Wyposażenie autobusu

Wasze opinie o tym co dzieje się na rynku przewozów międzynarodowych

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Eleven

Wyposażenie autobusu

Postprzez Eleven » piątek, 30 kwietnia 2010, 09:43

Witam, chciałbym zasiegnąć Waszej opinii na temat wyposażenia autokaru w przewozach międzynarodowych. Miałem ostatnio problem, gdyż policja czeska nie chciała dopuści do dalszej jazdy autokaru 50 os. z uwagi na brak wymaganych gaśnic. Wg nich na pojeździe powinny być dwie gaśnice min. 4 kg każda. Nie miałem nigdy z tym problemów, a w swoim aucie mam 2 x 2 kg + jedna dodatkowa w bagażniku. Podobnie z apteczkami, policjant chciał aby były dwie?! Nie wiem czy mieliście podobne zdarzenia i jak sobie radzić w takich przypadkach..
Adamus108

Re: Wyposażenie autobusu

Postprzez Adamus108 » poniedziałek, 14 maja 2012, 10:15

Trzeba było pojechać na najbliższą stację i dokupić to czego wymagała policja - a tak swoją drogą to w każdym kraju są nieco inne przepisy dot. bezpieczeństwa przewozu osób - warto więc przed podróżą poczytać... pozdr.
[url=http://uslugi-dzwigowe.wrotapolski.pl/]Usługi dźwigowe[/url], [url=http://zurawie-wynajem.portabilo.pl/]wynajem żurawi[/url] oraz innych maszyn.
bartek_cz-wa
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Re: Wyposażenie autobusu

Postprzez bartek_cz-wa » poniedziałek, 14 maja 2012, 12:21

Nie jest przypadkiem tak że pojazd ma spełniać wymogi kraju w którym jest zarejestrowany?
anek
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

pojazd ma spełniać wymogi kraju w którym jest zarejestrowany

Postprzez anek » niedziela, 20 maja 2012, 21:09

"Mania, coś Ci się pokiełbasiło"
"Pamiętam przełom 88/89 - mam to przed oczami: kierowca Ikarusa jedzie - literkami ze smerfami wyklejony: 'Bogdan 607', puszki po napojach szoferkę zdobią"