GPS monitoring i lokalizacja pojazdów, zarządzanie flotą,

Ogłoszenia drobne członków BusForum.

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

gpsochrona

GPS monitoring i lokalizacja pojazdów, zarządzanie flotą,

Postprzez gpsochrona » wtorek, 23 listopada 2010, 10:11

Oferujemy nowoczesny system GPS satelitarnej lokalizacji pojazdów i zarządzania flotą. GPS monitoring pojazdów, ochrona GPS 24h. Sondy paliwa i zabezpieczenia samochodowe. Udostępniamy i instalujemy profesjonalne oprogramowanie z aktualnymi mapami (Polska, Europa) umożliwiające zarządzanie jednego pojazdu jak i całej floty samochodów.

http://www.gps-ochrona.pl

Zapraszamy firmy i klientów indywidualnych !
mazdamarka

Re: GPS monitoring i lokalizacja pojazdów, zarządzanie flotą,

Postprzez mazdamarka » wtorek, 15 lutego 2011, 12:12

Pracuje u prywatnego przewoźnika, który pomontował w autobusach taki monitoring z czujnikami paliwa. Teraz kontroluje czy nie jeździmy za szybko, czy nie mamy opóźnień no i czy nie ubywa czasem paliwa. Z jednej strony dobre to żeby mieć na wszystko oko w firmie, a z drugiej strony przecież wystarczyłoby zaufać swoim pracownikom :p Firma korzysta akurat z oferty Juwentusa, bo naklejki przyklejaliśmy na tylną szybę :) ale podobno dużo jest już firm w tej branży
mirwil

Postprzez mirwil » środa, 30 listopada 2011, 11:15

Jeśli ktoś jest uczciwy to żaden monitoring nie będzie mu przeszkadzał. Jeśli ktoś kradnie to powiedzenie mu "nie kradnij" nic nie da, trzeba elektroniki.
[url=http://www.optibus.pl]Wynajem autokarów - Warszawa[/url]
Awia

Postprzez Awia » środa, 25 kwietnia 2012, 21:15

Każdy monitoring zapewniający bezpieczeństwo jest dobry
tomek90

Postprzez tomek90 » środa, 10 lipca 2013, 20:38

Macie rację jeśli pracownik jest uczciwy to monitoring nie będzie mu przeszkadzał. Ja mam w firmie monitoring, założyłem go głównie w celu oszczędzania paliwa. Wszystkie lokalizatory zostały podłączone pod pływak w zbiorniku paliwa. Świetna opcja. Moi pracownicy pracują lepiej odkąd mamy te lokalizatory:)
jarekos

Postprzez jarekos » poniedziałek, 25 stycznia 2016, 22:36

Nie no, monitoring gps to dobre rozwiazanie szczegolnie jak sie zarzadza wieksza iloscia samochodów, ja moge polecic lokalizatory Alfatrack ,można je kupić np. w Spy-center, sa dokladne i sie nie wieszaja
pkraska85

Postprzez pkraska85 » piątek, 27 lipca 2018, 01:02

Panowie, a co myślicie o takim rozwiązaniu w małej firmie transportowej ? https://www.infis.pl/produkty/infis-gps-mobile/
Póki co mam w trasie tylko 4 busy, łączące małą wieś z dwoma większymi miastami na dystansach ok 40 km. Warto zainwestować ?