Kobiety za kierownicą

Dyskusje na temat pracy kierowców (przepisy, szanse na zatrudnienie itp.)

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

dab
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Re: Kobiety za kierownicą

Postprzez dab » środa, 5 grudnia 2012, 21:36

[quote="sara01"]w jednym mam zdjety kaganiec nic specjalnego wole sobie smigac caravela t5 po autostradach duzo wiecej niz 200km/h i to jest dobre autokary zaczely mnie nudzic

Czyli nie masz tej "żyłki" zawodowego kierowcy. Nie cieszą cię duże pojazdy. Mnie odwrotnie, nigdy nie cieszyła prędkość tylko gabaryty.
Swoją drogą ciekawy musi mieć silnik ten VW.
Diesel sound...
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » czwartek, 6 grudnia 2012, 15:15

Z moich doświadczeń wynika, że może jeden(lub jedna) na pięciu kierowców naprawdę czuję to i kocha to co robi.
busiarzom stop!!!
sara01

Postprzez sara01 » niedziela, 9 grudnia 2012, 22:05

Ja nie zrobilam prawa jazdy kategorii D po to aby duzo jezdzic autokarami tylko z racji tego iz jestem szefowa firmy przewozowej i zawsze mialam chec usiasc za kierownica autokaru troche pojezdzilam ale tak jak mowie wole jezdzic maluchami typu Caravelle T5,T4 itp a specyfikacja lakoniczna silnika mojej Caravelli jest nastepujaca: 2.0 BiTDI CR oryginalnie 180km ale auto ma kilka zmian miedzy innymi chip tunning i osiaga moc 250km skrzynia 7 biegow DSG
Lewy Pas to Nie Kółko Różańcowe
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:27

Możesz podać nazwę firmy? Szerokim łukiem będę omijał przewoźnika, który wozi pasażerów z prędkościami ponad 200km/h :o
busiarzom stop!!!
sara01

Postprzez sara01 » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 17:45

Masz na logo w avatarze wybacz ale autostrada nie bede jezdzila 90km/h jak to Polscy kierowcy potrafia robic
dab
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez dab » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 19:46

[quote="michal1142"]Możesz podać nazwę firmy? Szerokim łukiem będę omijał przewoźnika, który wozi pasażerów z prędkościami ponad 200km/h :o

Dobre, dobre :D
Diesel sound...
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 23:55

[quote="dab"][quote="michal1142"]Możesz podać nazwę firmy? Szerokim łukiem będę omijał przewoźnika, który wozi pasażerów z prędkościami ponad 200km/h :o

Dobre, dobre :D

Moje propozycje to "Ostatnia Podróż", "Witajcie w Niebiosach", albo "Kamikadze Travel" :D :D
busiarzom stop!!!
sara01

Postprzez sara01 » wtorek, 11 grudnia 2012, 01:20

boicie sie szybkiej jazdy? he he mozecie sobie sie wozic 70km/h ja wam nie bronie mialam cos jeszcze dopisac ale nie bede sobie strzepila jezyka
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » wtorek, 11 grudnia 2012, 13:29

Boję się tych, którzy nie boją się prędkości i są święcie przekonani o tym, że limity nie są dla nich tylko dla oferm. Zapewniam Cię, że większość sprawców wypadków uważa się za doskonałych kierowców. Niedawno pisałem pracę licencjacką o wypadkach drogowych i po lekturze kilku książek, setek statystyk policyjnych i wielu wywiadów stwierdziłem, że nie ma nic gorszego od pewności siebie. Polecam Ci książkę Pola Ripleya "Superkierowca". Autor szkolił i szkoli kierowców pojazdów uprzywilejowanych na Wyspach Brytyjskich. Polecam tę lekturę każdemu!
Tak na marginesie nie ciągnę się 70, trochę szybciej. Nawet autobusem :)
busiarzom stop!!!
sara01

Postprzez sara01 » wtorek, 11 grudnia 2012, 15:20

Ja tez uczeszczam na takie kursy ekstremalnej jazdy miedzy innymi w Niemczech ADAC to prowadzi kazdy kierowca uczy sie cale zycie,nie jestem wariatka co goni przed siebie tylko jezdze szybko ale z glowa
VTS

Postprzez VTS » wtorek, 11 grudnia 2012, 21:53

[quote="sara01"]Ja tez uczeszczam na takie kursy ekstremalnej jazdy miedzy innymi w Niemczech ADAC to prowadzi kazdy kierowca uczy sie cale zycie,nie jestem wariatka co goni przed siebie tylko jezdze szybko ale z glowa

To ta głowa przy prędkości 200 km może Ci kiedyś niechcący z karku spaść. Jak tylko Tobie to pól biedy, gorzej jak jeszcze przez Twoja głupotę jakiemuś pasażerowi albo innemu uczestnikowi ruchu...
Contiki Travel Europe Ltd
michal1142
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez michal1142 » wtorek, 11 grudnia 2012, 23:38

Podzielę się z wami pewnym spostrzeżeniem, mianowicie z wiekiem jeżdżę niby wolniej a jednocześnie przejazd z punktu A do B zajmuje mi mniej czasu. W dodatku zużywam znacznie mniej paliwa. Klocki hamulcowe mam na ok 80 tyś, albo więcej...
busiarzom stop!!!
maciex86

Postprzez maciex86 » czwartek, 20 grudnia 2012, 21:21

[quote="sara01"]Masz na logo w avatarze wybacz ale autostrada nie bede jezdzila 90km/h jak to Polscy kierowcy potrafia robic

Moim skromnym zdaniem tutaj akurat się mylisz. Jadąc zagranicznymi autostradami na granicy dopuszczalnych prędkości rzadko zdarzy się że to właśnie kierowcy z tych krajów jeżdżą szybciej od nas;/ Do innych twoich wypowiedzi też mam troszeczkę zastrzeżeń. Życzę Ci wszystkiego dobrego i oczywiście szerokości i pamiętaj
że rutyna i zbyt duża pewność siebie bywa zgubna. Wcisnąć gaz to nic trudnego. Dowieźć pasażerów komfortowo bezpiecznie to jest raczej to co powinnismy stawiać na pierwszym miejscu. Prędkości ponad 200km/h nie są mi obce i powiem Ci że jeśli tak naprawdę szybko jeździsz to wybacz, ale nie pogodzisz tej prędkości z tą twoją "jazdą z głową"
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » piątek, 21 grudnia 2012, 09:36

W PLA Pleszew jeździ przynajmniej jedna kobieta.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
VTS

Postprzez VTS » piątek, 21 grudnia 2012, 13:11

[quote="sara01"]Ja tez uczeszczam na takie kursy ekstremalnej jazdy miedzy innymi w Niemczech ADAC to prowadzi kazdy kierowca uczy sie cale zycie,nie jestem wariatka co goni przed siebie tylko jezdze szybko ale z glowa

No i długo czekać nie trzeba było. Wczoraj pod Berlinem właśnie najprawdopodobniej (oficjalnie jeszcze przyczyn nie podali) mieliśmy przykład takiej jazdy "z głowa"...
Contiki Travel Europe Ltd
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz