Użytkownicy Irisbus#263 oraz Solarek.

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » piątek, 20 kwietnia 2007, 15:24

Nie wiem po co to sie ukrywac Panie 2270. TFZ napisal, ze konta obydwu ananasow zostaly dezaktywowane, ale moga sie zarejestrowac ponownie. Chwile potem pojawil sie 2270... znajacy ta dwojke dzieci :wink: , ktora notabene dziwnym trafem pisala posty zaraz po sobie. Jaki jest sens pisac bajeczki? Zreszta tak sie zastanawialem co kierowalo Panem zakladajac 2 konta, udajac, ze sa inne, a teraz zakladac trzecie. Dla mnie sprawa jest jasna i nie bawmy sie w zgadywanki. To jedynie swiadczy o tchorzostwie 2270. Zarejestrowales sie Pan ponownie i jakos z tym zyc trzeba, tylko prosze juz nie smiecic i nie spamowac forum glupimi postami. Chetnie poczytam jak jest cos madrego napisane, natomaist smiecenie jest tu wysoce niewskazane.
Podróż Peerą BEZCENNA... za wszytsko inne zapłacisz kartą Mastercard...
2270

Postprzez 2270 » niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:14

No dobra - mówie prawdę - to ja jestem Irisbus#263. Solarek to mój kolega który nie założył sobie jeszcze nowego konta. Gdy się tak stanie, napiszę o tym na pw TFZ.

P.S. Wcale nie chodzę do I klasy.
Ostatnio edytowano niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:19 przez 2270, łącznie edytowano 1 raz
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:17

[quote="2270"]No dobra - mówie prawdę - to ja jestem Irisbus#263. Solarek to mój kolega który nie założył sobie jeszcze nowego konte. Gdy się tak stanie, napiszę o tym na pw TFZ.

P.S. Wcale nie chodzę do I klasy.

Po prostu brawo! Gratulacje! Jak można tak oszukiwać ludzi... Proponuję usunąć konto "2270". Swoją drogą, co ma znaczyć tekst
[quote="2270"]Solarek (...) nie założył sobie jeszcze nowego konte.

? Macie zamiar dalej spamować?
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
2270

Postprzez 2270 » niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:20

Mam tylko małe pytanko co się panu nie podoba w moich postach, bo jeśli pan chce to mogę to zmienić.
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » niedziela, 22 kwietnia 2007, 20:29

Caly problem w tkwi w tym, ze to forum do tej pory bylo i mam nadzieje, ze pozostanie w miare fachowym zrodlem informacji, a taki uzytkownik jak 2270 zaniza strasznie poziom tego forum. Zamiast dyskutowac na sensowne tematy skupiamy sie na jakims dzieciaku, ktory najpierw pozasmiecal forum, teraz nawtykal jakichs glupot. Cholera wie, co jeszcze ciekawego tu zobaczymy.
2270 - dostales 1 ostrzezenie jak Ci dezaktywowano konto Irisbus, zarejestrowales sie ponownie i znowu robisz syf. Dlugo tak jeszcze?
Unkel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Unkel » niedziela, 22 kwietnia 2007, 21:19

Powtorka z pmk?
Kroelewicz
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Kroelewicz » niedziela, 22 kwietnia 2007, 22:40

[quote="Unkel"]Powtorka z pmk?

Eee tam pmk... Kolega 2270 widocznie serio potraktował słowa SP45-166 "traktuj grupę PMK tak jak bezdomny traktuje kontener na smieci pod blokiem". :)
2270

Postprzez 2270 » poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 16:07

[quote="pykpyrykpyk"][quote="2270"][quote="pykpyrykpyk"]No tak, a TFZ to moj dziadek :wink: Swoja droga jak juz pisalem, mamy uwierzyc w to, ze dzieciaki z 1 klasy podstawowki obchodzi to co jezdzi do Lwowa i gdzie mozna kupic bilety na taka podroz? :lol:

Więc Pana zdaniem kto by pisał takie durnowate za przeproszeniem posty?

Pan

Niestety, pan się pomylił. Ja durnych postów nie piszę, nie pisałem i pisać nie będę.
2270

Postprzez 2270 » poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 16:07

[quote="Unkel"]Powtorka z pmk?

A co to jest pmk?
Unkel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Unkel » poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 17:25

pmk= pl.misc.kolej
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 18:02

[quote="2270"][quote="pykpyrykpyk"][quote="2270"][quote="pykpyrykpyk"]No tak, a TFZ to moj dziadek :wink: Swoja droga jak juz pisalem, mamy uwierzyc w to, ze dzieciaki z 1 klasy podstawowki obchodzi to co jezdzi do Lwowa i gdzie mozna kupic bilety na taka podroz? :lol:

Więc Pana zdaniem kto by pisał takie durnowate za przeproszeniem posty?

Pan

Niestety, pan się pomylił. Ja durnych postów nie piszę, nie pisałem i pisać nie będę.

No tak, a Irisbus pisal madre posty? A watek o kotletach?
P.S. Daj spokoj juz z tym Panem. To wcale nie dodaje powagi, wrecz przeciwnie...
JAROMIR_9700
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez JAROMIR_9700 » poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 21:18

Dokladnie, niema sie co stresowac i przejmowac, byc moze lekcewazenie pomoze. Jak to mawiaja milczenie bywa zlotem:)
Jakub K.
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jakub K. » poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 22:58

[quote="TFZ"]Oba konta zostaną deaktywowane, a Wy dwaj, jak dorośniecie, możecie się zapisać pod nowymi nickami.

Mam nadzieję, że te słowa będą zrealizowane. To, że jeden ze zbanowanych użytkowników w swoim nowym wcieleniu zaczął posługiwać się formą "Pan", to nie znaczy że dorósł. Wątek o kotletach jest tego dowodem.
A do innych, poważnych użytkowników, takich jak np. NDT albo pykpyrykpyk: po co karmicie trolla? Zignorować go, to może sam zniknie.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
pykpyrykpyk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez pykpyrykpyk » czwartek, 26 kwietnia 2007, 20:23

JA sie znowu pozale. Wchodze dzis kolo 20 na forum i jak wczesniej nie bylo prawie nowych odpowiedzi, tak po wizycie 2270 mamy orgie odpowiedzi, tyle tylko, ze niestety wiekszosc z nich jest postaci:
"No raczej."
"No to zamykamy."
"
Możesz wyjaśnić??

No, dobre by było małe wyjaśnionko"
itp.
CZyli wiekszosc to powtarzanie, czy przylaczenie sie do wypowiedzi poprzednika. Ehhh... przez takie posty marnuje sie tylko pozniej czas na przegladanie tych nic nie wnoszacych do tematu odpowiedzi :/
m1899
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez m1899 » czwartek, 26 kwietnia 2007, 21:43

[quote="pykpyrykpyk"]Ehhh... przez takie posty marnuje sie tylko pozniej czas na przegladanie tych nic nie wnoszacych do tematu odpowiedzi :/

To spojrz kto napisal ostatniego posta w tematach nieprzeczytanych... jesli 2270 to olej temat i nawet nie wchodz. To bardzo praktyczna rada :)
Bywam radykalny w swoich poglądach. Masz odmienne zdanie niż ja? Chętnie podyskutuję w rzeczowej dyskusji pozbawionej epitetów i wyzwisk.
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz