Krytyka działań admina

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Jakub K.
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Jakub K. » czwartek, 29 grudnia 2005, 22:19

[quote="TFZ"]Pozostaje Ci zatem złożyć doniesienie do p. Kiereckiego

Nie omieszkam tego zrobić.
[quote="TFZ"]na samokrytykę z mojej strony nie masz co liczyć.

Fakt, tylko ludzie z klasą (np. Leszek, który w tym celu założył ten wątek) potrafią przyznać się do swoich błędów. Pod tym względem różnisz się znacznie od swojego poprzednika.
[quote="TFZ"]BTW dobrze, że się przypomniałeś; zapomniałem o cytowaniu przez Ciebie dywagacji ministra finansów, a miałem się tym zająć w wolnym czasie (czyli pewnie w styczniu).

Nie jest to pewna niekonsekwencja? Sam uważasz, że mogłeś odwołać się do polityki w swoim poście, ponieważ pisałeś go jako user, a nie jako moderator, a innemu userowi tego odmawiasz i chcesz kasować jego wypowiedzi? Nie mówiąc o tym, że gdy napisałem tamtego posta, jedynym moderatorem był Leszek, więc skoro on wtedy nie zmoderował tamtej wypowiedzi to tobie nic do tego. Twoje zapowiedziane działanie przywodzi na myśl "Rok 1984" Orwella, gdzie zmieniano dokumenty z przeszłości tak, aby dopasować je do teraźniejszej sytuacji.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » poniedziałek, 12 czerwca 2006, 20:01

W dziale dotyczącym przetargu w Łodzi Locutus był łaskaw wysmażyć następujący tekst (przepraszam za cytat in extenso, ale nie chcę sprawić wrażenia, że coś pomijam):
[quote]Z niecierpliwoscia czekam na to, jak zareaguje pan Aleksander Kierecki na cala sytuacje, a w szczegolnosci na to, ze pozwalasz, aby idiotyczne posty Zbyrusa w ktorych obarcza on studentow wina za cale zlo i wszystkie nieszczescia na swiecie, wisialy sobie na forum, wywalajac jednoczesnie bez najmniejszego uzasadnienia (mimo wyraznej prosby o uzasadnienie) posty, ktore probuja jakos te brednie utemperowac. Zawsze mi sie wydawalo, ze moderator jest od tego, by pilnowac porzadku, a nie od tego, by faworyzowac swoich pupilkow i kasowac posty tych, za ktorymi nie przepada, wedle wlasnego widzimisie i bez zadnych logicznych podstaw do takiego dzialania. To, co wyprawiasz na tym forum, coraz mocniej poziomem zaczyna mi przypominac przedszkole czy piaskownice.

Przepraszam, że spróbuję dostosować się erystyką do poziomu interlokutora, choć zdaję sobie sprawę, że brak doświadczenia przy naprawdę duzym wspomnianym uń nie daje mi specjalnych szans.

Pierwsza sprawa jest taka, że jeden Bóg raczy wiedzieć, dlaczego swoje żale pod adresem mojej skromnej osoby wylewasz właśnie w temacie dotyczącym komunikacji miejskiej w Łodzi, a nie w niniejszym. Już samo to jest wystarczającym powodem, by Twoje dywagacje przesunąć tam, gdzie ich miejsce, choć staram się być pod tym względem stosunkowo liberalny.
[quote]Z niecierpliwoscia czekam na to, jak zareaguje pan Aleksander Kierecki na cala sytuacje

Ja również liczę na możliwość poznania p. Aleksandra; myślę, że możesz pogadać na ten temat z Jakubem K., który napisał już jakiś czas temu i zapewne tylko z braku czasu nie podzielił się z nami otrzymaną odpowiedzią (od razu zwróć uwagę na to, że list wysłany do kogoś w związku z pełnioną przezeń funkcją, jak również na wyżej wymieniony odpowiedź, nie mają charakteru korespondencji prywatnej).
[quote]pozwalasz, aby idiotyczne posty Zbyrusa w ktorych obarcza on studentow wina za cale zlo i wszystkie nieszczescia na swiecie

Klasyczny przykład kłamstwa w Twoim wykonaniu; gdyby Zbyrusowi się chciało pienić tak jak Tobie, to nie pisałby do p. Kiereckiego jak Ty, lecz po prostu skierował sprawę do sądu (i nie myśl, że siedzenie we Francji uchroniłoby Cię przed odpowiedzialnością, a jakbyś zapłacił odpowiednie odszkodowanie, to na drugi raz pomyślałbyś nad swoimi słowami). Zbyrus w swojej wypowiedzi, do której raczyłeś się odnieść - chodzi o ten list: http://tinyurl.com/syhgw - zawarł swoje uwagi nt. budowy autobusu oraz na temat zachowania studentów w autobusach. Za to Twoje wypowiedzi nie miały nic wspólnego z autobusami. dla osoby o przynajmniej przeciętnym IQ jest to oczywiste.
[quote]wywalajac jednoczesnie bez najmniejszego uzasadnienia (mimo wyraznej prosby o uzasadnienie) posty
Wbij sobie do tej genialnej głowy, że moderator, ktokolwiek by nim nie był, nie jest od tego, by uzasadniać usuwanie postów. Gdyby było inaczej, to każdy post usunięty skutkowałby pojawieniem się kolejnego postu z uzasadnieniem decyzji o usunięciu, zawirającym m. in. cytat tego, co zostało usunięte. Tak jak w tej fabryce, w której zakupiono maszynę zastępującą pracę pięciu ludzi, po czym zatrudniono sześciu specjalistów do obsługi maszyny.

W ramach pracy domowej sprawdź sobie jeszcze w słowniku języka polskiego (jest w necie, gdybyś nie miał dostępu na obczyźnie) znaczenie słowa prośba i porównaj je np. ze słowem szantaż.
[quote]Zawsze mi sie wydawalo
Staraj się pisać wtedy, gdy coś wiesz, a nie gdy Ci się wydaje.
[quote]moderator jest od tego, by pilnowac porzadku, a nie od tego, by faworyzowac swoich pupilkow i kasowac posty tych, za ktorymi nie przepada, wedle wlasnego widzimisie i bez zadnych logicznych podstaw do takiego dzialania.
Wow, ja mam swoich pupilków na forum? Jakieś sensowne uzasadnienie czy piana przesłania Ci oczy? Co do logicznych podstaw - nie Ty będziesz moim nauczycielem logiki.
[quote]To, co wyprawiasz na tym forum, coraz mocniej poziomem zaczyna mi przypominac przedszkole czy piaskownice.
To zdanie jest klasycznym przykładem lewicowego podejścia do dyskusji - coś się nie podoba, to zamiast argumentu wrzucamy słowo wytrych (np. w dyskusjach nt. polityczne najczęściej moherek lub faszysta) - jak przedszkole. Po co silić się na logikę w wypowiedzi?
[quote]Pzdr.
LOKI
Z głębokim poważaniem
Tadeusz F. zieliński
Moderator BusForum
Ostatnio edytowano wtorek, 13 czerwca 2006, 07:39 przez TFZ, łącznie edytowano 2 razy
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » poniedziałek, 12 czerwca 2006, 21:39

Do poziomu przedszkola to forum sprowadził Locutus i jemu podobni. Już dawno pisałem, że dyskusje tutaj są mało merytoryczne, często nawet przypominają czat, dzięki usilnym staraniom kilku osób, które pragną tutaj podtrzymywac więzi internetowe. Skutkiem tego jest odpływ specjalistów z forum, już dawno można zauważyć, że ludzie, którzy najwięcej mogliby wnieść na to forum wolą się wypowiadać przy okazji komentowania felietonów na stronie głównej portalu.

Jeśli mam za coś skrytykowac administrację, to za to, ze dopuściła do tak drastycznego obniżenia poziomu forum, nie sposób teraz wyczyścić tego śmietniska, a sprowadzenie tu ponownie ludzi z branży będzie trudne, gdyż nowe osoby nie bardzo znajdują tutaj perspektywy, a starzy userzy to są tu chyba z sentymentu.

[quote]Wow, ja mam swoich pupilków na forum? Jakieś sensowne uzasadnienie czy piana przesłania Ci oczy? Co do logicznych podstaw - nie Ty będziesz moim nauczycielem logiki.
Dość przypomnieć jakimi sofizmatami nas raczył Locutus.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Unkel
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Unkel » poniedziałek, 12 czerwca 2006, 22:02

[quote="TFZ"]Klasyczny przykład kłamstwa w Twoim wykonaniu; gdyby Zbyrusowi się chciało pienić tak jak Tobie, to nie pisałby do p. Kiereckiego jak Ty, lecz po prostu skierował sprawę do sądu (i nie myśl, że siedzenie we Francji uchroniłoby Cię przed odpowiedzialnością, a jakbyś zapłacił odpowiednie odszkodowanie, to na drugi raz pomyślałbyś nad swoimi słowami).

Za napisanie prawdy? Z calym szacunkiem dla Zbyrusa, ktory niejednokrotnie blysnal swoja wiedza to jego nienawisc do wież, studentów i okien "3/4" zahacza o chorobe...
[quote]Zbyrus w swojej wypowiedzi, do której raczyłeś się odnieść (chodzi o ten list <http://tinyurl.com/syhgw>) zawarł swoje uwagi nt. budowy autobusu oraz na temat zachowania studentów w autobusach. Za to Twoje wypowiedzi nie miały nic wspólnego z autobusami.

Jezeli napisze o budowie autobusow oraz wozeniu jajek w autobusach i w kazdy post wtracal bede jakie to np. emerytki i emeryci sa zli bo chca opanowac swiat, to moj post zostanie? Ręcze ręką, ze nie.
TFZ

Postprzez TFZ » wtorek, 13 czerwca 2006, 07:44

[quote="Unkel"][quote="TFZ"]gdyby Zbyrusowi się chciało pienić tak jak Tobie, to nie pisałby do p. Kiereckiego jak Ty, lecz po prostu skierował sprawę do sądu (jakbyś zapłacił odpowiednie odszkodowanie, to na drugi raz pomyślałbyś nad swoimi słowami).

Za napisanie prawdy?

Nie, za napisanie nieprawdy.
[quote][quote]Zbyrus w swojej wypowiedzi zawarł swoje uwagi nt. budowy autobusu oraz na temat zachowania studentów w autobusach. Za to Twoje wypowiedzi nie miały nic wspólnego z autobusami.

Jezeli napisze o budowie autobusow oraz wozeniu jajek w autobusach i w kazdy post wtracal bede jakie to np. emerytki i emeryci sa zli bo chca opanowac swiat, to moj post zostanie? Ręcze ręką, ze nie.
Nie moja sprawa, co robisz ręką, ale spróbuj przeprowadzić analizę wypowiedzi Zbyrusa, a jeśli nie masz szans jej porónać z odpowiedzią Locutusa, to poproś go, niech Ci przyśle na priv. No i kol. Locutus może co najwyżej sugerować, a nie decydować, co należy usunąć.
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » środa, 14 czerwca 2006, 07:19

Coz za zabojcza retoryka, TFZ...

a zatem od dzisiaj zaczne pisac posty w stylu "ludzie tacy jak TFZ, z powodu ulatwiajacej wykonywanie takich czynnosci (poprzez dawanie ukrycia) konstrukcji tylnej rzezni w jelczach 120M, oddaja w niej mocz a czasami kal"... tenze post jest dokladnie tak samo o autobusach (a konkretnie modelu 120M produkcji jelcza), jak o autobusach byl wspomniany post Zbyrusa - rozumiem, ze tego typu posty, podobnie jak posty Zbyrusa, pozostana na forum, zas wszelkie odpowiedzi na nie zostana usuniete, nieprawdaz?

Przepraszam Cie, TFZ, ale czy wedlug Ciebie naprawde kazdy post, niezaleznie od jego tresci, jest "na temat" jesli tylko pojawiaja sie w nim slowa-wytrychy takie jak "autobus" lub "konstrukcja"? Bo mnie sie nie wydaje... w poscie, ktory staralem sie zripostowac, wbrew temu co twierdzisz, o konstrukcji autobusu nie ma na dobra sprawe nic, jest za to pozbawiona calkowicie merytoryki, idiotyczna tyrada na temat tego, jacy studenci sa zli...

Tak poza tym - na forum, na ktorym sam jestem moderatorem (forum poswiecone myrmekologii) moderator/administrator ma OBOWIAZEK powiadomic autora usuwanego posta o przyczynach - nie robi tego publicznie, ale na PW... na innych forach, na ktorych bywalem, rowniez taka zasada byla szeroko praktykowana... natomiast Ty cichcem-chylkiem wywalasz posty, ktore nie odpowiadaja Twojej linii ideologicznej i ktore probuja krytykowac Twoich pupilkow (bo jak inaczej nazwac osobnika, ktorego postow, nawet tych lamiacych zasady netykiety (patrz nizej), moderator nie rusza?).

I ostatnia sprawa - moderator jest m.in. od tego, by usuwac spam... mimo szczerych checi, w setnej wypowiedzi Zbyrusa na temat tego, jacy studenci sa zli i obrzydliwi, dopatruje sie tylko i wylacznie SPAMOWANIA forum, niczego wiecej...

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Radosław Bąk
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Radosław Bąk » środa, 14 czerwca 2006, 10:37

Wszyscy jesteście niemożliwi... Każdy swoje w kółko to samo. To już zaczyna być nudne.
TFZ

Postprzez TFZ » środa, 14 czerwca 2006, 11:33

[quote="Locutus"]Coz za zabojcza retoryka, TFZ...

Kto z kim przestaje, takim się staje.
[quote]a zatem od dzisiaj zaczne pisac posty w stylu "ludzie tacy jak TFZ, z powodu ulatwiajacej wykonywanie takich czynnosci (poprzez dawanie ukrycia) konstrukcji tylnej rzezni w jelczach 120M, oddaja w niej mocz a czasami kal"... tenze post jest dokladnie tak samo o autobusach (a konkretnie modelu 120M produkcji jelcza), jak o autobusach byl wspomniany post Zbyrusa - rozumiem, ze tego typu posty, podobnie jak posty Zbyrusa, pozostana na forum, zas wszelkie odpowiedzi na nie zostana usuniete, nieprawdaz?

No to zobaczymy, czy masz jaja, żeby dotrzymać słowa, czy tylko rzucasz te słowa na wiatr. Napisz tak kilka razy, a ja nie tylko Twoich postów nie skasuję, lecz wręcz przeciwnie - zarchiwizuję je, a potem postaram się wyjaśnić Ci różnicę. Tyle, że nie będzie mi się chciało tego robić osobiście - wynajmę w tym celu prawnika.

[quote]Przepraszam Cie, TFZ, ale czy wedlug Ciebie naprawde kazdy post, niezaleznie od jego tresci, jest "na temat" jesli tylko pojawiaja sie w nim slowa-wytrychy takie jak "autobus" lub "konstrukcja"? Bo mnie sie nie wydaje... w poscie, ktory staralem sie zripostowac, wbrew temu co twierdzisz, o konstrukcji autobusu nie ma na dobra sprawe nic, jest za to pozbawiona calkowicie merytoryki, idiotyczna tyrada na temat tego, jacy studenci sa zli...

Nie moja wina, że przez swoje zaślepienie nie dostrzegasz postawionych tam tez.
[quote]Tak poza tym - na forum, na ktorym sam jestem moderatorem (forum poswiecone myrmekologii) moderator/administrator ma OBOWIAZEK powiadomic autora usuwanego posta o przyczynach - nie robi tego publicznie, ale na PW... na innych forach, na ktorych bywalem, rowniez taka zasada byla szeroko praktykowana...
No rewelacja! Ostatnio jakiś cymbał (tak, wiem, że to automat) wysłał 13 postów z jakimiś reklamami. Pomysł, by na każdy z nich mu odpisywać jest rewelacyjny, nie ma co.
[quote]natomiast Ty cichcem-chylkiem wywalasz posty, ktore nie odpowiadaja Twojej linii ideologicznej i ktore probuja krytykowac Twoich pupilkow (bo jak inaczej nazwac osobnika, ktorego postow, nawet tych lamiacych zasady netykiety (patrz nizej), moderator nie rusza?).
Tak, Zbyrus, którego w życiu na oczy nie widziałem, a zktórym na priv wymieniłem 1 (słownie: jeden) list, dotyczący wyłącznie usunięcia czegoś, czego sam nie mógł usunąć, jest z pewnością moim pupilkiem...
[quote]I ostatnia sprawa - moderator jest m.in. od tego, by usuwac spam... mimo szczerych checi, w setnej wypowiedzi Zbyrusa na temat tego, jacy studenci sa zli i obrzydliwi, dopatruje sie tylko i wylacznie SPAMOWANIA forum, niczego wiecej...
Fajnie, że masz swoją opinię, ale nie Ty będziesz mnie uczył netykiety.
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » środa, 14 czerwca 2006, 14:38

Gdyby administracja miała tak pedantycznie podchodzić do spamu, to okazałoby się, ze większość userów z czołowki pod względem ilosci napsianych postów straciłaby 70% swoich wypocin, z locutusem na czele.
Spójrz na to co sam wypisujesz! Forum tematyczne zamieniłeś w towarzyską knajpe, gdzie między wierszami rozmawia sie o autobusach!
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » środa, 14 czerwca 2006, 15:17

[quote="TFZ"]
Kto z kim przestaje, takim się staje.

ROTFL!
[quote="TFZ"]
No to zobaczymy, czy masz jaja, żeby dotrzymać słowa, czy tylko rzucasz te słowa na wiatr. Napisz tak kilka razy, a ja nie tylko Twoich postów nie skasuję, lecz wręcz przeciwnie - zarchiwizuję je, a potem postaram się wyjaśnić Ci różnicę. Tyle, że nie będzie mi się chciało tego robić osobiście - wynajmę w tym celu prawnika.

Juz robie pod siebie ze strachu... ROTFL!

A powaznie - albo jestes niewidomy, albo celowo nie chcesz zauwazyc, ze w tym, co wymyslilem wystarczy zamienic "ludzie w rodzaju TFZ" na "studenci" (= ludzie w rodzaju Locutusa, Adama86, Radoslawa Baka itede itepe - studentow na tym forum ci u nas dostatek), zas "oddaja mocz a czasami takze i kal" na "sa chamscy, jada rozkraczeni i nie ustepuja miejsca biednym Zbyrusom z ciezkimi siatkami" i mamy prawie ze dokladna replike postu Zbyrusa...
[quote="TFZ"]
Nie moja wina, że przez swoje zaślepienie nie dostrzegasz postawionych tam tez.

Jakich tez? O ile dobrze pamietam, dyskusja toczyla sie na temat dosuwania tudziez niedosuwania krzeselek, na ktory to temat odpowiadalo jakies 20% postu Zbyrusa. Cala reszta wspomnianego tekstu to ZUPELNIE NIEZWIAZANA Z TEMATEM tyrada na to, jacy studenci sa zli... jesli masz watpliwosci co do podanych preze mnie proporcji, to policz slowa samodzielnie...
[quote="TFZ"]
No rewelacja! Ostatnio jakiś cymbał (tak, wiem, że to automat) wysłał 13 postów z jakimiś reklamami. Pomysł, by na każdy z nich mu odpisywać jest rewelacyjny, nie ma co.

Czyzbys mial problemy z odroznieniem automatu do wstawiania reklam od zywego usera, ktory od lat jest aktywny na tym forum?
[quote="TFZ"]
Tak, Zbyrus, którego w życiu na oczy nie widziałem, a zktórym na priv wymieniłem 1 (słownie: jeden) list, dotyczący wyłącznie usunięcia czegoś, czego sam nie mógł usunąć, jest z pewnością moim pupilkiem...

Nie interesuje mnie, ile listow wymieniles ze Zbyrusem, interesuje mnie fakt, ze jego posty NIE NA TEMAT pelne nonsensownej tyrady na temat znienawidzonej przez niego grupy spolecznej pozostawiasz, zas proby ich utemperowania kasujesz. Interesuje mnie niesprawiedliwosc Twojego postepowania i fakt ze nierowno traktujesz userow - skoro widac jak na dloni, ze wedlug Ciebie sa rowni i rowniejsi, to chyba nie oddalam sie zbyt daleko od definicji slownikowej slowa "pupilek" piszac o tych rowniejszych, nieprawdaz?
[quote="TFZ"]
Fajnie, że masz swoją opinię, ale nie Ty będziesz mnie uczył netykiety.
Ciebie to juz nikt niczego nie nauczy... jestes typem wybitnie niereformowalnym...

Pozdrawiam
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Paweł Adamus
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Paweł Adamus » środa, 14 czerwca 2006, 15:42

Stwierdzę tylko jedno. Kiedyś to było najlepsze forum komunikacyje. Kiedyś... Teraz strasznie zeszło na psy :(
[url=http://www.szukajasi.bee.pl/][img]http://www.adam.dudzik.org.pl/banner.gif[/img][/url]
Oświęcimianin
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Oświęcimianin » środa, 14 czerwca 2006, 15:57

Zgodzę się z Tobą Pawle, że to już nie to forum co kiedyś.
Radosław Bąk
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Radosław Bąk » czwartek, 15 czerwca 2006, 17:18

Cóż, okres świetności ma już za sobą. Mimo wszystko cenię je wciąż za brak sensacji w stylu "40419 ma nową reklamę" a na ul. "Zielonej Skarpetki" jest nowa wiata...
Jakub K.
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Jakub K. » piątek, 16 czerwca 2006, 07:20

[quote="Oświęcimianin"]Zgodzę się z Tobą Pawle, że to już nie to forum co kiedyś.

Powiedziałbym otwarcie: to nie jest to forum co w czasach Leszka.
Zmiana moderatora zdecydowanie nie wyszła temu forum na dobre.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » piątek, 16 czerwca 2006, 18:57

[quote="Jakub K."][quote="Oświęcimianin"]Zgodzę się z Tobą Pawle, że to już nie to forum co kiedyś.

Powiedziałbym otwarcie: to nie jest to forum co w czasach Leszka.
Zmiana moderatora zdecydowanie nie wyszła temu forum na dobre.
Oczywiscie, że nie to, bo w czasach Leszka moderator sobie, a forum sobie.
Pragnę zwrócić uwagę, ze "burdel"* na forum zaczął się za panowania Leszka, a wybór nowego moderatora miał li tylko ukrócić zamienianie tego forum w stajnie Augiasza.
To właśnie brak określenie się Leszka co do pełnienia funkcji moderatora jest przyczyną upadku forum, gdyby od razu powiedział, że nie ma czasu na moderacje, wybór nowego admina nastąpiłby wcześniej i uniknęlibyśmy tego z czym borykamy się dzisiaj, a co opisałem kilka postów wyżej. A tak, łudziliśmy sie, że forum może funkcjonować bez moderatora i obniżanie poziomu postępowało w zastraszającym tempie.
Ciesze się, że moderator TFZ postanowił krótko trzymać forumowiczów, którzy niewiele konkretnego mają do powiedzenia, ale koniecznie chcą się wypowiadać, chociażby na tematy dość luźno związane z tematyką forum, jak również - na poziomie uwłaczajacym powadze tego forum, co sprowadza sie do zanizenia poziomu tegoż forum, do poziomu prezentowanego przez fora regionalne.
Żeby tylko jeszcze administracja wyczyściła ten śmietnik, który powstał, to moze znów na forum wrócą specjaliści.
Szkoda, że kiedy biłem na alarm przed rokiem, iż forum niepostrzeżenie obniża loty, nie zostałem należycie poparty w swych postulatach.

* - z punktu widzenia ekspresji jaką chciałem przekazać tym wyrażeniem, należy uznać je za aż nazbyt kulturalne!
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz