Tabor za granicą

O tym co jeździ na międzynarodowych trasach...

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Karol Domnik

Postprzez Karol Domnik » piątek, 7 stycznia 2005, 15:35

Już dużo widać Polskich maszyn na drogach Europy często jest widać Autosan A404 Cezar i jeździ chyba na regularnej linii z Lęborka do Włoch, widziałem też na przejściu granicznym w Kołbaskowie Autosana Lider - czyli nie jest tak aż źle z Polskimi autami na drogach zachodu...
Rafaello
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Rafaello » wtorek, 10 kwietnia 2007, 11:46

Ja to się zastanawiam kiedy w Polsce nastaną takie czasy, które panują teraz w krajach zachodu, że Irizarem Century to już wstyd się na drodze pokazać. A u nas: Jelcze L11, M11, Ikarusy, autosany h9-35---zgroza!!!
Autosan H9-21>>>Autosan H10-10>>>Mercedes Sunsundequi Stylo>>>Volvo Irizar Century>>>Irisbus Crossway
JAROMIR_9700
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez JAROMIR_9700 » środa, 11 kwietnia 2007, 08:18

A czemu niby Irizarem Century wtyd na drodze sie pokazac kolego ?
Rafaello
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Rafaello » środa, 11 kwietnia 2007, 15:03

To tylko taki przykład, że tam jeżdżą bardzo dobrze autobusy a u nas....
Autosan H9-21>>>Autosan H10-10>>>Mercedes Sunsundequi Stylo>>>Volvo Irizar Century>>>Irisbus Crossway
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » środa, 11 kwietnia 2007, 15:13

[quote="Rafaello"]To tylko taki przykład, że tam jeżdżą bardzo dobrze autobusy a u nas....

... a u nas na przyklad Irizar PB, Solbus c10,5/1, C10,5, Cezary, Setry i inne... siegajac poza pks stalowa wola to przecierz mnostwo przewoznikow ma calkiem swieze bovy, volva, mb travego, lion's coache, century & new century, ogolnie mase dobrych autobusow po Polsce jezdzi, wszystko zalezy od przewoznika. Swoja droga nie bardzo znajduje wytlumaczenie dlaczego zostaly wtracone L11, H9 itp. skoro watek traktuje o kom. miedzynarodowej, a takowe wynalazki za granice nie jezdza.
Podróż Peerą BEZCENNA... za wszytsko inne zapłacisz kartą Mastercard...
Rafaello
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Rafaello » czwartek, 12 kwietnia 2007, 19:45

[quote="pykpyrykpyk"][quote="Rafaello"]To tylko taki przykład, że tam jeżdżą bardzo dobrze autobusy a u nas....
Swoja droga nie bardzo znajduje wytlumaczenie dlaczego zostaly wtracone L11, H9 itp. skoro watek traktuje o kom. miedzynarodowej, a takowe wynalazki za granice nie jezdza.
Chodziło o komuniakcję wewnętrzną. Byłem w Hiszpanii to u nich pełno Siderali, Mercedesów, Manów itd. a u nas... no powiem jest gorzej.
JAROMIR_9700
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez JAROMIR_9700 » czwartek, 12 kwietnia 2007, 20:04

A czym kolego Irizar ustepuje Mercedesom itp poajzdom?? Ze wstyd tam sie nim pokazywac?
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » czwartek, 12 kwietnia 2007, 21:02

[quote="JAROMIR_9700"]A czym kolego Irizar ustepuje Mercedesom itp poajzdom?? Ze wstyd tam sie nim pokazywac?

poza tym Irizar to hiszpanska marka 8)
Podróż Peerą BEZCENNA... za wszytsko inne zapłacisz kartą Mastercard...
Rafaello
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Rafaello » piątek, 13 kwietnia 2007, 14:57

Wy jak się przyczepicie jednego to już ciągniecie. Ja po prostu chcę żeby u nas znaczniee się poprawiła jakość taboru we WSZYSTKICH przedsiębiorstwach.
JAROMIR_9700
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez JAROMIR_9700 » sobota, 14 kwietnia 2007, 12:53

To chyba nam wszystkim lezy na sercu:) Ale jakies H9 moglby sie utrzymac, wkoncu to juz czesc naszego transportu:) Ale dobra koniec off topa:)
wersatis
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Re: Tabor za granicą

Postprzez wersatis » wtorek, 22 kwietnia 2008, 23:46

Uprzejmie proszę o informacje na temat taboru i obsługi w Agat Kraśnik na połączeniu pomiędzy polską a włochami a dokładnie Warszawa Rzym. Waham się pomiędzy trans service (Grupa eurobus), a właśnie agatem.Opinie na temat tej pierwszej firmy słyszałem bardzo pozytywne, ale przez przekorę interesuje mnie także inne firmy aby wspierać konkurencję :D .Jeżeli ktoś może mi pomóc w tym temacie i doradzić będę bardzo wdzięczny. :)
Misztal
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Misztal » poniedziałek, 26 maja 2008, 18:48

Z tego co się orjentuje to Linie Warszawa - Rzym w FIRMIE AGAT z Kraśnika obsługuje ładna trzyosiowa Bova Magiq. Ale wogóle w Agacie takie ładne autokary jeżdżą...
wersatis
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez wersatis » wtorek, 29 lipca 2008, 14:40

Wielkie dzięki. Słyszałem, że od znajomych o poprawie taboru, ale nie myślałem o takich rakietach. Teraz zaczyna się ciekawa konkurencja pomiędzy Eurobusem(Trans Service), Eurolines oraz Agatem na trasie do Włoch.
Poprzednia strona
Odpowiedz