Nowy portal dla przewoźników - ZAPRASZAM

Ogłoszenia drobne członków BusForum.

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

zamawiambusa.pl
 
Posty: 1
Dołączył: środa, 23 lipca 2014, 12:54

Nowy portal dla przewoźników - ZAPRASZAM

Postprzez zamawiambusa.pl » czwartek, 24 lipca 2014, 13:46

Chcielibyśmy przedstawić Wam nowo powstały portal, tym razem dla przewoźników, zamawiambusa.pl To nasze kolejne działowe "dziecko".

Cel jest jeden - dostarczenie przewoźnikom większej ilości zleceń, a klientowi ułatwienie wyszukiwania przewoźników w danym mieście:)
Idea jest następująca: wchodzi do nas potencjalny klient, wypełnia formularz z informacjami o transferze, który jest przesyłany do przewoźników z danego miasta. Przewoźnicy w ciągu ok 24 h przygotowują wycenę takiego przejazdu, którą odsyłamy klientowi.
W przypadku zainteresowania ofertą, klient kontaktuje się już bezpośrednio z przewoźnikiem.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.zamawiambusa.pl i do kontaktu z nami przez adres kontakt@zamawiambusa.pl

Dorota

Będę wdzięczna za udostępnianie tego postu. Dziękuję.
kaz2015
 
Posty: 8
Dołączył: poniedziałek, 12 stycznia 2015, 15:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowy portal dla przewoźników - ZAPRASZAM

Postprzez kaz2015 » piątek, 3 kwietnia 2015, 12:00

Zapomnieli jeszcze dodać, że zarabiają na różnicy w cenie przewoźnika a cenie podawanej klientowi. Firma przewozowa np za wynajem busów ustawi sobie stawkę 2,5/km a portal podniesie ją do powiedzmy 3,0zł/km (może nie dokładnie 50gr to tylko przykład). Stąd gdy klient wpisuje sobie trasę na wynajem busa Kraków - Warszawa - Kraków nie otrzyma informacji o cenie 1500zł tylko 1800zł :) Nie wspomnę tu o kwestiach takich że każdy klient z konkretną firmą przewozową wynajmując bus czy autokar ma więcej spraw do ustalenia niż tylko cena :) No ale portal chwali się dużą ilością zleceń. Ciekawi mnie którzy to klienci lubią tak przepłacać :)