Modele autobusów-z czego??? z bloku technicznego .. .

Dyskusje nt. modelarstwa autobusowego

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

TRAMWAJ

Modele autobusów-z czego??? z bloku technicznego .. .

Postprzez TRAMWAJ » czwartek, 30 grudnia 2004, 17:15

Tu mozecie dawac linki do autobusow ktore mozna wydrukowac i skleic. . .ja tych autobusow mam ze 30!!! :wink:
To moja pasja
ZAWSZE cos co nie??? :P
Chcesz poczatować o TRAMWAJACH i VIRTUAL BUSIE??? Lub o TRAINZ??? Pisz ile sił a ja ODPISZE. POZDRAWIAM Wasz TRAMWAJ KOCHAM:ikaruski bo fajne takie,DABY-SUPER,SOLARIS-DZIWNE takie,JELCZ-lubie,VOLVO-lubie,SCANIA-lubie tylko za wygląd. ..,MANY-uwielbiam
TRAMWAJ

Postprzez TRAMWAJ » czwartek, 30 grudnia 2004, 17:20

Daje pierwsza stronke. . . 8)
http://www.jp555.republika.pl/index.html - bardzo duzo tych modeli. . .. :wink: JEDNYM slowem od tego trzeba zaczac. . . :P
Chcesz poczatować o TRAMWAJACH i VIRTUAL BUSIE??? Lub o TRAINZ??? Pisz ile sił a ja ODPISZE. POZDRAWIAM Wasz TRAMWAJ KOCHAM:ikaruski bo fajne takie,DABY-SUPER,SOLARIS-DZIWNE takie,JELCZ-lubie,VOLVO-lubie,SCANIA-lubie tylko za wygląd. ..,MANY-uwielbiam
Misiek
<i>BusForum</i>

Re: <ciach te p*ły>

Postprzez Misiek » czwartek, 30 grudnia 2004, 17:26

[quote="TRAMWAJ"]ZAWSZE cos co nie??? :P

[color=red][size=200]NIE[/size][/color]

Przestań tytułować swoje tematy i pisać posty w których jest odpowiedź na pytanie w nim zawarte ("z czego? z bloku technicznego")! Jak chcesz se rymować, to załóż zespół HH a nie śmieć forum.

I przestań zadawać te swoje kretyńskie pytania. [quote="TRAMWAJ"]ZAWSZE cos co nie??? :P

Swoim zachowaniem:
[color=red] wzbudzasz niechęć do siebie[/color] na forum
i [color=red]robisz bałagan[/color] w istniejących tu dyskusjach.
TRAMWAJ

Postprzez TRAMWAJ » czwartek, 30 grudnia 2004, 17:47

[quote="Misiek"][quote="TRAMWAJ"]ZAWSZE cos co nie??? :P

[color=red][size=200]NIE[/size][/color]

Przestań tytułować swoje tematy i pisać posty w których jest odpowiedź na pytanie w nim zawarte ("z czego? z bloku technicznego")! Jak chcesz se rymować, to załóż zespół HH a nie śmieć forum.

I przestań zadawać te swoje kretyńskie pytania. [quote="TRAMWAJ"]ZAWSZE cos co nie??? :P

Swoim zachowaniem:
[color=red] wzbudzasz niechęć do siebie[/color] na forum
i [color=red]robisz bałagan[/color] w istniejących tu dyskusjach.

Te forum to jakies agresywne. . .pisze na innym jeszcze mnie o NIC nie oskarzono. . . po prostu ten CYTAT:zawsze cos nie. . to chodzi o moje HOBBI i co w porzasiu Misiaczku??? :evil: :evil: :evil:
Leszek Matula
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Leszek Matula » czwartek, 30 grudnia 2004, 18:10

[quote="TRAMWAJ"]
Te forum to jakies agresywne. . .pisze na innym jeszcze mnie o NIC nie oskarzono. . . po prostu ten CYTAT:zawsze cos nie. . to chodzi o moje HOBBI i co w porzasiu Misiaczku??? :evil: :evil: :evil:

To forum nie jest agresywne!!! To Ty swoim zachowaniem prowokujesz innych!!! Jeżeli nie podporządkujesz się do kolegów oraz moich rad to pewnego dnia mocno się zdziwisz.

1. Tnij cytaty.
2. Pisz konkrety a nie bzdety po to tylko żeby nabijać licznik.
3. Naucz się słuchać tego co inni mają do powiedzenia.
4. Zaopatrz się w słownik ortograficzny bo z tym masz problemy.

admin
Don pedro

Postprzez Don pedro » czwartek, 6 stycznia 2005, 18:03

Heh , swoim zachowaniem to 5 latka przypominasz :P I daleko nie zajdziesz z tym

Niestety TRAMWAJU masz na moim forum juz 2 ostzrezenia.

PZdr
TRAMWAJ

Postprzez TRAMWAJ » czwartek, 6 stycznia 2005, 18:22

[quote="Don pedro"]Heh , swoim zachowaniem to 5 latka przypominasz :P I daleko nie zajdziesz z tym

Niestety TRAMWAJU masz na moim forum juz 2 ostzrezenia.

PZdr

Takie otzrzenia ze. . . . :lol: :lol: :lol: za nie poprawne ZDANIA. . .czlowieku FORUM to FORUM ja rozumiem mozna tam cos. . zle napisac ale ON to sie na mnie uwzial. . WARIAT. . .naucz sie takie zdania czy cos w tym rodzaju ty idz swoje dzieci ucz w TEJ szkole .. .
PS:I nie poruszaj starych tematow. . . . . :evil: :evil: :evil:
filip kopczynski

Re: Modele autobusów-z czego??? z bloku technicznego .. .

Postprzez filip kopczynski » czwartek, 8 marca 2012, 23:19

ja to sklejam z bloku technicznego konstrukcje wycinam okna i drzwi i póżniej wklejam okna z twardych koszulek.
a wy jak okna i modele robicie
Odpowiedz