RYSUNKI. . . .

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

TRAMWAJ
Podpora BusForum
Podpora BusForum

RYSUNKI. . . .

Postprzez TRAMWAJ » środa, 29 grudnia 2004, 12:58

Czy na tej stronie by mogl byc temat :WASZE RYSUNKI. . .. . co???
Chodzi o Autobusy,tramwaje,trolejbus :wink: i jakie macie zdanie??? :P
Chcesz poczatować o TRAMWAJACH i VIRTUAL BUSIE??? Lub o TRAINZ??? Pisz ile sił a ja ODPISZE. POZDRAWIAM Wasz TRAMWAJ KOCHAM:ikaruski bo fajne takie,DABY-SUPER,SOLARIS-DZIWNE takie,JELCZ-lubie,VOLVO-lubie,SCANIA-lubie tylko za wygląd. ..,MANY-uwielbiam
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » środa, 29 grudnia 2004, 13:48

Jestem temu przeciwny. Czemu by to miało służyć?
Na innych forach, ktoś zamieszcza jakiś nienajwyższych lotów rysunek, a pozostali wytykają, że swiatła są za duże, albo nie w tym miejscu.
Bezsens totalny.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
arthis
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez arthis » środa, 29 grudnia 2004, 15:08

Ja jestem za w 100%. Sam bardzo duzo rysuje, zwlaszcza autobusow. Ci co widzieli moga potwierdzic. Z tym, ze mpglyby byc wylacznie prace rysunkowe, zadnych zdjec, od tego sa juz galerie.
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » środa, 29 grudnia 2004, 15:33

To już lepeij wytworzyć na Infobusie taki dział, gdzie można prezentowac swoje projekty, ale nie na forum, gdzie zacznie sie biadolenie nt jakosci wykoniania rysunków. W dodatku forum chodziłoby wtedy wolniej.
Co do Twoich rysunków - widziałęm, podobały mi się.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Lestat
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Lestat » środa, 29 grudnia 2004, 17:18

[quote="Kojak"]To już lepeij wytworzyć na Infobusie taki dział, gdzie można prezentowac swoje projekty, ale nie na forum, gdzie zacznie sie biadolenie nt jakosci wykoniania rysunków. W dodatku forum chodziłoby wtedy wolniej.
Co do Twoich rysunków - widziałęm, podobały mi się.

możecie pokazać przykładowy rysunek? bo nie wiem czy dobrze kojarzę
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » środa, 29 grudnia 2004, 17:21

[quote="Lestat"]możecie pokazać przykładowy rysunek?

http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/tournee.php?p=48339
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
TRAMWAJ
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez TRAMWAJ » środa, 29 grudnia 2004, 17:26

[quote="TFZ"][quote="Lestat"]możecie pokazać przykładowy rysunek?

Nie,nie. . . .. http://www.jp555.republika.pl/index.html i wejscie rysunki i co??? 8) Mam fotki naszych koszalinskich AUTOBUSOW. .ale gdzie je umiescic??? :oops: :-? :( Bo ja nie wiem. . . . ech
Chcesz poczatować o TRAMWAJACH i VIRTUAL BUSIE??? Lub o TRAINZ??? Pisz ile sił a ja ODPISZE. POZDRAWIAM Wasz TRAMWAJ KOCHAM:ikaruski bo fajne takie,DABY-SUPER,SOLARIS-DZIWNE takie,JELCZ-lubie,VOLVO-lubie,SCANIA-lubie tylko za wygląd. ..,MANY-uwielbiam
Lestat
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Lestat » środa, 29 grudnia 2004, 17:45

hmmmm jakby to były rysunki takie jak podał TFZ to byłbym za, ale tych które ty podajesz, tramwaju drogi mam już powyżej uszu... nudne i niedopracowane :/
TRAMWAJ
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez TRAMWAJ » środa, 29 grudnia 2004, 17:46

[quote="Lestat"]hmmmm jakby to były rysunki takie jak podał TFZ to byłbym za, ale tych które ty podajesz, tramwaju drogi mam już powyżej uszu... nudne i niedopracowane :/
Tak to jest nieraz wszysyko sie NUDZI. . . . :wink: :wink: :wink:
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » środa, 29 grudnia 2004, 20:04

[quote="TRAMWAJ"][quote="TFZ"][quote="Lestat"]możecie pokazać przykładowy rysunek?

Nie,nie. . . .. http://www.jp555.republika.pl/index.html i wejscie rysunki i co??? 8) Mam fotki naszych koszalinskich AUTOBUSOW. .ale gdzie je umiescic??? :oops: :-? :( Bo ja nie wiem. . . . ech

Zrób własną stronę WWW tak jak Jelcz PR110E #821 zrobił.
Jelcz PR110E #821
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jelcz PR110E #821 » czwartek, 30 grudnia 2004, 00:24

[quote="Lestat"]hmmmm jakby to były rysunki takie jak podał TFZ to byłbym za, ale tych które ty podajesz, tramwaju drogi mam już powyżej uszu... nudne i niedopracowane :/

Wypraszam to sobie, w trójwymiarze ołówkiem też rysuję :). Ostatnio właśnie jak mam czas to poświęcam go na szkice, wzorowane na dziełach mistrza Arthisa. Przykład tutaj: http://www.jp555.republika.pl/13N.jpg, jeden rysunek jest też na stronie w dziale o kremowo-czerwonych ikarusach.

Same schematy, która tak nie podobają się lestatowi, też wcześniej czy później czeka gruntowna poprawa, już widzę dużo błędów, również w proporcjach, postaram się tym sukcesywnie zajmować. Mimo to w chwili obecnej wolę poświęcać czas na szkice. Nad stroną popracuję może w wakacje ;). Tutaj sedno tkwi w tym, iż część rysunków jest taka jak trzeba, a część bardzo stara i nie poprawiona od czasu narysowania (np sprzed dwóch lat lub roku). Te najnowsze powinny być w porządku.
TRAMWAJ
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez TRAMWAJ » czwartek, 30 grudnia 2004, 09:48

[quote]Zrób własną stronę WWW tak jak Jelcz PR110E #821 zrobił.

Wlasnie mam zrobiona .. . tylko musze popracowac nad nia. . . . . :wink: :P :) PS:Mam nadzieje ze bedziecie wchodzic!!!. . .
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » piątek, 7 stycznia 2005, 22:57

Ja bym był za tym zeby stworzyc taki wątek osobny na Forum o rysunkach, takich jak Arthis rysuje. Tylko taki, gdzie umieszcza się rysunki i żadnej dyskusji... Tylko do podziwiania.
Odpowiedz