Użytkownicy Irisbus#263 oraz Solarek.

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

2270

Postprzez 2270 » środa, 18 kwietnia 2007, 09:31

[quote="Jakub K."]A ja bym proponował administracji przyjrzeć się użytkownikowi 2270, bo zaczyna tu robić taki sam śmietnik jak osoby wymienione wcześniej w tym wątku.

Przepraszam, że niby ja robię śmietnik? Nie mam nic wspólnego z Irisbusem 263 i Solarkiem oprócz tego, że są to dzieci moich znajomych.
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » środa, 18 kwietnia 2007, 11:54

[quote="2270"]Nie mam nic wspólnego z Irisbusem 263 i Solarkiem oprócz tego, że są to dzieci moich znajomych.
To się nadaje na humor z zeszytów szkolnych.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
2270

Postprzez 2270 » środa, 18 kwietnia 2007, 15:54

[quote="TFZ"][quote="2270"]Nie mam nic wspólnego z Irisbusem 263 i Solarkiem oprócz tego, że są to dzieci moich znajomych.
To się nadaje na humor z zeszytów szkolnych.

Nie na żaden humor tylko znam te dzieciaki tylko z wizyt u znajomych.
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » środa, 18 kwietnia 2007, 17:02

No tak, a TFZ to moj dziadek :wink: Swoja droga jak juz pisalem, mamy uwierzyc w to, ze dzieciaki z 1 klasy podstawowki obchodzi to co jezdzi do Lwowa i gdzie mozna kupic bilety na taka podroz? :lol:
Podróż Peerą BEZCENNA... za wszytsko inne zapłacisz kartą Mastercard...
2270

Postprzez 2270 » czwartek, 19 kwietnia 2007, 10:15

[quote="pykpyrykpyk"]No tak, a TFZ to moj dziadek :wink: Swoja droga jak juz pisalem, mamy uwierzyc w to, ze dzieciaki z 1 klasy podstawowki obchodzi to co jezdzi do Lwowa i gdzie mozna kupic bilety na taka podroz? :lol:

Więc Pana zdaniem kto by pisał takie durnowate za przeproszeniem posty?
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » czwartek, 19 kwietnia 2007, 14:33

[quote="2270"][quote="pykpyrykpyk"]No tak, a TFZ to moj dziadek :wink: Swoja droga jak juz pisalem, mamy uwierzyc w to, ze dzieciaki z 1 klasy podstawowki obchodzi to co jezdzi do Lwowa i gdzie mozna kupic bilety na taka podroz? :lol:

Więc Pana zdaniem kto by pisał takie durnowate za przeproszeniem posty?

Pan
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » czwartek, 19 kwietnia 2007, 15:21

No i co? Czy klony Irisbusa tudzież Solarka zostaną wykasowane, czy dojdzie do takiej sytuacji, że osobnicy wywaleni z forum drzwiami będą wracać oknem, a moderator będzie jedynie pobłażliwie ich upominał?

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
2270

Postprzez 2270 » czwartek, 19 kwietnia 2007, 15:38

[quote="pykpyrykpyk"]No tak, a TFZ to moj dziadek :wink: Swoja droga jak juz pisalem, mamy uwierzyc w to, ze dzieciaki z 1 klasy podstawowki obchodzi to co jezdzi do Lwowa i gdzie mozna kupic bilety na taka podroz? :lol:

O tym, że TFZ nie jest pana dziadkiem mogę wiedzieć tyle co pan o tym, że nie mam nic wspólnego z Irisbusem i Solarkiem.
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » czwartek, 19 kwietnia 2007, 15:45

Za to moderator dzięki podanym przy rejestracji emailom czy numerom IP może bez problemu stwierdzić kto jest kim.

Pozdrawiam.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
2270

Postprzez 2270 » czwartek, 19 kwietnia 2007, 15:49

[quote="Locutus"]Za to moderator dzięki podanym przy rejestracji emailom czy numerom IP może bez problemu stwierdzić kto jest kim.

Pozdrawiam.
LOKI

Właśnie, ciekawe jakie adresy email ma TFZ.
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » czwartek, 19 kwietnia 2007, 16:13

[quote="Locutus"]Za to moderator dzięki podanym przy rejestracji emailom czy numerom IP może bez problemu stwierdzić kto jest kim.

Pozdrawiam.
LOKI

1. Stworzyc nowy adres email to nie jest duzy wysilek :wink:
2. IP zalezy od tego skad sie ma internet, czasem wiec mozna miec zmienny IP i wtedy nie stwierdzi kto jest kto
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » czwartek, 19 kwietnia 2007, 17:08

[quote="pykpyrykpyk"][quote="Locutus"]Za to moderator dzięki podanym przy rejestracji emailom czy numerom IP może bez problemu stwierdzić kto jest kim.

Pozdrawiam.
LOKI

1. Stworzyc nowy adres email to nie jest duzy wysilek :wink:
2. IP zalezy od tego skad sie ma internet, czasem wiec mozna miec zmienny IP i wtedy nie stwierdzi kto jest kto

Albo kilkaset osób może mieć ten sam numer IP, bo podobno Neostrada ma dla wielu osób ten sam numer.
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Gallux
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Gallux » czwartek, 19 kwietnia 2007, 22:00

Nie Neostrada, tylko radiówki i inne tego typu badziewia, gdzie większość internautów ma wewnętrzne IP (wiem, bo sam jestem użytkownikiem takiego czegoś).
W Neostradzie panuje rotacja numerów IP na podstawie zakresów przydzielonych poszczególnym regionom. Np. 83.23.XX.XX mają użytkownicy z Konina, Poznania, Gorzowa oraz innych miejscowości położonych w okolicach.
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » piątek, 20 kwietnia 2007, 12:10

O ile dobrze zrozumiałem wypowiedź TFZ, pan 2270 podał przy rejestracji ten sam adres email co Irisbus/Solarek – stąd też można mieć pewność, że to jedna i ta sama osoba... ;-)

Pozdrawiam!
LOKI
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » piątek, 20 kwietnia 2007, 12:22

Nie, nie jest tak. Natomiast Irisbus napisał do mnie maila ze swym nazwiskiem i nazwisko to powtarza się w adresie 2270.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz