BP Tour

Przedsiębiorstwa przewozowe w komunikacji międzymiastowej

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Polakov
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

BP Tour

Postprzez Polakov » poniedziałek, 12 września 2016, 21:08

Pozwoliłem sobie założyć ten wątek, w tym dziale takiego nie ma.

11/8/2016 BP Tour PW Piotr Brewczak wystąpił o wygaszenie zezwolenia na linię komunikacyjną Lublin - Łódź.

Ktoś korzystał? Jaka była frekwencja? Ja jedynie widziałem PKS Łódź na tej trasie.
cjk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Re: BP Tour

Postprzez cjk » poniedziałek, 12 września 2016, 23:00

Myślę, że informacje o śmierci tego połączenia są przedwczesne, skoro BP Tour jakiś miesiąc temu wprowadził zmiany w rozkładzie tej linii ;) Z marszałkowsko-lubelskiego excela z zezwoleniami wynika, że firma przekształciła się w sp. z o.o. i stąd to "wygaszanie zezwolenia".
rzaraz
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez rzaraz » wtorek, 13 września 2016, 06:18

[quote="Polakov"]Pozwoliłem sobie założyć ten wątek, w tym dziale takiego nie ma.

11/8/2016 BP Tour PW Piotr Brewczak wystąpił o wygaszenie zezwolenia na linię komunikacyjną Lublin - Łódź.

Ktoś korzystał? Jaka była frekwencja?

Kiedyś korzystał z jakiegoś wynalazku o tej relacji. Ale czy był to BP Tour? Nie był to żaden PKS. A frekwencja słaba, ale widziałem słabsze, które działały przez wiele lat,

Fachowiec BusForum

Postprzez Polakov » wtorek, 13 września 2016, 15:04

[quote="cjk"]Myślę, że informacje o śmierci tego połączenia są przedwczesne, skoro BP Tour jakiś miesiąc temu wprowadził zmiany w rozkładzie tej linii ;) Z marszałkowsko-lubelskiego excela z zezwoleniami wynika, że firma przekształciła się w sp. z o.o. i stąd to "wygaszanie zezwolenia".

Możliwe.
georgebb

Postprzez georgebb » poniedziałek, 19 września 2016, 18:42

W Woli Korzeniowskiej koło Szydłowca (DK 7) Mercedes Tourismo jadący kursowo do Lublina uczestniczył w zderzeniu czołowym z oplem.
http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadom ... ,10644948/
Lubel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Lubel » piątek, 6 lipca 2018, 11:21

BP Tour chyba ograniczył linię do Poznania, wyjazdy z Lublina 3-7, z Poznania w 1 oraz 4-7
georgebb

Postprzez georgebb » wtorek, 17 lipca 2018, 16:20

Pełna profeska z użyciem ex. szkota :(. Kombinowanie z tacho brzmi interesująco, acz nie zaskakująco (to z osobistych obserwacji na licznych podróżach z Krakowa do Lublina i odwrotnie). I tylko zostawię tutaj jedno zdanie z ich strony internetowej "Bezpieczeństwo pasażerów to jedna z głównych zasad, którą kierujemy się w naszych działaniach".

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018 ... _najnowsze
Odpowiedz