Ecolines

Wasze opinie o tym co dzieje się na rynku przewozów międzynarodowych

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

vonbel

Ecolines

Postprzez vonbel » niedziela, 6 maja 2007, 18:44

Witam!
Ostatnio odkrylem na rynku nowa firme przewozowa Ecolines z Lotwy. Oferuje ciekawa siatke polaczen do krajow na wschod od Polski jak tez do krajow "starej Unii".
Czy moze ktos z szanownych forumowiczow mial juz do czynienia z ta firma???
Cheetnie bym poznal opinie na ich temat. Pierwszy raz sie spotykam z sytuacja, aby autobus jadacy tranzytem przez Polske rowniez tu zbieral pasazerow.

http://www.ecolines.net
Gallux
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Gallux » niedziela, 6 maja 2007, 18:59

Maja bardzo fajny rozklad jazdy na tej stronie gdzie mozna zobaczyc o ktorej jest np. przyjazd do Warszawy, a o ktorej w rzeczywistości autobus przybył.
wersatis

Re:

Postprzez wersatis » wtorek, 25 marca 2008, 20:29

[quote="Gallux"]Maja bardzo fajny rozklad jazdy na tej stronie gdzie można zobaczyć o której jest np. przyjazd do Warszawy, a o której w rzeczywistości autobus przybył.

Ja ostatnio miałem możliwość czekać na autokar tej firmy obsuwa była 20 min.Tyle jestem w stanie przeboleć.W Berlinie czy będe 6:45 czy 7:03 to już nie robi różnicy.Jedynie co mnie zdziwiło to fakt, że z pilotką gadałem po ang, a inny rozmawiali po rosyjsku,ale grunt to się dogadać ;).
Misztal

Re: Ecolines

Postprzez Misztal » sobota, 31 maja 2008, 15:28

Według mnie bardzo konkretna firma. Wielu kierowców którzy jeżdzili w polskich firmach na liniach międzynarodowych uciekło do tej właśnie firmy. A to że opóżnienia no ludzie czego wy oczekujecie. Przecież to droga wszystko może się zdarzyć. Autokar z BIACOMEXU Białystok nie raz miał opóznienie nawet cztery godziny! jeden nieszczęsliwy wypadek na drodze i już autokar stoi w korku. To nie samolot nie ma skrzydeł i nie poleci.