Użytkownicy Irisbus#263 oraz Solarek.

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Locutus
<i>BusForum</i>

Użytkownicy Irisbus#263 oraz Solarek.

Postprzez Locutus » czwartek, 5 kwietnia 2007, 17:10

Czy szanowny pan moderator Tadeusz Franciszek Zieliński jeszcze długo będzie pozwalał wymienionym w temacie osobnikom na spamowanie wszystkich możliwych działów forum nic niewnoszącymi do tematu komentarzami o niewysokich walorach intelektualnych, których dodatkową cechą jest fakt, iż pisane są jakimś dziwnym dialektem, z grubsza tylko przypominającym język polski? Są granice ludzkiej wytrzymałości nerwowej i muszę przyznać, że mnie już, kolokwialnie mówiąc, cholera bierze, jak widzę jak to forum powoli zamienia się w piaskownicę...

Pozdrawiam serdecznie!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Unkel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Unkel » czwartek, 5 kwietnia 2007, 20:41

Warto by takze sprawdzic czy obaj osobnicy nie maja jednego numeru IP
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » czwartek, 5 kwietnia 2007, 21:40

[quote="Unkel"]Warto by takze sprawdzic czy obaj osobnicy nie maja jednego numeru IP

Jak mają Neostradę, to mają ten sam numer. :/
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Unkel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Unkel » czwartek, 5 kwietnia 2007, 22:53

od kiedy?
Gallux
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Gallux » czwartek, 5 kwietnia 2007, 23:18

Mają wtedy za każdym razem inny numer.
Chyba o to chodziło.
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » piątek, 6 kwietnia 2007, 06:46

[quote="Gallux"]Mają wtedy za każdym razem inny numer.
Chyba o to chodziło.

To też, ale słyszałem, że w Neostradzie jest wiele użytkowników mających to samo IP. Nie wiem, czy to prawda.
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » piątek, 6 kwietnia 2007, 09:44

No cóż, jeszcze wczoraj miałem zamiar wystudzić emocje i bronić Irisbusa i Solarka, ale dziś rano zobaczyłem taki chlew, że mi się najzwyczajniej w świecie nie chce. Oba konta zostaną deaktywowane, a Wy dwaj, jak dorośniecie, możecie się zapisać pod nowymi nickami.

Tadeusz F. Zieliński
Moderator BusForum
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » piątek, 6 kwietnia 2007, 14:40

Jeszcze pozostaje cała praca związana ze sprzątaniem forum ze spamu…

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » piątek, 6 kwietnia 2007, 16:21

O jak sie ciesze, ze ktos zareagowal. Zdecydowanie ich obecnosc obnizala poziom tego forum. Czasem zastanawialem sie ile lat moze miec czlowiek, ktory pisze takie posty. Niejednokrotnie mialem porblemy ze zrozumieniem tego co pisali...
Podróż Peerą BEZCENNA... za wszytsko inne zapłacisz kartą Mastercard...
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » sobota, 7 kwietnia 2007, 13:55

Jak powszechnie wiadomo : polska język trudna język… i zastanawiam się, do czego to zmierza, skoro coraz więcej młodych ludzi nie tylko nie zna zasad ojczystej ortografii czy gramatyki, ale nawet nie potrafi napisać jednego zdania w sposób zrozumiały… pewnie już niedługo będzie w Polsce tak jak tu gdzie mieszkam, we Francji, gdzie można już spotkać np. tabliczkę przy drodze z napisem „Zwolnij! W tym miejscu codziennie przez ulicę przechodzi 1300 uczniuf”, reklamę szkoły językowej „3 miesiące wystartrzyły”, informację przy sekretariacie na uniwersytecie „Studenci grup językowych XX-XX proszeni są, aby ódać się do sekretariatu” czy komunikat na ekranie informacji pasażerskiej „Pasażerowie podróżujący w stronę Mitry i Roissy proszeni są o przesiadają się na Dworcu Północnym”...

Pozdrawiam!
LOKI
2270

Postprzez 2270 » poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 12:50

Jednak najciekawsze jest to, kim są ci szanowni użytkownicy. To synowie moich znajomych którzy chodzą do I klasy szkoły podstawowej. Przy najbliższym spotkaniu z tymi znajomymi zapytam się czy rodzice wiedzą, co ich dzieci wyprawiają.
Jakub K.
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jakub K. » poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 14:31

A ja bym proponował administracji przyjrzeć się użytkownikowi 2270, bo zaczyna tu robić taki sam śmietnik jak osoby wymienione wcześniej w tym wątku.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 18:34

[quote="Jakub K."]A ja bym proponował administracji przyjrzeć się użytkownikowi 2270, bo zaczyna tu robić taki sam śmietnik jak osoby wymienione wcześniej w tym wątku.

dokladnie na to samo zwrocilem uwage

EDIT: Swoja droga dzieci z I klasy, nie pisalyby o autobusach do LWowa, tak wiec wdaje mi sie, ze 2270 trosszke kreci i wg. mnie to ta sama osoba co poprzednia dwojka.
Podróż Peerą BEZCENNA... za wszytsko inne zapłacisz kartą Mastercard...
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » wtorek, 17 kwietnia 2007, 09:07

[quote="Jakub K."]A ja bym proponował administracji przyjrzeć się użytkownikowi 2270
Ja tam się nie muszę specjalnie przyglądać, bo widzę maile także tych użytkowników, którzy ich nie ujawniają. To jak, kolego 2270, uspokoisz się czy mam dokonać powtórki?
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
vecto
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez vecto » wtorek, 17 kwietnia 2007, 18:02

Na forum LTEK taką samą sygnaturę ( od dawna) ma użytkownik Fafik. Myślę jednak że to nie on jest osobą piszącą te posty. Fafik jest chyba poważnym człowiekiem ( weryfikuje to podpis :roll:) a 2270 poprostu ukradł ten obrazek ( solarek kiedyś mówił o kopiowaniu sygnatur prawda?)
Następna strona
Odpowiedz