Koniec licencji a wjazd do Niemiec

Dyskusje na temat pracy kierowców (przepisy, szanse na zatrudnienie itp.)

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

maciex86

Koniec licencji a wjazd do Niemiec

Postprzez maciex86 » wtorek, 30 kwietnia 2013, 15:32

Czy orientuje się ktoś jak to jest z tą licencją na międzynarodowy transport drogowy osób. Podobno straciły ważność, ale można to jakoś przeskoczyć. Interesuję mnie tylko jak to jest teraz, a nie jak było kiedyś. Dodam że chodzi o jednodniowy wjazd na teren Niemiec. Może nie precyzyjnie napisałem, ale szczerze to dzisiaj dowiedziałem się że obecna licencja skończyła sie pod koniec zeszłego roku, a z nowymi jest problem i zrobiłem wielkie oczy bo zgłupiałem całkowicie.
VTS

Re: Koniec licencji a wjazd do Niemiec

Postprzez VTS » środa, 1 maja 2013, 09:20

Jak licencje mogły stracić ważność? To znaczy ze co? Teraz dokument uprawniający do prowadzenia transportu osób to legitymacja czlonkowska partii Palikota czy może karta woznicy? Ładnie Cię ktoś wkręcil...
Contiki Travel Europe Ltd
maciex86

Postprzez maciex86 » środa, 8 maja 2013, 13:24

Temat do zamknięcia. Chodziło zupełnie o coś innego. Okazało się że informacje poszły z drugiej ręki i gość wszystko pokręcił. Pozdrawiam
adasm

Postprzez adasm » czwartek, 9 maja 2013, 15:52

[quote="VTS"]Jak licencje mogły stracić ważność? To znaczy ze co? Teraz dokument uprawniający do prowadzenia transportu osób to legitymacja czlonkowska partii Palikota czy może karta woznicy? Ładnie Cię ktoś wkręcil...

jak to jak - normalnie, licencja międzynarodowa wydawana jest przez BOTM na 5 lat potem znów kasiora, zresztą krajowa też jest terminowa - 50lat
Bezpiecznie i komfortowo do celu decydując się na [url=http://www.mbuskrakow.pl]wynajem busów Kraków[/url]
VTS

Postprzez VTS » sobota, 11 maja 2013, 22:47

Czytaj z łaski swojej ze zrozumieniem. Kolega tu twierdził ze wszystkie całkiem straciły ważność.
[quote="maciex86"]Czy orientuje się ktoś jak to jest z tą licencją na międzynarodowy transport drogowy osób. Podobno straciły ważność..,
Contiki Travel Europe Ltd
adasm

Postprzez adasm » poniedziałek, 13 maja 2013, 08:43

[quote="VTS"]Czytaj z łaski swojej ze zrozumieniem. Kolega tu twierdził ze wszystkie całkiem straciły ważność.

A gdzie tam było napisane że wszystkie? Wszystkie tzn które? Każdej firmy?
Bezpiecznie i komfortowo do celu decydując się na [url=http://www.mbuskrakow.pl]wynajem busów Kraków[/url]
Odpowiedz