Praca w Szwagropol

Dyskusje na temat pracy kierowców (przepisy, szanse na zatrudnienie itp.)

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

HGV PSV Driver

Praca w Szwagropol

Postprzez HGV PSV Driver » wtorek, 2 kwietnia 2013, 17:26

Witam wszystkich.

Prosiłbym o opinie byłych i obecnych pracowników firmy Szwagropol z Krakowa [proszę nie pisać zasłyszanych opinii - tylko swoje własne doświadczenia ]. Chciałbym wiedzieć jaka jest atmosfera w firmie, czasy przelotów na liniach, płace, zmiany i itd.

Dziękuję z i z góry pozdrawiam.
VTS

Re: Praca w Szwagropol

Postprzez VTS » wtorek, 2 kwietnia 2013, 19:47

Ja akurat Kolego u konkurencji pracowałem ale w Szwagropolu mam bardzo wielu kolegów. Czas przejazdu jest zależny od linii, Zakopane czy Sacz to 2 godziny ale jak wiadomo do Muszyny czy Gorlic w tyle nie zajedziesz. Co do zarobków to na linii kokosów miał nie będziesz a nawet bym powiedział zarobisz marnie. Na turystyce maja lepiej ale w domu Cię nie ma. Poza tym o ile mi wiadomo na ta chwile maja komplet, może jakichś pojedynczych kierowców beda potrzebować jak im turystyka wystartuje bo w zimie zastój jest, na zimę mieli kilku zwolnić.

Aha a zmiany tez masz różnie, zależy na jakiej linii jeździsz. Na Sacz i Zakopane robisz jedno kółko, półtora z noclegiem lub dwa. Na innych liniach nie wiem bo sie pózniej pootwieraly. Zależy tez skąd jesteś ale od jakiegoś czasu zaczęli robić tak ze preferują kierowców z rejonów do których jeżdżą linie.
Contiki Travel Europe Ltd