Ikarusy 260 na trasie Warszawa - Lwów

O tym co jeździ na międzynarodowych trasach...

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Irisbus#263

Postprzez Irisbus#263 » środa, 4 kwietnia 2007, 09:48

[quote="SS"][quote="Gallux"]Można i tak i tak płacić, z tego co słyszałem o tych "przemyskich" kursach, to kierowcy i tak nie wydawali tam biletów. Może to się zmieniło.
Warto dodać, że kurs Łódź - Lwów jest wykonywany przemiennie przez łódzki PKS i ATP. Tylko raz widziałem na nim autobus z PKSu i było to Gemini.

Niewiem jak było kiedyś ale teraz w Ukraińskich autobusach kierowcy niesprzedają biletów bilet trzeba zakupic w kasie przed odjazdem.

Dobrze, a gdzie kupić te bilety?
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » środa, 4 kwietnia 2007, 10:07

[quote="Irisbus#263"][quote="SS"][quote="Gallux"]Można i tak i tak płacić, z tego co słyszałem o tych "przemyskich" kursach, to kierowcy i tak nie wydawali tam biletów. Może to się zmieniło.
Warto dodać, że kurs Łódź - Lwów jest wykonywany przemiennie przez łódzki PKS i ATP. Tylko raz widziałem na nim autobus z PKSu i było to Gemini.

Niewiem jak było kiedyś ale teraz w Ukraińskich autobusach kierowcy niesprzedają biletów bilet trzeba zakupic w kasie przed odjazdem.

Przecież jest napisane "w kasie przed odjazdem"!
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
dab
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez dab » środa, 4 kwietnia 2007, 11:45

Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu do Żywca przyjeżdżali Rosjanie i Ukraińcy handlować na targ właśnie Lazami. Niesamowite maszyny, slinik benzynowy, gaźnikowy V8 pochodzący z Ziła 130, moc 150KM. Niepowtarzalny zapach spalin i odgłos.
zbyrus
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez zbyrus » środa, 4 kwietnia 2007, 14:43

[quote="dab"]Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu do Żywca przyjeżdżali Rosjanie i Ukraińcy handlować na targ właśnie Lazami. Niesamowite maszyny, slinik benzynowy, gaźnikowy V8 pochodzący z Ziła 130, moc 150KM. Niepowtarzalny zapach spalin i odgłos.

Ził rzeczywiście posiada silnik benzynowy, ale 6-cylindrowy (rzędowy). Może są 8-cylindrowe, ale miałyby większą moc. 8-cylindrowe widlaste silniki mają ciężarówki KAMAZ, ale wysokoprężne (i o znacznie większej mocy).
Scania i MAN podstawą komunikacji miejskiej!
Gallux
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Gallux » środa, 4 kwietnia 2007, 17:48

[quote="Irisbus#263"] Dobrze, a gdzie kupić te bilety?

Przeszperałem fora dyskusyjne i strony z relacjami ludzi, którzy wybierali się na Ukrainę i jest tak: w kasie powinno się kupić bilet, bo wtedy dostajesz go do ręki. Jednak jak w autobusie sa wolne miejsca to kierowcy biorą pieniądze od chętnych i zabierają ich. Podobnie zresztą robią z przemytnikami co się dosiadają przed granicą i wysiadają tuż za nią.

A teraz pytanie (może kolega SS będzie wiedział):
7:30, 11:00, 13:30, 15:30, 17:10, 19:30 to autobusy z Przemyśla do Lwowa. Które z nich są obsługiwane przez PKS Przemyśl(ponoć są 2 takie)?
SS

Postprzez SS » środa, 4 kwietnia 2007, 20:25

[quote="Gallux"]
A teraz pytanie (może kolega SS będzie wiedział):
7:30, 11:00, 13:30, 15:30, 17:10, 19:30 to autobusy z Przemyśla do Lwowa. Które z nich są obsługiwane przez PKS Przemyśl(ponoć są 2 takie)?

Z moich obserwacji wynika że na tych kursach jeżdzą tylko Ukraincy.
Natomiast napewno PKS Przemyśl obsługuje linie Przemyśl - Mościska z 10:00
SETRA - najlepsze określenie autobusu
Irisbus#263

Postprzez Irisbus#263 » środa, 4 kwietnia 2007, 20:27

[quote="NDT"][quote="Irisbus#263"][quote="SS"][quote="Gallux"]Można i tak i tak płacić, z tego co słyszałem o tych "przemyskich" kursach, to kierowcy i tak nie wydawali tam biletów. Może to się zmieniło.

Dobrze, a w jakiej kasie????????
SS

Postprzez SS » środa, 4 kwietnia 2007, 20:29

[quote="Irisbus#263"][quote="NDT"][quote="Irisbus#263"][quote="SS"][quote="Gallux"]Można i tak i tak płacić, z tego co słyszałem o tych "przemyskich" kursach, to kierowcy i tak nie wydawali tam biletów. Może to się zmieniło.

Dobrze, a w jakiej kasie????????

W kasie biletowej na dworcu. Człowieku albo jesteś jakiś niekumaty albo nabijasz sobie posty :roll:
SETRA - najlepsze określenie autobusu
jelcz392
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez jelcz392 » środa, 4 kwietnia 2007, 21:38

A może kolega Irisbus#263 to mlodzsy brat Arona? Taaaak...Można się dopatrzeć kilku podobieństw...
dab
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez dab » czwartek, 5 kwietnia 2007, 10:01

Kolego Zbyrus, ,mylisz się, Ził ma silnik V8, silnik sześciocylindrowy miały Zisy. Jak nie wierzysz to sprawdź gdziekolwiek. Np.Agencja Mienia Wojskowego sprzedaje Ziły.
Irisbus#263

Postprzez Irisbus#263 » czwartek, 5 kwietnia 2007, 14:43

eee ..... chyba niestety jestem trochę niekumaty. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
solarek

Postprzez solarek » czwartek, 5 kwietnia 2007, 16:39

Irisbus 263 bilety trzeba kupic w kasie na dworcu
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » czwartek, 5 kwietnia 2007, 16:46

[quote="solarek"]Irisbus 263 bilety trzeba kupic w kasie na dworcu

No coś Ty??
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Irisbus#263

Postprzez Irisbus#263 » czwartek, 5 kwietnia 2007, 20:36

[quote="solarek"]Irisbus 263 bilety trzeba kupic w kasie na dworcu

Nie musi Pan tego powtarzać. Niech Pan po prostu popatrzy cztery posty wyżej.
pykpyrykpyk
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » czwartek, 5 kwietnia 2007, 21:59

Prosba do admina o pozamykanie obydwu watkow o tych lwowskich ikarach bo to juz nawet przestalo byc smieszne. Pytajacy dostal odpowiedz na swoj problem i niech ta komedia wreszcie sie zakonczy...
Jeszcze troche, a ktos sie zapyta gdzie znajduja sie kasy na dworcu...

EDIT:
Kasa na dworcu znajduje sie... na dworcu, ktory znajduje sie na...
ul. Czarnieckiego 4, dodam, ze w Przemyslu... (jesli ktos jedzie z Przemysla ;) )
Podróż Peerą BEZCENNA... za wszytsko inne zapłacisz kartą Mastercard...
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz