Szukam pracy - Specjalista ds. przewozów autobusowych

Dyskusje na temat pracy kierowców (przepisy, szanse na zatrudnienie itp.)

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

kacperwrocki
 
Posty: 1
Dołączył: niedziela, 12 lipca 2015, 22:17

Szukam pracy - Specjalista ds. przewozów autobusowych

Postprzez kacperwrocki » czwartek, 16 marca 2017, 22:37

Witam serdecznie,

Proponuję swoją kandydaturę firmom przewozów autobusowych, branży TSL, a także szeroko rozumianej branży turystycznej, bądź innym.
Posiadam bogate doświadczenie i sukcesy na polu sprzedażowym przy innowacyjnym produkcie bus4us.eu (automatyczna rezerwacja autobusów - online) - gdzie niewielkim nakładem środków zbudowałem największy w Europie rynek przewozów online (ponad 2 tys autobusów i kilkanaście tysięcy odbiorców usługi transportowej). Zaczynając jako specjalista ds. sprzedaży i awansując do dyrektora ds. sprzedaży i marketingu.

Jestem sfokusowany na budowie relacji z klientami. Świetnie władam językiem korzyści i za pomocą follow up doskonale odpowiadam na potrzeby drzemiące w naszych partnerach handlowych. Doradztwo i opieka na każdym etapie procesu sprzedaży, jak i działania posprzedażowe są tym co mnie wyróżnia.
Doskonale znam polski rynek przewozu osób, jak i odbiorców usługi przewozu okazjonalnego. Charakteryzuje mnie bardzo dobra znajomość branży TSL, motoryzacyjnej i turystycznej.

Oprócz bardzo dobrej znajomości rynku autobusowego, także doskonale orientuje się w przepisach, normach i procedurach transportowych, czasie pracy kierowców, kalkulacjach cenowych i zamówieniach publicznych na przewozy.
Jestem w trakcie nabywania uprawnień na prawo jazdy kat D

Polecam się Państwu na stanowisko: specjalista ds przewozów, planista, koordynator, dyspozytor autobusowy, lub innym podobnym.
Zatrudniając mnie otrzymujecie Państwo pracownika kompleksowego. Z jednej strony świetnego w tematach wewnętrznych związanych z zarządzaniem i organizacją pracy przedsiębiorstwa transportowego. Z drugiej strony macie Państwo gwarancje na pracownika wychodzącego z własną inicjatywą, o świetnych inklinacjach interpersonalnych i warsztacie handlowym.

Umiejętności:
- obsługa komputera: pakiet MS Office, Internet, E-mail, Windows,
- CRM
- znajomość branży transportowej i turystycznej
- pozwolenie na kierowanie Tramwajem
- koordynacja usługi transportowej (od kalkulacji cenowej po obsługę -- grupy na pokładzie autobusu)
- rozliczanie czasu pracy kierowcy
- umiejętność dostosowania godzin pracy do potrzeb pracodawcy
- znajomość branży e-commerce
- znajomość technik prezentacji produktu i technik sprzedaży oraz negocjacji, nawiązywania relacji handlowych poprzez ?follow-up?
- świetna znajomość topografii i geografii Polski, a także Świata
- umiejętność pracy pod presją czasu
- świetna organizacja pracy
- prawo jazdy kat. B
- obsługa kasy fiskalnej
- umiejętność pracy w zespole, umiejętność szybkiego uczenia się

Polecam się
Tomasz Kasperczak
tel. 735 389 825
email: tomasz.kasperczak@gmail.com