Atmosfera

Informacje o działalności admina BusForum

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Atmosfera

Postprzez TFZ » wtorek, 2 lutego 2010, 20:49

Bardzo proszę Szanownych Państwa o chwilę refleksji nad własnymi wypowiedziami, a następnie o usunięcie treści postów zbędnych, zawierających jedynie złośliwości wobec innych uczestników forum. Jeśli już koniecznie trzeba się wyzłośliwiać wobec kogoś, należy to robić z klasą (kto nie umie - niech sobie poczyta felietony ś. p. Rybińskiego czy książki, zwłaszcza starsze, Łysiaka i się nauczy...), a nie w sposób infantylny, żeby nie powiedzieć prostacki. Proszę również o niezałatwianie prywatnych, osobistych spraw przez forum. Jest trochę postów, które nadają się wyłącznie do usunięcia, ale po sytuacji z wątku o zdjęciach taboru km nie chcę póki co nic usuwać.

Z drugiej strony sądzę, że jeśli z jakiegoś powodu nie podoba nam się zachowanie innego dyskutanta - mam na myśli zachowanie na niniejszym forum - to można taką osobę przez pw poprosić o zmianę, a niekoniecznie od razu robić z igły widły. Bardzo bym nie chciał, by nasze forum schodziło na psy, ale także - byśmy wzajemnie na siebie szczuli.

Przy okazji informuję/przypominam (nie pamiętam, czy już o tym pisałem), że wszelkie posty kierowane do mnie i związane z moderacją BF traktuję jak informacje służbowe, a nie prywatne. Dotyczy to zarówno pw, jak i zgłoszeń, a także maili - niezależnie od tego, czy wiadomość jest kierowana na mój adres na BF czy też na jakikolwiek inny.

Tadeusz F. Zieliński
Moderator BusForum
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl