Arriva Bus Transport Polska

Przedsiębiorstwa przewozowe w komunikacji międzymiastowej

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Re: Arriva Bus Transport Polska

Postprzez Jarkie » sobota, 12 stycznia 2019, 23:25

Nieco osób przesiądzie się do konkurencyjnego PKS-u, czyli PKS Nova oddział Siemiatycze. Niemniej myślę że najbardziej skorzysta na tym Voyager.
kasztelan54
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez kasztelan54 » środa, 17 lipca 2019, 10:16

Skąd różnica w cenie biletów autobusów Arrivy na tej samej trasie i dlaczego zdarza się, że autobusy odjeżdżają szybciej, niż wynika to z rozkładu jazdy. Na pytania Słuchaczki „Popołudnia z Nami” odpowiada rzeczniczka Arrivy.

więcej: http://www.radiopik.pl/2,79527,pasazerk ... oznik-odpo
pawel_zielony

Postprzez pawel_zielony » sobota, 20 lipca 2019, 13:06

w Węgorzewie 3 tygodnie po zakończeniu działalności, baza cały czas jest otwarta, stoją nawet 2 autobusy :) Czynna jest też stacja benzynowa. Orientuje się ktoś, czy baza została kupiona lub wydzierżawiona?
Jarkie
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jarkie » środa, 24 lipca 2019, 19:29

Niedawno byłem w Kętrzynie. Na zajezdni pustka, ale nadal czynna jest tamtejsza stacja paliw. Z tego co pisze na paragonach wynika że jest ona prowadzona przez Arrivę. Ceny konkurencyjne w porównaniu z innymi stacjami w mieście, także klientów nie brakuje. Być może tą część działalności Arriva sobie zostawiła, przynajmniej na jakiś czas. W Węgorzewie nie byłem, ale może tam jest tak samo.
kasztelan54
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez kasztelan54 » środa, 31 lipca 2019, 23:22

Dzisiaj w Radiu PiK trafiłem na zakończenie sprawy opisywanej parę wcześniej. Według rzeczniczki Arrivy przedwczesne odjazdy autobusów miały być jednorazowymi sytuacjami i mają być podjęte działania by temu zapobiec. Podobne stanowisko było odnośnie cen biletów, które mają być jednolite na trasie.
Poprzednia strona