Dwie uwagi

Informacje o działalności admina BusForum

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Dwie uwagi

Postprzez TFZ » piątek, 30 grudnia 2005, 16:01

Proszę Państwa!

Mam taką generalną prośbę - jeżeli w jakimś wątku odpowiadamy na kilka postów, bardzo proszę o udzielanie odpowiedzi w jednym liście, a nie odpowiadanie osobno każdemu autorowi. Zdaję sobie sprawę, że zwłaszcza od osób przyzwyczajonych do usenetu taka forma jest nienaturalna (pewnie i ja nie jestem tu bez grzechu - siła przyzwyczajenia), ale na forum wydaje się to być wygodniejsze dla czytelników, no i zapobiega niepotrzebnemu mnożeniu postów. No a wiadomo, że przeglądarka i tak nie powątkuje nam wiadomości w taki sposób jak czytnik news.

I druga prośba - bardzo proszę o niewysyłanie na forum długich linków. Szerokość postów powinna być taka, by na ekranie o rozdzielczości 1024*768 mieściły się one bez poziomego paska przewijania. Osoby, które chcą zamieścić długie linki, proszone są o przepuszczenie ich przez serwisy skracające, jak np. http://tinyurl.com lub http://glinki.pl (oczywiście takich serwisów jest więcej).

Tadeusz F. Zieliński
Moderator BusForum
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Czas

Postprzez TFZ » czwartek, 7 grudnia 2006, 22:02

Z dniem dzisiejszym wprowadzam zakaz wysyłania nowego postu do tematu w ciągu 6 (słownie: sześciu) godzin od wysłania poprzedniego postu przez tego samego użytkownika, o ile w tym czasie nikt inny nie zamieścił nowej wypowiedzi w danym wątku. W takiej sytuacji należy albo wyedytować poprzedni list albo usunąć poprzedni list i wysłać nowy.

Zastrzegam sobie prawo kasowania bez uprzedzenia listów sprzecznych z ww. zasadą oraz wyciągania konsekwencji wobec osób tejże zasady nieprzestrzegających.

Tadeusz F. Zieliński
Moderator BusForum
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl