Trasa Będzin - Piekary Śląskie (koledzy pomóżcie)

Ekspresowe pytania i odpowiedzi

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Benny

Trasa Będzin - Piekary Śląskie (koledzy pomóżcie)

Postprzez Benny » środa, 15 czerwca 2016, 12:35

Witam. Koledzy, muszę dojechać do szpitala ortopedycznego w Piekarach Śląskich ze Starachowic. Opracowałem taką trasę: Starachowice - Będzin D.A. i stąd linią 24, 99 lub 104 (wg strony KZ GOP) do szpitala na Bytomską 62 (przystanek Szarlej). Powiedzcie mi czy dworzec autobusowy w Będzinie i dworzec PKP są niemal w tym samym miejscu (ul. Kościuszki) ? Wymienione linie zatrzymują się właśnie na przystanku Dworzec PKP Będzin, natomiast relacja Starachowice - Katowice ma przystanek Będzin D.A. (nawet nie podana jest nazwa ulicy przy której jest dworzec).

Z góry dzięki za pomoc, gdy juz będzie wszystko jasne, można nawet usunąć wątek. pozdrawiam
Zapraszam na moją stronę dotyczącą finansów osobistych - http://jakdorobic.com
j.centkiewicz
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Re: Trasa Będzin - Piekary Śląskie (koledzy pomóżcie)

Postprzez j.centkiewicz » środa, 15 czerwca 2016, 13:01

KZK GOP ma bezpłatną infolinię 800 16 30 30 czynną w dni robocze od 6:00 do 22:00
Staram się zrozumieć Twój ból, ale to ani czas, ani miejsce na takie rozterki...
Gallux
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Gallux » środa, 15 czerwca 2016, 18:05

Jeśli będziesz jechał kursem Stalko, to on zatrzymuje się w Będzinie na D.A. przy ul. Kościuszki, niedaleko WKU (jak wpiszesz np. adres Kościuszki 32, to zobaczysz stanowiska dworca na zdjęciach satelitarnych). Autobusy KZK mają krańcówkę po drugiej stronie ulicy. Tam zobaczysz charakterystyczne przystanki z logo organizatora. A więc - w gruncie rzeczy to samo miejsce.
Benny

Postprzez Benny » środa, 15 czerwca 2016, 23:04

Dziękuje Gallux, bardzo mi pomogłeś. Tak, jadę Stalko. ZUMI pokazuje dworzec jako Kościuszki 1, zaś e-podróżnik po prostu Będzin D.A. Natomiast wypowiedź kolegi centkiewicza zostawię bez komentarza.
Zapraszam na moją stronę dotyczącą finansów osobistych - http://jakdorobic.com