Prywatni przewoznicy w GOPie

Dyskusje o firmach KM

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » niedziela, 25 stycznia 2004, 23:50

[quote="adam86"]
Chyba kogoś porąbało, a nie był to czasem A1010M ????

Nie, to był biały A1010T, ten co jeździ na E-1.
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » środa, 4 lutego 2004, 23:54

Meteor zaatakował - wygrał przetargi na dwie linie MZK Tychy - 262 i 536. Ciekawe jaki tabor będzie jeździł. PKM Tychy na 262 się specjalnie nie wysilał, chociaż ostatnio widziałem nawet Solarisa U12. 536 dotąd obsługiwał oświęcimski PKSiS najczęściej swoimi MANami (wcześniej Transgór Mysłowice badziewiem typu stare klamkowe hadziewiątki i Volvo B10M-60).
jacekso
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez jacekso » czwartek, 5 lutego 2004, 00:37

[quote="Egon"]Meteor zaatakował - wygrał przetargi na dwie linie MZK Tychy - 262 i 536. Ciekawe jaki tabor będzie jeździł. PKM Tychy na 262 się specjalnie nie wysilał, chociaż ostatnio widziałem nawet Solarisa U12.

Dzisiaj na 262 jeździł najnowszy Solaris (185) i jeden zmodernizowany jelcz (103), oczywiście z PKM Tychy. PKM się odwołał i Meteor nie obsługuje tej linii.
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » czwartek, 5 lutego 2004, 00:41

[quote="jacekso"][quote="Egon"]Meteor zaatakował - wygrał przetargi na dwie linie MZK Tychy - 262 i 536. Ciekawe jaki tabor będzie jeździł. PKM Tychy na 262 się specjalnie nie wysilał, chociaż ostatnio widziałem nawet Solarisa U12.

Dzisiaj na 262 jeździł najnowszy Solaris (185) i jeden zmodernizowany jelcz (103), oczywiście z PKM Tychy. PKM się odwołał i Meteor nie obsługuje tej linii.

A co z 536?

Czy widziałeś może, jakie siedzenia ma ten Solaris przed i za środkowymi drzwiami?
Ostatnio edytowano czwartek, 5 lutego 2004, 00:58 przez Egon, łącznie edytowano 1 raz
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » czwartek, 5 lutego 2004, 00:43

[quote="Egon"] dotąd obsługiwał oświęcimski PKSiS najczęściej swoimi MANami

Jakie to MANy?
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » czwartek, 5 lutego 2004, 00:49

[quote="Misiek"][quote="Egon"] dotąd obsługiwał oświęcimski PKSiS najczęściej swoimi MANami

Jakie to MANy?

SL 283
jacekso
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez jacekso » czwartek, 5 lutego 2004, 01:06

[quote="Egon"]A co z 536?
Czy widziałeś może, jakie siedzenia ma ten Solaris przed i za środkowymi drzwiami?

Nie zwracałem uwagi na siedzenia.
Zmiana przewoźnika i właściciela 536 ma nastąpić 1 kwietnia.
memphis
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez memphis » czwartek, 5 lutego 2004, 11:41

[quote="Egon"][quote="adam86"]
Chyba kogoś porąbało, a nie był to czasem A1010M ????

Nie, to był biały A1010T, ten co jeździ na E-1.

ROTFL miesiąca :P
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » czwartek, 5 lutego 2004, 15:32

Mam takie pytanie - do niedawna obsługiwała linię 147 firma Delta S.C., teraz jeździ na niej PKM Bytom. Czy Delta S.C. nadal istnieje jako przewoźnik, czy może połączyła się z inną firmą (np. PUH Delta), czy też zaprzestała swiadczenia usług w zakresie przewozów pasażerskich?
jacekso
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez jacekso » czwartek, 5 lutego 2004, 16:21

[quote="Egon"]Mam takie pytanie - do niedawna obsługiwała linię 147 firma Delta S.C., teraz jeździ na niej PKM Bytom. Czy Delta S.C. nadal istnieje jako przewoźnik, czy może połączyła się z inną firmą (np. PUH Delta), czy też zaprzestała swiadczenia usług w zakresie przewozów pasażerskich?

Delta s.c. obsługiwała 147 do 31 grudnia 2003 r. Przez cały styczeń na tej linii obecne były ikarusy Polaka, PKM Bytom jeździ od 1 lutego. To tak gwoli uzupełnienia :)
Delta s.c. nie obsługuje już żadnej linii, a autobusy wróciły do Ampexu.
adam86
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez adam86 » czwartek, 5 lutego 2004, 19:59

[quote="jacekso"][quote="Egon"]Mam takie pytanie - do niedawna obsługiwała linię 147 firma Delta S.C., teraz jeździ na niej PKM Bytom. Czy Delta S.C. nadal istnieje jako przewoźnik, czy może połączyła się z inną firmą (np. PUH Delta), czy też zaprzestała swiadczenia usług w zakresie przewozów pasażerskich?

Delta s.c. obsługiwała 147 do 31 grudnia 2003 r. Przez cały styczeń na tej linii obecne były ikarusy Polaka, PKM Bytom jeździ od 1 lutego. To tak gwoli uzupełnienia :)
Delta s.c. nie obsługuje już żadnej linii, a autobusy wróciły do Ampexu.

No właśnie moze mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z firmami Delta s.c. i PUH Delta?? Jaki one mają związek ze sobą??
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » piątek, 6 lutego 2004, 23:28

[quote="adam86"]
No właśnie moze mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z firmami Delta s.c. i PUH Delta?? Jaki one mają związek ze sobą??

Wiem tylko tyle, że jeden z wspólników Delta S.C. jest również szefem (właścicielem?) PUH Delta - jest to pan Andrzej Mastalerz. Nie znam powiązania Delt z Ampexem, chociaż wiem że jakieś są. Może koledzy jacekso i memphis wiedzą coś więcej?
jacekso
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez jacekso » sobota, 7 lutego 2004, 07:35

[quote="Egon"]Wiem tylko tyle, że jeden z wspólników Delta S.C. jest również szefem (właścicielem?) PUH Delta - jest to pan Andrzej Mastalerz. Nie znam powiązania Delt z Ampexem, chociaż wiem że jakieś są. Może koledzy jacekso i memphis wiedzą coś więcej?

Sam bym chciał wiedzieć ;) Jak na razie to nie wiem nawet gdzie Ampex ma zajezdnię :)
poha.inc
<i>BusForum</i>

Postprzez poha.inc » sobota, 7 lutego 2004, 16:22

[quote="jacekso"][quote="Egon"]Wiem tylko tyle, że jeden z wspólników Delta S.C. jest również szefem (właścicielem?) PUH Delta - jest to pan Andrzej Mastalerz. Nie znam powiązania Delt z Ampexem, chociaż wiem że jakieś są. Może koledzy jacekso i memphis wiedzą coś więcej?

Sam bym chciał wiedzieć ;) Jak na razie to nie wiem nawet gdzie Ampex ma zajezdnię :)

Poszukaj na jakis stacjach beznsynowych i parkingach strzezonych.
[url=http://groups.google.pl/group/pl.misc.transport.miejski/msg/133ecae8a49ca99f?dmode=source]http://transport.asi.pwr.wroc.pl/[/url]
jacekso
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez jacekso » sobota, 7 lutego 2004, 17:49

[quote="poha.inc"]Poszukaj na jakis stacjach beznsynowych i parkingach strzezonych.

Stacja beznzynowa to nie jest zajezdnia.
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz