WNIOSEK O DODATKOWEGO MODERATORA

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Czy popierasz wniosek o powołanie dodatkowego moderatora oprócz Leszka Matuli?

21
63%
12
36%
Liczba głosów : 33
radosw17

Re: WNIOSEK O DODATKOWEGO MODERATORA

Postprzez radosw17 » środa, 23 stycznia 2013, 21:46

Może dlatego aby pobudzić forum ożywić przydałby się nowy ?
poha.inc
<i>BusForum</i>

Postprzez poha.inc » sobota, 30 marca 2013, 23:53

Wystarczyłoby zwolnić obecnego i już by to pomogło. To przez jego chamstwo i prostactwo ludzie stąd pouciekali.
[url=http://groups.google.pl/group/pl.misc.transport.miejski/msg/133ecae8a49ca99f?dmode=source]http://transport.asi.pwr.wroc.pl/[/url]
radosw17

Postprzez radosw17 » środa, 22 maja 2013, 23:12

Jak był Leszek wszystko było ok teraz jest coraz źle Leszek zniknął z dnia na dzień, połowa nieaktywnych kont, stara szata graficzna i nic nie ma tu ciekawego.
VTS

Postprzez VTS » wtorek, 20 maja 2014, 21:38

Odświeżę temat i mam gdzieś co admin o mnie myśli. Najwyższy czas zmienic ten bałagan jaki tu panuje. Admin sobie zrobił z forum prywatny folwark i niepochlebne posty ukazujące jego nieporadnosc bądź lenistwo usuwa, zostawia tylko te wygodne. Boty się panoszą ale jak się konkretne przypadki zgłosi to pan i władca ma to głęboko gdzieś. A pytanie ile wynosi czas pracy załogi pokazuje brak jakiejkolwiek znajomości branży. Zdolności informatyczne tutaj nie wystarczą, może wypadałoby wiedziec co się moderuje!
Contiki Travel Europe Ltd
Kroelewicz
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Kroelewicz » wtorek, 20 maja 2014, 23:22

Ale o co chodzi? Jeśli są stada botów to trzeba pomóc mu to ogarnąć. Jeśli nie zna jakiegoś detalu w czasie pracy to wytłumaczyć. Też musiałem sobie przypomnieć, o co chodziło z 21 godzinami,
VTS

Postprzez VTS » środa, 21 maja 2014, 00:08

No to właśnie ma to w głębokim poważaniu, mówił żeby zgłaszać. Najświeższy przykład pawel.mat33, jak to nie jest bot to ja jestem matka Teresa z Kalkuty. Usunął mu jeden z dwóch w pocie czoła napisanych postów i temat się skończył, i tak z większością. A jak napiszesz coś co adminowi nie w smak to Ci posty usuwa i tyle. Ta epoka cenzury się skończyła prawie 25 lat temu ale co niektórzy zatrzymali się w czasie. Poza tym gdyby chciał sobie przypomnieć to googlowanie nie boli... Ty jakoś nie musiałeś aż tutaj pytania zadawać. W tym przypadku akurat jest totalna niewiedza ale żeby nie było że się czepiam tej jednej sprawy (czysty przypadek) to chodzi mi o całokształt bałaganu na forum w ostatnim czasie.
Lubel
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Lubel » poniedziałek, 26 maja 2014, 06:11

Z jednej strony racja że administracja ma olew, ale z drugiej oni mają prywatne życie, prace. Tutaj nie są w ekipie osoby po 15, 18 lat tylko 20-30.
LMP
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez LMP » poniedziałek, 26 maja 2014, 13:03

[quote="VTS"] Poza tym gdyby chciał sobie przypomnieć to googlowanie nie boli....

VTS nie traktuj tego osobiście, ale odpowiedzi w stylu googlowanie nie boli, mnie denerwują. Gdyby sobie wygooglował, odpowiedź znałby tylko On, a tak to i ja się przy okazji dowiedziałem. Chyba po to jest forum, żeby podyskutować czasem i o konkretach, a nie tylko mrzonkach gdzie to ma jeździć PB.
Pozdrawiam.
VTS

Postprzez VTS » środa, 28 maja 2014, 23:49

Bynajmniej Kolego LMP nie traktuję tego osobiście i dziękuję za rzeczową dyskusję. Cała różnica polega na tym że ja rozumiem że przeciętny użytkownik forum może byc miłośnikiem komunikacji czy coś w tym stylu, nie koniecznie powiązanym z branżą i oczywiście takich rzeczy wiedziec nie musi, po to właśnie jest forum. I Tobie czy komukolwiek innemu chętnie bym sam wytłumaczył. Ale jeżeli chodzi o admina, to powtórzę jeszcze raz: GOOGLOWANIE NIE BOLI. Człowiek który administruje forum powinien wiedziec o czym pisze, i powtórzę jeszcze raz, nie mam tylko pretensji o to ale o całokształt, tyle że ten wątek akurat mi się pojawił w odpowiednim momencie. A wracając do tematu bot którego zgłosiłem nadal istnieje i dobrze się ma. A moje posty w tym temacie to nie tyle wniosek o dodatkowego moderatora, co o wysłanie tego który jest tam gdzie jego miejsce czyli na "zieloną trawkę" i znalezienie wreszcie kogoś kompetentnego.
Poprzednia strona