15:05 Drawsko Pomorskie - 15:57 Czaplinek [C]

    13:55 Złocieniec - 16:10 Koszalin [+bem]
    17:00 Koszalin - 19:28 Złocieniec [+bem]

    13:50 Złocieniec - 18:09 Poznań [+b]
    19:05 Poznań - 23:23 Złocieniec [+b]
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » poniedziałek, 19 lutego 2018, 08:47

BakBus Baligród (rozkład zimowy; wrzesień - czerwiec)
    Żubracze 07:35 - Cisna 07:46/09:15 - Żubracze 09:26 [+b]


PKS Łosice
    Łosice 09:58 - Siedlce 10:48 [E]
    Siedlce 11:15 - Łosice 12:01 [Em+]

    Łosice 08:26 - Siedlce 09:16 [+m]
    Siedlce 11:15 - Łosice 12:01 [Em+]

    Łosice 08:08 - Warszawa 11:15 [+m]
    Warszawa 13:45 - Janów Podlaski 17:17 [+m]
    Janów Podlaski 17:27 - Warszawa 20:59 [+m]
    Warszawa 22:00 - Łosice 00:43 [+m]

    Borsuki 07:10 - Warszawa 11:21 [En]
    Warszawa 13:35 - Łosice 16:30 [Z]

    Siedlce 16:40 - Białystok 20:12 [+m]
    Białystok 21:00 - Łosice 23:35 [+m]

    Siematycze 12:20 - Łosice 13:20 [E]
    Łosice 15:30 - Łosice 16:36 [E]

    Borsuki 15:30 - Warszawa 19:15 [57bm]
    Warszawa 20:30 - Łosice 23:13 [57bm]

    Korczew 08:40 - Siedlce 09:28 [+m]
    Łosice 14:50 - Dziadkowskie 15:49 [E]
    Łosice 11:43 - Siedlce 12:33 [+m]
    Siedlce 16:40 - Łosice 17:26 [Zm+]


PKS Voyager Lubań
    Lubań 07:30 - Jelenia Góra 09:27 [E]
    Jelenia Góra 10:40 - Lubań 12:03 [E]

    Lubań 08:15 - Wrocław 11:10
    Wrocław 14:40 - Lubań 17:29 [b]

    Lubań 16:25 - Wrocław 19:21 [7bm]
    Wrocław 20:30 - Lubań 23:21 [7bm]

    Lubań 04:25 - Wrocław 08:33 [bn]
    Wrocław 17:30 - Lubań 20:19 [bn]

    Lubań 07:00 - Zgorzelec 07:38 [E]
    Zgorzelec 08:05 - Lubań 08:39 [E]
    Lubań 09:30 - Zgorzelec 10:10 [E]
    Zgorzelec 11:00 - Lubań 11:32 [E]

    Lubań 12:30 - Zgorzelec 13:03 [b]
    Zgorzelec 13:08 - Jelenia Góra 14:51 [b]
    Jelenia Góra 15:40 - Zgorzelec 17:30 [b]
    Zgorzelec 18:10 - Lubań 18:45 [b]


[b]PKS Zduńska Wola
    Zduńska Wola 6:30 - Łódź 7:55 [ZYe]
    Łódź 10:50 - Sieradz 12:35 [E] - Zduńska Wola 13:01 [ZY]

    Łask 4:55 - Zduńska Wola 5;43 [E]
    Zduńska Wola 6:05 - Łask 6:43 [E]
    Łask 7:05 - Zduńska Wola 7:48 [E]
    Zduńska Wola 8:19 - Łask 9:00 [E]
    Łask 9:00 - Zduńska Wola 9:43 [E]
    Zduńska Wola 10:04 - Łask 10:46 [E]
    Łask 11:10 - Zduńska Wola 11:53 [E]
    Zduńska Wola 12:04 - Łask 12:46 [E]
    Łask 12:50 - Zduńska Wola 13:38 [E]
    Zduńska Wola 14:05 - Łask 14:52 [E]

    Łask 11:25 - Łódź 12:20 [bm]
    Łódź 12:54 - Częstochowa 16:29 [bm]
    Częstochowa 17:20 - Łódź 20:45 [bm]
    Łódź 21:00 - Łask 21:57 [bm]

    Zelów 16:30 - Łódź 17:58 [Bm]
    Łódź 18:00 - Zelów 19:29

    Widawa 15:15 - Łódź 16:45 [b]
    Łódź 18:30 - Widawa 20:01 [b]


[b]PKS Radomsko
    Radomsko 06:40 - Kraków 10:00 [dn]
    Kraków 15:00 - Radomsko 18:25 [dn]

    Maluszyn 06:10 - Radomsko 07:14 [6]
    Radomsko 14:30 - Maluszyn 15:41 [6]

    Góry Mokre 04:00 - Radomsko 05:29 [En]
    Radomsko 14:30 - Przedbórz 15:22 [6]

    Sulmierzyce 04:55 - Radomsko 05:32 [6]
    Radomsko 14:30 - Sulmierzyce 15:06 [6]

    Wielgomłyny 05:00 - Radomsko 05:41 [6]
    Radomsko 14:45 - Wielgomłyny 15:27 [6]

    Lipowczyce 08:20 - Radomsko 08:53 [d]

    Silniczka 04:30 - Radomsko 05:30 [En]

    Przedbórz 07:55 - Katowice 11:03 [dm]
    Katowice 14:20 - Przedbórz 17:26 [dm]

    Końskie 07:00 - Łódź 09:40 [Em]
    Łódź 12:35 - Końskie 15:10 [Em]

    Przedbórz 06:15 - Łódź 09:02 [Em]
    Łódź 15:26 - Przedbórz 18:04 [Em]


Mobilis oddział PKS Piotrków Trybunalski
    Piotrków 14:40 - Przedbórz 16:28 [+d]
    Przedbórz 16:30 - Łódź 19:20 [+d]
    Łódź 20:41 - Piotrków 21:43 [+d]

    Wólka Skotnicka 04:15 - Piotrków 05:50 [E]
    Piotrków 14:40 - Skotniki 15:57 [6]

    Łęki Szlacheckie 04:25 - Piotrków 05:28 [E]
    Piotrków 11:10 - Łęki Szlacheckie 12:13 [E]
    Łęki Szlacheckie 12:15 - Piotrków 13:18 [E]
    Piotrków 14:20 - Łęki Szlacheckie 15:23 [S6]
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » środa, 21 lutego 2018, 13:57

Mobilis oddział PKS Ostróda
    Ostróda 06:40 - Bydgoszcz 10:40 [bm^]
    Bydgoszcz 12:45 - Ostróda 16:20 [bm^]

    Dąbrówno 05:30 - Ostróda 06:25 [E]
    Ostróda 06:50 - Dąbrówno 07:49 [6]
    Dąbrówno 09:20 - Ostróda 10:16 [6]
    Ostróda 13:00 - Dąbrówno 13:59 [6]

    Marwałd 05:38 - Ostróda 06:20 [E]
    Ostróda 15:45 - Marwałd 16:29 [E]

    Olsztyn 08:49 - Morąg 09:59 [E]
    Morąg 13:25 - Olsztyn 14:38/14:47 - Morąg 15:57 [E]

    Ostróda 15:30 - Morąg 16:09 [E]
    Ostróda 11:30 - Morąg 12:50/12:55 - Ostróda 14:01 [E]
    Ostróda 07:45 - Morąg 08:49 [E]
    Ostróda 11:00 - Morąg 11:38 [E]
    Ostróda 18:20 - Morąg 18:58 [E]
    Ostróda 14:20 - Morąg 16:00 - Ostróda 17:10 [E]
    Samborowo 12:00 - Ostróda 12:27 [E]
    Ostóda 15:50 - Samborowo 16:19 [E]
    Ostróda 09:30 - Zalewo 10:23/10:35 - Ostróda 11:32 [E]
    Ostróda 15:30 - Zalewo 16:23 [E]
    Ostróda 18:05 - Zalewo 18:58 [E]
    Ostróda 11:55 - Zalewo 12:47/14:00 - Ostróda 14:52 [E]
    Marwałd 07:50 - Ostróda 08:43 [6]
    Morąg 08:00 - Ostróda 08:38 [E]
    Zalewo 05:25 - Ostróda 06:20 [E]
    Zalewo 06:45 - Ostróda 07:40 [E]
    Morąg 11:00 - Chojnik 11:21/11:30 - Morąg 11:50 [E]
    Morąg 09:30 - Miłakowo 09:52/10:13 - Morąg 10:37 [E]
    Morąg 14:05 - Miłakowo 14:28/15:01 - Morąg 15:24 [E]
    Morąg 15:00 - Morąg 15:55 [E]
    Miłakowo 16:33 - Morąg 16:57 [6]
    Morąg 12:00 - Miłakowo 12:22 [E]
    Morąg 08:10 - Słonecznik 08:28/08:35 - Morąg 08:55 [E]

    Morąg 09:00 - Kretowiny 09:15 - Morąg 09:30 [L6]
    Morąg 11:30 - Kretowiny 11:45/11:50 - Morąg 12:05 [LE]
    Morąg 13:30 - Kretowiny 13:45/13:50 - Morąg 14:05 [LE]
    Morąg 17:00 - Kretowiny 17:15 - Morąg 17:30 [LE]
    Morąg 18:50 - Kretowiny 19:05/19:10 - Morąg 19:25 [L6]

    ^ - nie kursuje 1, 11 XI; 06, 07 I


Ten PKS wykonuje dużą pracę przewozową w soboty biorąc pod uwagę dane z e-podróznika.
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2029
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » czwartek, 22 lutego 2018, 00:33

Jeśli chodzi o rozkład PKS Łosice na e-podróżniku - ma on niewiele wspólnego z rzeczywistością ;) Sporej liczby kursów brakuje, a inne mają zmienione oznaczenia... M.in. kursy do Siemiatycz wykonywane są tylko w dni robocze, Dziadkowskie w S, zaś ten okrężny może nawet już nie istnieje.

Kurs BakBus Baligród można zaliczyć do kursów kościelnych.
mateusz123
 
Posty: 11
Dołączył: środa, 11 listopada 2015, 11:40

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez mateusz123 » czwartek, 22 lutego 2018, 10:06

Na pierwszy rzut oka najciekawsze kursy to
BakBus Baligród (rozkład zimowy; wrzesień - czerwiec)
Żubracze 07:35 - Cisna 07:46/09:15 - Żubracze 09:26 [+b], Chyba "kurs mszalny"

I drugi: PKS Lubań, który robi 9-godzinny postój we Wrocławiu. Aż dziwne, że przewoźnik zdecydował się na tak długi postój, a co za tym idzie kiepsko wykorzystany tabor (mało efektywnie).
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » czwartek, 22 lutego 2018, 11:26

@Jarkie: Co do rozkładu Mobilisu z Ostródy też nie jestem pewny.
@mateusz123: Tak, to kurs dowożący na mszę.

PKS Jarosław
    Cetula 04:50 - Jarosław 05:30 [En]
    Jarosław 06:20 - Cetula 06:58 - Jarosław 07:34 [En]
    Jarosław 11:20 - Jarosław 13:17 [En]
    Jarosław 14:30 - Cetula 15:12 [En]

    Rokietnica 04:35 - Jarosław 05:36 [6j]
    Jarosław 06:05 - Rokietnica 06:54 - Jarosław 07:47 [6j]
    Jarosław 11:20 - Rokietnica 12:11/12:30 - Jarosław 13:34 [En]
    Jarosław 14:05 - Rokietnica 15:15 [6n]

    Rączyna 04:35 - Jarosław 05:38 [6j]
    Jarosław 06:05 - Rączyna 06:58 - Jaroław 07:54 [6j]
    Jarosław 10:50 - Rączyna 11:46/12:25 - Jarosław 13:33 [6j]
    Jarosław 14:05 - Rączyna 15:21 [6j]
    Raczyna 20:35 - Jarosław 21:36 [6n]
    Jarosław 22:05 - Rączyna 23:05 [6n]

    Sieniawa 04:45 - Jarosław 05:31 [En]
    Jarosław 06:10 - Sieniawa 06:52 [S6]

    Świebodna 04:35 - Jarosław 05:35 [En]
    Jarosław 06:15 - Świebodna 06:59 - Jarosław 07:55 [6n]
    Jarosław 14:25 - Świebodna 15:30 [6n]

    Przeworsk 07:40 - Bóbrka Kańczuka 08:00 - Przeworsk 08:23 [En]
    Przeworsk 11:00 - Bóbrka Kańczuka 11:28 - Przeworsk 11:51 [6n]

    Horyniec Zdrój 07:50 - Rzeszów 10:53 [En]
    Rzeszów 13:00 - Horyniec Zdrój 16:01 [En]

    Lubaczów 12:20 - Horyniec Zdrój 12:53 [bm]
    Horyniec Zdrój 13:10 - Rzeszów 16:08 [bm]
    Rzeszów 17:00 - Narol 20:01 [bm]

    Lubaczów 04:30 - Rzeszów 06:49 [E]
    Rzeszów 07:30 - Horyniec Zdrój 10:24 [E]
    Horyniec Zdrój 11:00 - Lubaczów 11:33 [E]

    Rączyna 04:35 - Przeworsk 05:39 [6n]
    Przeworsk 07:10 - Rączyna 07:54 - Przeworsk 08:36 [En]
    Przeworsk 11:50 - Rączyna 12:50 - Przeworsk 13:26 [6n]
    Przeworsk 14:40 - Rączyna 15:19 [En]

    Przeworsk 08:40 - Siennów 09:05 - Przeworsk 09:33 [6n]
    Przeworsk 12:05 - Siennów 12:34 - Przeworsk 13:04 [En]

    Łopuszka Wielka 06:20 - Przeworsk 07:00 [6n]
    Przeworsk 14:10 - Łopuszka Wielka 14:57 [En]

    Ustrzyki Dolne 15:10 - Rzeszów 18:20 [+bme]
    Rzeszów 19:00 - Sanok 21:04 [+bme]

    Ustzyki Dolne 05:05 - Rzeszów 08:15 [Cd]
    Rzeszów 09:10 - Ustrzyki Dolne 12:17 [Cd]
    Ustrzyki Dolne 12:50 - Wołosate 14:10/14:50 - Rzeszów 19:21 [b]
    Rzeszów 20:10 - Ustrzyki Dolne 23:11 [b]

    Wetlina 05:05 - Rzeszów 08:56 [Cd]
    Rzeszów 13:45 - Wetlina 17:46 [dm]

    Ustrzyki Dolne 08:05 - Rzeszów 11:15 [b]
    Rzeszów 12:10 - Ustrzyki Dolne 15:22 [b]

    Sanok 07:00 - Ustrzyki Górne 09:21 [b]
    Ustrzyki Górne 09:50 - Sanok 12:13 [b]

    Sanok 15:10 - Ustrzyki Górne 17:31/17:55 - Sanok 20:18 [Bdme]

    Sanok 13:15 - Ustrzyki Dolne 14:24 [Bdme]
    Sanok 19:25 - Ustrzyki Dolne 20:34 [Bdme]
minus
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum
 
Posty: 452
Dołączył: niedziela, 17 lipca 2011, 15:19
Lokalizacja: Łuków

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez minus » czwartek, 22 lutego 2018, 11:33

PKS Łuków
Kursy z zajazdem do Łukowa:
03:40 Łuków - 06:29 Warszawa [Em]
06:00 Łuków - 8:20 Warszawa [Em]
06:50 Łuków - 07:35 Siedlce [dvxnu]
06:50 Łuków - 09:45 Warszawa [En]
06:55 Łuków - 09:58 Warszawa [ansu]
07:10 Łuków - 09:29 Lublin [dxnu]
07:55 Łuków - 08:40 Siedlce [6vn]
08:20 Łuków - 10:51 Warszawa [asu]
09:10 Łuków - 12:23 Warszawa [du]
09:55 Łuków - 10:40 Siedlce [dvxnu]
10:20 Łuków - 11:41 Siedlce [dnu]
11:00 Łuków - 13:19 Lublin [dnu]
13:30 Łuków - 15:49 Lublin [Bdu]
13:30 Łuków - 16:43 Warszawa [an]
14:30 Łuków - 15:35 Krzówka [S6n]
14:30 Łuków - 15:15 Stoczek Łukowski [7dxu]
14:30 Łuków - 15:38 Wola Mysłowska [6n]
14:30 Łuków - 15:21 Radoryż Smolany [6n]
15:20 Łuków - 17:30 Lublin [Bbu]
15:30 Łuków - 16:15 Siedlce [dvxnu]
15:40 Łuków - 16:35 Lipiny [En]
16:00 Łuków - 16:47 Kamień [6n]
16:00 Łuków - 18:49 Warszawa [57au]
18:00 Łuków - 20:31 Warszawa [7du]

04:40 Serokomla - 05:34 Łuków [6n]
04:45 Krzywda - 05:34 Łuków [6n]
04:50 Stoczek Łukowski - 05:34 Łuków [En]
05:40 Krzywda - 06:24 Łuków [6n]
06:21 Ciechomin - 07:25 Łuków [6n]
06:35 Lipiny - 07:30 Łuków [6n]
07:50 Siedlce - 08:35 Łuków [dvxnu]
08:15 Warszawa - 11:04 Łuków [Em]
09:10 Siedlce - 09:55 Łuków [Evn]
09:45 Lublin - 11:45 Łuków [SF6nu]
11:10 Siedlce - 11:55 Łuków [dvxnu]
12:10 Siedlce - 13:31 Łuków [dnu]
12:40 Lublin - 15:00 Łuków [dxnu]
13:00 Warszawa - 15:31 Łuków [Em]
13:15 Warszawa - 16:10 Łuków [En]
15:00 Lublin - 18:07 Stoczek Łukowski [En]
15:00 Lublin - 17:10 Łuków [7du]
15:15 Warszawa - 17:46 Łuków [asu]
15:20 Warszawa - 18:15 Łuków [anu]
15:40 Warszawa - 18:43 Łuków [dsu]
15:50 Stoczek Łukowski - 17:08 Łuków [7dfu]
16:30 Siedlce - 17:15 Łuków [dvxnu]
18:30 Lublin - 20:56 Łuków [Bbu]
19:00 Warszawa - 22:13 Łuków [an]
21:00 Warszawa - 23:49 Luków [57au]

Kursy bez zajazdu do Łukowa:
05:00 Stoczek Łukowski - 7:59 Lublin [En]
07:55 Stoczek Łukowski - 08:03 Jamielne [7d]
09:00 Stoczek Łukowski - 09:12 Januszówka [7d]
10:15 Stoczek Łukowski - 10:27 Mizary [27d , f - we wtorki]
10:45 Stoczek Łukowski - 11:01 Łosiniec [7d]
11:00 Stoczek Łukowski - 11:08 Jamielne [7d]
11:30 Stoczek Łukowski - 11:53 Wnętrzne [27d , f - we wtorki]
13:30 Stoczek Łukowski - 13:46 Łosiniec [7d]

07:00 Januszówka - 07:12 Stoczek Łukowski [7d]
08:05 Jamielne - 08:13 Stoczek Łukowski [7d]
09:12 Januszówka - 09:20 Stoczek Łukowski [7d]
09:30 Wnętrzne - 09:53 Stoczek Łukowski [7d]
10:30 Mizary - 10:42 Stoczek Łukowski [27d , f - we wtorki]
11:05 Łosiniec - 11:21 Stoczek Łukowski [7d]
11:10 Jamielne - 11:18 Stoczek Łukowski [7d]
11:55 Wnętrzne - 12:11 Stoczek Łukowski [27d , f - we wtorki]
13:50 Łosiniec - 14:06 Stoczek Łukowski [7d]
16:40 Lublin - 19:39 Stoczek Łukowski [Bdu]

PKS Radzyń Podlaski
08:50 Radzyń Podlaski - 09:36 Ulan Majorat [+b]
11:10 Ulan Majorat - 11:57 Radzyń Podlaski [+b]
15:20 Radzyń Podlaski - 16:03 Łuków [S7am]
16:20 Łuków - 18:54 Lublin [7am]
19:20 Lublin - 20:46 Radzyń Podlaski [7am]
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » sobota, 24 lutego 2018, 11:03

PKS Kołobrzeg
    Karlino 05:15 - Kołobrzeg 06:20 [E]
    Kołobrzeg 09:15 - Karlino 10:15/10:50 - Kołobrzeg 11:50 [E]
    Kołobrzeg 15:30 - Karlino 16:35 [E]

    Kołobrzeg 12:30 - Gościno 13:03/13:05 - Kołobrzeg 13:38 [b]
    Kołobrzeg 14:30 - Gościno 14:56/15:00 - Kołobrzeg 15:26 [C]

    Kołobrzeg 07:35 - Jelenia Góra 18:15
    (w okresie 15.04 - 30.09 kursuje jako "b", w poz. okresie jako "6b")
    Jelenia Góra 06:20 - Kołobrzeg 17:13
    (w okresie 15.04 - 30.09 kursuje jako "b", w poz. okresie jako "7b")

    Kołobrzeg 16:40 - Zakopane 07:05 [bm]
    Zakopane 16:40 - Kołobrzeg 07:05 [bm]

    Kołobrzeg 08:05 - Kołobrzeg 09:22 [b]
    Kołobrzeg 09:50 - Kołobrzeg 11:07 [E]
    Kołobrzeg 11:30 - Kołobrzeg 12:47 [d]
    Kołobrzeg 13:30 - Kołobrzeg 14:47 [d]
    Kołobrzeg 15:35 - Kołobrzeg 16:52 [C]
    Kołobrzeg 20:30 - Kołobrzeg 21:58 [6n]

    Kłopotowo 05:45 - Kołobrzeg 06:25 [6]
    Kołobrzeg 07:55 - Kłopotowo 08:25/08:30 - Kołobrzeg 09:10 [E]
    Kołobrzeg 11:30 - Kłopotowo 12:10 - Kołobrzeg 12:50 [E]
    Kołobrzeg 15:40 - Kłopotowo 16:20 [6]

    Ramlewo 05:40 - Kołobrzeg 06:28 [d]
    Kołobrzeg 08:10 - Ramlewo 08:58/09:00 - Kołobrzeg 09:48 [d]
    Kołobrzeg 10:15 - Ramlewo 11:03/11:05 - Kołobrzeg 11:53 [d]
    Kołobrzeg 13:30 - Ramlewo 14:18/14:30 - Kołobrzeg 15:18 [d]
    Kołobrzeg 15:30 - Ramlewo 16:18/16:20 - Kołobrzeg 17:08 [E]
    Kołobrzeg 16:30 - Ramlewo 17:18 [dm]
    Ramlewo 17:20 - Kołobrzeg 18:08/18:15 - Ramlewo 19:03 [En]

    Rymań 05:20 - Kołobrzeg 06:25 [d]
    Kołobrzeg 07:30 - Rymań 08:20/08:25 - Kołobrzeg 09:30 [67]
    Kołobrzeg 12:15 - Rymań 13:05/13:15 - Kołobrzeg 14:05 [E]
    Kołobrzeg 15:45 - Rymań 16:50 [d]
    Kołobrzeg 18:20 - Rymań 19:20 - Kołobrzeg 20:20 [d]
    Trzynik 05:45 - Kołobrzeg 06:40 [d]
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » niedziela, 25 lutego 2018, 17:09

PKS Staszów

    Staszów 19:00 - Kołobrzeg 08:35 [L]
    Kołobrzeg 19:00 - Staszów 08:36 [L]

    Staszów 14:35 - Kraków 17:18 [Bdg]
    Kraków 19:00 - Staszów 21:42 [Bdg]

    Staszów 13:00 - Warszawa 17:23 [bm]
    Warszawa 19:15 - Staszów 23:23 [bm]

    Staszów 06:45 - Warszawa 11:00 [b]
    Warszawa 15:15 - Staszów 19:28 [b]
Rafaello
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum
 
Posty: 468
Dołączył: niedziela, 6 sierpnia 2006, 19:30
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Rafaello » niedziela, 25 lutego 2018, 23:38

PKS Staszów nie ma żadnego kursu lokalnego w niedzielę?
Autosan H9-21>>>Autosan H10-10>>>Mercedes Sunsundequi Stylo>>>Volvo Irizar Century>>>Irisbus Crossway
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » poniedziałek, 26 lutego 2018, 20:41

[quote="Rafaello"]PKS Staszów nie ma żadnego kursu lokalnego w niedzielę?
E-podróżnik żadnego nie podaje :)
minus
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum
 
Posty: 452
Dołączył: niedziela, 17 lipca 2011, 15:19
Lokalizacja: Łuków

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez minus » środa, 28 lutego 2018, 13:22

Nieco zaktualizowana lista:

Kursy z zajazdem do Łukowa:
03:40 Łuków - 06:29 Warszawa [Em]
06:00 Łuków - 8:20 Warszawa [Em]
06:50 Łuków - 07:35 Siedlce [dxnu]
06:50 Łuków - 09:45 Warszawa [En]
06:55 Łuków - 09:58 Warszawa [ansu]
07:10 Łuków - 09:29 Lublin [Ednu]
08:20 Łuków - 10:51 Warszawa [asu]
09:10 Łuków - 12:23 Warszawa [du]
09:55 Łuków - 10:40 Siedlce [dxnu]
10:20 Łuków - 11:41 Siedlce [dnu]
11:00 Łuków - 13:19 Lublin [Bdnu]
13:30 Łuków - 15:49 Lublin [Bdu]
13:30 Łuków - 16:43 Warszawa [an]
14:30 Łuków - 15:35 Krzówka [S6n]
14:30 Łuków - 15:15 Stoczek Łukowski [7dxu]
14:30 Łuków - 15:38 Wola Mysłowska [6n]
14:30 Łuków - 15:12 Krzywda [6n]
15:20 Łuków - 17:30 Lublin [Bbu]
16:00 Łuków - 18:49 Warszawa [57au]

04:40 Serokomla - 05:34 Łuków [6n]
04:45 Krzywda - 05:34 Łuków [6n]
04:50 Stoczek Łukowski - 05:34 Łuków [En]
06:21 Ciechomin - 07:25 Łuków [6n]
07:50 Siedlce - 08:35 Łuków [dxnu]
08:15 Warszawa - 11:04 Łuków [Em]
09:45 Lublin - 11:45 Łuków [SF6nu]
11:10 Siedlce - 11:55 Łuków [dxnu]
12:10 Siedlce - 13:31 Łuków [dnu]
12:40 Lublin - 15:00 Łuków [Ednu]
13:00 Warszawa - 15:31 Łuków [Em]
13:15 Warszawa - 16:10 Łuków [En]
15:00 Lublin - 18:07 Stoczek Łukowski [Dn]
15:00 Lublin - 17:10 Łuków [7du]
15:15 Warszawa - 17:46 Łuków [asu]
15:20 Warszawa - 18:15 Łuków [anu]
15:40 Warszawa - 18:43 Łuków [dsu]
15:50 Stoczek Łukowski - 17:08 Łuków [7dfu]
18:30 Lublin - 20:56 Łuków [Bbu]
19:00 Warszawa - 22:13 Łuków [an]
21:00 Warszawa - 23:49 Luków [57au]

Kursy bez zajazdu do Łukowa:
05:00 Stoczek Łukowski - 7:59 Lublin [En]
07:55 Stoczek Łukowski - 08:03 Jamielne [7d]
09:00 Stoczek Łukowski - 09:12 Januszówka [7d]
10:15 Stoczek Łukowski - 10:27 Mizary [27d , f - we wtorki]
10:45 Stoczek Łukowski - 11:01 Łosiniec [7d]
11:00 Stoczek Łukowski - 11:08 Jamielne [7d]
11:30 Stoczek Łukowski - 11:53 Wnętrzne [27d , f - we wtorki]
13:30 Stoczek Łukowski - 13:46 Łosiniec [7d]

07:00 Januszówka - 07:12 Stoczek Łukowski [7d]
08:05 Jamielne - 08:13 Stoczek Łukowski [7d]
09:12 Januszówka - 09:20 Stoczek Łukowski [7d]
09:30 Wnętrzne - 09:53 Stoczek Łukowski [7d]
10:30 Mizary - 10:42 Stoczek Łukowski [27d , f - we wtorki]
11:05 Łosiniec - 11:21 Stoczek Łukowski [7d]
11:10 Jamielne - 11:18 Stoczek Łukowski [7d]
11:55 Wnętrzne - 12:11 Stoczek Łukowski [27d , f - we wtorki]
13:50 Łosiniec - 14:06 Stoczek Łukowski [7d]
16:40 Lublin - 19:39 Stoczek Łukowski [Bdu]

PKS Radzyń Podlaski
08:50 Radzyń Podlaski - 09:36 Ulan Majorat [+b]
11:10 Ulan Majorat - 11:57 Radzyń Podlaski [+b]
15:20 Radzyń Podlaski - 16:03 Łuków [S7am]
16:20 Łuków - 18:54 Lublin [7am]
19:20 Lublin - 20:46 Radzyń Podlaski [7am]
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 1227
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » sobota, 3 marca 2018, 10:43

PKS Głubczyce

Głubczyce 05:40 - Opole 07:15/08:00 - Głubczyce 09:35 [E]
Głubczyce 07:00 - Opole 08:35/09:10 - Głubczyce 10:45 [Ef]
Głubczyce 08:00 - Opole 09:35 [+d]
Głubczyce 10:00 - Opole 11:35/12:20 - Głubczyce 13:55 [d]
Głubczyce 11:40 - Opole 13:15/13:30 - Głubczyce 15:05 [Ef]
Głubczyce 12:40 - Opole 14:15 [E] | Opole 15:00 - Głubczyce 16:35 [6]
Głubczyce 14:15 - Opole 15:50/16:20 - Głubczyce 17:55 [d]
Głubczyce 15:30 - Opole 17:05 [+dn]
Głubczyce 18:50 - Opole 20:25/21:15 - Głubczyce 22:45 [+dne]
Opole 10:15 - Głubczyce 11:50 [d]
Opole 20:20 - Głubczyce 21:55 [dm]

Głubczyce 14:25 - Pilszcz 15:45 [dn]
Pilszcz 15:50 - Opole 18:35 [dn]
Opole 18:35 - Głubczyce 20:10 [dn]

Głubczyce 08:00 - Racibórz 08:55 [6] | Racibórz 09:20 - Głubczyce 10:15 [E]
Głubczyce 11:20 - Racibórz 12:15/12:30 - Głubczyce 13:25 [d]
Głubcyzce 14:15 - Racibórz 15:10/15:30 - Głubczyce 16:25 [d]
Głubczyce 18:35 - Racibórz 19:30/20:20 - Głubczyce 21:10 [dm]
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2029
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » sobota, 3 marca 2018, 18:35

Arriva oddział Kętrzyn

Węgorzewo 4:40 - Warszawa 10:00 (b)
Warszawa 10:40 - Węgorzewo 15:50 (b)

Węgorzewo 6:40 - Warszawa 11:55 (b)
Warszawa 16:00 - Węgorzewo 21:05 (b)

Węgorzewo 15:20 - Warszawa 21:25 (b5-7)
Warszawa 7:00 - Węgorzewo 13:00 (b6-1)

Węgorzewo 4:20 - Olsztyn 7:15 (d)
Olsztyn 12:20 - Węgorzewo 15:15 (d)

Węgorzewo 10:20 - Olsztyn 13:10 (b)
Olsztyn 16:20 - Węgorzewo 19:10 (b)

Węgorzewo 16:30 - Olsztyn 19:20 (bn)
Olsztyn 20:20 - Węgorzewo 23:10 (bn)

Węgorzewo 7:00 - Gdańsk 11:55 (b)
Gdańsk 16:35 - Węgorzewo 21:30 (b)

Kętrzyn 6:50 - Warszawa 12:05 (b)
Warszawa 14:10 - Kętrzyn 19:05 (b)

Kętrzyn 10:25 - Warszawa 15:40 (b)
Warszawa 16:50 - Kętrzyn 21:45 (b)

Węgorzewo 8:05 - Giżycko 8:40/9:05 - Węgorzewo 9:40 (d)
Węgorzewo 10:05 - Giżycko 10:40/11:05 - Węgorzewo 11:40 (b)
Węgorzewo 12:05 - Giżycko 12:40 (d6+) / Giżycko 13:50 - Węgorzewo 14:25 (d)
Węgorzewo 15:05 - Giżycko 15:40 (d6+) / Giżycko 16:50 - Węgorzewo 17:25 (d)
Węgorzewo 18:05 - Giżycko 18:40/18:50 - Węgorzewo 19:25 (dn)

Kętrzyn 8:00 - Mołtajny 8:45/8:45 - Kętrzyn 9:30 (b6+)
Kętrzyn 10:00 - Barciany 10:30/11:00 - Kętrzyn 11:30 (b6+)
Kętrzyn 13:50 - Mołtajny 14:35/14:35 - Kętrzyn 15:20 (DH6+)
Kętrzyn 16:00 - Barciany 16:30/17:00 - Kętrzyn 17:30 (b6+)

Kętrzyn 8:25 - Korsze 9:00/9:05 - Kętrzyn 9:40 (b)
Kętrzyn 11:25 - Korsze 12:00/12:05 - Kętrzyn 12:40 (b)
Kętrzyn 15:25 - Korsze 16:00/16:05 - Kętrzyn 16:40 (b6+)

Kętrzyn 9:45 - Reszel 10:20/10:25 - Kętrzyn 11:00 (6+)
Kętrzyn 14:35 - Reszel 15:10/15:10 - Kętrzyn 15:45 (6+)


Arriva oddział Bielsk Podlaski

Białowieża 4:59 - Warszawa 9:25 (E)
Białowieża 6:29 - Warszawa 10:55 (b+)
Warszawa 14:50 - Białowieża 19:20 (b)

Bielsk Podlaski 12:00 - Hajnówka 12:37 (b+)
Hajnówka 13:25 - Warszawa 17:33 (b+)
Warszawa 19:20 - Bielsk Podlaski 23:34 (b)

Hajnówka 16:30 - Białowieża 17:02 (5-7)
Białowieża 17:58 - Warszawa 21:59 (5-7)
Warszawa 9:30 - Białowieża 13:40 (6-1)
Białowieża 14:15 - Hajnówka 14:44 (6-1)

Hajnówka 14:45 - Bielsk Podlaski 15:20 (5-7)
Bielsk Podlaski 15:50 - Hajnówka 16:28 (5-7)

Hajnówka 6:10 - Białowieża 6:44/6:45 - Hajnówka 7:14

Hajnówka 5:50 - Białystok 7:15
Hajnówka 9:05 - Białystok 10:30
Hajnówka 13:30 - Białystok 14:55
Hajnówka 17:00 - Białystok 18:25
Białystok 7:30 - Hajnówka 8:55
Białystok 11:15 - Hajnówka 12:40
Białystok 15:20 - Hajnówka 16:45
Białystok 16:20 - Hajnówka 17:45

Bielsk Podlaski 4:30 - Białystok 5:35/6:30 - Bielsk Podlaski 7:35
Bielsk Podlaski 6:25 - Białystok 7:30/7:55 - Bielsk Podlaski 9:00
Bielsk Podlaski 7:40 - Białystok 8:45/9:30 - Bielsk Podlaski 10:35
Bielsk Podlaski 8:30 - Białystok 9:35/10:50 - Bielsk Podlaski 11:55
Bielsk Podlaski 9:20 - Białystok 10:25/12:00 - Bielsk Podlaski 13:05
Bielsk Podlaski 10:55 - Białystok 12:00/13:30 - Bielsk Podlaski 14:35
Bielsk Podlaski 13:00 - Białystok 14:05/15:30 - Bielsk Podlaski 16:35
Bielsk Podlaski 15:00 - Białystok 16:05/17:00 - Bielsk Podlaski 18:05
Ciechanowiec 14:45 - Białystok 17:00/18:00 - Bielsk Podlaski 19:05
Bielsk Podlaski 17:00 - Białystok 18:05/19:00 - Bielsk Podlaski 20:05
Bielsk Podlaski 18:00 - Białystok 19:05/20:00 - Bielsk Podlaski 21:05
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2029
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » sobota, 3 marca 2018, 19:01

PKS NOVA oddział Białystok

Białystok 20:00 - Kołobrzeg 9:05 (dn)
Kołobrzeg 20:00 - Białystok 8:45 (dn)

Białystok 6:05 - Gdańsk 15:07 (an)
Gdańsk 9:20 - Białystok 18:23 (d)

Białystok 9:00 - Olsztyn 13:58 (dn)
Olsztyn 17:00 - Białystok 21:48 (dn)

Białystok 8:30 - Szczecin 22:35 (b)
Szczecin 8:45 - Białystok 22:50 (b)

Białystok 7:00 - Gołdap 10:38 (b)
Gołdap 13:30 - Białystok 17:05 (b)

Białystok 17:50 - Zakopane 8:00 (L)
Zakopane 19:45 - Białystok 9:40 (L)

Białystok 8:00 - Sokółka 9:02 (E)
Białystok 9:10 - Sokółka 10:12 (b)
Białystok 10:00 - Sokółka 11:02 (d6+)
Białystok 11:15 - Sokółka 12:17 (E)
Białystok 12:00 - Sokółka 13:02 (DH6)
Białystok 12:50 - Sokółka 13:52 (E)
Białystok 13:15 - Sokółka 14:17 (E)
Białystok 14:30 - Sokółka 15:32 (E)
Białystok 16:20 - Sokółka 17:22 (b)
Białystok 17:05 - Sokółka 18:07 (bB)
Białystok 17:25 - Sokółka 18:27 (E)
Białystok 18:00 - Sokółka 19:02 (b+)
Białystok 18:30 - Sokółka 19:32 (bB)
Białystok 19:00 - Sokółka 20:02 (DHb6+)
Białystok 20:20 - Sokółka 21:22 (DHb6)
Białystok 21:30 - Sokółka 22:32 (bBm)
Sokółka 4:00 - Białystok 5:02 (E)
Sokółka 4:50 - Białystok 5:52 (b)
Sokółka 5:25 - Białystok 6:27 (S6)
Sokółka 6:25 - Białystok 7:27 (6)
Sokółka 7:35 - Białystok 8:37 (b+)
Sokółka 8:00 - Białystok 9:02 (E)
Sokółka 9:20 - Białystok 10:22 (S6)
Sokółka 10:30 - Białystok 11:32 (E)
Sokółka 11:15 - Białystok 12:17 (E)
Sokółka 12:00 - Białystok 13:02 (DH6)
Sokółka 12:40 - Białystok 13:42 (b)
Sokółka 13:40 - Białystok 14:42 (b)
Sokółka 16:10 - Białystok 17:12 (E)
Sokółka 18:20 - Białystok 19:22 (DHb+)
Sokółka 19:50 - Białystok 20:52 (bm+)

Dąbrowa Białostocka 6:40 - Białystok 8:27 (E)
Dąbrowa Białostocka 11:15 - Białystok 12:58 (b+)
Białystok 15:30 - Dąbrowa Białostocka 17:19 (b)

Dąbrowa Białostocka 8:00 - Białystok 9:47 (b)
Białystok 10:38 - Dąbrowa Białostocka 12:24 (b)

Dąbrowa Białostocka 16:40 - Białystok 18:27 (b6+)
Białystok 19:35 - Dąbrowa Białostocka 21:22 (b6+)

Dąbrowa Białostocka 14:00 - Białystok przez Suchowolę 15:36 (Sb+)
Białystok 16:00 - Dąbrowa Białostocka przez Suchowolę 17:37 (bB)

Sokółka 12:50 - Nowy Dwór 13:33/14:05 - Białystok 16:22 (d+)

Sokółka 8:10 - Janów 8:42 (DHb+) / Janów 8:45 - Białystok 10:02 (bB)
Białystok 11:00 - Janów 12:22 (bB)
Janów 13:50 - Białystok 15:07 (b+)
Białystok 15:20 - Janów 16:42/Janów 16:40 - Sokółka 17:12 (bB)

Sokółka 15:25 - Janów 15:57/16:30 - Białystok 17:47 (b+)

Sokółka 8:15 - Sokółka przez Pawełki 8:40 (b+)
Sokółka 10:15 - Sokółka przez Pawełki 10:40 (b+)

Białystok 8:45 - Czarna Białostocka 9:19/9:35 - Białystok 10:10 (b6)
Białystok 11:15 - Czarna Białostocka 11:49/12:25 - Białystok 13:00 (d+)
Białystok 11:30 - Czarna Białostocka 12:04/12:15 - Białystok 12:50 (6))
Białystok 17:40 - Czarna Białostocka 18:14 (d) / Czarna Białostocka 18:30 - Białystok 19:05 (E)
Białystok 20:10 - Czarna Białostocka 20:44/21:00 - Białystok 21:35 (DH6)
Białystok 22:10 - Czarna Białostocka 22:44 (E)

Czarna Wieś Kościelna 4:45 - Białystok 5:28 (E)
Białystok 6:35 - Czarna Wieś Kościelna 7:18 (6)
Czarna Wieś Kościelna 7:30 - Białystok 8:13 (d6+)
Białystok 13:30 - Czarna Wieś Kościelna 14:13 (d)
Czarna Wieś Kościelna 14:30 - Białystok 15:13 (d)
Białystok 15:45 - Czarna Wieś Kościelna 16:28 (d)
Czarna Wieś Kościelna 16:40 - Białystok 17:23 (d)

Białystok 4:18 - Studzianki 4:53/4:53 - Białystok 5:25 (E)
Białystok 6:03 - Studzianki 6:38/6:45 - Białystok 7:21 (d)
Białystok 7:43 - Studzianki 8:18/8:50 - Białystok 9:26 (b6+)
Białystok 10:33 - Studzianki 11:08/11:25 - Białystok 12:01 (b+)
Białystok 11:28 - Studzianki 12:03/12:20 - Białystok 12:56 (E)
Białystok 11:58 - Studzianki 12:33/12:40 - Białystok 13:16 (d+)
Białystok 14:38 - Studzianki 15:13/15:20 - Białystok 15:56 (d)
Białystok 15:43 - Studzianki 16:18/16:30 - Białystok 17:06 (E)
Białystok 17:08 - Studzianki 17:43/17:45 - Białystok 18:21 (dB)
Białystok 18:23 - Studzianki 18:58/19:10 - Białystok 19:46 (dm)
Białystok 21:08 - Studzianki 21:43/21:50 - Białystok 22:26 (dn6+)

Białystok 4:05 - Supraśl 4:40/4:45 - Białystok 5:20 (E)
Białystok 5:30 - Supraśl 6:05/6:10 - Białystok 6:45 (E)
Białystok 7:00 - Supraśl 7:35/8:00 - Białystok 8:35 (E)
Białystok 9:00 - Supraśl 9:35/10:00 - Białystok 10:35 (b)
Białystok 11:15 - Supraśl 11:50/12:00 - Białystok 12:35 (E)
Białystok 12:50 - Supraśl 13:25/13:35 - Białystok 14:10 (b)
Białystok 17:20 - Supraśl 17:55/18:05 - Białystok 18:40 (E)
Białystok 22:10 - Supraśl 22:45/22:45 - Białystok 23:20 (En)

Białystok 8:25 - Kruszyniany 9:59/10:10 - Białystok 11:44 (b)
Białystok 10:45 - Kruszyniany 12:19/12:57 - Białystok 14:31 (b)
Białystok 13:55 - Szaciły 15:41/15:50 - Białystok 17:36 (bB)

Krynki 7:30 - Białystok 8:46 (d6+)
Białystok 15:15 - Krynki 16:32/17:05 - Białystok 18:21 (E)
Białystok 18:33 - Krynki 19:50 (d)

Białystok 7:35 - Mońki 8:30 (d)
Białystok 9:50 - Mońki 10:45 (E)
Białystok 11:00 - Mońki 11:55 (E)
Białystok 12:15 - Mońki 13:13 (Sd+)
Białystok 13:15 - Mońki 14:13 (d)
Białystok 14:00 - Mońki 14:58 (d)
Białystok 15:50 - Mońki 16:48 (d)
Białystok 16:45 - Mońki 17:43 (d+)
Białystok 19:00 - Mońki 19:58 (d+)
Mońki 6:30 - Białystok 7:25 (d6+)
Mońki 8:45 - Białystok 9:40 (E)
Mońki 11:00 - Białystok 11:55 (6)
Mońki 12:10 - Białystok 13:05 (d)
Mońki 14:40 - Białystok 15:35 (d)
Mońki 15:10 - Białystok 16:05 (DH6)
Mońki 15:40 - Białystok 16:35 (d+)
Mońki 16:55 - Białystok 17:50 (d)
Mońki 17:50 - Białystok 18:45 (d+)

Mońki 6:45 - Goniądz 6:57/7:05 - Białystok 8:15 (DH6)
Mońki 10:25 - Goniądz 10:37/10:45 - Białystok 11:55 (d+)
Białystok 16:20 - Goniądz 17:27/17:35 - Mońki 17:47 (DH6)
Białystok 18:30 - Goniądz 19:37/19:45 - Mońki 19:57 (Sd+)

Białystok 11:40 - Mońki przez Trzcianne 13:24 (E)
Mońki 13:35 - Białystok przez Trzcianne 15:18 (E)
Mońki - Białystok przez Trzcianne 15:30-17:13 (d+)

Zabiele 6:00 - Białystok 7:36 (E)
Zabiele 12:00 - Białystok 13:36 (b+)
Białystok 16:30 - Zabiele 18:11 (E)
Białystok 16:50 - Zabiele 18:31 (b+)

Białystok 13:10 - Zabiele 14:51/16:00 - Białystok 17:36 (b+)

Białystok 7:15 - Kulikówka 7:50/7:55 - Białystok 8:39 (d)
Białystok 15:30 - Obrubniki 16:01/16:15 - Białystok 16:47 (d)

Tykocin 5:45 - Białystok 6:21 (E)
Białystok 6:35 - Tykocin 7:11/7:40 - Białystok 8:16 (E)
Białystok 7:35 - Tykocin 8:11/8:40 - Białystok 9:16 (bB)
Białystok 8:40 - Tykocin 9:16/9:45 - Białystok 10:21 (E)
Białystok 10:00 - Tykocin 10:36/10:45 - Białystok 11:21 (bB)
Białystok 11:30 - Tykocin 12:06/12:20 - Białystok 12:56 (b)
Białystok 13:20 - Tykocin 13:56/14:20 - Białystok 14:56 (E)
Białystok 14:13 - Tykocin 14:49 (b)
Tykocin 14:55 - Białystok 15:31 (bB)
Białystok 16:20 - Tykocin 16:56/17:20 - Białystok 17:56 (b6+)
Białystok 18:18 - Tykocin 18:54/19:00 - Białystok 19:36 (b6)

Białystok 4:30 - Kruszewo 5:31/6:00 - Białystok 7:01 (b)
Białystok 7:20 - Kruszewo 8:21/8:40 - Białystok 9:41 (b)
Białystok 15:00 - Kruszewo 16:01/16:20 - Białystok 17:21 (b)
Białystok 16:10 - Kruszewo 17:11/17:50 - Białystok 18:51 (b)
Białystok 17:50 - Kruszewo 18:51/19:20 - Białystok 20:21 (b6+)
Białystok 19:00 - Kruszewo 20:01/20:30 - Białystok 21:31 (b)

Łapy 5:40 - Białystok 6:20 (E) / Łapy 6:40 - Białystok 7:20 (S6)
Białystok 6:35 - Łapy 7:15/7:45 - Białystok 8:25 (b)
Białystok 7:20 - Łapy 8:00/8:25 - Białystok 9:05 (E)
Białystok 8:35 - Łapy 9:15/9:45 - Białystok 10:25 (b)
Białystok 9:35 - Łapy 10:15 (DHb6+)
Białystok 10:35 - Łapy 11:15/11:45 - Białystok 12:25 (b)
Białystok 12:35 - Łapy 13:15/13:45 - Białystok 14:25 (b)
Łapy 12:40 - Białystok 13:20 (b)
Białystok 14:00 - Łapy 14:40 (b)
Białystok 15:20 - Łapy 16:00/16:50 - Białystok 17:30 (b)
Łapy 16:05 - Białystok 16:45 (bB)
Łapy 17:50 - Białystok18:30 (E)
Białystok 18:15 - Łapy 18:55 (E)
Białystok 19:30 - Łapy 20:10 (bn)
Łapy 20:30 - Białystok 21:10 (bBn)

Białystok 6:10 - Hajnówka 7:39 (E)
Białystok 7:10 - Hajnówka 8:39 (b+)
Białystok 7:20 - Hajnówka 8:49 (E)
Białystok 8:30 - Hajnówka 9:59/10:10 - Białystok 11:38 (6)
Białystok 9:25 - Hajnówka 10:54/12:00 - Białystok 13:28 (b)
Białystok 10:40 - Hajnówka 12:09/12:45 - Białystok 14:13 (E)
Białystok 11:50 - Hajnówka 13:19/14:00 - Białystok 15:28 (b+)
Białystok 12:50 - Hajnówka 14:19/15:15 - Białystok 16:43 (b)
Białystok 14:00 - Hajnówka 15:29/16:20 - Białystok 17:48 (E)
Białystok 15:30 - Hajnówka 16:59/17:30 - Białystok 18:58 (bB)
Białystok 16:10 - Hajnówka 17:39 (b)
Białystok 17:08 - Hajnówka 18:37 (bBn)
Białystok 17:50 - Hajnówka 19:19/19:30 - Białystok 20:58 (b+)
Hajnówka 5:25 - Białystok 6:53 (E)
Hajnówka 6:07 - Białystok 7:35 (E)
Hajnówka 7:50 - Białystok 9:18 (d)
Hajnówka 9:00 - Białystok 10:28 (b)

Białystok 4:30 - Zabłudów 5:04 (d6+) / Zabłudów 5:10 - Białystok 5:52 (d)
Białystok 7:25 - Zabłudów 8:07/8:15 - Białystok 8:57 (b)
Białystok 9:15 - Zabłudów 10:09/10:15 - Białystok 11:09 (bB)
Białystok 11:15 - Zabłudów 12:09/12:15 - Białystok 13:09 (b)
Białystok 14:25 - Zabłudów 15:07/15:45 - Białystok 16:22 (b6+)
Białystok 17:40 - Zabłudów 18:22/18:30 - Białystok 19:12 (E)
Białystok 22:20 - Zabłudów 22:54/22:55 - Białystok 23:32 (E)

Michałowo 5:30 - Białystok 6:26 (b)
Michałowo 6:15 - Białystok 7:11 (Sb6)
Białystok 13:40 - Michałowo 14:35 (Sb6)
Białystok 18:10 - Michałowo 19:05 (b)

Białystok 6:33 - Jałówka 8:18 (b)
Jałówka 8:30 - Białystok 10:14 (E)
Jałówka 10:20 - Białystok 12:11 (b+)
Białystok 14:48 - Jałówka 16:30/17:00 - Białystok 18:44 (b)

Gródek 6:30 - Białystok 7:26 (b)
Białystok 7:50 - Gródek 8:52 (b6+)
Gródek 9:45 - Białystok 10:45 (E)
Gródek 10:10 - Białystok 11:10 (b+)
Białystok 11:05 - Gródek 12:03 (E) / Gródek 12:40 - Białystok 13:36 (b6)
Białystok 12:10 - Gródek 13:12 (b) / Gródek 13:50 - Białystok 14:46 (DHd+)
Białystok 14:30 - Gródek 15:28 (b) / Gródek 15:38 - Białystok 16:38 (DHb6+)
Białystok 16:50 - Gródek 17:52 (b) / Gródek 18:00 - Białystok 19:01 (d)
Białystok 19:30 - Gródek 20:28 (dB)
Następna strona