Szukam pracy kat.D

Dyskusje na temat pracy kierowców (przepisy, szanse na zatrudnienie itp.)

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

tom-pl

Szukam pracy kat.D

Postprzez tom-pl » środa, 16 maja 2012, 14:46

witam serdecznie, mam kategorie B,D. jezeli ktos mialby namiary na jakas prace na busa itp, autobus miejski, jakies porady, czy po kursie i wszystkich uprawnieniach niedawno zdobytych znajde prace. Gdzie warto sie zgłaszać, byl bym bardzo wdzieczny, jestem z wojewodztwa lubelskiego, ale szukam także pracy na terenie Wawy pozdrawiam.
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Re: Szukam pracy kat.D

Postprzez TFZ » środa, 16 maja 2012, 19:29

Spróbuj: http://ofirmie.pkspolonus.pl/kariera
Kiedyś regularnie zatrudniali na wakacje, choć od przejęcia Piaseczna i Nowego Dworu mogło to się zmienić.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
anek
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez anek » piątek, 18 maja 2012, 00:05

Nic się nie zmieniło, w zeszłym roku przyjmowali i w tym też: [url=http://praca.gazetapraca.pl/200,4001,,1270327,,Kierowca+autobus%C3%B3w+komunikacji+dalekobie%C5%BCnej.html]kliknij ogłoszenie[/url]. Natomiast [url=http://km.wroclaw.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=7&t=2697#p123809]tutaj[/url] szczegóły.
"Pamiętam przełom 88/89 mam to przed oczami kierowca Ikarusa jedzie literkami ze smerfami wyklejony 'Bogdan 607'puszki po napojach szoferkę zdobią"
tom-pl

Postprzez tom-pl » sobota, 19 maja 2012, 21:04

Na wstępie dziękuje wam za porady, zaaplikuje. Ale i tak nie wiem trochę co już robić mam ,tu jak kolega zapodał linka z jakiegoś forum wroclawskiego,cytuje że: bez doświadczenia będzie trudno gdziekolwiek się załapać, ale nie jest to nie możliwe.. fajnie bo chyba nie stanę pod ścianą i sobie strzele w głowę, każdy gdzieś chyba musiał się zatrudnić będąc bez doświadczenia!!, prawo jazdy nie zrobiłem dla zabawy jak dziecko bawiąc się małym autobusikiem, wydałem tyle kasy i czuje się że jestem w czarnej du.... Fakt jestem wylewny, dylemat mój jest taki: jeśli ktoś przyjmie mnie bez doświadczenia, mieszkając w warszawie przy tych kosztach wynajmu itd jakie tam są, prace można nazwać charytatywną będąc oczywiście obiektywnym, ale moja sytuacja jest chyba podbramkowa, pracować mogę tylko dla doświadczenia. Warszawę choć trochę jako tako znam. Muszę pomyśleć i zastanowić się nad tym wszystkim, na koniec jak dowiedziałem się u mnie w mieście kierowca takiego busa Puławy - Warszawa ma lepiej jak w MZA to jest chore ale cóż..

Pozdrawiam
Adam3k
<i>BusForum</i>

Postprzez Adam3k » wtorek, 22 maja 2012, 11:37

Jak masz C+E to uciekaj do Kanady: http://www.immigration.ca/jobs-truckdrivers.asp
bartolini_m

Postprzez bartolini_m » piątek, 1 czerwca 2012, 23:04

Czy 11.5 to tak mało?? Na początku nigdzie nie dostaniesz 4 tysiące... A jak pojeździsz rok, zdobędziesz doświadczenie, będziesz mieć co wpisać w CV to zawsze masz większe szanse na coś lepszego. Ja szukam pracy nie patrząc tylko na zarobki, ale też na pewność zatrudnienia, na warunki pracy, stabilność firmy. Mam nadzieje że mi się uda znaleźć właśnie taką pracę. Pocieszeniem dla mnie jest to że naprawde coraz mniej ludzi robi kat D ponieważ koszty są duże mając na widoku kwalifikacje wstępną. Więc za pare lat 30 letni kierowca autobusu z paro letnim doświadczeniem może być na wage złota :)
tom-pl

Postprzez tom-pl » piątek, 8 czerwca 2012, 21:15

Zgadza sie kolego, ja niemam wcale takich wymagań jak ci się zdaje, z polonusa nikt sie do mnie nieodezwał, składałem juz podania do róznych firm, ostatnio u siebie do MZK, tylko że moja sytuacja najgorsza jest że nie mieszkam w Warszawie i niemam tu dobrego wujka itp, ale jako tako czaje stolice bo juz wcześniej w niej mieszkałem i czesto jeździłem, wiem że mobilis szuka kierowców, ale słyszałem czy jest tam aż tak źle??. MZA jest chyba najbardziej stabilna. Mam taką nadzieje że będzie tak jak piszesz, bo od nowego roku wchodzą nowe przepisy, mniej ośrodków będzie szkolić itd, oby tak było bo jak narazie u mnie w MZK jeżdzą bez obrazy w większosci dziadki, i kiedyś może się zmieni sytuacja szofera