Rozkłady weekendowe

Dyskusje o organizacji komunikacji międzymiastowej w Polsce

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

kasztelan54
Podpora BusForum
Podpora BusForum
 
Posty: 549
Dołączył: poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 23:41

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez kasztelan54 » piątek, 6 lipca 2018, 10:27

PZTP Lipno póki co bez zmian w weekendy jednak mają wprowadzać zmiany we wrześniu związane z nowymi kursami.
Lubel
Weteran BusForum
Weteran BusForum
 
Posty: 1327
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » piątek, 6 lipca 2018, 10:35

Dzięki za zainteresowanie tematem, uzupełniłem mój post.
Lubel
Weteran BusForum
Weteran BusForum
 
Posty: 1327
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » piątek, 6 lipca 2018, 10:48

[quote="Lubel"][size=150]ROZKŁAD JAZDY 2018/2019[/size]

PKS Mrągowo - bez zmian

PKS Złocieniec
    13:55 Złocieniec - 16:10 Koszalin [+bem]
    17:00 Koszalin - 19:28 Złocieniec [+bem]

    13:50 Złocieniec - 18:09 Poznań [+b]
    19:05 Poznań - 23:23 Złocieniec [+b]


Bak-Bus Baligórod (rozkład wakacyjny)

    Żubracze 07:35 - Cisna 07:46/09:15 - Żubracze 09:26 [+b]

    Cisna 06:25 - Sanok 07:47 [L]
    Sanok 08:35 - Ustrzyki Górne 10:55 [L]
    Ustrzyki Górne 11:40 - Lesko 13:30 [L]
    Lesko 14:00 - Cisna 15:00/15:05 - Baligród 15:29 [L]

    Cisna 08:20 - Ustrzyki Górne 09:13 [L]
    Ustrzyki Górne 18:05 - Cisna 18:58 [L]


PKS Łosice - brak danych

PKS Voyager Lubań
    Lubań 07:30 - Jelenia Góra 09:27 [E]
    Jelenia Góra 10:40 - Lubań 12:03 [E]

    Lubań 08:15 - Wrocław 11:10 [b
    Wrocław 14:40 - Lubań 17:29 [b

    Lubań 16:25 - Wrocław 19:21 [7bm]
    Wrocław 20:30 - Lubań 23:21 [7bm]

    Lubań 04:25 - Wrocław 08:33 [bn]
    Wrocław 17:30 - Lubań 20:19 [bn]

    Lubań 07:00 - Zgorzelec 07:38 [E]
    Zgorzelec 08:05 - Lubań 08:39 [E]
    Lubań 09:30 - Zgorzelec 10:10 [E]
    Zgorzelec 11:00 - Lubań 11:32 [E]

    Lubań 12:30 - Zgorzelec 13:03 [b
    Zgorzelec 13:08 - Jelenia Góra 14:51 [b
    Jelenia Góra 15:40 - Zgorzelec 17:30 [b
    Zgorzelec 18:10 - Lubań 18:45 [b

    PKS Zduńska Wola
      Łask 4:55 - Zduńska Wola 5;43 [E]
      Zduńska Wola 6:05 - Łask 6:43 [E]
      Łask 7:05 - Zduńska Wola 7:48 [E]
      Zduńska Wola 8:19 - Łask 9:00 [E]
      Łask 9:00 - Zduńska Wola 9:43 [E]
      Zduńska Wola 10:04 - Łask 10:46 [E]
      Łask 11:10 - Zduńska Wola 11:53 [E]
      Zduńska Wola 12:04 - Łask 12:46 [E]
      Łask 12:50 - Zduńska Wola 13:38 [E]
      Zduńska Wola 14:05 - Łask 14:52 [E]

      Łask 11:25 - Łódź 12:20 [bm]
      Łódź 12:54 - Częstochowa 16:29 [bm]
      Częstochowa 17:20 - Łódź 20:45 [bm]
      Łódź 21:00 - Łask 21:57 [bm]

      Widawa 15:15 - Łódź 16:45 [Bb]
      Łódź 18:30 - Widawa 20:01 [Bb]


    MarcoPolo Bus Baranowo

      Książ Wielkopolski 05:55 - Poznań 07:10 [Eden]
      Poznań 09:25 - Książ Wielkopolski 10:40 [Eden]
      Książ Wielkopolski 10:50 - Poznań 12:05 [Zden]
      Poznań 13:00 - Książ Wielkopolski 14:15 [Eden]
      Książ Wielkopolski 15:15 - Poznań 16:30 [Zden]
      Poznań 17:35 - Książ Wielkopolski 18:50 [Eden]

      Dolsk 06:00 - Poznań 07:10 [Edn] [+edn]
      Poznań 07:15 - Dolsk 08:25 [Edn] [+edn]
      Dolsk 08:30 - Poznań 09:40 [Edn] [+edn]
      Poznań 10:35 - Dolsk 11:45 [Edn] [+edn]
      Dolsk 13:25 - Poznań 14:35 [Edn] [+edn]
      Poznań 15:30 - Dolsk 16:40 [Edn] [+edn]
      Dolsk 18:35 - Poznań 19:45 [Edn] [+edn]
      Poznań 19:50 - Dolsk 21:00 [Edn] [+edn]

      Słupca 06:00 - Poznań 07:29 [Cedn]
      Poznań 07:35 - Słupca 09:04 [Cedn]
      Słupca 09:30 - Poznań 10:59 [Edn] [+edn]
      Poznań 11:30 - Słupca 12:59 [Edn] [+edn]
      Słupca 13:05 - Poznań 14:34 [Edn] [+edn]
      Poznań 15:10 - Słupca 16:39 [Edn] [+edn]
      Słupca 17:45 - Poznań 19:14 [Edn] [+edn]
      Poznań 19:15 - Słupca 20:44 [Edn] [+edn]


    PZPT Człuchów

      06:15 Cierznie - 06:53 Czarne [6]
      07:00 Czarne - 08:12 Czarne [6]
      10:30 Czarne - 11:42 Czarne [6]
      11;45 Czarne - 12:23 Cierznie [6]


    PZTP Lipno

      Skępe 5:22 - Lipno 5:42 (6+)
      Lipno 6:00 - Skępe 6:20/6:22 - Lipno 6:42 (6+)
      Lipno 7:25 - Tłuchowo 8:06/8:15 - Lipno 9:11 (6+)
      Lipno 11:05 - Skępe 11:25/11:45 - Lipno 12:10 (6+)
      Lipno 12:55 - Skępe 13:15/13:20 - Lipno 13:40 (6+)
      Lipno 14:15 - Tłuchowo 14:56/15:10 - Lipno 15:50 (6+)
      Lipno 16:00 - Skępe 16:20 (6+)
      Skępe 18:20 - Lipno 18:45/19:10 - Skępe 19:37 (6+)
      Skępe 21:15 - Lipno 21:35/ 22:15 - Skępe 22:35 (6+)

      Lipno 5:20 - Kikół 5:32/5:35 - Lipno 5:47 (6+)
      Lipno 6:10 - Kikół 6:22/6:25 - Lipno 6:37 (6+)
      Lipno 7:20 - Lipno przez Kikół, Dąbrówkę 8:16 (6)
      Lipno 9:15 - Kikół 9:27/9:40 - Lipno 9:54 (6)
      Lipno 10:30 - Lipno przez Dąbrówkę, Kikół 11:24 (6)
      Lipno 14:30 - Kikół 14:42/14:50 - Lipno 15:01 (6+)
      Lipno 19:25 - Kikół 19:37/19:40 - Lipno 19:52 (6+)
      Lipno 22:20 - Kikół 22:32/22:35 - Lipno 22:46 (6+)

      Chrostkowo 5:00 - Lipno 5:19 (6+)
      Lipno 7:30 - Dąbrówka 7:52/7:53 - Lipno 8:15 (7)
      Lipno 8:20 - Głęboczek 8:50/8:50 - Lipno 9:15 (6)
      Lipno 10:40 - Dąbrówka 11:02/11:03 - Lipno 11:25 (7)
      Lipno 11:30 - Głęboczek 12:00/12:00 - Lipno 12:25 (E)
      Lipno 15:01 - Chrostkowo 15:17 (6+)
      Chrostkowo 19:05 - Lipno 19:24 (6+)
      Lipno 22:46 - Chrostkowo 23:02 (6+)

      Lipno 6:40 - Lipno 7:20 przez Brzeźno (6+)
      Lipno 8:10 - Lipno przez Suradowo 8:48 (6)
      Dobrzyń nad Wisłą 10:00 - Lipno 10:35 (+)
      Lipno 11:00 - Lipno przez Suradowo 11:38 (6)
      Lipno 11:50 - Dobrzyń nad Wisłą 12:25/12:50 - Lipno 13:25 (6+)
      Lipno 14:10 - Dobrzyń nad Wisłą 14:45 (6+)

      Bobrowniki 6:10 - Lipno 6:37 (6+)
      Dobrzyń nad Wisłą 7:30 - Lipno 8:05 (6)
      Lipno 7:40 - Bobrowniki 8:06/8:30 - Lipno 8:57 (6+)
      Lipno 10:30 - Lipno przez Brzeźno 11:11 (6+)
      Lipno 11:20 - Bobrowniki 11:46 (6+)
      Bobrowniki 13:20 - Lipno 13:47 (6+)
      Lipno 14:30 - Bobrowniki 14:56 (6+)
      Bobrowniki 18:00 - Lipno 18:27/19:30 - Bobrowniki 19:56 (6+)


    PKS Łuków

      03:40 Łuków - 06:29 Warszawa [Em]
      08:15 Warszawa - 11:04 Łuków [Em]

      04:40 Serokomla - 05:34 Łuków [6n]
      14:30 Łuków - 15:35 Krzówka [S6n]

      04:45 Krzywda - 05:24 Łuków [6n]
      14:30 Łuków - 15:35 Krzywda [6n]

      06:21 Ciechomin - 07:25 Łuków [6n]
      10:20 Łuków - 11:41 Siedlce [dnux]
      12:10 Siedlce - 13:31 Łuków [dnux]
      14:30 Łuków - 15:38 Wola Mysłowska [6n]

      06:45 Konorzatka - 07:30 Łuków [6n]
      15:40 Łuków - 16:25 Konorzatka [6n]

      06:50 Łuków - 09:45 Warszawa [En]
      13:15 Warszawa - 16:10 Łuków [En]

      06:55 Łuków - 09:58 Warszawa [En]
      15:15 Warszawa - 17:46 Łuków [En]

      07:10 Łuków - 09:29 Lublin [En]
      12:40 Lublin - 15:00 Łuków [En]

      08:20 Łuków - 10:51 Warszawa [du]
      15:40 Warszawa - 18:43 Łuków [du]

      09:20 Łuków - 12:23 Warszawa [du]
      15:20 Warszawa - 18:15 Łuków [du]

      04:50 Stoczek Łukowski - 05:34 Łuków [En] ***
      11:00 Łuków - 13:19 Lublin [Bdu]
      15:00 Lublin - 17:10 Łuków [Bdmu]
      15:50 Stoczek Łukowski - 17:08 Łuków [7df]
      17:20 Łuków - 18:05 Stoczek Łukowski [67dux]

      13:30 Łuków - 15:49 Lublin [Bdu]
      16:40 Lublin - 19:39 Stoczek Łukowski [Bdu]

      13:30 Łuków - 16:43 Warszawa [an]
      19:00 Warszawa - 22:13 Łuków [an]

      15:20 Łuków - 17:30 Lublin [57bu]
      18:30 Lublin - 20:56 Łuków [57bu]

      16:00 Łuków - 18:49 Warszawa [57a*]
      21:00 Warszawa - 23:49 Łuków [57a*]

      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      05:00 Stoczek Łukowski - 7:59 Lublin [En]
      09:45 Lublin - 11:45 Łuków [SF6nu]

      07:00 Januszówka - 07:12 Stoczek Łukowski [7d]
      07:55 Stoczek Łukowski - 08:03 Jamielne [7d]
      08:05 Jamielne - 08:13 Stoczek Łukowski [7d]
      09:00 Stoczek Łukowski - 09:12 Januszówka [7d]
      09:12 Januszówka - 09:20 Stoczek Łukowski [7d]
      10:15 Stoczek Łukowski - 10:27 Mizary [27d , f - we wtorki]
      10:30 Mizary - 10:42 Stoczek Łukowski [27d , f - we wtorki]
      10:45 Stoczek Łukowski - 11:01 Łosiniec [7d]
      11:05 Łosiniec - 11:21 Stoczek Łukowski [7d]
      13:30 Stoczek Łukowski - 13:46 Łosiniec [7d]
      13:50 Łosiniec - 14:06 Stoczek Łukowski [7d]
      15:50 Stoczek Łukowski - 17:08 Łuków [7df]
      17:20 Łuków - 18:05 Stoczek Łukowski [67dux]

      09:30 Wnętrzne - 09:53 Stoczek Łukowski [7d]
      11:00 Stoczek Łukowski - 11:08 Jamielne [7d]
      11:10 Jamielne - 11:18 Stoczek Łukowski [7d]
      11:30 Stoczek Łukowski - 11:53 Wnętrzne [27d , f - we wtorki]


    PKS Mobilis oddział Ostróda

      6:40 Ostróda-Bydgoszcz [U]
      12:45 Bydgoszcz-Ostróda [U]

      5:30 Dąbrówno-Ostróda [E]
      6:50 Ostróda-Dąbrówno [HD][6]
      9:20 Dąbrówno-Ostróda [E]
      13:00 Ostróda-Dąbrówno [E]
      14:00 Dąbrówno-Ostróda [HD][6]
      15:25 Ostróda-Dąbrówno [E]

      5:23 Marwałd-Ostróda [6]
      7:50 Marwałd-Ostróda [HD][6]
      12:10 Ostróda-Dylewo [6]
      12:45 Dylewo-Ostróda [6]
      15:45 Ostróda-Marwałd [6]

      5:25 Zalewo-Ostróda [E]
      6:45 Zalewo-Ostróda [S][6]
      9:30 Ostróda-Zalewo [E]
      10:35 Zalewo-Ostróda [E]
      11:55 Ostróda-Zalewo [E]
      14:00 Zalewo-Ostróda [E]
      15:30 Ostróda-Zalewo [E]
      18.05 Ostróda-Zalewo [E]

      8:00 Morąg-Ostróda [E]
      11:00 Ostróda-Morąg [LE]
      15:30 Ostróda-Morąg [E]
      17:10 Morąg-Ostróda [LE]
      18:20 Ostróda-Morąg [E]
      7:45 Ostróda-Morąg [E]
      9:20 Morąg-Ostróda [E]
      11:30 Ostróda-Morąg [E]
      12:55 Morąg-Ostróda [E]
      16;00 Morąg-Ostróda [E]

      10:45 Morąg-Chojnik [6]
      11:30 Chojnik-Morąg [6]

      6:45 Morąg-Miłakowo [E]
      7:15 Miłakowo-Morąg [E]
      9:30 Morąg-Miłakowo [E]
      10:13 Miłakowo-Morąg [E]
      12:00 Morag-Miłakowo [E]
      12:45 Miłakowo-Morąg [E]
      14:05 Morąg-Miłakowo [E]
      15:01 Miłakowo-Morąg [E]
      16:05 Morąg-Miłakowo [S][6]
      16:33 Miłakowo-Morąg [S][6]

      5:55 Morąg-Olsztyn [E]
      8:40 Olsztyn-Morąg [E]
      13:25 Morąg-Olsztyn [E]
      14:50 Olsztyn-Morąg [E]

      8:10 Morąg-Słonecznik [HD][6]
      8:35 Słonecznik-Morąg [E]

      9:00 Morąg-Kretowiny [L6]
      9:15 Kretowiny-Morąg [L6]
      11:30 Morąg-Kretowiny [LE]
      11:50 Kretowiny-Morąg [LE]
      13:30 Morąg-Kretowiny [LE]
      13:45 Kretowiny-Morąg [LE]
      17:00 Morąg-Kretowiny [LE]
      17:15 Kretowiny-Morąg [LE]
      18:50 Morąg-Kretowiny [L6]
      19:10 Kretowiny-Morąg [L6]


    CONNECT-BUS
      Stara - sklep 04:19 - Piotrków Trybunalski 05:28 [E]
      Piotrków Trybunalski 14:35 - Skotniki 15:52 [6]

      Łęki Szlacheckie 04:19 - Piotrków Trybunalski 05:18 [E]
      Piotrków Trybunalski 11:15 - Łeki Szlacheckie 12:16 [E]
      Łęki Szlacheckie 12:19 - Piotrków Trybunalski 13:18 [E]
      Piotrków Trybnalski 14:15 - Dobrenice 15:23 [E]

Po cichu liczyłem że przewoźnik przejmie obieg Piotrków - Przebórz - Łódź - Piotrków.

Mobilis oddział PKS Piotrków Trybunalski, PKS Radzyń Podlaski, PKS Ostrołęka, PKS Ciechanów - [color=#FF0000]brak regularnych kursów[/color]

Do uzupełnienia:
    PKS Jaroslaw
    PKS Radomsko
    PKS Kołobrzeg
    PKS Staszów
    PKS Głubczyce
    Arriva oddział Kętrzyn
    Arriva oddział Bielsk Podlaski
    PKS NOVA oddział Białystok
    PKS NOVA oddział Suwałki
    PKS NOVA oddział Łomża
    PKS NOVA oddział Siemiatycze
    PKS NOVA oddział Zambrów
    Trans-Kom PKS Pisz
    Bus-Kom PKS Szczytno
    PTS Tomaszów Lubelski
    PKS Mława
    PKS Szczecinek
    KPTS oddział Brodnica
    KPTS oddział Lipno
    KPTS oddział Włocławek
    KPTS oddział Inowrocław
lubie-pks
 
Posty: 3
Dołączył: sobota, 19 maja 2018, 09:06

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez lubie-pks » środa, 18 lipca 2018, 12:44

PKS GRÓJEC http://www.pksgrojec.pl/rozklad_new/tpo_5121715.html

Belsk Duży Ferrero-Grójec 06:20, 14:20, 18:20, 22:20 http://www.pksgrojec.pl/rozklad_new/tpo_5129963.html
Biała Rawska-Warszawa przez Belsk Duży 14:40
Białobrzegi-Klwów 15:30
Białobrzegi-Warszawa przez Goszczyn 05:45
Białobrzegi-Warszawa przez Józefów 15:30
Góra Kalwaria-Grójec przez Chynów 06:45, 14:10, 17:10
Grójec-Belsk Duży Ferrero 05:10, 13:00, 17:00, 21:10
Grójec-Białobrzegi przez Goszczyn 14:15
Grójec-Góra Kalwaria przez Chynów 05:45, 12:15, 15:40
Grójec-Nowe Miasto nad Pilicą przez Lubania 11:30, 14:15
Grójec-Nowe Miasto nad Pilicą przez Mogielnica 11:45, 12:30
Grójec-Słomczyn 06:30, 11:00, 11:45
Grójec-Warka przez Miedzechów 06:00, 09:00, 17:15
Grójec-Warka przez Nowa Wieś 06:30, 08:00, 10:15, 12:15, 14:30, 18:30, 22:30
Grójec-Warszawa przez Kruszew 06:25
Grójec-Warszawa przez Raszyn 04:00, 04:30, 04:45, 05:00, 05:30, 06:00, 06:30, 07:15, 08:00, 08:30, 09:00, 09:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:45, 18:30, 19:15, 20:45, 21:30
Klwów-Warszawa przez Goszczyn 16:30
Łódź-Warka przez Belsk Duży 18:00
Nowe Miasto nad Pilicą-Grójec przez Lubania 05:55, 09:15, 12:00, 14:15
Nowe Miasto nad Pilicą-Warszawa przez Lubania 15:20
Nowe Miasto nad Pilicą-Warszawa przez Mogielnica 14:00
Opoczno-Warszawa przez Mogielnica 05:30, 10:30, 15:00, 17:15
Przypki-Warszawa przez Raszyn 19:45
Radom-Warszawa przez Józefów 09:45, 12:45
Słomczyn-Grójec 08:15, 09:15, 10:30, 12:15
Słomczyn-Warszawa przez Raszyn 11:30
Tomaszów Mazowiecki-Warszawa przez Mogielnica 13:40
Warka-Grójec przez Miedzechów 06:40, 12:00, 15:00
Warka-Grójec przez Nowa Wieś 07:10, 09:00, 11:15
Warka-Łódź przez Belsk Duży 13:30
Warka-Warszawa przez Góra Kalwaria, Piaseczno 04:30, 05:15, 06:15, 07:00, 08:00, 10:00, 12:00, 13:45, 15:00, 16:30, 18:00, 19:30
Warszawa Metro Wilanowska-Warka przez Piaseczno, Góra Kalwaria 06:15, 08:00, 09:00, 10:15, 11:15, 12:50, 14:40, 16:00, 17:30, 19:00, 20:30, 21:15
Warszawa Zachodnia-Biała Rawska przez Belsk Duży 17:00
Warszawa Zachodnia-Białobrzegi przez Goszczyn 18:30
Warszawa Zachodnia-Białobrzegi przez Józefów 20:45
Warszawa Zachodnia-Grójec przez Raszyn 05:30, 06:30, 07:30, 08:00, 08:30, 09:00, 09:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30, 12:00, 12:30, 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30, 19:00, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00, 22:30, 23:00
Warszawa Zachodnia-Końskie przez Mogielnica 06:15, 14:45
Warszawa Zachodnia-Nowe Miasto nad Pilicą przez Mogielnica 18:15
Warszawa Zachodnia-Opoczno przez Mogielnica 09:30, 13:30, 16:10
Warszawa Zachodnia-Słomczyn przez Raszyn 06:15, 07:15
Warszawa Zachodnia-Przypki przez Raszyn 08:45, 19:00
Warszawa Zachodnia-Radom przez Józefów 06:00, 08:15
Warszawa Zachodnia-Tomaszów Mazowiecki przez Mogielnica 08:30
Lubel
Weteran BusForum
Weteran BusForum
 
Posty: 1327
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » wtorek, 18 września 2018, 18:00

PKS Starogard - bez linii do Gdańska

    [107]
    Starogard 14:25 - Sumin 14:44/14:55 - Starogard 15:14 [E]
    Starogard 08:05 - Sumin 08:24/08:25 - Starogard 08:44 [+d]
    Starogard 16:25 - Sumin 16:44/16:55 - Starogard 17:14 [+d]

    [106]
    Starogard 04:50 - Starogard 05:46 [6]
    Starogard 08:20 - Starogar 09:16 [Cd]
    Starogard 10:45 - Starogard 11:49 [+d]
    Starogard 11:20 - Starogard 12:16 [+]
    Starogard 12:45 - Starogard 13:49 [+]
    Starogard 14:35 - Starogard 15:37 [Cd]

    [105]
    Starogard 06:20 - Szpęgawsk 06:48/06:53 - Starogard 07:20 [E]
    Starogard 13:05 - Szpęgawsk 13:29/13:33 - Starogard 14:00 [E]
    Starogard 14:35 - Szpęgawsk 15:03/15:10 - Starogard 15:37 [E]

    [103]
    Starogard 06:35 - Krąg 06:58/07:00 - Starogard 07:23 [E]
    Starogard 14:40 - Krąg 15:03/15:15 - Starogard 15:38 [E]

    [102]
    Starogard 09:15 - 09:40 [+]
    Starogard 10:55 - 11:30 [+]

    [403]
    Skórcz 05:45 - Starogard 06:30 [6]
    Skórcz 07:00 - Starogard 07:45 [6]
    Starogard 14:20 - Skórcz 15;08 [6]
    Starogard 16:00 - Skórcz 16:48 [6]

    [407]
    Zblewo 06:05 - Starogard 06:40 [6]
    Czarna Woda 08:45 - Starogard 09:45 [HD; 6]
    Starogard 18;15 - Czarna Woda 19:14 [E]

    [408A]
    Starogard 15:25 - Starogard 16:29 [Cd]

    [408B]
    Starogard 06:25 - Starogard 07:41 [6]
    Starogard 10:00 - Starogard 11:06 [C]

    [409]
    Starogard 05:35 - Zblewo 06:01 [6]

    [412]
    Starogard 05:25 - Skarszewy 05:45 [6]
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » sobota, 27 października 2018, 17:33

Arriva oddział Kętrzyn

Węgorzewo 4:40 - Warszawa 10:00 (L)
Warszawa 10:40 - Węgorzewo 15:50 (L)

Węgorzewo 6:40 - Warszawa 11:55 (b)
Warszawa 16:00 - Węgorzewo 21:05 (b)

Węgorzewo 10:20 - Olsztyn 13:10 (b) *
Olsztyn 16:20 - Węgorzewo 19:10 (b) *

Węgorzewo 16:30 - Olsztyn 19:20 (bn) *
Olsztyn 20:20 - Węgorzewo 23:10 (bn) *

Węgorzewo 7:00 - Gdańsk 11:55 (L)
Gdańsk 16:35 - Węgorzewo 21:30 (L)

Kętrzyn 6:50 - Warszawa 12:05 (L)
Warszawa 14:10 - Kętrzyn 19:05 (L)

Kętrzyn 10:25 - Warszawa 15:40 (b)
Warszawa 16:50 - Kętrzyn 21:45 (b)

Węgorzewo 8:05 - Giżycko 8:40/9:05 - Węgorzewo 9:40 (d)
Węgorzewo 10:05 - Giżycko 10:40/11:05 - Węgorzewo 11:40 (b)
Węgorzewo 12:05 - Giżycko 12:40 (d6+) / Giżycko 13:50 - Węgorzewo 14:25 (d)
Węgorzewo 15:05 - Giżycko 15:40 (d6+) / Giżycko 16:50 - Węgorzewo 17:25 (d)
Węgorzewo 18:05 - Giżycko 18:40/18:50 - Węgorzewo 19:25 (dn)

Kętrzyn 8:00 - Mołtajny 8:45/8:45 - Kętrzyn 9:30 (b6+)
Kętrzyn 10:00 - Barciany 10:30/11:00 - Kętrzyn 11:30 (b6+)
Kętrzyn 13:50 - Mołtajny 14:35/14:35 - Kętrzyn 15:20 (DH6+)
Kętrzyn 16:00 - Barciany 16:30/17:00 - Kętrzyn 17:30 (b6+)

Kętrzyn 8:25 - Korsze 9:00/9:05 - Kętrzyn 9:40 (b)
Kętrzyn 11:25 - Korsze 12:00/12:05 - Kętrzyn 12:40 (b)
Kętrzyn 15:25 - Korsze 16:00/16:05 - Kętrzyn 16:40 (b6+)

Kętrzyn 9:45 - Reszel 10:20/10:25 - Kętrzyn 11:00 (6+)
Kętrzyn 14:35 - Reszel 15:10/15:10 - Kętrzyn 15:45 (6+)

* - rozkład na linii Węgorzewo - Olsztyn pochodzi z okresu przed zawieszeniem linii na czas bliżej nieokreślony.


Arriva oddział Bielsk Podlaski

Białowieża 4:59 - Warszawa 9:25 (E)
Białowieża 6:29 - Warszawa 10:55 (b+)
Warszawa 14:50 - Białowieża 19:20 (b)

Bielsk Podlaski 14:10 - Warszawa 17:33 (b)
Warszawa 19:20 - Bielsk Podlaski 23:34 (b)

Hajnówka 6:10 - Białowieża 6:44/6:45 - Hajnówka 7:14

Bielsk Podlaski 5:30 - Białystok 6:35
Białystok 6:30 - Bielsk Podlaski 7:35
Bielsk Podlaski 6:25 - Białystok 7:30/7:55 - Bielsk Podlaski 9:00
Bielsk Podlaski 7:40 - Białystok 8:45/9:30 - Bielsk Podlaski 10:35
Bielsk Podlaski 8:30 - Białystok 9:35/10:50 - Bielsk Podlaski 11:55
Bielsk Podlaski 9:20 - Białystok 10:25/12:00 - Bielsk Podlaski 13:05
Bielsk Podlaski 10:55 - Białystok 12:00/13:30 - Bielsk Podlaski 14:35
Bielsk Podlaski 12:30 - Białystok 13:35/15:30 - Bielsk Podlaski 16:35
Białystok 16:10 - Bielsk Podlaski 17:15
Bielsk Podlaski 15:00 - Białystok 16:05/17:00 - Bielsk Podlaski 18:05
Ciechanowiec 14:45 - Białystok 17:00/18:00 - Bielsk Podlaski 19:05
Bielsk Podlaski 17:00 - Białystok 18:05
Bielsk Podlaski 18:00 - Białystok 19:05/19:30 - Bielsk Podlaski 20:35
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » niedziela, 28 października 2018, 20:54

PKS NOVA oddział Białystok

Białystok 20:00 - Kołobrzeg 9:05 (dn)
Kołobrzeg 20:00 - Białystok 8:45 (dn)

Białystok 6:05 - Gdańsk 15:07 (an)
Gdańsk 9:20 - Białystok 18:23 (d)

Białystok 9:00 - Olsztyn 13:58 (dn)
Olsztyn 17:00 - Białystok 21:48 (dn)

Białystok 8:30 - Szczecin 22:35 (b)
Szczecin 8:45 - Białystok 22:50 (b)

Białystok 7:00 - Gołdap 10:38 (b)
Gołdap 13:30 - Białystok 17:05 (b)

Białystok 8:00 - Sokółka 9:02 (E)
Białystok 9:10 - Sokółka 10:12 (b)
Białystok 11:15 - Sokółka 12:17 (E)
Białystok 12:00 - Sokółka 13:02 (DH6)
Białystok 12:50 - Sokółka 13:52 (E)
Białystok 13:15 - Sokółka 14:17 (E)
Białystok 14:30 - Sokółka 15:32 (E)
Białystok 16:20 - Sokółka 17:22 (b)
Białystok 17:05 - Sokółka 18:07 (bB)
Białystok 17:25 - Sokółka 18:27 (E)
Białystok 18:00 - Sokółka 19:02 (b+)
Białystok 18:30 - Sokółka 19:32 (bB)
Białystok 19:00 - Sokółka 20:02 (DH6)
Białystok 20:50 - Sokółka 21:52 (DH6)
Białystok 21:30 - Sokółka 22:32 (b+m)
Sokółka 4:50 - Białystok 5:52 (b)
Sokółka 5:25 - Białystok 6:27 (S6)
Sokółka 6:25 - Białystok 7:27 (6)
Sokółka 7:35 - Białystok 8:37 (b+)
Sokółka 8:00 - Białystok 9:02 (E)
Sokółka 9:20 - Białystok 10:22 (S6)
Sokółka 10:30 - Białystok 11:32 (E)
Sokółka 11:15 - Białystok 12:17 (E)
Sokółka 12:00 - Białystok 13:02 (DH6)
Sokółka 12:40 - Białystok 13:42 (b)
Sokółka 13:40 - Białystok 14:42 (b)
Sokółka 16:10 - Białystok 17:12 (E)
Sokółka 18:20 - Białystok 19:22 (DHb+)
Sokółka 19:50 - Białystok 20:52 (bm+)

Dąbrowa Białostocka 6:40 - Białystok 8:27 (E)
Białystok 15:30 - Dąbrowa Białostocka 17:19 (E)

Dąbrowa Białostocka 8:00 - Białystok 9:47 (b)
Białystok 10:38 - Dąbrowa Białostocka 12:25 (b)

Dąbrowa Białostocka 11:15 - Białystok 12:58 (b+)
Białystok 14:50 - Dąbrowa Białostocka 16:39 (Sb+)

Dąbrowa Białostocka 16:40 - Białystok 18:27 (b6+)
Białystok 19:35 - Dąbrowa Białostocka 21:22 (b6+)

Dąbrowa Białostocka 14:00 - Białystok przez Suchowolę 15:36 (Sb+)
Białystok 16:00 - Dąbrowa Białostocka przez Suchowolę 17:37 (bB)

Sokółka 12:50 - Nowy Dwór 13:33/14:05 - Białystok 16:22 (d+)

Sokółka 8:10 - Janów 8:42 (DHb+) / Janów 8:45 - Białystok 10:02 (bB)
Białystok 11:00 - Janów 12:22 (b+)
Janów 13:50 - Białystok 15:07 (b+)
Białystok 15:20 - Janów 16:42/Janów 16:40 - Sokółka 17:12 (bB)

Czarna Białostocka /9:35 - Białystok 10:10 (b6)
Białystok 15:45 - Czarna Wieś Kościelna 16:28/16:40 - Białystok 17:23 (dE)
Białystok 17:40 - Czarna Białostocka 18:1418:30 - Białystok 19:05 (E)
Białystok 20:10 - Czarna Białostocka 20:44/21:00 - Białystok 21:35 (DH6)
Białystok 22:10 - Czarna Białostocka 22:44 (E)

Białystok 4:18 - Studzianki 4:53/4:53 - Białystok 5:25 (E)
Białystok 6:03 - Studzianki 6:38/6:45 - Białystok 7:21 (d)
Białystok 7:43 - Studzianki 8:18/8:50 - Białystok 9:26 (b6+)
Białystok 10:33 - Studzianki 11:08/11:25 - Białystok 12:01 (b+)
Białystok 11:28 - Studzianki 12:03/12:20 - Białystok 12:56 (E)
Białystok 11:58 - Studzianki 12:33/12:40 - Białystok 13:16 (d+)
Białystok 14:38 - Studzianki 15:13/15:20 - Białystok 15:56 (d)
Białystok 15:43 - Studzianki 16:18/16:30 - Białystok 17:06 (E)
Białystok 17:08 - Studzianki 17:43/17:45 - Białystok 18:21 (dB)
Białystok 18:23 - Studzianki 18:58/19:10 - Białystok 19:46 (dm)
Białystok 21:08 - Studzianki 21:43/21:50 - Białystok 22:26 (dn6+)

Białystok 7:00 - Supraśl 7:35/8:00 - Białystok 8:35 (E)
Białystok 9:00 - Supraśl 9:35/10:00 - Białystok 10:35 (b)
Białystok 11:15 - Supraśl 11:50/12:00 - Białystok 12:35 (E)
Białystok 12:50 - Supraśl 13:25/13:35 - Białystok 14:10 (b)
Białystok 17:20 - Supraśl 17:55/18:05 - Białystok 18:40 (E)

Krynki 7:45 - Białystok 9:01 (d6+)
Białystok 8:40 - Kruszyniany 10:12/10:25 - Białystok 11:54 (b)
Białystok 10:25 - Kruszyniany 11:57/12:57 - Białystok 14:26 (b)
Białystok 14:10 - Szaciły 15:49/16:30 - Białystok 18:06 (bB)
Białystok 14:10 - Krynki 15:29/16:00 - Białystok 17:16 (6)
Białystok 18:20 - Krynki 19:39 (d)

Białystok 7:40 - Mońki 8:37 (d)
Białystok 8:40 - Mońki 9:37 (dE)
Białystok 11:00 - Mońki 11:57 (dE)
Białystok 13:15 - Mońki 14:12 (d)
Białystok 14:20 - Mońki 15:17 (d)
Białystok 15:10 - Mońki 16:07 (d+)
Białystok 15:40 - Mońki 16:37 (d)
Białystok 17:00 - Mońki 17:57 (d6)
Białystok 19:07 - Mońki 20:04 (dE)
Białystok 20:10 - Mońki 21:07 (d+)
Mońki 6:20 - Białystok 7:15 (d)
Mońki 7:33 - Białystok 8:28 (dE)
Mońki 8:45 - Białystok 9:40 (d)
Mońki 11:05 - Białystok 12:00 (d)
Mońki 12:10 - Białystok 13:05 (dE)
Mońki 14:30 - Białystok 15:25 (d)
Mońki 15:23 - Białystok 16:18 (d)
Mońki 17:45 - Białystok 18:40 (dE)

Białystok 17:00 - Goniądz 18:10 (dB) / Goniądz 18:32 - Białystok 19:40 (d+)

Mońki - Białystok przez Trzcianne 16:45-18:17 (d+)

Białystok 13:50 - Zabiele 15:26/16:10 - Białystok 17:44 (b+)

Białystok 7:15 - Kulikówka 7:50/7:55 - Białystok 8:39 (d)
Białystok 15:30 - Obrubniki 16:01/16:15 - Białystok 16:47 (d)

Tykocin 7:25 - Białystok 8:01 (E) *
Białystok 8:25 - Tykocin 9:01/9:25 - Białystok 10:01 (E) *
Białystok 13:05 - Tykocin 13:41/14:05 - Białystok 14:41 (E) *
Białystok 15:35 - Tykocin 16:11/16:20 - Białystok 16:56 (E) *
Białystok 17:08 - Tykocin 17:44 (E) *

Białystok 4:50 - Kruszewo 5:54/6:00 - Białystok 7:04 (b)
Białystok 7:20 - Kruszewo 8:24/8:30 - Białystok 9:34 (b)
Białystok 15:00 - Kruszewo 16:04/16:10 - Białystok 17:14 (b)
Białystok 19:00 - Kruszewo 20:04/20:10 - Białystok 21:14 (b)

Łapy 5:40 - Białystok 6:20 (E)
Łapy 6:40 - Białystok 7:20 (S6)
Białystok 6:25 - Łapy 7:05/7:45 - Białystok 8:25 (b)
Białystok 7:20 - Łapy 8:00/8:25 - Białystok 9:05 (E)
Białystok 8:35 - Łapy 9:15/9:45 - Białystok 10:25 (b)
Białystok 9:35 - Łapy 10:15 (DHb6+)
Białystok 10:35 - Łapy 11:15/11:45 - Białystok 12:25 (b)
Białystok 12:35 - Łapy 13:15/13:45 - Białystok 14:25 (b)
Łapy 12:40 - Białystok 13:20 (b)
Białystok 14:00 - Łapy 14:40 (b)
Białystok 15:20 - Łapy 16:00/16:50 - Białystok 17:30 (b)
Łapy 16:05 - Białystok 16:45 (bB)
Łapy 17:50 - Białystok18:30 (E)
Białystok 18:15 - Łapy 18:55 (E)
Białystok 19:30 - Łapy 20:10 (bn)
Łapy 20:30 - Białystok 21:10 (bBn)

Białystok 6:10 - Hajnówka 7:39 (E)
Białystok 7:10 - Hajnówka 8:39 (b+)
Białystok 7:20 - Hajnówka 8:49 (E)
Białystok 8:30 - Hajnówka 9:59/10:10 - Białystok 11:38 (6)
Białystok 9:25 - Hajnówka 10:54/12:00 - Białystok 13:28 (b)
Białystok 10:40 - Hajnówka 12:09/12:45 - Białystok 14:13 (E)
Białystok 11:50 - Hajnówka 13:19/14:00 - Białystok 15:28 (b+)
Białystok 12:50 - Hajnówka 14:19/15:15 - Białystok 16:43 (b)
Białystok 14:00 - Hajnówka 15:29/16:20 - Białystok 17:48 (E)
Białystok 15:30 - Hajnówka 16:59/17:30 - Białystok 18:58 (bB)
Białystok 16:10 - Hajnówka 17:39 (bn)
Białystok 17:08 - Hajnówka 18:37 (bBn)
Białystok 17:50 - Hajnówka 19:19/19:30 - Białystok 20:58 (b+)
Hajnówka 5:25 - Białystok 6:53 (E)
Hajnówka 6:07 - Białystok 7:35 (E)
Hajnówka 7:50 - Białystok 9:18 (d)
Hajnówka 9:00 - Białystok 10:28 (b)

Białystok 4:30 - Zabłudów 5:04 (d6+) / Zabłudów 5:10 - Białystok 5:53 (d)
Białystok 7:25 - Zabłudów 8:08/8:15 - Białystok 8:58 (b)
Białystok 9:15 - Zabłudów 10:11/10:15 - Białystok 11:11 (bB)
Białystok 11:15 - Zabłudów 12:11/12:15 - Białystok 13:11 (b)
Białystok 14:25 - Zabłudów 15:08/15:45 - Białystok 16:23 (b6+)
Białystok 17:40 - Zabłudów 18:23/18:30 - Białystok 19:13 (E)
Białystok 22:20 - Zabłudów 22:54/22:55 - Białystok 23:33 (E)

Michałowo 5:30 - Białystok 6:24 (b)
Michałowo 6:15 - Białystok 7:09 (Sb6)
Białystok 13:40 - Michałowo 14:35 (Sb6)
Białystok 18:10 - Michałowo 19:05 (b)

Białystok 6:33 - Jałówka 8:18 (b)
Jałówka 8:30 - Białystok 10:14 (E)
Jałówka 10:20 - Białystok 12:11 (b+)
Białystok 14:48 - Jałówka 16:30/17:00 - Białystok 18:44 (b)

Gródek 6:30 - Białystok 7:26 (b)
Białystok 7:50 - Gródek 8:52 (b6+)
Gródek 9:45 - Białystok 10:45 (E)
Gródek 10:10 - Białystok 11:10 (b+)
Białystok 11:05 - Gródek 12:01 (E) / Gródek 12:40 - Białystok 13:36 (b6)
Białystok 12:10 - Gródek 13:12 (b) / Gródek 13:50 - Białystok 14:46 (DHd+)
Białystok 14:30 - Gródek 15:26 (b) / Gródek 15:38 - Białystok 16:38 (DHb6+)
Białystok 16:50 - Gródek 17:52 (b) / Gródek 18:00 - Białystok 19:01 (d)
Białystok 19:30 - Gródek 20:26 (dB)

* - weekendowa komunikacja na linii Białystok - Tykocin została uruchomiona 1.11.2018.
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » niedziela, 28 października 2018, 23:28

PKS NOVA oddział Suwałki

Suwałki 3:30 - Warszawa 9:00 (d)
Warszawa 11:40 - Suwałki 17:10 (d)

Suwałki 5:30 - Warszawa 11:00 (d)
Warszawa 13:40 - Suwałki 19:10 (d)

Suwałki 8:00 - Warszawa 13:30 (a)
Warszawa 15:20 - Suwałki 21:00 (a)

Suwałki 12:00 - Warszawa 17:30 (an)
Warszawa 18:20 - Suwałki 23:50 (an)

Suwałki 7:30 - Gdańsk 14:30 (d)
Gdańsk 6:30 - Suwałki 13:30 (d)

Suwałki 18:30 - Katowice 5:00 (bn57)
Katowice 18:30 - Suwałki 5:00 (dn16)

Suwałki 21:00 - Wrocław 8:50 (an4-7)
Wrocław 21:00 - Suwałki 8:50 (dn5-1)

Suwałki 5:00 - Olsztyn 8:55 (d)
Olsztyn 14:00 - Suwałki 18:00 (d)

Suwałki 12:30 - Olsztyn 16:35 (dn)
Olsztyn 17:25 - Suwałki 21:25 (dn)

Suwałki 5:00 - Białystok 7:15/8:00 - Suwałki 10:15 (dE)
Suwałki 6:50 - Białystok 9:10/9:55 - Suwałki 12:10 (d)
Suwałki 7:50 - Białystok 10:05/11:30 - Suwałki 13:45 (d)
Suwałki 10:30 - Białystok 12:45/13:30 - Suwałki 15:45 (a)
Suwałki 11:50 - Białystok 14:05/15:10 - Suwałki 17:25 (dE)
Suwałki 14:35 - Białystok 16:50/17:45 - Suwałki 20:00 (d)
Suwałki 17:00 - Białystok 19:15/20:00 - Suwałki 22:15 (an)

Augustów 13:40 - Suwałki 14:20 (dn7)
Suwałki 15:15 - Białystok 17:30 (dn7)
Białystok 19:00 - Augustów 20:34 (dn7)

Sejny 6:50 - Białystok 9:35 (b)
Białystok 14:15 - Sejny 16:45 (b)

Gołdap 4:50 - Białystok 8:20 (d)
Białystok 12:25 - Gołdap 16:20 (d)

Gołdap 7:00 - Białystok 10:50 (b)
Białystok 14:50 - Gołdap 18:15 (b)

Sejny 7:00 - Suwałki 7:40 (DH6)
Suwałki 7:45 - Sejny 8:25 (E)
Sejny 8:30 - Suwałki 9:10 (d)
Suwałki 9:15 - Sejny 9:55 (dB)
Suwałki 10:50 - Sejny 11:30 (d6)
Sejny 13:10 - Suwałki 13:50 (a)
Suwałki 14:25 - Sejny 15:05/15:10 - Suwałki 15:50 (b)
Suwałki 16:00 - Sejny 16:40/16:50 - Suwałki 17:30 (a)
Suwałki 17:10 - Sejny 17:50/17:50 - Suwałki 18:25 (b)
Suwałki 18:30 - Sejny 19:10 (a)

Suwałki 17:30 - Gołdap 18:50 (b)
Suwałki 13:00 - Gołdap przez Przerośl 14:25 (b6+)
Suwałki 15:30 - Gołdap przez Przerośl 16:55 (b)
Gołdap 7:50 - Suwałki przez Przerośl 9:15 (E)
Gołdap 10:30 - Suwałki przez Przerośl 11:55 (b)
Gołdap 15:30 - Suwałki przez Przerośl 16:55 (a6+)

Gołdap 11:00 - Giżycko 12:25 (bB)
Giżycko 13:20 - Suwałki przez Gołdap 16:25 (bB)

Gołdap 15:05 - Giżycko 16:30/17:00 - Gołdap 18:25 (b)

Ełk 8:30 - Suwałki 10:15/11:00 - Ełk 12:40 (b)
Ełk 13:45 - Suwałki 15:15/15:30 - Ełk 17:00 (b)
Ełk 15:15 - Suwałki 16:45/17:30 - Ełk 19:10 (a)

Olecko 7:05 - Suwałki przez Kowale Oleckie 8:25 (b)
Suwałki 12:10 - Olecko 13:00 (b)
Olecko 14:00 - Suwałki 15:00 (b)
Suwałki 18:20 - Olecko 19:10 (b)

Wiżajny 8:50 - Suwałki 9:40 (b)
Suwałki 10:30 - Żytkiejmy 11:40 (b)
Żytkiejmy 12:00 - Suwałki 13:10 (a)
Suwałki 13:45 - Gołdap przez Żytkiejmy 15:30 (a)
Gołdap 14:30 - Suwałki przez Żytkiejmy 16:15 (b)
Suwałki 18:25 - Wiżajny 19:30 (b)

Puńsk 6:30 - Suwałki 7:08 (E)
Puńsk 8:45 - Suwałki 9:23 (b)
Suwałki 11:00 - Puńsk 11:38 (b)
Puńsk 15:10 - Suwałki 15:48 (b)
Suwałki 16:40 - Puńsk 17:32 (b6+)

Suwałki 6:40 - Suwałki przez Płociczno 7:20 (d6)
Suwałki 10:10 - Suwałki przez Płociczno 10:50 (d7)
Suwałki 16:20 - Suwałki przez Płociczno 17:00 (d6)
Suwałki 17:40 - Suwałki przez Płociczno 18:20 (d7)

Augustów 7:20 - Ełk 8:20/12:00 - Augustów 13:05 (b)
Augustów 11:00 - Ełk 12:00 (b) / Ełk 14:00 - Augustów 15:00 (b6+)
Augustów 14:30 - Ełk 15:30/16:10 - Augustów 17:10 (d)

Ełk 12:20 - Gołdap 13:54/14:25 - Ełk 16:00 (E)

Ełk 15:25 - Rajgród 16:10 (b) / Rajgród 16:25 - Ełk 17:10 (DHb6+)
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » wtorek, 30 października 2018, 00:08

PKS NOVA oddział Łomża

Łomża 7:30 - Gdańsk 14:17 (dn)
Gdańsk 16:00 - Łomża 22:48 (dn)

Łomża 15:30 - Olsztyn 18:30 (de7)
Olsztyn 19:20 - Łomża 22:14 (de7)

Łomża 6:00 - Białystok 7:31 (d)
Łomża 8:00 - Białystok 9:31 (d)
Białystok 15:20 - Łomża 16:55 (d)
Białystok 18:00 - Łomża 19:31 (bn)
Białystok 20:40 - Łomża 22:11 (e7)

Łomża 16:00 - Ostrołęka 16:50 (dn)
Ostrołęka 17:40 - Łomża 18:30 (dn)
Ostrołęka 17:40 - Białystok 20:15 (e7)

Kolno 6:00 - Białystok 8:11 (d)
Kolno 10:30 - Białystok 12:55 (d)
Kolno 13:40 - Białystok 16:05 (b)
Kolno 15:10 - Białystok 17:32 (bn)
Białystok 10:30 - Kolno 12:50 (d)
Białystok 12:00 - Kolno 14:20 (d)
Białystok 15:40 - Kolno 17:59 (d)
Białystok 17:10 - Kolno 19:30 (b)

Łomża 10:00 - Ełk przez Pisz 12:36 (d)
Ełk 14:15 - Łomża przez Radziłów 17:02 (d)

Radziłów 7:45 - Łomża 8:46 (d)
Radziłów 9:00 - Łomża 9:54 (d6+)
Łomża 15:40 - Radziłów 16:50 (DH7) / Radziłów 16:50 - Łomża 18:05 (S7)
Łomża 19:50 - Radziłów 20:47 (dn)

Grajewo 9:15 - Łomża przez Radziłów 11:07 (d)
Łomża 12:30 - Grajewo przez Radziłów 14:45 (d)

Łomża 6:50 - Ełk 8:50 (d)
Łomża 11:20 - Ełk 13:32 (d)
Ełk 14:00 - Łomża 16:10 (d)

Grajewo 15:40 - Radziłów 16:35/17:00 - Ełk 18:41 (d)

Ełk 17:20 - Radziłów 19:00 (d)

Grajewo 5:40 - Ełk 6:20/6:20 - Grajewo 6:54 (E)
Grajewo 6:50 - Ełk 7:36/8:00 - Grajewo 8:39 (d)
Grajewo 10:00 - Ełk 10:40 (d)
Grajewo 12:30 - Ełk 13:10 (d)
Grajewo 14:50 - Ełk 15:30/16:10 - Grajewo 16:49 (d)
Ełk 10:00 - Grajewo 10:39 (d)
Ełk 19:05 - Grajewo 19:44 (d)
Ełk 20:00 - Grajewo 20:39 (d)

Ełk 11:30 - Białystok 14:05 (d)
Białystok 17:10 - Ełk 19:40 (d)

Grajewo 9:05 - Suwałki 10:55 (d)
Suwałki 13:30 - Grajewo 15:25 (d)

Żebry 7:25 - Wąsosz 7:37 (7)
Wąsosz 7:45 - Żebry 7:57 (7)


PKS NOVA oddział Siemiatycze

Siemiatycze 8:15 - Warszawa 11:30 (b)
Warszawa 15:55 - Siemiatycze 19:15 (b)

Siemiatycze 15:30 - Warszawa 18:45 (bB)
Warszawa 20:25 - Siemiatycze 23:45 (bB)

Siemiatycze 6:40 - Białystok 8:50 (b)
Białystok 10:10 - Brańsk 11:35/13:45 - Białystok 15:10 (b)
Białystok 16:00 - Siemiatycze 18:05 (b6+)

Siemiatycze 9:00 - Białystok 11:10 (b)
Białystok 11:50 - Siemiatycze 14:00 (b)

Siemiatycze 12:00 - Białystok 14:10 (b)
Białystok 14:40 - Siemiatycze 16:50 (b)

Siemiatycze 14:40 - Białystok 16:40 (bB)
Białystok 17:20 - Siemiatycze 19:30 (bB)

Siemiatycze 15:00 - Białystok przez Kleszczele 17:45 (b7)
Białystok 18:30 - Siemiatycze 20:35 (b7)

Siemiatycze 16:15 - Białystok 18:25 (bB)
Białystok 19:00 - Siemiatycze 21:05 (bB)


PKS NOVA oddział Zambrów

Zambrów 8:20 - Olsztyn 12:10 (d)
Olsztyn 16:15 - Zambrów 19:58 (d)

Zambrów 5:50 - Białystok 7:25 (d)
Zambrów 8:15 - Białystok 9:50 (d)
Zambrów 13:50 - Białystok 15:20 (d+)
Zambrów 16:20 - Białystok 17:50 (dn)
Białystok 10:40 - Zambrów 12:10 (d)
Białystok 14:30 - Zambrów 16:05 (dB)
Białystok 15:45 - Zambrów 17:20 (d)
Białystok 18:00 - Zambrów 19:35 (dBn)
Zambrów 16:10 - Białystok przez Wysokie Mazowieckie 18:14 (dBn)
Białystok 18:40 - Zambrów przez Wysokie Mazowieckie 20:32 (dn)

Wysokie Mazowieckie 10:00 - Białystok 11:34 (d6+)
Wysokie Mazowieckie 13:00 - Białystok 14:15 (d)
Białystok 7:50 - Wysokie Mazowieckie 9:26 (d)
Białystok 14:50 - Wysokie Mazowieckie 16:49 (d6+)

Czyżew 7:15 - Białystok 9:15 (d6+)
Białystok 14:10 - Czyżew 16:11 (d)

Wysokie Mazowieckie 5:00 - Czyżew 5:41/6:15 - Wysokie Mazowieckie 6:57 (E)

Zambrów 9:35 - Łomża 10:14/10:30 - Zambrów 11:09 (d6+)
Wysokie Mazowieckie 9:45 - Łomża 10:59 (d)
Łomża 13:30 - Wysokie Mazowieckie 14:42 (d6+) / Wysokie Mazowieckie 15:10 - Łomża 16:24 (dn)
Łomża 16:55 - Zambrów 17:34 (d6+)
Ciechanowiec 15:15 - Łomża 17:19/17:30 - Zambrów 18:09 (e7)

Wysokie Mazowieckie 15:30 - Kobylin Borzymy 16:18 (DHd6+)
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » czwartek, 1 listopada 2018, 00:13

Trans-Kom PKS Pisz

Pisz 5:30 - Białystok 8:13 (d)
Białystok 13:20 - Pisz 18:15 (d)

Pisz 7:30 - Olsztyn 10:05 (b)
Olsztyn 13:45 - Pisz 16:00 (b)

Pisz 6:20 - Suwałki 9:25 (b)
Suwałki 14:45 - Pisz 17:44 (b)


Bus-Kom PKS Szczytno

Szczytno 6:30 - Warszawa 10:45 (b)
Warszawa 13:30 - Szczytno 17:33 (b)

Szczytno 9:00 - Warszawa 12:52 (b)
Warszawa 16:15 - Szczytno 20:00 (b)

Spychowo 15:15 - Warszawa 19:10 (a57)
Warszawa 20:00 - Szczytno 23:20 (a57)


PKS Mława

Mława 7:00 - Bydgoszcz 11:05 (b)
Bydgoszcz 14:15 - Mława 18:24 (b)

Mława 8:40 - Warszawa przez Żuromin 12:52 (bm)
Warszawa 14:00 - Mława przez Żuromin 18:16 (bm)

Mława 4:50 - Warszawa przez Przasnysz 8:31 (L)
Warszawa 16:00 - Mława 18:33 (L)

Warszawa 9:30 - Giżycko 15:00 (L)
Giżycko 7:35 - Warszawa 13:10 (L)

Bartoszyce 5:00 - Warszawa 10:35 (b)
Warszawa 12:30 - Bartoszyce 18:05 (b)

Bartoszyce 11:00 - Warszawa 16:30 (bm)
Warszawa 17:45 - Bartoszyce 22:50 (bm)
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » sobota, 3 listopada 2018, 21:31

KPTS oddział Brodnica

Brodnica 6:05 - Warszawa 10:10 (b)
Warszawa 14:30 - Brodnica 18:15 (b)

Brodnica 13:45 - Warszawa 17:35 (bn)
Warszawa 19:30 - Brodnica 23:15 (bn)

Brodnica 7:00 - Gdańsk 10:05 (d)
Gdańsk 17:20 - Brodnica 20:25 (d)

Brodnica 6:15 - Bydgoszcz 8:48 (b)
Bydgoszcz 11:30 - Brodnica 13:55 (b)

Brodnica 11:30 - Bydgoszcz 13:57 (b)
Bydgoszcz 16:30 - Brodnica 18:55 (b)

Brodnica 15:30 - Bydgoszcz 18:15 (bn)
Bydgoszcz 19:10 - Brodnica 21:40 (bn)

Brodnica 6:15 - Olsztyn 9:07 (b6+) / Olsztyn 10:25 - Brodnica 13:15 (b)
Golub-Dobrzyń 12:00 - Olsztyn 15:51/Olsztyn 17:00 - Golub-Dobrzyń 20:55 (bB)

Brodnica 8:00 - Iława 9:12/10:55 - Brodnica 12:10 (E)

Nowe Miasto Lubawskie 11:45 - Iława 12:15/12:40 - Nowe Miasto Lubawskie 13:10 (E)

Brodnica 5:00 - Brzozie 5:25/5:26 - Brodnica 5:58 (6)
Brodnica 15:30 - Brzozie 15:58/16:00 - Brodnica 16:28 (6)

Brodnica 14:30 - Lidzbark 15:29/16:15 - Brodnica 17:14 (b)

Brodnica 6:45 - Toruń 8:10/9:00 - Brodnica 10:35 (bLE)
Brodnica 10:30 - Toruń 11:55/13:30 - Brodnica 14:55 (d)
Brodnica 13:30 - Toruń 14:55 (b)
Brodnica 16:30 - Toruń 17:55/19:45 - Brodnica 21:10 (e+)
Brodnica 17:30 - Toruń 18:55/19:15 - Brodnica 20:40 (bn)

Nowe Miasto Lubawskie 7:30 - Toruń 9:52/11:30 - Nowe Miasto Lubawskie 13:45 (b)
Nowe Miasto Lubawskie 13:45 - Toruń 16:08/18:00 - Nowe Miasto Lubawskie 20:16 (b)

Toruń 15:45 - Nowe Miasto Lubawskie 18:06/18:15 - Brodnica 18:56 (b)

Golub-Dobrzyń 6:50 - Rypin 7:37 (E)
Golub-Dobrzyń 14:15 - Rypin 15:02 (b+)

Toruń 13:15 - Rypin 14:57 (E)
Rypin 15:10 - Toruń 17:03 (b)
Toruń 14:00 - Rypin 16:20/16:40 - Toruń 18:39 (b)

Golub-Dobrzyń 4:30 - Toruń 5:43/6:25 - Golub-Dobrzyń 7:35 (bE)
Golub-Dobrzyń 6:30 - Toruń 7:39 (E) / Toruń 9:30 - Golub-Dobrzyń 10:48 (6)
Golub-Dobrzyń 9:15 - Toruń 10:38/11:15 - Golub-Dobrzyń 12:31 (b)
Golub-Dobrzyń 10:30 - Toruń 11:52 (b6+)
Golub-Dobrzyń 11:15 - Toruń 12:21 (6)
Golub-Dobrzyń 15:40 - Toruń 17:02 (bB) / Toruń 18:20 - Golub-Dobrzyń 19:27 (b+)
Golub-Dobrzyń 17:40 - Toruń 19:02 (b6+) / Toruń 20:10 - Golub-Dobrzyń 21:25 (bn)
Toruń 18:00 - Golub-Dobrzyń 19:16 (b)
Toruń 19:10 - Golub-Dobrzyń 20:19 (b)

Golub-Dobrzyń 5:15 - Frydrychowo 5:35/6:15 - Golub-Dobrzyń 6:35 (d)
Golub-Dobrzyń 13:20 - Frydrychowo 13:40/14:15 - Golub-Dobrzyń 14:35 (d)
Golub-Dobrzyń 21:15 - Frydrychowo 21:35/22:15 - Golub-Dobrzyń 22:35 (d)
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » niedziela, 4 listopada 2018, 21:58

KPTS oddział Lipno

Lipno 10:45 - Gdańsk 15:15 (L7)
Gdańsk 16:15 - Lipno 20:45 (L57)

Lipno 6:25 - Bydgoszcz 8:53 (b6) / Bydgoszcz 9:30 - Lipno 11:55 (E)
Lipno 13:00 - Bydgoszcz 15:31/16:00 - Lipno 18:24 (b)

Toruń 13:40 - Płock 16:35 (b57)
Płock 17:45 - Toruń 20:45 (b57)

Lipno 4:20 - Toruń 5:45 (b6+)
Lipno 5:50 - Toruń 7:25 (E)
Lipno 6:25 - Toruń 7:40 (b+)
Lipno 8:00 - Toruń 9:20 (b)
Lipno 11:25 - Toruń 12:40 (b)
Lipno 12:15 - Toruń 13:40 (b6+)
Lipno 19:30 - Toruń 20:45 (b6)
Lipno 20:30 - Toruń 21:55 (b)
Toruń 6:05 - Lipno 7:20 (b6+)
Toruń 9:20 - Lipno 10:35 (d)
Toruń 10:40 - Lipno 11:55 (b+)
Toruń 11:30 - Lipno 12:50 (E)
Toruń 12:30 - Lipno 13:50 (E)
Toruń 13:40 - Lipno 14:55 (b6)
Toruń 14:05 - Lipno 15:20 (b6+)
Toruń 19:00 - Lipno 20:15 (b6+)
Toruń 21:30 - Lipno 22:45 (m57)
Toruń 22:05 - Lipno 23:15 (b6+)

Lipno 5:30 - Włocławek 6:15 (E)
Lipno 6:40 - Włocławek 7:17 (E)
Lipno 9:40 - Włocławek 10:20 (E)
Lipno 11:00 - Włocławek 11:40 (E)
Lipno 12:45 - Włocławek 13:25 (b6+)
Lipno 17:10 - Włocławek 17:50 (bm)
Włocławek 11:00 - Lipno 11:40 (DH6)
Włocławek 13:30 - Lipno 14:10 (E)
Włocławek 19:50 - Lipno 20:30 (bm)

Włocławek 6:25 - Toruń 8:30 (E)
Włocławek 15:00 - Toruń 16:55 (b6+)

Rypin 6:00 - Bydgoszcz 9:05/10:30 - Rypin 13:30 (d)
Rypin 11:30 - Bydgoszcz 14:30/15:30 - Rypin 18:35 (b)
Rypin 16:00 - Bydgoszcz 19:00/20:00 - Rypin 23:00 (bm)

Rypin 14:25 - Toruń 16:35 przez Lipno (b)
Toruń 17:50 - Rypin 19:35 przez Golub-Dobrzyń (b)

Rypin 7:30 - Włocławek 9:05 (b)
Rypin 14:30 - Włocławek 16:15 (bm)
Włocławek 18:10 - Rypin 19:55 (bm)

Włocławek 12:55 - Brodnica 15:10/15:25 - Rypin 16:00 (b)
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » środa, 14 listopada 2018, 20:46

KPTS oddział Włocławek

Włocławek 7:40 - Wrocław 13:15 (b)
Wrocław 15:00 - Włocławek 20:29 (b)

Włocławek 7:10 - Poznań 10:49 (b)
Poznań 16:30 - Włocławek 20:07 (b)

Włocławek 14:30 - Poznań 18:07 (bme7)
Poznań 19:00 - Włocławek 22:27 (bme7)

Włocławek 7:20 - Bydgoszcz 10:06 (E)
Bydgoszcz 12:20 - Włocławek 15:20 (E) - ten kurs akurat zniknął z e-podróżnika, tak więc pojawia się pytanie jak wygląda powrót.

Włocławek 7:10 - Płock 8:27 (b)
Płock 10:15 - Włocławek 11:32 (b)

Włocławek 8:00 - Brodnica 9:58 (E)
Brodnica 12:00 - Włocławek 14:03 (E)

Lipno 6:40 - Włocławek 7:17 (E)
Włocławek 15:30 - Lipno 16:07/16:30 - Włocławek 17:08 (b6)
Włocławek 17:25 - Lipno 18:02 (bm6)

Dobrzyń nad Wisłą 4:50 - Włocławek 5:27 (Em)
Tłuchowo 6:45 - Włocławek 7:46 (bm6)
Włocławek 9:00 - Dobrzyń nad Wisłą 9:40/9:50 - Włocławek 10:44 (b6+)
Włocławek 11:20 - Tłuchowo 12:20/12:20 - Włocławek 13:20 (b6)
Włocławek 12:30 - Dobrzyń nad Wisłą 13:24 (b6)
Włocławek 14:35 - Tłuchowo 15:35 (b)
Tłuchowo 16:50 - Włocławek 17:54 (b6+)
Włocławek 18:20 - Tłuchowo 19:19 (Em)

Włocławek 10:00 - Kłodawa 11:16/12:00 - Włocławek 13:16 (b)
Włocławek 12:50 - Kłodawa 14:06/15:00 - Włocławek 16:17 (b)
Włocławek 18:30 - Kłodawa 19:46/20:05 - Włocławek 21:22 (bn)

Osiecz Mały 4:25 - Włocławek 5:18 (E)
Osiecz Mały 7:35 - Włocławek 8:31 (b6)
Chodecz 8:30 - Włocławek 9:13 (E)
Włocławek 9:00 - Chodecz 10:08/10:30 - Włocławek 11:41 (E)
Włocławek 14:25 - Osiecz Mały 15:20 (b6)
Włocławek 16:00 - Osiecz Mały 17:09/17:10 - Włocławek 18:03 (b6+/b)
Włocławek 17:20 - Chodecz 18:01 (bm6)
Włocławek 19:20 - Osiecz Mały 20:14 (b6)

Lubień Kujawski 5:40 - Włocławek 6:25 (b6)
Lubień Kujawski 8:15 - Włocławek 9:00 (b6)
Włocławek 8:20 - Włocławek przez Lubień Kujawski, Chodecz 10:06 (E)
Włocławek 11:30 - Lubień Kujawski 12:15 (Em)
Włocławek 13:00 - Lubień Kujawski 13:45/13:45 - Włocławek 14:30 (EHm)
Włocławek 14:30 - Lubień Kujawski 15:15 (b6)

Włocławek 6:50 - Włocławek przez Baruchowo 8:41 (Em)
Włocławek 15:30 - Włocławek przez Baruchowo 17:11 (E)

Izbica Kujawska 8:25 - Włocławek 9:33 (b6)
Włocławek 11:30 - Bycz 12:34/12:40 - Włocławek 13:44 (E)
Włocławek 16:00 - Izbica Kujawska 16:58 (b6)

Włocławek 9:10 - Radziejów 10:10 (dE)
Włocławek 11:30 - Radziejów 12:30 (E)
Włocławek 13:40 - Radziejów 14:40 (b)
Włocławek 15:30 - Radziejów 16:31 (Em)
Radziejów 5:45 - Włocławek 6:40 (E)
Radziejów 7:10 - Włocławek 8:42 (E)
Radziejów 8:50 - Włocławek 9:50 (E)
Radziejów 11:30 - Włocławek 12:30 (E)
Radziejów 14:50 - Włocławek 15:50 (b67)

Radziejów 5:45 - Piotrków Kujawski 5:59/6:15 - Bydgoszcz 8:27 (b)
Bydgoszcz 12:00 - Piotrków Kujawski 14:05/14:10 - Radziejów 14:24 (b6+)

Radziejów 5:35 - Toruń 7:35 (b6+)
Toruń 11:00 - Radziejów 12:57 (b)
Toruń 15:40 - Radziejów 17:23 (E)

Aleksandrów Kujawski 5:40 - Toruń 6:34 (b)
Aleksandrów Kujawski 8:40 - Toruń 9:29/9:40 - Aleksandrów Kujawski 10:22 (d)
Toruń 17:05 - Aleksandrów Kujawski 17:50 (b)

Toruń 7:00 - Konin 10:04 (b6-1)
Konin 13:10 - Toruń 16:41 (b6-1)

Aleksandrów Kujawski 6:20 - Ciechocinek 6:32/6:40 - Aleksandrów Kujawski 6:50 (b)
Aleksandrów Kujawski 7:00 - Ciechocinek 7:12/7:15 - Aleksandrów Kujawski 7:25 (b6+)
Aleksandrów Kujawski 7:50 - Ciechocinek 8:02/8:15 - Aleksandrów Kujawski 8:25 (Em)
Aleksandrów Kujawski 9:00 - Ciechocinek 9:12/9:20 - Aleksandrów Kujawski 9:30 (d)
Aleksandrów Kujawski 12:30 - Ciechocinek 12:42/12:50 - Aleksandrów Kujawski 13:00 (d)
Aleksandrów Kujawski 13:30 - Ciechocinek 13:42/14:00 - Aleksandrów Kujawski 14:10 (d)
Aleksandrów Kujawski 14:00 - Ciechocinek 14:12/14:25 - Aleksandrów Kujawski 14:35 (b6+)
Aleksandrów Kujawski 14:30 - Ciechocinek 14:42/14:50 - Aleksandrów Kujawski 15:00 (d6+)
Aleksandrów Kujawski 17:40 - Ciechocinek 17:52/18:10 - Aleksandrów Kujawski 18:20 (dm+)
Aleksandrów Kujawski 19:30 - Ciechocinek 19:42/19:50 - Aleksandrów Kujawski 20:00 (d)
Aleksandrów Kujawski 21:30 - Ciechocinek 21:45/21:48 - Aleksandrów Kujawski 22:02 (dn)
Aleksandrów Kujawski 22:15 - Ciechocinek 22:27/22:30 - Aleksandrów Kujawski 22:40 (dn)

Aleksandrów Kujawski 10:00 - Waganiec 10:41/10:45 - Aleksandrów Kujawski 11:25 (d)
Aleksandrów Kujawski 11:30 - Waganiec 12:09/13:10 - Aleksandrów Kujawski 13:48 (d)
Aleksandrów Kujawski 15:20 - Waganiec 15:59/16:10 - Aleksandrów Kujawski 16:48 (d)
Aleksandrów Kujawski 17:20 - Waganiec 18:05/18:05 - Aleksandrów Kujawski 18:49 (En)
Aleksandrów Kujawski 18:35 - Waganiec 19:12/20:00 - Aleksandrów Kujawski 20:44 (dn)
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 2092
Dołączył: sobota, 27 grudnia 2008, 19:17
Lokalizacja: Suwałki
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Jarkie » czwartek, 15 listopada 2018, 23:28

KPTS oddział Inowrocław

Inowrocław 10:00 - Warszawa 14:30 (bn)
Warszawa 16:00 - Inowrocław 20:30 (bn)

Inowrocław 9:45 - Bydgoszcz 11:03 (bm)
Inowrocław 10:45 - Bydgoszcz 12:03 (d6)
Inowrocław 11:45 - Bydgoszcz 13:03 (E)
Inowrocław 13:45 - Bydgoszcz 15:03 (dm)
Bydgoszcz 9:50 - Inowrocław 11:03 (E)
Bydgoszcz 10:10 - Inowrocław 11:23 (E)
Bydgoszcz 12:30 - Inowrocław 13:43 (E)
Bydgoszcz 17:10 - Inowrocław 18:23 (dm+)
Bydgoszcz 19:00 - Inowrocław 20:13 (dm+)
Bydgoszcz 19:50 - Inowrocław 21:03 (bn)

Inowrocław 8:25 - Konin 10:30 (dm+)
Konin 13:05 - Bydgoszcz 16:13 (dm+)

Bydgoszcz 13:10 - Radziejów 15:16 (E)
Bydgoszcz 13:10 - Osięciny 15:39 (dn+)
Bydgoszcz 16:10 - Radziejów 18:16 (dn)
Radziejów 15:50 - Bydgoszcz 17:53 (b)
Radziejów 17:30 - Bydgoszcz 19:38 (dn6)
Osięciny 17:05 - Bydgoszcz 19:38 (dn+)

Radziejów 18:45 - Inowrocław 19:45 (dm+)

Brześć 5:45 - Bydgoszcz 7:58 (E)
Bydgoszcz 18:15 - Kruszwica 19:57 (bn6+)

Wilczyn 6:30 - Bydgoszcz 9:03 (E)
Bydgoszcz 13:30 - Wilczyn 15:48 (E)
Inowrocław 14:10 - Wilczyn 15:18 (DHdm+) / Wilczyn 16:30 - Bydgoszcz 18:48 (dm+)

Murzynno 4:55 - Inowrocław 5:40 (E)
Inowrocław 14:25 - Gniewkowo 15:31 (b6)

Dąbrowa Biskupia 5:00 - Inowrocław 5:44 (E)
Inowrocław 7:40 - Inowrocław przez Dąbrowę Biskupią 9:00 (E)
Inowrocław 11:00 - Inowrocław przez Dąbrowę Biskupią 12:15 (E)
Inowrocław 13:20 - Dąbrowa Biskupia 13:55 (6)

Inowrocław 9:00 - Przyjezierze 9:59/10:15 - Inowrocław 11:14 (L)
Inowrocław 10:00 - Przyjezierze 10:59/11:10 - Inowrocław 12:08 (L)
Inowrocław 11:30 - Przyjezierze 12:29/12:35 - Inowrocław 13:34 (LB)
Inowrocław 12:15 - Przyjezierze 13:14/13:30 - Strzelno 13:51 (L6)
Inowrocław 16:00 - Przyjezierze 16:59/17:15 - Inowrocław 18:14 (L6+)
Inowrocław 17:15 - Przyjezierze 18:14/18:30 - Inowrocław 19:28 (L)
Inowrocław 19:00 - Przyjezierze 19:59/20:10 - Inowrocław 21:09 (L6+)

Mogilno 8:00 - Bydgoszcz 9:37 (d)
Bydgoszcz 12:15 - Mogilno 13:52 (d)
Mogilno 16:10 - Bydgoszcz 17:42/18:00 - Mogilno 19:34 (dn5-7)

Mogilno 4:50 - Piechcin 5:45/6:05 - Mogilno 7:00 (E)
Mogilno 12:50 - Piechcin 13:45/14:05 - Mogilno 15:10 (E)

Mogilno 7:25 - Orchowo 7:55/8:25 - Mogilno 8:59 (d6)
Mogilno 14:25 - Mogilno przez Gębice 15:00 (d+)
Mogilno 15:10 - Orchowo 15:41/15:50 - Mogilno 16:24 (d6)

Mogilno 9:00 - Mogilno przez Dąbrówkę 9:15 (d6)
Mogilno 12:20 - Mogilno przez Dąbrówkę 12:35 (d6)

Mogilno 11:30 - Wójcin 12:10/12:10 - Mogilno 12:50 (L)
Mogilno 18:40 - Wójcin 19:20/19:25 - Mogilno 20:05 (L)

Żnin 5:00 - Bydgoszcz 6:14 (E)
Żnin 6:10 - Bydgoszcz 7:24 (E)
Żnin 9:00 - Bydgoszcz 10:14 (d6+)
Bydgoszcz 13:10 - Żnin 14:24 (E)
Bydgoszcz 20:15 - Żnin 21:29 (bmB)

Bydgoszcz 6:30 - Gniezno 8:50/9:40 - Bydgoszcz 12:00 (E)
Bydgoszcz 8:20 - Gniezno 10:40 (E)
Gniezno 12:40 - Żnin 13:48 (E)

Bydgoszcz 11:00 - Poznań 14:45/17:00 - Żnin 19:14 (b)
Żnin 16:10 - Poznań 18:20/18:50 - Żnin 21:04 (bm+)

Rogowo 12:05 - Bydgoszcz 13:50/14:30 - Żnin 15:40 (dm)
Żnin 17:05 - Bydgoszcz 18:19/18:25 - Rogowo 20:04 (dn5-7)
Żnin 17:20 - Rogowo 17:50/17:50 - Bydgoszcz 19:28 (bnB)
Lubel
Weteran BusForum
Weteran BusForum
 
Posty: 1327
Dołączył: czwartek, 11 lipca 2013, 18:42
Avatar użytkownika

Re: Rozkłady weekendowe

Postprzez Lubel » sobota, 15 grudnia 2018, 11:48

PKS Sieradz
Sieradz - Warta 07:00[E#] 10:45[6#] 14:00[6#]; czas przejazdu: 30`
Warta - Sieradz 06:15[6#] 09:00[E#] 12:20[E#]; czas przejazdu: 30`

Sieradz - Błaszki 07:00[6#] 12:50[6#]; powrót 09:04[6#] 13:59[6#]
Sieradz - Łódź Fabryczna 15:40; powrót 20:16 [+b]
Sieradz - Częstochowa 06:30; powrót 16:10 [E#]

Sieradz 05:15 - Łódź 07:21/08:25 - Kudowa 16:25
Kudowa 10:45 - Łódź 19:15/20:05 - Sieradz 21:55
Poprzednia strona