Galeria

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

poha.inc
<i>BusForum</i>

Postprzez poha.inc » wtorek, 18 kwietnia 2006, 08:17

[quote="Locutus"]ciach

Rozmydlający wstęp sobie darujmy :D

[quote="Locutus"]
A dyskusja zeszla na poziom absurdalny - przytoczylem kilka przykladow (za pierwszym razem skorzystalem z mechanizumu losowego TWB, tym razem, pamietajac, ze bylo to cos z GOPu po prostu wlazlem na odpowiedni dzial i bez problemu wyszukalem odpowiednie knoty) pokazujacych, ze dziadostwo i niedorobki bez problemu ostaja sie na fotogalerii podczas gdy dobre jakosciowo fotki i autorzy je robiacy wylatuja na butach ze wzgledu na okolicznosci zupelnie z jakoscia fotek niezwiazane.

Masz poza Pękałą jakiś przykład?

[quote]No bo ja przepraszam, ale fakt, ze Memphis ma wiedze na temat zbiorkomu jak nikt inny w tym kraju ma sie do faktu, ze denne fotki jego autorstwa wisza na fotogalerii jak piesc do nosa. IMHO skoro fotka jest denna - powinna wyleciec - niezaleznie od tego, czy zrobil ja user nowozarejestrowany na fotogalerii, czy bozyszcze emkaemskich tlumow.

Nawet jeśli przedstawia nie do odtworzenia historie?

[quote]
Bo fotogaleria, jak sama nazwa wskazuje, jest od fotografii i to jakosc tejze fotografii powinna byc podstawowym czynnikiem decydujacym o tym, czy ja pozostawic czy usunac, a nie sympatie, antypatie, podziwy czy pogardy ze strony administracji dla osoby jej autora...

Przepraszam, to jest moja strona czy twoja? Bo z tego co wiem to ja nią
zarządzam i po prostu nie życzę sobie aby ktoś mi udzielał porad
z pozycji belfra. A poza tym transport.wroc.biz już dawno nie jest tylko
fotogalerią... jaką ma inną funkcję - to już musisz się tylko domyśleć.

[quote] no ale czego ja bym chcial od typowych obywateli Rzeczpospolitej Kolesi... od mieszkancow kraju, w ktorym w przetargach wygrywaja nie ci, ktorzy sa najlepsi, ale ci, ktorzy maja najlepsze uklady z komisja oceniajaca oferte... za duzo wymagam... przepraszam.

O ile wiem, to prywatne przedsiębiorstwa nie muszą rozpisywać żadnych
przetargów :D

[quote]
A swoja droga sposob, w jaki szkalujecie Wojtka za jego plecami daje sporo do myslenia na temat waszych osobowosci...

Przykro mi bardzo...

[quote="TFZ"]
I w tym rozumowaniu jest ten sam błąd - z faktu, że ktoś niepoprawnie podpisywał/określał pojazdy nie można wnioskować, że odróżnić ich nie potrafi.

Taaa?? Czyli robił to złośliwie :D Szkoda że go wcześniej nie wywaliłem :D

[quote="TFZ"]Vide Małgośka (suomi).

Mówisz o tej pani która nie omieszkała mnie nazwać szowinistą (czy jakoś tak - nie pamiętam dokładnie)? :D

PS. Ad Suomi:
ja: zmniejsz tą sygnaturkę i wyprostuj to zdjęcie
s: nie
ja: a to weż wyostrz
s: nie
ja: no może łaskawie zmienisz tą sygnaturkę
s: nie, traktujecie mnie tak bo jestem kobietą wy szowinisci itp.
ja: <ban> i <wylot>

- szkoda ze ja nie archiwizuje takich emaili i gg ;)
ale może poszukam.

O jest:
[quote="Suomi"]
to oznacza że masz kiepski gust skoro nie podobają ci się zdjęcia zawodowego
fotografa... pomijam już fakt że nie podobają ci się dlatego że nie jestem
facetem
a jeżeli uważasz że sprawiłeś mi jakąkolwiek przykrość pisząc te słowa to
muszę cię rozczarować: niestety! zbyt wiele zdjęć zrobiłam, sprzedałam czy
udostępniłam autorom róznych stron zebym miała sie przejmować opinią
jakiegoś szowinisty!
a skoro się nie podobają to po co wziąłeś pierwsze dwa? z resztą... nie
odpowiadaj, na pewno wymyśliłbyś coś "oryginalnego"

Piszę to wszystko po to, żeby zakomunikować że żeby wylecieć z TWB trzeba naprawdę tego chcieć.
[url=http://groups.google.pl/group/pl.misc.transport.miejski/msg/133ecae8a49ca99f?dmode=source]http://transport.asi.pwr.wroc.pl/[/url]
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » wtorek, 18 kwietnia 2006, 09:52

Koncz wasc, wstydu oszczedz...

Ja sie wycofuje z tej dyskusji - powiedzialem, co mialem do powiedzenia, wyrazilem swoja opinie na temat stosunkow panujacych na fotogalerii TWB (bo, niezaleznie od tego, co mowi sam poha.inc, na stronie glownej nadal widnieje tytul "FOTOGALERIA") i wystarczy. Nie zamierzam nikogo do niczego przekonywac na sile, bo po pierwsze, tak jak juz mowilem, to poha.inc jest wlascicielem fotogalerii i jesli sobie zazyczy, zeby pojawialy sie tam tylko i wylacznie fotki trabantow pozeranych przez swinie, to tak sie wlasnie stanie, a po drugie, apelowanie do osob z wyraznym przerostem wlasnego ego, przeswiadczonych o wlasnej nieomylnosci przypomina walenie grochem o sciane.

EOT.

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
poha.inc
<i>BusForum</i>

Postprzez poha.inc » wtorek, 18 kwietnia 2006, 10:04

[quote="Locutus"]apelowanie do osob z wyraznym przerostem wlasnego ego, przeswiadczonych o wlasnej nieomylnosci przypomina walenie grochem o sciane.

No widzę że się zgadzamy!*

[quote]
EOT.

To już drugi raz.

* myślę oczywiście o Pękale ;)
[url=http://groups.google.pl/group/pl.misc.transport.miejski/msg/133ecae8a49ca99f?dmode=source]http://transport.asi.pwr.wroc.pl/[/url]
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » wtorek, 18 kwietnia 2006, 17:57

[quote="Kojak"]Błąd jest tylko pozronie ten sam, gdyż poha zwracał użytownikowi uwagę, iż myli pojazdy, a ten dalej to czynił, stąd mozna wnioskować, że skoro upomnienia nie skutkują, to poprawa przekracza jego możliwości.
W przypadku Locutusa rzecz ma się inaczej: on nie upomina, on od razu zarzuca, od razu stawia diagnoze.

Poha zrobił i zamieścił wystarczająco dużo zdjęć, by móc sobie o nich wyrobić opinię, zresztą Locutus zaczął swój wywód od Odnosze takie dziwne wrazenie, więc niezależnie od tego, czy poha potrafi czy nie, Locutus takie wrażenie może odnosić.
[quote]sytuacja jest przezabawna, to tak jakby ktoś przyszedł do mojego klubu bilardowego, a ja bym go tam nie wpuścił - mam takie prawo, klub jest mój i ja decyduje, kto doń wchodzi. O czym tu więc dyskutować?

Ale gdzie Ty widzisz negację swojego prawa do decyzji? Ty go nie wpuszczasz, a on następnego dnia na pl.regionalne.krakow pisze, że właściciel takiego to i takiego klubu bez powodu nie wpuszcza do swojego klubu kogośtam, więc raczej radzę wam tego klubu unikać.

[quote]Nie gościowi decydować o ładzie w domu gospodarza.

Czego w żaden sposób nie zmienia fakt, że jeżeli gospodarz zachowuje się wobec mnie w sposób nieodpowiedni, to wstaję, zabieram kurtkę i wychodzę. I jeszcze ostrzegam swoich znajomych, że od Iksińskiego nie warto przyjmować zaproszeń.

[quote="Kojak"][quote="Locutus"]A swoja droga sposob, w jaki szkalujecie Wojtka za jego plecami daje sporo do myslenia na temat waszych osobowosci...Odezwał się ten, który nie szkalował Zbyrusa...
Ale Zbyrus jest uczestnikiem forum, a Wojtek Pękala AFAIK nie.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » wtorek, 18 kwietnia 2006, 20:07

Zgoda, ale dla mnie jest sytuacja przezabawna ten wątek, z tego powodu, który pominąłeś ripostując mojąc wypowiedź, więc przypomnę to raz jeszcze: ostrzeganie innych, że na prywatnym portalu właściciel ma prawo wyrzycić uczestnika bez powodu jest równie sensowne co stawianie napisów "skok z 10 piętra grozi śmiercią", "dotykanie ognia powoduje oparzenia" etc, etc.

[quote]Poha zrobił i zamieścił wystarczająco dużo zdjęć, by móc sobie o nich wyrobić opinię, zresztą Locutus zaczął swój wywód od Odnosze takie dziwne wrazenie, więc niezależnie od tego, czy poha potrafi czy nie, Locutus takie wrażenie może odnosić.
Locutus użył bardzo dziwnej konstrukcji zdaniowej, ale wynika z niej jednoznacznie, że wrażenie dotyczy zazdrości, a nie umiejętności, bo o umiejętnościach Locutus wypowiada się już w trybie twierdzącym.
Co innego gdyby napisał "Odnosze dziwne wrażenie, że nie potrafisz zrobić lepszego zdjecia, dlatego mu zazdrościsz. W tym zdaniu oznaczałoby, ze wrażenie dotyczy umiejętności, zaś zadrosć jest tutaj argumentem.
Locutus odnosić moze każde wrażenie, ale z jego wypowiedzi wynika, że wrażenie dotyczy zazdrości, a nie umiejętności.

[quote]Ale gdzie Ty widzisz negację swojego prawa do decyzji? Ty go nie wpuszczasz, a on następnego dnia na pl.regionalne.krakow pisze, że właściciel takiego to i takiego klubu bez powodu nie wpuszcza do swojego klubu kogośtam, więc raczej radzę wam tego klubu unikać.
Nie twierdziłem, ze widzę negację, twierdzę jedynie, że śmieszy mnie oburzenie na to prawo.

[quote]Czego w żaden sposób nie zmienia fakt, że jeżeli gospodarz zachowuje się wobec mnie w sposób nieodpowiedni, to wstaję, zabieram kurtkę i wychodzę. I jeszcze ostrzegam swoich znajomych, że od Iksińskiego nie warto przyjmować zaproszeń.
A dlaczego nieodpowiedni?

[quote]Ale Zbyrus jest uczestnikiem forum, a Wojtek Pękala AFAIK nie.Locutus szkalował go również na forum, gdzie Zbyrusa nie ma.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Unkel
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Unkel » wtorek, 18 kwietnia 2006, 22:28

[quote="TFZ"]Ale Zbyrus jest uczestnikiem forum, a Wojtek Pękala AFAIK nie.

Przypominam ze to Loki przywolal W.P. do tablicy.
Piecho

Postprzez Piecho » niedziela, 27 sierpnia 2006, 22:35

No to starajcie sie o konto na http://www.xis.katowice.pl e-mail admina to: xis@xis.katowice.pl
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » czwartek, 26 października 2006, 23:12

Pytanko: co sie dzieje z TWB? Bo od kilku dni przy probie wejscia nan widze jedynie czysta, bialusienka, pusciutenka strone?

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » piątek, 27 października 2006, 07:25

U mnie dzieje się to samo. Jak na razie admin strony nic nie odpowiedział, więc musimy poczekać.
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Rafaello

Postprzez Rafaello » wtorek, 20 lutego 2007, 17:38

Czy można konkretnie dowiedzieć się w jaki sposób można wystarać się o konto na TWB nie rozniecając następnej kłutni??
Autosan H9-21>>>Autosan H10-10>>>Mercedes Sunsundequi Stylo>>>Volvo Irizar Century>>>Irisbus Crossway
Unkel
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Unkel » wtorek, 20 lutego 2007, 22:49

na stronie glownej galerii jest odnosnik "Rejestracja". Trzeba wypelnic pola i dolaczyc zdjecie zrobione PRZEZ CIEBIE. Powodzenia ;)
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » wtorek, 20 lutego 2007, 22:50

[quote="Rafaello"]Czy można konkretnie dowiedzieć się w jaki sposób można wystarać się o konto na TWB nie rozniecając następnej kłutni??

[quote="Unkel"]na stronie glownej galerii jest odnosnik "Rejestracja". Trzeba wypelnic pola i dolaczyc zdjecie zrobione PRZEZ CIEBIE. Powodzenia ;)

Oczywiście zdjęcie musi być dobrej jakości i musi być choć trochę artystyczne np. z jakimiś kwiatkami. ;) Bo wtedy masz praktycznie 100% szansę na zdobycie konta. Inaczej mówiąc, musisz być twórczy. :)
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Rafaello

Postprzez Rafaello » środa, 21 lutego 2007, 16:06

Chodzi o Usher Registration??
Autosan H9-21>>>Autosan H10-10>>>Mercedes Sunsundequi Stylo>>>Volvo Irizar Century>>>Irisbus Crossway
Autosan H10-12

Postprzez Autosan H10-12 » środa, 21 lutego 2007, 16:19

Ciekawe
Ostatnio edytowano niedziela, 30 marca 2008, 15:25 przez Autosan H10-12, łącznie edytowano 1 raz
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » środa, 21 lutego 2007, 18:41

[quote="Rafaello"]Chodzi o Usher Registration??

http://transport.asi.pwr.wroc.pl/autobusy.php?s=6161
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz