Woj. lubelskie

Rozkład jazdy PKS

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » wtorek, 18 stycznia 2005, 16:23

Rozklad PKS Józefów Roztoczanski

ALEKSANDRÓW Górecko Stare 21.10Fm
BILGORAJ Aleksandrów 8.25S 8.42N 11.26F 13.52N 15.54N 17.07Umk 18.52LBg 19.50Fm
BILGORAJ Brzeziny Górecko St. 5.20F
BILGORAJ Górecko St., Aleksandrów 6.35Dk 9.59N 11.07Un 12.49F
BILGORAJ Lukowa, Dorbozy 5.59F
BILGORAJ Majdan Kasztelanski, Tereszpol 7.55S 11.58Nc 12.10S 12.30FH
BILGORAJ Obsza, Tarnogród 16.20S 18.00Uk
BILGORAJ Podsosnina, Obsza 13.20F
BILGORAJ Tereszpol UG
BILGORAJ Tereszpol Panasówka 17.08U
DLUGI KAT 19.25Fm
GÓRNIKI 16.40F
HAMERNIA 16.14FH
HAMERNIA Pardysówka 5.35F
KRASNOBRÓD 9.45Un 15.15Fm
KRASNOBRÓD Górniki 15.15CUk
LUBLIN Zwierzyniec, Wysokie 7.40NB 12.40U
SZOPOWE 5.30F 11.30F
TARNOGRÓD Lukowa, Dorbozy 8.53N
TOMASZÓW Dlugi Kat 5.30F 7.00F 7.55N 10.56N 13.25N 14.49NB 16.24N 21.06LBg
TOMASZÓW Hamernia 9.04F 9.14CN 14.19U
TOMASZÓW Krasnobród 12.15F
TOMASZÓW Majdan Sopocki Kol. 14.31F 16.01N
TOMASZÓW Stanislawów, Krasnobród 15.00S
ZAMCH Lukowa, Obsza 16.33F
ZAMOSC Jacnia 6.15F
ZAMOSC Majdan Niepr., Stanislawów 11.40F 13.45UB
ZAMOSC Górniki, Jacnia 20.00F
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » wtorek, 18 stycznia 2005, 17:29

ROZKLAD PKS TARNOGRÓD

BIŁGORAJ Księżpol 5.05F 6.05S 6.15L 6.55S 7.05S 7.15F 7.50S 8.15F 8.25CL 8.50Ae 9.25F 11.05S 11.15CDE 11.20F 12.05F 13.00N 13.05S 13.15+NE 13.50S 14.30CU 14.35FH 14.55S 15.15CLm 15.15FH 16.30S 17.30L 17.30D 17.30S 19.10Uk 20.25F(5) 20.30L 22.25D 22.50S
BIŁGORAJ Bukowina, Biszcza 6.35S 10.25L 15.10Lk 15.15S
BIŁGORAJ Bukowina, Gózd Lipiński 7.45F
BIŁGORAJ Korchów 7.00S 14.35S 15.15FH
CHEŁM Biłgoraj, Zamość 14.35PU
HAMERNIA Obsza, Józefów 15.05FH
JAROSŁAW Sieniawa 7.10U 8.15Fm 10.30N 12.00N 13.45N 15.30N 20.15D
JAROSŁAW Sieniawa, Przeworsk 14.45PD 21.35NE(5,7)
JÓZEFÓW Obsza 11.30F 15.05S 16.40Uk
KRZESZÓW Bukowina, Potok Grn. 9.05F 18.50S
KRZESZÓW Bukowina, Szyszków skrz. 15.40S
LEŻAJSK Bukowina, Szyszków 12.35Fm
LEŻAJSK Luchów Dolny 10.30Lk 17.45N
LIPINY DOLNE Bukowina, Potok Grn. 17.20N
LUBACZÓW Obsza, Cieszanów 7.10F 9.55Fm 12.50N
LUBLIN Biłgoraj 13.15PN
LUCHÓW DOLNY Luchów Górny 6.35S 14.15L 16.15S 19.35S 19.45FHm
ŁUKOWA Obsza 11.30CU
NISKO Potok Grn., Krzeszów, Rudnik 8.10F 11.40NB 14.20L
OBSZA Różaniec 9.10S
POTOK GÓRNY Bukowina 13.35Lk
PRZEMYŚL Sieniawa, Jarosław 0.10PD 8.10PN 13.20PL 14.15PD 16.15PL 18.00PD
RÓŻANIEC SZKOŁA 4.15FH 6.00S 6.50FH 7.25S 12.00S 12.30S 21.05DHk 22.45FH
RÓŻANIEC SZKOŁA Żary, Hałasie 7.00S
RZESZÓW Bukowina, Naklik, Leżajsk, Łańcut 7.30N 12.50PN(5,6,7)
RZESZÓW Bukowina, Naklik, Leżajsk, Sokołów Młp. 15.30DE(5,7)
RZESZÓW Luchów, Leżajsk, Łańcut 9.05Lk
RZESZÓW Sieniawa, Przeworsk 8.40PU 10.40Ae 19.05D
SOLINA Przemyśl 8.10Pa
WARSZAWA Lublin 4.30PD 7.30PD 16.00PNn 23.40PD
ZAMCH Obsza 14.30S 15.45F 17.00CL 18.15Fg
ZAMOŚĆ Obsza, Jacnia 10.40N
ZAMOŚĆ Biłgoraj 6.30N 7.40N 12.35F 16.05NB
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » środa, 19 stycznia 2005, 06:48

Rozkład PKS Józefów nad Wisłą

http://www.opolelub.webpark.pl/jozefow.txt

Rozklad PKS Annopol

http://www.opolelub.webpark.pl/annopol.txt
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » środa, 19 stycznia 2005, 17:43

ROZKLAD PKS ZWIERZYNIEC

BIŁGORAJ Szozdy, Panasówka 4.50F 8.30Lk
BIŁGORAJ Szozdy, Bukownica 5.50F
BIŁGORAJ Tereszpol. Lipowiec 11.00F
BIŁGORAJ Panasówka 6.15F 6.40F 7.50N 8.20C 9.30Lk 9.05A 11.00S 11.45N 13.30N 14.15F 14.55N 16.35F 18.10N 19.25N 20.45
CHEŁM Zamość, Krasnystaw 15.30PU
GORAJ Biłgoraj 15.25F
GÓZD LIPIŃSKI Biłgoraj 16.50S
KATOWICE Biłgoraj, Połaniec, Olkusz 11.30PU
KOSOBUDY Obrocz 7.20S 13.25S 14.15S
KRAKÓW Biłgoraj, Stalowa Wola, Tarnów 9.00P
KRASNOBRÓD Bondyrz 9.25a 20.45PU(5,7)
KRASNYSTAW Zamość 19.50PN(5,6,7)
LIPINY DOLNE Biłgoraj, Tarnogród 16.10N
LUBLIN Szczebrzeszyn, Turobin 6.10Dk 8.05NB 12.40a 13.05U
LUBLIN Szczebrzeszyn, Zamość 6.50
ŁÓDŹ Biłgoraj, Kielce 9.55P
NISKO Biłgoraj, Tarnogród 6.55F 10.25NB 12.55L
PODLESIE Żurawnica, Szczebrzeszyn 14.05F
RADECZNICA Panasówka, Zaburze 9.35F 17.15N
RADECZNICA Wywłoczka, Topólcza 15.50N
RZESZÓW Biłgoraj, Leżajsk 11.50PN(5,6,7)
RZESZÓW Biłgoraj, Przeworsk 7.40PU
SZCZEBRZESZYN Topólcza 5.35F 13.35S
SZCZEBRZESZYN Żurawnica 16.35S
SZOZDY 14.15S 16.20F
TERESZPOL KUKIEŁKI Panasówka 14.40S 19.05S
TOMASZÓW LUBELSKI Józefów 14.20NB 15.55U
WARSZAWA Szczebrzeszyn, Turobin, Lublin 9.05PU(5,7)
ZABURZE Panasówka 11.25F 18.05Dk
ZAMOŚĆ Topólcza, Szczebrzeszyn 6.25N 7.10F 11.35F 13.05S
ZAMOŚĆ Żurawnica, Szczebrzeszyn 5.30F 5.35(6) 6.00F 6.35N 7.05N 7.10 7.30N 7.35S 7.40S 7.55N 8.35S 8.50N 10.20F 10.55F 11.35N 12.35N 13.10CHN 13.55F 14.15F 14.55N 15.25P 16.15F 16.25FE 17.10NB 18.15N 18.45P 19.50N 20.15P 22.05Nb
ZAMOŚĆ Topólcza, Kąty 9.40UB
ZAMOŚĆ Obrocz, Bondyrz 5.30F 7.25F
ZAMOŚĆ Obrocz, Jacnia 6.00A 14.40S 15.50L
ZAMOŚĆ Obrocz, Kosobudy 10.05+U 11.35F
ZAMOŚĆ Obrocz, Krasnobród 11.10N 14.40N
ZAMOŚĆ Obrocz, Mokre 6.10F
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » środa, 19 stycznia 2005, 20:29

Rozklad PKS TUROBIN

BIŁGORAJ Żurawie, Radecznica, Dzielce 12.45Uk
BIŁGORAJ Żurawie, Radecznica, Trzęsiny, Dyle 9.00F
BIŁGORAJ Tarnawa Mała, Goraj 6.25F 7.30S 9.25F 10.35F
BIŁGORAJ Tarnawa M., Tokary, Hosznia 7.55S
BIŁGORAJ Tarnawa M., Tokary 9.00S
CZERNIĘCIN Żurawie 14.30S
KRASNOBRÓD Szczebrzeszyn, Zwierzyniec 8.35a 20.10PU(5,7)
KRASNYSTAW Gródki, Zakrzew, Wysokie 8.30S
KRASNYSTAW Żółkiewka 5.10F 6.50S 7.00FH 11.35F 15.15F 16.00CN
KRASNYSTAW Wierzchowina, Żółkiewka 8.30F 9.20CN
LUBLIN Tarnawa Mała, Wysokie 6.55N 7.45F 8.40F 9.00NB 14.00U 16.40N
LUBLIN Biskupie, Wysokie 7.00Dk
LUBLIN Elizówka, Wysokie 6.20N 13.35a 17.30Nb
RADECZNICA Sułów 18.15N
TARNAWA KOL. Olszanka 7.10S
TOKARY Tarnawa Mała 15.20S
TOMASZÓW LUBELSKI Szczebrzeszyn, Zwierzyniec 13.25NB 15.00U
TUROBIN Żurawie, Nowa Wieś 6.55S
TUROBIN Nowa Wieś, Żurawie 13.40S 14.35S
TUROBIN Tarnawa Mł., Ponikwy, Guzówka 6.15S
TUROBIN Elizówka, Guzówka 6.45S 13.35S 15.15S
WARSZAWA Lublin 10.05PU(5,7)
ZABURZE Sułów, Zwierzyniec 10.35F 17.10Dk
ZAŁAWCZE Czernięcin 19.45F1-4+Lm
ZAMOŚĆ Sułów, Szczebrzeszyn 5.20F 6.30L 7.15F 8.00A 10.15F 11.00F 14.30N 15.35F
ZAMOŚĆ Sułów, Zwierzyniec 21.00Nb
ZAMOŚĆ Tarnawa Mł., Gródki, Radecznica 8.15F
ZAMOŚĆ Tarnawa Mł., Biłgoraj 5.20N
ZAMOŚĆ Żółkiewka 7.00F
ŻABNO KOLONIA 6.00F 13.45S 15.00S
ŻÓŁKIEWKA Tarnawa Mł., Zakrzew, Wysokie 15.50S
ŻURAWIE Załawcze, Rokitów 7.25S 13.40S 19.25N
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » środa, 19 stycznia 2005, 21:46

Rozklad PKS WYSOKIE

BIŁGORAJ Biskupie, Turobin, Goraj 9.00F
BIŁGORAJ Hosznia, Wola Radzięcka, Dyle 11.55L 18.45N
BIŁGORAJ Goraj, Frampol 10.00L 11.20CDt 12.30F 13.50N 14.30Dt 19.50F
BIŁGORAJ Goraj, Radzięcin, Frampol 18.20+N
BISKUPIE Stary Dwór 7.25S 13.05S 14.35S
BZOWIEC Rezerwa, Wierzchowina 13.20S+N 14.50S
CHEŁM Żółkiewka, Krasnystaw 7.40F
FRAMPOL Tarnawa Mała, Goraj 14.55S
JANÓW LUBELSKI Goraj, Chrzanów 13.20FE
JAROSŁAW Biłgoraj, Przeworsk 13.20PD 20.10NE(5,7)
KRAŚNIK Zakrzew, Zakrzówek 7.45F
KRASNOBRÓD Elizówka, Turobin, Szczebrzeszyn 8.15a
KRASNOBRÓD Tarnawa Mł., Turobin, Szczebrzeszyn 19.45PU(5.7)
KRASNYSTAW Żółkiewka 9.15S
KRASNYSTAW Tarnawa Mł., Turobin 11.20F
LUBACZÓW Biłgoraj 15.25Lm 16.20Ug
LUBLIN Giełczew, Jabłonna 6.40N 6.40F 6.50CL 7.15N 7.25Dk 7.55F 8.00F 8.30PD 8.35S 8.45FE 8.55L 9.20NB 9.30Lm 11.30N 13.20Ug 14.20U 14.45PN 15.00+N 15.45CUe 15.55N 16.00NB 16.55N 17.40NE(5,7) 17.50Nb
NIKODEMÓW Tarnawka, Zakrzew 14.25CUe
PRZEMYŚL Biłgoraj, Jarosław 6.35PN 11.55PL 12.55PD 14.40PL 16.40PD 22.55PD
RADECZNICA Tarnawa Mł, Turobin, Sułów 17.55N
RADOMIRKA Giełczew 14.35S
SOLINA Biłgoraj, Przemyśl 6.35Pa
TOMASZÓW LUBELSKI Tarnawa Mł., Turobin, Szczebrzeszyn 13.10NB 14.45U
WARSZAWA Lublin 1.15PD 5.25PD 9.05PD 10.15PU(5,7) 17.30PNn
ZABURZE Biskupie, Turobin, Szczebrzeszyn 16.45Dk
ZABURZE Tarnawa Mł, Turobin, Szczebrzeszyn 10.15F
ZAMOŚĆ Żółkiewka 11.55F 12.55F
ZAMOŚĆ Elizówka, Turobin, Zwierzyniec 20.40Nb
ŻÓŁKIEWKA Rożki 16.35S
ŻURAWIE Elizówka, Turobin, Rokitów 19.05N
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » czwartek, 20 stycznia 2005, 22:22

Rozklad PKS RADECZNICA

BIŁGORAJ Teodorówka, Frampol 6.00S
BIŁGORAJ Latyczyn, Lipowiec 6.35L 7.30N 9.40N 21.10S
BIŁGORAJ Chłopków, Frampol, Kąty 7.05F
BIŁGORAJ Chłopków, Pulczynów, Frampol 12.15Uk
BIŁGORAJ Latyczyn, Dzielce 13.10Uk
BIŁGORAJ Mokrelipie, Topólcza 7.30CN
BIŁGORAJ Gorajec,Trzęsiny, Dyle 9.25F
BIŁGORAJ Zakłodzie, Podlesie 7.10F
CHŁOPKÓW Latyczyn 14.45S
CZARNYSTOK Zaburze 12.35N
DZIELCE Zaburze 6.10S
GORAJEC Dzielce 6.55S 15.45F
GORAJEC Zaburze 14.20S
LATYCZYN 7.20S
LUBLIN Mokrelipie, Sułów 6.00N
PODLESIE Zaporze 6.10F 11.00N 12.10F 13.45S 14.40CHN 15.05S 15.10F 20.05S 20.45FH
RADECZNICA Zakłodzie, Podlesie 13.45S 14.50S
RADECZNICA Podlesie, Zakłodzie 13.30S
SZCZEBRZESZYN Deszkowice 6.45S
SZCZEBRZESZYN Zaporze, Deszkowice 15.20F
TUROBIN Żurawie 7.55FH 8.10S 9.00F 11.20Uk
ZAKŁODZIE 6.50F
ZABURZE Latyczyn 6.10S 15.45F
ZAMOŚĆ Żurawie, Turobin, Żółkiewka 6.35F
ZAMOŚĆ Panasówka, Topólcza 5.40N 10.50F
ZAMOŚĆ Mokrelipie, Szczebrzeszyn 4.35F 6.10F 6.45S 7.00F 8.00S 8.50F 9.10CN 9.50N 11.00S 11.40N 12.45F 14.00N 14.40F 15.15S 15.40N
ZWIERZYNIEC Mokrelipie, Topólcza 18.00F
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » piątek, 4 marca 2005, 21:56

Rozkład PKS TERESPOL

BIAŁA PODLASKA Koroszczyn, Rokitno 8.15FHm
BIAŁA PODLASKA Neple, Rokitno 9.45N 16.10F
BIAŁA PODLASKA Neple, Janów Podl. 6.05Fm 14.05A 16.50D
BIAŁA PODLASKA Neple, Konstantynów 11.45NBm
BIAŁA PODLASKA Neple, Stare Mokrany, Dobryń Duży 7.30S 7.35FH
BIAŁA PODLASKA Koroszczyn, Malowa Góra 5.25A 6.20S
BIAŁA PODLASKA Koroszczyn, Dobryń Duży 6.10S 9.50S 14.55F
BIAŁA PODLASKA Kobylany, Zalesie 5.25A 6.20A 6.50A 7.35A 8.10An 9.10N 9.50F 10.25D 11.00+D 11.55A 13.55N 15.40U 17.35CHN 17.45S
CHEŁM Lebiedziew, Kodeń, Włodawa 8.30D
KODEŃ Lebiedziew 7.15A 10.20A 11.30A 13.15UHC 13.20S 15.35S 16.00N 17.25A 19.15N 21.10Nn
KODEŃ Murawiec 8.30Nn 14.40A 17.55A 19.25Nn
LUBLIN Kodeń, Parczew 5.35PU
LUBLIN Kodeń, Włodawa 15.25N
LUBLIN Biała Podl., Radzyń Podl. 11.30N 14.30N
ŁOSICE Pratulin, Janów Podl. 13.20A
NEPLE Łobaczew 7.20S
WARSZAWA Pratulin, Łosice, Siedlce 13.20+N 16.35+UP
WARSZAWA Zalesie, Biała Podl., Siedlce 5.30N
WŁODAWA Lebiedziew, Kodeń 12.40Uj
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » piątek, 4 marca 2005, 22:14

Rozkład PKS JANÓW PODLASKI

BIAŁA PODLASKA Klonownica Mała 0.30F(1) 6.00Fm 6.40A 7.05N 7.25S 8.45A 9.35FE 10.40(6)E 10.55N 11.35LB 13.15A 14.35S 15.05A 16.00U 17.05A 17.05+H 17.35D 18.45U 20.55Un 21.40LE(5,7)
BIAŁA PODLASKA Kozula 7.05S
BIAŁA PODLASKA Ostrów, Rokitno 6.25S 14.35S
BIAŁA PODLASKA Werchlis, Rokitno 8.05S 11.25FHm
BIAŁA PODLASKA Wólka Nosowska, Leśna Podl. 5.30Fm
BIAŁA PODLASKA Konstantynów, Komarno 5.55F 6.50An 8.00S 8.50Fm 12.45NBm 12.55S 14.25FHm 14.35S 15.50Fm 20.30An 22.10Fm
BIAŁA PODLASKA Konstantynów, Wólka Nosowska 7.05S 8.10N 13.50S 15.25S
BIAŁYSTOK Sarnaki, Siemiatycze, Bielsk Podl. 5.20(6)E 7.50U 9.25P 17.05P
BIAŁYSTOK Siemiatycze, Hajnówka 11.20PU(1,5,6,7)
BORSUKI Bubel, Gnojno 7.40Fm 13.15S
CIELEŚNICA Werchlis 10.40+N
KODEŃ Pratulin, Terespol 9.25A 18.30Nn
KONSTANTYNÓW Pawłów 18.00Fm
LUBLIN Biała Podlaska, Radzyń Podlaski 6.15N 9.35P 16.20P
ŁOSICE Konstantynów, Kornica 14.10A
SARNAKI Konstantynów 15.35S
SERPELICE Bubel, Gnojno 15.20A 15.20+H 17.45N
SIEMIATYCZE Konstantynów, Sarnaki 8.30F 13.30U 16.35Nn
TERESPOL Pratulin, Neple 5.35S 12.45N 16.05A
WARSZAWA Konstantynów, Łosice, SIedlce 6.15N 13.00N 14.10+N 17.10+U
ZAMOŚĆ Biała Podlaska, Włodawa, Chełm 13.10PU(1,5,6,7)
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » piątek, 4 marca 2005, 22:35

Rozkład PKS KONSTANTYNÓW

BIAŁA PODLASKA Komarno 5.00F 5.50(6) 6.05F 7.00An 7.50S 8.10S 9.05Fm 10.00N 13.00NBm 14.15S 14.40FHm 14.45F 14.50S 15.15S 16.00Fm 16.50U 18.25Nn 20.55An 22.20Fm
BIAŁA PODLASKA Janów Podlaski 6.25A 7.10S 9.20FE 10.30(6)E 10.45N 11.25LB 15.50U 18.30U 20.10Un 21.30E(5,7)
BIAŁA PODLASKA Wólka Nosowska, Leśna Podlaska 5.40Fm 7.15S 8.20N 14.05S 15.35S 16.40CNn
BIAŁYSTOK Siemiatycze, Bielsk Podl. 5.30E(6) 8.00U 9.35P 16.30PE(5,7) 17.15P
BIAŁYSTOK Siemiatycze, Hajnówka 11.30PU(1,5,6,7)
BORSUKI Janów Podl., Gnojno 7.30Fm 13.05S
GNOJNO Horoszki Małe, Serpelice 9.35N 12.05A 20.10Un
JANÓW PODLASKI Pawłów 6.35An 7.10S 7.30N 11.50N 13.05FHm 14.05S 15.15S 15.30Fm 17.10Fm 17.30Fm 18.15Fm 19.50N
LUBLIN Biała Podl., Radzyń Podl. 9.25P 16.10P
ŁOSICE Kornica 6.35A 8.20N 14.20A 16.35Nn
SARNAKI Horoszki Małe 7.15S 14.15S 15.45S
SIEMIATYCZE Sarnaki 8.40F 13.40U 16.45Nn
TERESPOL Janów Podlaski 7.15N
WARSZAWA Łosice, Siedlce 6.25N 13.10N 14.20+N 15.45+H 17.35Nm
ZAMOŚĆ Biała Podlaska, Chełm 13.00PU(1,5,6,7)
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » sobota, 5 marca 2005, 07:24

Rozkład PKS KODEŃ

BIAŁA PODLASKA Kopytów, Terespol, Zalesie 11.15A 17.05S
BIAŁA PODLASKA Lebiedziew, Terespol, Zalesie 5.50A 6.20S 8.40N 17.05CHN
BIAŁA PODLASKA Lebiedziew, Terespol, Janów Podl. 13.10A 16.10D
BIAŁA PODLASKA Murawiec, Terespol, Zalesie 6.45A 9.50Nn 15.05U
BIAŁA PODLASKA Murawiec, Terespol, Malowa Góra 4.45A]
BIAŁA PODLASKA Zahorów, Piszczac, Zalesie 5.45A 8.30A 16.55S
BIAŁA PODLASKA Zahorów, Piszczac, Czosnówka 10.25N
CHEŁM Sławatycze, Włodawa 9.05D
KOPYTÓW KOL. 19.40S
LUBLIN Sławatycze, Parczew 6.00PL
LUBLIN Sławatycze, Włodawa 15.50N
MAŁASZEWICZE Kopytów, Lebiedziew 6.35S
MIĘDZYRZEC PODLASKI Zahorów, Biała Podl. 14.40N
NEPLE Terespol 6.50S
SŁAWATYCZE Szostaki 5.45S
TERESPOL Lebiedziew 6.15AHn 10.55Uj 14.25N 19.30PD
TERESPOL Murawiec 6.45+N
WARSZAWA Lebiedziew, Terespol, Biała Podl. 5.10N
WARSZAWA Lebiedziew, Terespol, Łosice 16.15+U
WŁODAWA Sławatycze 6.15S 13.05Uj
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » sobota, 5 marca 2005, 07:42

Rozkład PKS SŁAWATYCZE

BIAŁA PODLASKA Jabłeczna, Zabłocie, Tuczna, Zalesie 10.15F 16.50N
BIAŁA PODLASKA Krzywowólka, Tuczna, Czosnówka 5.25S 5.35Am
BIAŁA PODLASKA Krzywowólka, Tuczna, Zalesie 5.00S 6.50FHm 7.00S 7.50N 9.00N 14.15N 15.40D
BIAŁA PODLASKA Sajówka, Tuczna, Zalesie 12.25U
BIAŁA PODLASKA Kodeń, Terespol, Janów Podl. 15.45D
CHEŁM Włodawa 9.45D
HANNA Kuzawka 16.20S
JABŁECZNA 8.00S 18.15U
KODEŃ Jabłeczna, Szostaki 16.00S
KRZYWOWÓLKA Jabłeczna 15.35S
LUBLIN Wisznice, Parczew 6.25PL
LUBLIN Włodawa, Łęczna 16.15N
MIĘDZYRZEC PODLASKI Kodeń, Zahorów, Biała Podl. 14.15N
NEPLE Kodeń, Terespol 6.20S
OKUNINKA Włodawa 9.00H 11.00H
TERESPOL Jabłeczna, Kodeń 10.20Uj 14.00N 19.05PD
TUCZNA Jabłeczna 15.35S(5)
TUCZNA Krzywowólka 5.40S(1)
WARSZAWA Hanna, Wisznice, Radzyń Podl., Siedlce 8.45N
WISZNICE Krzywowólka, Sajówka 16.40UB
WISZNICE Sajówka 6.40S 11.45F
WŁODAWA Jabłeczna, Krzywowólka 6.05S
WŁODAWA Hanna 5.50U 6.50S 8.35S 9.00U 11.00N 11.30N 13.45Uj 17.45U 21.20N
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » sobota, 5 marca 2005, 09:04

Rozkład PKS TUCZNA

BIAŁA PODLASKA Bokinka Król., Wyczółki, Piszczac, Zalesie 7.25S
BIAŁA PODLASKA Wyczółki, Piszczac, Zalesie 6.15FHm
BIAŁA PODLASKA Piszczac, Zalesie 5.25F 6.05Fm 6.20S 7.30N 7.50Fm 8.20N 9.40N 10.55F 12.50N 13.00U 14.40N 15.50S 16.10D 17.30N
BIAŁA PODLASKA Piszczac, Czosnówka 6.15An
BIAŁA PODLASKA Wiski, Łomazy 8.30FH 10.15S 14.40FH
BIAŁA PODLASKA Żuki, Łomazy 10.50S
JABŁECZNA Zabłocie 20.05N
JABŁECZNA Międzyleś, Sławatycze 7.30S
LUBLIN Wisznice, Parczew 6.00S
OKUNINKA Sławatycze, Włodawa 8.30H
PISZCZAC Choroszczynka 15.50S
SŁAWATYCZE Zabłocie 8.35F 12.50N 15.20N
SŁAWATYCZE Międzyleś 13.50N 16.25S(5) 16.30N 17.05N 19.20Fm
WŁODAWA Krzywowólka, Sławatycze 6.05S(1) 8.30U 11.00N
ZABŁOCIE Wólka Zabłocka 17.00Fm
ŻUKI Bokinka Król., Wiski 13.10S 14.40S
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » sobota, 5 marca 2005, 09:35

Rozkład PKS KOMARÓWKA PODLASKA

BIAŁA PODLASKA Wiski, Walinna, Łomazy 5.35A
BIAŁA PODLASKA Wiski, Rossosz, Łomazy 5.15F 6.10N 8.10F 9.55Nn 11.15N 13.45F 15.35F
BIAŁA PODLASKA Żelizna, Łomazy 5.50S 9.35Nm
KOLEMBRODY Wiski, Walinna 8.40FE 12.40F
LUBLIN Parczew 5.10Un 7.30N 13.50N
MIĘDZYRZEC PODLASKI Żelizna, Drelów 5.00F 6.55F 11.45N 12.50F 13.50N 15.25NB 16.15F 17.45N 19.05N 21.50Nn
MIĘDZYRZEC PODLASKI Żelizna, Bereza 8.15Nn
PARCZEW Rudno 6.15Nn 12.40UBj 15.35S 19.10PN
PARCZEW Milanów 8.25S 15.05S 18.00Nn
RADZYŃ PODLASKI Drelów, Żakowola 6.30FE
RADZYŃ PODLASKI Derewiczna, Bezwola 9.25F 11.10FE 14.40FE
RADZYŃ PODLASKI Derewiczna, Branica 14.00FE 15.10F
RADZYŃ PODLASKI Przegaliny, Branica 5.40F 8.00S 10.30F
WARSZAWA Międzyrzec, Siedlce 7.15N 16.50+U
WARSZAWA Radzyń, Siedlce 6.55PL 9.55N 15.25Nn
WŁODAWA Wisznice, Sławatycze 20.30N
WŁODAWA Wisznice, Mosty 18.10PL
WŁODAWA Parczew, Kodeniec 10.30L
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » sobota, 5 marca 2005, 11:29

Rozkład PKS PARCZEW

AMELIN Miłków, Siemień, Nadzieja 15.40FE
BIAŁA PODLASKA Wisznice, Rossosz 5.30F 6.30+N 7.00Nn 10.00F 10.30U= 12.30L= 19.05N=
BIAŁA PODLASKA Wisznice, Curyn 11.00FE 13.15S= 17.00U=
BIAŁA PODLASKA Uhnin, Kodeniec, Podedwórze 5.20FE 11.40FE 14.15NE
BIAŁA PODLASKA Białka, Kodeniec, Podedwórze 14.15H
BIAŁA PODLASKA Komarówka, Rossosz 9.30Nn=
DZIAŁYŃ Glinny Stok, Siemień 12.50S
JABŁOŃ Przewłoka 6.15Nn 7.30FE=
JABŁOŃ Przewłoka, Kolano skrz. 7.20S
KODENIEC Przewłoka, Dębowa Kłoda 16.30FE
KOMARÓWKA PODLASKA Rudno, Radcze 15.45FE
LUBARTÓW Miłków, Siemień, Działyń 16.20FE
LUBLIN Sosnowica, Łęczna 5.10Nn
LUBLIN Białka, Uścimów, Lubartów 15.35NBm
LUBLIN Laski, Ostrów Lub., Lubartów 5.00NB
LUBLIN Laski, Ostrów Lub., Serniki 7.30N=
LUBLIN Laski, Ostrów Lub., Kolechowice 8.55F
LUBLIN Miłków, Siemień, Lubartów 5.50Uj= 8.15N= 14.20N-
LUBLIN Miłków, Siemień, Nadzieja, Lubartów 6.30N
LUBLIN Glinny Stok, Działyń, Lubartów 6.20PU= 7.35PL= 7.45S= 8.05S= 8.25N= 8.30U= 10.50NB= 14.15PD= 14.55NE= 17.20Nn=
MARIANÓWKA Przewłoka, Chmielów 7.00S 13.50S
MIĘDZYRZEC PODLASKI Milanów, Wohyń, Radzyń Podl. 13.35N
MIĘDZYRZEC PODLASKI Komarówka, Bereza 7.45Nn
MIĘDZYRZEC PODLASKI Komarówka, Drelów 11.20N= 15.00NB= 17.20N= 18.40N- 21.25Nn=
MIĘDZYRZEC PODLASKI Milanów, Komarówka, Drelów 15.40F
MILANÓW Kostry 7.40S 7.45S 14.20S 14.35S
MIŁKÓW Koczergi 7.35S
MOSTY Stępków, Kodeniec, Zaliszcze 17.35NB
OCHOŻA Stępków 6.50S 14.30S 16.15FE
PARCZEW Siemień, Gródek, Tyśmienica 6.45FE 14.40FE 17.30FE
PARCZEW Tyśmienica, Gródek, Siemień 10.50F 13.30F 13.35S 15.35FE
PARCZEW Kalinka, Gęś 13.55S
PARCZEW Kalinka, Paszenki 6.10S
PARCZEW Paszenki, Kalinka 11.40FE 15.10FE
PARCZEW Glinny Stok, Wohyń, Paszenki 6.45S
PARCZEW Milanów, Jabłoń 13.40S
PARCZEW Stępków, Bednarzówka, Przewłoka 6.25FE
PARCZEW Stępków, Chmielów, Pachole, Przewłoka 7.30F
PARCZEW Stępków, Chmielów, Kodeniec, Przewłoka 13.00FE
PARCZEW Uhnin, Białka, Leitnie 5.50FE
PARCZEW Dębowa Kłoda, Leitnie 14.00S
PARCZEW Kostry, Rudno 6.40S
PASZENKI Przewłoka, Gęś 15.45S
PISZCZAC Wisznice, Tuczna 14.25S=
PLANTA Milanów, Wohyń 15.20F
RADZYŃ PODLASKI Miłków, Czemierniki 9.00FE 12.35A
RADZYŃ PODLASKI Miłków, Czemierniki, Lichty 6.35FE
RADZYŃ PODLASKI Miłków, Juliopol, Lichty 11.20F
RADZYŃ PODLASKI Miłków, Siemień, Nadzieja 7.40F
RADZYŃ PODLASKI Miłków, Suchowola 13.00F 14.25FE
RADZYŃ PODLASKI Glinny Stok, Suchowola, Niewęgłosz 8.10S 10.40F 15.20N 16.40NBn 17.05F(5)
RADZYŃ PODLASKI Milanów, Suchowola 8.15F
RADZYŃ PODLASKI Czeberaki, Okalew 14.10FE 15.40FE
RADZYŃ PODLASKI Milanów, Wohyń, Lisiowólka 6.40F 12.00F 13.30F
RADZYŃ PODLASKI Milanów, Wohyń, Branica 7.45F 9.15S 10.00A 15.10F
RADZYŃ PODLASKI Milanów, Wohyń, Zbulitów 16.25F
SOSNOWICA Leitnie 15.40FE
SOSNOWICA Bohutyn 11.30S
SUCHOWOLA Czeberaki, Okalew 11.50S
TERESPOL Wisznice, Sławatycze 17.55PD=
WARSZAWA Suchowola, Radzyń Podl. 5.20PN
WARSZAWA Miłków, Czemierniki, Radzyń Podl. 7.30PNBn 14.20PN(5,7)
WARSZAWA Milanów, Wohyń, Radzyń Podl. 13.00PN
WARSZAWA Komarówka skrz., Radzyń Podl. 15.10Nn=
WARSZAWA Komarówka, Międzyrzec Podl. 6.50N 16.25+U
WISZNICE Przewłoka 17.20+N
WŁODAWA Przewłoka, Kodeniec 11.05L=
WŁODAWA Wisznice, Podedwórze 14.10N=
WŁODAWA Wisznice, Sławatycze 16.10U=
WŁODAWA Przewłoka, Kodeniec 14.10N
WŁODAWA Sosnowica 7.40NB 12.40NB
WŁODAWA Sosnowica, Korolówka 10.20U
WOHYŃ Milanów, Cichostów 18.50FE
Poprzednia stronaNastępna strona
cron