Delete

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Jakub K.
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jakub K. » piątek, 20 stycznia 2006, 15:58

[quote="Kojak"]Nie mogę odnaleźć tej dyskusji, w której zaproponowałem na nowego moderatora kolegę TFZ, ale po pierwsze nikt wtedy nie protestował, a po drugie były głosy poparcia dla TFZ. Może kolega Jakub go wtedy nie poparł (ale też i nie protestował), jednak poparcie było.
Ciekawe co się z tymi postami stało?

Owszem, były głosy poparcia dla nowego moderatora, ale napisane już po ogłoszeniu go moderatorem, więc nie można uznać że to były wybory.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » piątek, 20 stycznia 2006, 16:26

Zatem ja wybrałem nowego moderatora...

Ale nie ma tego wątku, w którym zaproponowałem nowego moderatora, zdaje sie, że został usunięty, a szkoda, gdyż ja pamiętam, ze było poparcie dla TFZ jeszcze przed jego wyborem.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » niedziela, 22 stycznia 2006, 11:53

Kojak, Twoje bezczelne kłamstwa wywołują we mnie odruch wymiotny - obydwie dyskusje o polityce - w wątku o poznańskiej wigilii oraz w wątku o papieskim pociągu rozpętał własnie TFZ - a ja je podjąłem, bo nie odpowiadała mi sytuacja, w której moderator, nadużywając swej pozycji, wykorzystuje forum do głoszenia swoich poglądów, zaś userzy nie mają prawa na nie odpowiedzieć. Tak więc postępując zgodnie z dalszą częścią Twojego postu - należałoby wyciągnąć wobec TFZ konsekwencje do banicji włącznie :lol:

Co do poparcia dla TFZ - zanim ten pan nie został moderatorem, sprawiał wrażenie człowieka umiarkowanego i odpowiedzialnego. Być może władza moderatorska mu do głowy uderzyła, bo niestety się zupełnie zmienił - wystarczy przypomnieć wyciągnięty niedawno przez Jakuba K wątek, w którym TFZ jeszcze jako szeregowy user domagał się kasowania wątków politycznych i niedawne prowokacje polityczne TFZ-już-moderatora.

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » niedziela, 22 stycznia 2006, 12:01

Skoro rozpoczął to zamist dawać się wodzić za pysk jak pies, należało wysłac mu oficjalne PW z uwagą, iż jest to forum autobusowe, a nie polityczne i nie godzi sie, by pisac o takich sprawach. Ty wolałeś ciągnąć dyskusję - przyganiał kociął garnkowi.
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » niedziela, 22 stycznia 2006, 17:35

[quote="Locutus"]Kojak, Twoje bezczelne kłamstwa wywołują we mnie odruch wymiotny

To może udaj się z łaski swojej do pomieszczenia, w którym takie odruchy się realizuje, mniej będzie kłamstw. Czy też Twoje własne są OK?
[quote]obydwie dyskusje o polityce - w wątku o poznańskiej wigilii oraz w wątku o papieskim pociągu rozpętał własnie TFZ - a ja je podjąłem

Moja wypowiedź w wątku o papieskim pociągu (stan na 22 I 2006) jest odpowiedzią na Twoją wypowiedź (już drugą w tym wątku, a i pierwsza była czysto polityczna), więc na drugi raz postaraj się kłamać troszkę inteligentniej - tak, by nieco trudniej było Cię złapać. Poniżej drugi przykład Twojego kłamstwa (wyróżnienia moje):
[quote="TFZ"]Naprawdę w tzw. głębokim poważaniu mam [size=150]opinie [/size]o sobie i swojej dorosłści ludzi, którzy gazetę Adama M. traktują jako autorytet.

[quote="Locutus"]wystarczy, że ktoś prezentuje światopogląd zbliżony do prezentowanego w GW i już pan moderator będzie [size=150]go[/size] miał, zgodnie ze swoimi deklaracjami, w d***e

Jak to kiedyś mawiał Jan Pietrzak nt. propagandy prezentowanej przez DTV: "To obraża moją inteligencję".
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » poniedziałek, 23 stycznia 2006, 12:59

W wątku o pociągu z przyczyn oczywistych dyskusji o polityce nie dało się uniknąć - bo sam topic jest ścisłym powiązaniem komunikacji i prokatolickiej polityki. Fakt. I w tym wypadku trudno powiedzieć, że jakakolwiek dyskusja n/t polityki jest odejściem od tematu. Ale nie zaprzeczysz chyba, że to jednak Ty rozpętałeś wielką burzę w szklance wody w wątku o Poznaniu...

A co do przytoczonych cytatów - wybacz, TFZ, ale jak by na to nie patrzeć, olewanie czyichś opinii tylko dlatego, że czyta GW jest przykładem dyskryminacji :P

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » poniedziałek, 23 stycznia 2006, 14:40

User Locutus poruszył kolejny wazny problem na forum, mianowicie problem dyskryminacji ze względu na poglądy.
Przypomnę, iż kiedyś wyśmiewano Zbyrusa, próbowano go nawet usunąć z forum za jego poglądy nt. autobusów i tramwajów co było przejawem rażącej dyskryminacji i jakoś nikt wtedy nie protestował, zaś do głównych dyskryminujących należał właśnie Locutus. Dziś kiedy poczuł na swej głowie własną broń podnosi wrzak. Hipokryzja czy co?
Kolejna sprawa - jesli ktoś twierdzi, ze widział UFO, ja lekceważe jego wypowiedź, gdyż mam takie prawo, mam prawo nie wierzyć w bajki i nie podzielac zdania innych, mam prawo podjąc polemikę, ale mam prawo również olać i tej dyskusji nie podjąc. To nie jest dyskryminacja.
Dyskryminacja spotkała Zbyrusa, póki co z Locutusa nikt się nie wyśmiewa (choć jest z czego), że ma takie poglądy.
adam86
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez adam86 » poniedziałek, 23 stycznia 2006, 21:38

Forum zazwyczaj służy wymianie poglądów. Tylko niech to będą poglądy, które mają jakikolwiek związek z tematyką autobusową!
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » wtorek, 24 stycznia 2006, 00:48

Kojak - Adam86 ma rację, jeśli Twoim zdaniem fakt, że ktoś ma odmienne poglądy od Twoich jest powodem do wyśmiewania, to z łaski swojej zamknij swój profil tutaj i wybierz się do piaskownicy, bo tam będziesz przystawał idealnie. Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji - a żeby coś takiego jak dyskusja w ogóle miało miejsce, niezbędna jest obecność conajmniej dwóch osób o odmiennych poglądach - inaczej zamiast dyskusji będziemy mieli kółko wzajemnej masturbacji, pardon, adoracji, a nie forum dyskusyjne. Jeśli nie dojrzałeś do tego, by żyć w świecie, w którym ludzie się różnią, właśnie m.in. światopoglądem, to bardzo mi przykro.

Zaś co do Zbyrusa - AFAIR sam byłeś jedną z osób, która postulowała bana dla niego, jeśli koniecznie chcesz, mogę wydłubać te wątki, by unaocznić Twoje matactwo i krętactwo. Zresztą na forum dałeś się dobrze poznać jako pieniacz, który zrobi wszystko, byleby tylko zaburzyć panujący spokój i doprowadzić do niesnasek.

Pzdr.
LOKI
adam86
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez adam86 » wtorek, 24 stycznia 2006, 14:28

Ehh. Nie bijcie sie już :D
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » wtorek, 24 stycznia 2006, 15:18

Ja postulowałem usunięcie Zvyrusa za wyglaszanie "dziwnych" poglądów o rodzinie - czyli brak związku z tematem.
Ty wnioskowałeś o banicje, ze względu na poglądy dotyczące autbusów - ściły związek z tematyką forum.
Zasadnicza róznica panie dyskryminowany.
_BEREK
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez _BEREK » wtorek, 24 stycznia 2006, 17:52

[quote="Locutus"]Kojak - Adam86 ma rację, jeśli Twoim zdaniem fakt, że ktoś ma odmienne poglądy od Twoich jest powodem do wyśmiewania, to z łaski swojej zamknij swój profil tutaj i wybierz się do piaskownicy, bo tam będziesz przystawał idealnie. Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji - a żeby coś takiego jak dyskusja w ogóle miało miejsce, niezbędna jest obecność conajmniej dwóch osób o odmiennych poglądach - inaczej zamiast dyskusji będziemy mieli kółko wzajemnej masturbacji, pardon, adoracji, a nie forum dyskusyjne. Jeśli nie dojrzałeś do tego, by żyć w świecie, w którym ludzie się różnią, właśnie m.in. światopoglądem, to bardzo mi przykro.

Zaś co do Zbyrusa - AFAIR sam byłeś jedną z osób, która postulowała bana dla niego, jeśli koniecznie chcesz, mogę wydłubać te wątki, by unaocznić Twoje matactwo i krętactwo. Zresztą na forum dałeś się dobrze poznać jako pieniacz, który zrobi wszystko, byleby tylko zaburzyć panujący spokój i doprowadzić do niesnasek.

Pzdr.
LOKI

1. Loki, nie badz chamski... to o Twoim wstepie
2. 'Forum dyskusyjne jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji' - tu sie zgadzam oraz zapewniam, ze jestem przeciw jakijkolwiek ingerencji w posty uzytkownikow, nawet jezeli obrazaja innych oraz sa w nich zawarte wulgaryzmy. Czytam takie posty jako swiadactwo o nich samych.
3. Nie znam Waszych powiazan, walk o wladze, Waszych pogladow politycznych czy nawet Waszych preferencji seksualnych. Gowno mnie to obchodzi. Wchodze na to forum, zeby pogadac o jednej z moich pasji, moze najwiekszej. Chce tu spokoju, nie chce tutaj politykierstwa, polityki, wojen podjazdowych. Chce gadac o busach i wymieniac sie pogladami o busach. Jak mam jakies problemy z userem, to dzwonie do niego i rozmawiam...

Bartek (dostepny tylko na SKYPE jako: Bartek Kawinski, Switzerland, english... powinno wystarczyc)
setra jest królową szos, contact skype: ber_berek
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » wtorek, 24 stycznia 2006, 21:39

[quote="Kojak"]Ja postulowałem usunięcie Zvyrusa za wyglaszanie "dziwnych" poglądów o rodzinie - czyli brak związku z tematem.
Ty wnioskowałeś o banicje, ze względu na poglądy dotyczące autbusów - ściły związek z tematyką forum.
Zasadnicza róznica panie dyskryminowany.

O ile pamiętam, wnioskowałem o banicję z powodu powtarzających się aż do przesytu tekstów o tym:
- jakie to tramwaje są złe
- jak to należy pobudować autostrady dla autobusów
- jak to uszy bolą od przesuwnych okien
- jacy to studenci są źli
etc.

Berek - dziwię się, że stajesz w obronie osobnika, który dla czystej satysfakcji wprowadzenia fermentu na forum, kiedyś (na przełomie sierpnia i września 2005) Cię zjechał od góry do dołu i domagał się bana dla Ciebie...

Pzdr.
LOKI
Poprzednia strona
Odpowiedz