MPK Lublin

Dyskusje o firmach KM

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

vecto
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez vecto » niedziela, 5 listopada 2006, 19:42

[quote="Misiek"][quote="vecto"]Z tym osiedlam Poręba może być, ale jak np. jedzie autobus i ma napis: 52 oś. Borek- Pętla.

Szczyt głupoty dla mnie, z tym Oś oraz pętla. :] Gdyby to ode mnie zależało, byłoby: Os. Borek, Os. Poręba, Os. Widok, Os. Jagiellońskie, itd. Tak samo: Węglin pętla.... :roll:

No dokładnie... co to kogo obchodzi czy to pętla, czy rondo, czy przystanek...
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » niedziela, 5 listopada 2006, 19:49

Misiek: A próbowałeś może napisać maila do MPK w tej sprawie?
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
vecto
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez vecto » niedziela, 5 listopada 2006, 21:10

[quote="NDT"]Misiek: A próbowałeś może napisać maila do MPK w tej sprawie?

Taaa chyba nigdy nie pisałeś do naszego MPK. Pierwsza sprawa: na odpowiedz czeka się zazwyczaj miesiąc a poza tym odpiszą albo coś co się mija z prawdą albo że w x miesiącu może to zmienią ale trzeba zaznaczyć że jeszcze się nad tym zastanawiają. Także czy wogóle warto wysyłać?? Nic to nie da a tylko marnuje się czas i nerwy...
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » niedziela, 5 listopada 2006, 21:43

Hehehe. Pamiętam, jakoś w 2002. lub 2003. roku pisałem pytając się, czy kupią jakieś autobusy w danym roku. E-Mail pozostał bez odpowiedzi :]
[color=orange]Solarisy Trollino 18 i Urbino 18 III CNG[/color] [color=red]podstawą lubelskiej komunikacji[/color] [color=green]miejskiej![/color]Nie dyskutuj z debiliem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Czesio2
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Czesio2 » niedziela, 5 listopada 2006, 23:29

Jeśli chodzi o napisy na wyświetlaczach to teraz jest i tak lepiej niż było jeszcze do niedawna.Wprawdzie napis Oś. zamiast Os jeszcze można spotkać, to jednak jest to chyba już mnmiejsze zjawisko niż nawet kilka miesięcy temu, tak wynika przynajmniej z moich obserwacji.Dla mnie szczytem głupoty na szczęście już naprawionym był napis na wyświetlaczu 13 Gazowa, zamiast 13 Dworzec PKP tak jak jest teraz.
Trolejbus czerwony przez ulice mego miasta mknie... Citadis 402 RATP Paris is the best !!!
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » poniedziałek, 6 listopada 2006, 01:06

[quote="Czesio2"]Jeśli chodzi o napisy na wyświetlaczach to teraz jest i tak lepiej niż było jeszcze do niedawna.

To prawda. Przykładowo napis Jana Pawła II był wieloznaczny, gdyż ta ulica jest dosyć długa. Podobnie z Filaretów.

[quote="Czesio2"]Wprawdzie napis Oś. zamiast Os jeszcze można spotkać, to jednak jest to chyba już mnmiejsze zjawisko niż nawet kilka miesięcy temu, tak wynika przynajmniej z moich obserwacji.

Ja już dawno nie widziałem takiego przypadku. Dopiero Vecto mi o tym przypomniał :)

[quote="Czesio2"]Dla mnie szczytem głupoty na szczęście już naprawionym był napis na wyświetlaczu 13 Gazowa, zamiast 13 Dworzec PKP tak jak jest teraz.

AFAIR, swego czasu było jeszcze Dw. Gł. PKP :) Jednak uważam, że Dworzec PKP (obecna wersja) jest najlepsza, z uwagi na fakt, że chyba żaden pociąg nie zatrzymuje się na Dworcu Północnym, przez co jest on niewykorzystywany.
[color=orange]Solarisy Trollino 18 i Urbino 18 III CNG[/color] [color=red]podstawą lubelskiej komunikacji[/color] [color=green]miejskiej![/color]Nie dyskutuj z debiliem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » poniedziałek, 6 listopada 2006, 07:49

[quote="Misiek"]
AFAIR, swego czasu było jeszcze Dw. Gł. PKP :) Jednak uważam, że Dworzec PKP (obecna wersja) jest najlepsza, z uwagi na fakt, że chyba żaden pociąg nie zatrzymuje się na Dworcu Północnym, przez co jest on niewykorzystywany.

No gdzież się nie zatrzymuje. Wszystkie kible do Chełma tam stają.
http://www.pkslublin.jpg.pl/ - fotogaleria autobusów i busów z Lubelszczyzny.
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » poniedziałek, 6 listopada 2006, 17:39

[quote="Aron"][quote="Misiek"]

No gdzież się nie zatrzymuje. Wszystkie kible do Chełma tam stają.

Wsiada tam ktoś? Mi się zdarzyło raz jechać Rejowca, ale nie pamiętam czy na północnym stawaliśmy.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » poniedziałek, 6 listopada 2006, 20:05

[quote="Misiek"]
Wsiada tam ktoś? Mi się zdarzyło raz jechać Rejowca, ale nie pamiętam czy na północnym stawaliśmy.

Rozkładowo zdaje się wszystkie osobówki stają. Wsiada tam po kilka osób.
http://www.pkslublin.jpg.pl/ - fotogaleria autobusów i busów z Lubelszczyzny.
Irisbus#263

Postprzez Irisbus#263 » piątek, 23 marca 2007, 14:50

[quote="Misiek"]Hehehe. Pamiętam, jakoś w 2002. lub 2003. roku pisałem pytając się, czy kupią jakieś autobusy w danym roku. E-Mail pozostał bez odpowiedzi :]

Ja również jakoś na początku 2006 roku pisałem mail do MPK, kiedy pojawią się jakieś nowe autobusy. Również nie odpowiedzieli.
Kroelewicz
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Kroelewicz » piątek, 23 marca 2007, 18:42

To wyślij poleconym. Jakąś odpowiedź będą musieli udzielić. :)
vecto
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez vecto » piątek, 23 marca 2007, 19:16

Jakoś zabardzo sensu nie widzę w wysyłaniu takich zapytań i szczerze mówiąc nie dziwię się że odpowiedzi nie otrzymałeś.
Kroelewicz
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Kroelewicz » piątek, 23 marca 2007, 19:51

Grzeczność i stanie (twarzą, nie d...) wobec klienta wymaga odpowiedzi na najgłupsze pytania. Odpowiedź może być typu "obecnie trwają prace...", ale coś powinna wyjść z firmy.
Irisbus#263

Postprzez Irisbus#263 » środa, 4 kwietnia 2007, 09:59

Jednak tabor MPK Lublin jest bardzo ubogi. Jednak MPK ma w planach kupić 130 autobusów na CNG.
2270

Postprzez 2270 » poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 16:05

[quote="vecto"]Jakoś zabardzo sensu nie widzę w wysyłaniu takich zapytań i szczerze mówiąc nie dziwię się że odpowiedzi nie otrzymałeś.

Owszem, chyba to w ogóle nie ma sensu.
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz