Ktory PKM najlepszy?

Dyskusje o firmach KM

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

memphis
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez memphis » sobota, 23 października 2004, 01:12

[quote="Sztanga"]Mój faworyt to PKM BYTOM. Jako jedna z nielicznych (jedyna??) wprowdzaił konduktorów u których moge kupic bilet za 2.30 a nie u kierowcy za 3.50 pln.

Nie bój się, już to Heine tak wymyślił, że niedługo już nie będziesz mógł.

[quote] Pozatym z autobusów PKM Bytom znikneli gapiczowicze i cały margines.

Nie całkiem.

[quote] Pozatym kierowcy zawsze sa w PKM Bytom w krawacie i białej koszuli co w konkurencji rzadko widze.

Oj, to chyba coś słabo patrzysz albo porównujesz do MZKP :P
adam86
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez adam86 » niedziela, 24 października 2004, 22:21

[quote="memphis"][quote="Sztanga"]Mój faworyt to PKM BYTOM. Jako jedna z nielicznych (jedyna??) wprowdzaił konduktorów u których moge kupic bilet za 2.30 a nie u kierowcy za 3.50 pln.

Na dodatek próbował przy okazji troche oskubać KZKGOP przy tym i wyjsc jeszcze na super dobroczynce, ze zmniejsza bazerobocie. A poza tym Heine robi wszystko tylko po to zeby miec jak najwiecej kasy dla siebie, konduktorów własnie po to tylko wymyślił, a i nie wierzcie w te bzdury co pisza w gazetce. Z tego mozna sie tylko niexle posmiac:P

Taaa, gdyby wszyscy konduktorzy robili co do nich nalezy i jeszcze byli uzbrojeni to tak by było:P

[quote] Pozatym kierowcy zawsze sa w PKM Bytom w krawacie i białej koszuli co w konkurencji rzadko widze.

Tylko ze w wiekszosci nie za bardzo umieja jexdzic autobusem, a o ich kulturze tez czasem lepiej nie wspominac.[/quote]
jacekso

Postprzez jacekso » poniedziałek, 25 października 2004, 15:54

[quote="adam86"][quote] Pozatym kierowcy zawsze sa w PKM Bytom w krawacie i białej koszuli co w konkurencji rzadko widze.

Tylko ze w wiekszosci nie za bardzo umieja jexdzic autobusem, a o ich kulturze tez czasem lepiej nie wspominac.
[/quote]
Co znaczy "nie umieją jeździć autobusem"?
Są bardziej niekulturalni od kierowców z innych firm przewozowych?
Sztanga

Postprzez Sztanga » wtorek, 26 października 2004, 21:42

[quote="adam86"][quote="memphis"][quote="Sztanga"]Mój faworyt to PKM BYTOM. Jako jedna z nielicznych (jedyna??) wprowdzaił konduktorów u których moge kupic bilet za 2.30 a nie u kierowcy za 3.50 pln.

Na dodatek próbował przy okazji troche oskubać KZKGOP przy tym i wyjsc jeszcze na super dobroczynce, ze zmniejsza bazerobocie. A poza tym Heine robi wszystko tylko po to zeby miec jak najwiecej kasy dla siebie, konduktorów własnie po to tylko wymyślił, a i nie wierzcie w te bzdury co pisza w gazetce. Z tego mozna sie tylko niexle posmiac:P

Taaa, gdyby wszyscy konduktorzy robili co do nich nalezy i jeszcze byli uzbrojeni to tak by było:P

Tylko ze w wiekszosci nie za bardzo umieja jexdzic autobusem, a o ich kulturze tez czasem lepiej nie wspominac.[/quote]

Ale w busach którymi ty jeździsz oczywiscie kierowcy umią jeździc i sa naj zaje fajni??? W każdym przedsiebiostwie sa i tacy i tacy kierowcy a jak PKM BYTOM znasz tylko ze zdjęc to sie nie dziwie ze takie bajki opowiadasz...
adam 7502

PKM BYTOM

Postprzez adam 7502 » wtorek, 26 lipca 2005, 23:06

Muszę stanąć w obronie PKM Bytom. Przeglądam forum i co? Jest kilku użytkowników, którzy z premedytacją gnoją bytomskiego przewoźnika, a w rzeczywistości nic o nim nie wiedzą. Wprowadzenie konduktorów w autobusach to naprawdę strzał w dziesiątkę w aglomeracji śląskiej. Jestem kierowcą z Bytomia i wiecie, co obserwuję? Większą kulturę i bezpieczeństwo w autobusie - i to nie jest propaganda, jak niektórzy pomyślą; autobusy nie są demolowane, szyby są nietknięte. Inny przykład: kiedy konduktorów nie było, miałem 10 biletów i sprzedawałem je ze 3 dni w zależności od linii. Jaki wniosek? Kto kasuje bilety po 18? Chyba idiota lub uczciwy obywatel, jakich mało w tym kraju. Jest taki pan na forum z Chorzowa, który bardzo nie lubi Bytomia; pewnie jeździł na linii 22 - niech powie: jak jadą dwa autobusy bytomski 98 i z jego firmy 22 w jednym kierunku - kto wchodzi do jego wozu?... Ci, których nie stać na bilet oraz miejscowy element. Takie są fakty. Oczywiście są tam też pasażerowie jak najbardziej uczciwi. Jestem też przeciw jego obraźliwemu nazywaniu i oczernianiu bytomskich kierowców, co miało kilkakrotnie miejsce na tym forum. Różni są ludzie i nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. A kierowcy autobusów powinni się między sobą szanować - każdy z nas ciągnie ten sam wózek. A więc niech zwyczaj pozdrowienia mijających się kierowców trwa i przynosi odzwierciedlenie w różnych sytuacjach na drodze i nie tylko. Czego sobie i wam drodzy forumowicze życzę.Adam7502
marcin815

Postprzez marcin815 » poniedziałek, 6 marca 2006, 18:30

Jesli chodzi o pkm to wedlug mnie najlepszy jest PKM Gliwice po nim PKM Jaworzno a 3 miejsce PKM Świerklaniec
Ostatnio edytowano czwartek, 21 września 2006, 20:09 przez marcin815, łącznie edytowano 1 raz
PRZYBYŁEM,ZOBACZYŁEM,PRZEJECHAŁEM SIE
kwachu89

Postprzez kwachu89 » sobota, 3 czerwca 2006, 13:56

A propo PKM Bytom... skończył się już program pilotażowy i chłopaki nie mogą się pogodzić z porażką...fakt że teraz nie będą mieli za co żyć...ale KZK oferowało im pracę lecz jej nie chcieli :-? no trudno...c'est la vie...
Diegos

Postprzez Diegos » wtorek, 20 czerwca 2006, 23:10

[quote]Tylko ze w wiekszosci nie za bardzo umieja jexdzic autobusem, a o ich kulturze tez czasem lepiej nie wspominac.

Nieno teraz niewytrzyamłem :lol: Musisz [adam86] bardzo nielubic Bytomia.......... Pamiętam jak PKM Bytom jeździł na lini 20 to z zegarkiem w ręku punktulanie , niemal co do minuty , nawet zimą :) jeżeli były opóźnienia to bardzo niewielkie
marcin815

Postprzez marcin815 » piątek, 27 października 2006, 10:26

PKM Gliwice jest najlepszym pkm-em na śląsku i nikt go nie przebije
PRZYBYŁEM,ZOBACZYŁEM,PRZEJECHAŁEM SIE
mnich

Postprzez mnich » środa, 7 marca 2007, 21:59

PKM Bytom najlepszym :lol:
tam jeżdzą a właściwie jeżdziły same złomy

Najlepszy PKM-em to według mnie PKM Gliwice jeśli chodzi o śląsk
Poprzednia strona
Odpowiedz