Ikarusy 260 na trasie Warszawa - Lwów

O tym co jeździ na międzynarodowych trasach...

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

2270

Postprzez 2270 » czwartek, 26 kwietnia 2007, 19:30

[quote="NDT"][quote="2270"][quote="JAROMIR_9700"]To tak samo jak powiedziec ze jest pelno informacji o H9, a niema informacji o jej miejskich wersjach. W tamtych czasach konstrukcjie miejskie i turytyczne niezbty sie roznily, i wiekszosc danych bedzie pasowala do 256.

No cóż, Wikpedia też nie opisze wszystkich autobusów bo by nie wyrobiła.

Dlaczego nie? Np. ja, jak mam trochę wolnego czasu i nie mam co robić, to tworzę artykuły na temat KM i busów. Dlaczego miała by się nie wyrobić? Tylu użytkowników na pewno by się wyrobiło.

Wiesz NDT, Wikpedia to nie tylko autobusowa encyklopedia. Poza opisaniem wszstkich autobusów muszą jeszcze napisać o milionie innych haseł.
P.s. Ja też czasem tworzę artykuły o KM itp., ale ja nie muszę opisywać każdego słowa na świecie.
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » czwartek, 26 kwietnia 2007, 21:49

[quote="2270"][quote="NDT"][quote="2270"][quote="JAROMIR_9700"]To tak samo jak powiedziec ze jest pelno informacji o H9, a niema informacji o jej miejskich wersjach. W tamtych czasach konstrukcjie miejskie i turytyczne niezbty sie roznily, i wiekszosc danych bedzie pasowala do 256.

No cóż, Wikpedia też nie opisze wszystkich autobusów bo by nie wyrobiła.

Dlaczego nie? Np. ja, jak mam trochę wolnego czasu i nie mam co robić, to tworzę artykuły na temat KM i busów. Dlaczego miała by się nie wyrobić? Tylu użytkowników na pewno by się wyrobiło.

Wiesz NDT, Wikpedia to nie tylko autobusowa encyklopedia. Poza opisaniem wszstkich autobusów muszą jeszcze napisać o milionie innych haseł.
P.s. Ja też czasem tworzę artykuły o KM itp., ale ja nie muszę opisywać każdego słowa na świecie.

A kto tu mówi o opisywaniu każdego słowa? Jeśli możesz, to daj mi link do Twoich edycji.
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Unkel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Unkel » czwartek, 26 kwietnia 2007, 21:53

Jasna cholera, NDT dlugo masz jeszcze zamiar to ciagnac?
Poprzednia strona
Odpowiedz