Krytyka działań admina

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Jakub K.
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jakub K. » niedziela, 21 listopada 2004, 12:54

A mnie się wydaje, że zawsze czas był zmieniany na forum "odgórnie" więc chyba da się to zrobić. W każdym razie odkąd jestem zarejestrowany, nie zmieniałem nigdy czasu w profilu, a zawsze jak dotąd miałem dobry czas.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
Leszek Matula
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Leszek Matula » niedziela, 21 listopada 2004, 14:57

[quote="Jakub K."]A mnie się wydaje, że zawsze czas był zmieniany na forum "odgórnie" więc chyba da się to zrobić. W każdym razie odkąd jestem zarejestrowany, nie zmieniałem nigdy czasu w profilu, a zawsze jak dotąd miałem dobry czas.

Zgadz sie :) czas jest odgórnie zmieniany tzn. zależny od zegarka na głównym serwerze InfoBusa.

Pozdrawiam :)
Adam3k
<i>BusForum</i>

Postprzez Adam3k » środa, 29 grudnia 2004, 23:16

Kolega TRAMWAJ trochę przegina - pisze posty nie używając znaków interpunkcyjnych, nadużywa emotikonek a jego wypowiedzi nie mają sensu. Wnioskuję o upomnienie i usunięcie zbędnych postów.
Leszek Matula

Postprzez Leszek Matula » środa, 29 grudnia 2004, 23:41

[quote="Adam3k"]Kolega TRAMWAJ trochę przegina - pisze posty nie używając znaków interpunkcyjnych, nadużywa emotikonek a jego wypowiedzi nie mają sensu. Wnioskuję o upomnienie i usunięcie zbędnych postów.

Słuszna uwaga - też to zauważyłem. Wysłałem stosowne upomnienie a jego posty przeglądnąłem. Częśc błędów poprawiłem.
Leszek Matula

Postprzez Leszek Matula » czwartek, 30 grudnia 2004, 00:04

Po przeczytaniu postów kol. TRAMWAJ ma ich 40% mniej niż jeszcze półgodziny temu.
Jakub K.
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jakub K. » czwartek, 31 marca 2005, 14:06

[quote="Egon"]Uprasza się o zmianę czasu na zimowy ;-)

A teraz prośba o przywrócenie czasu letniego.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
Leszek Matula

Postprzez Leszek Matula » czwartek, 31 marca 2005, 16:32

[quote="Jakub K."]
A teraz prośba o przywrócenie czasu letniego.

Przestawione :)
Leszek Matula

Postprzez Leszek Matula » czwartek, 31 marca 2005, 19:40

Jeszcze kilka słów wyjaśnienia: zauważyłem że jak jestem zalogowany to czas mam prawidłowy a jak się wyloguje to zegar pokazuje czas po "staremu". Nie wiem czym to jest spowodowane i nie wiem czy to tylko u mnie na komputerze występuje??
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » czwartek, 31 marca 2005, 20:48

Bo to wynika z ustaleń w profilu, każdy moze ustawić sobie dowolną strefę czasową, zaś dla gości jest standardowa.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » piątek, 16 września 2005, 22:05

Krytyka działań admina:
mała aktywność na forum skutujące obniżeniem poziomu tegoż forum, co jest niewskazane i prowadzi do odejścia wielu zacnych osób
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » sobota, 17 września 2005, 01:17

O... i tu sie podpisze obiema lapami... admin powinien na forum BYC a nie BYWAC...

...no ale nie pierwszy raz juz o tym mowa... i chyba jako jedyny komentarz pozostaje tekst z utworu "Co ty tutaj robisz" Elektrycznych Gitar:

Już każdy powiedział to co wiedział
trzy razy wysłuchał dobrze mnie
wszyscy zgadzają się ze sobą
a będzie nadal tak jak jest

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » sobota, 17 września 2005, 16:07

Niestety nie wszyscy się zgadzają ze sobą.
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » poniedziałek, 19 września 2005, 13:15

W tym wypadku wszyscy - chyba nie ma usera, ktory nie zyczylby sobie tego, zeby Leszek byl na forum CODZIENNIE, jak dawniej, a nie raz na ruski rok, jak obecnie.

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Jakub K.
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jakub K. » wtorek, 27 grudnia 2005, 13:33

http://infobus.com.pl/forum/viewtopic.p ... ght=#41260
Pierwszy akapit powyższej wypowiedzi moderatora ma charakter agitacji politycznej, zupełnie niezgodnej z tematyką forum. O ile dalsze akapity zawierają wypowiedź na dyskutowany temat, to w pierwszym jest wyłącznie wyrażenie sympatii politycznych, co byłoby niedopuszczalne w przypadku jakiegokolwiek użytkownika, ale w przypadku moderatora, który z urzędu powinien być bezstronny, jest wręcz skandalem.
TFZ

Postprzez TFZ » czwartek, 29 grudnia 2005, 09:38

Uprzejmie informuję Jakuba K. (wszyscy pozostali zdołali to, zdaje się, zauważyć), że posty, w których wypowiadam się z pozycji moderatora wyraźnie podpisuję (vide ostatnie linie niniejszego postu przed sygnaturą) właśnie po to, by odróżnić sytuację, w której piszę jako zwykły dyskutant od wyżej wymienionej. Pozostaje Ci zatem złożyć doniesienie do p. Kiereckiego, na samokrytykę z mojej strony nie masz co liczyć.

BTW dobrze, że się przypomniałeś; zapomniałem o cytowaniu przez Ciebie dywagacji ministra finansów, a miałem się tym zająć w wolnym czasie (czyli pewnie w styczniu).

Tadeusz F. Zieliński
Moderator BusForum
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz