Nju dizajn

Czekamy na Wasze opinie o naszym serwisie. Co należałoby zmienić? Czego brakuje Wam w InfoBusie?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Locutus
<i>BusForum</i>

Re: Nju dizajn

Postprzez Locutus » czwartek, 31 stycznia 2008, 10:06

Dokładnie? ja się zgodzę z? (i tu musiało nastąpić zerkanie w cytaty, bo przez to, że kolumny są zamienione miejscami, czytam tylko posty i zwyczajnie nie zauważam, kto je napisał ? bo wymaga to przeskoczenia oczami na drugą stronę ekranu ? taki układ forum mógłby się sprawdzić na forum w języku arabskim czy hebrajskim ? czyli w językach pisanych od prawej do lewej ? ale nie na polskim, gdzie pisze się od lewej do prawej) Adamkiem.

Kolory to sprawa drugorzędna i dopóki forum nie przypomina kolorystycznie różu majtkowego tudzież impresji na temat żaby w mikserze (zielone-pstryk-czerwone), to nie ma się do czego przyczepić ? natomiast układ wszystkich opcji gwałcący przyzwyczajenia wszystkich userów standardowego phpBB jest po prostu koszmarny. Żaden przycisk, żaden link, żadna opcja nie są tam, gdzie się ich spodziewam... Denerwuje mnie to strasznie i znacznie wydłuża czas, który poświęcam na przeglądanie forum (bo co chwilę się mylę i klikam nie tam gdzie trzeba)... I nie zgodzę się z argumentem tych, co twierdzą, że się przywyczaimy ? w momencie, gdy się nadal codziennie równolegle wchodzi na dwa inne fora, gdzie standardem jest klasyczny układ, to trudno się przestawić... Przyzwyczajenie będzie IMHO możliwe tylko w wypadku tych, co na żadne inne forum phpBB nie wchodzą... ;-)

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
spex

Postprzez spex » wtorek, 5 lutego 2008, 23:10

Czym w PW różnią się zakładki "Do wysłania" od "Wysłane"

Czy Do wysłania są to te wiadomości które ja wysłałem, ale jeszcze adresat nie odebrał ??
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » wtorek, 5 lutego 2008, 23:30

[quote="spex"]Czy Do wysłania są to te wiadomości które ja wysłałem, ale jeszcze adresat nie odebrał ??

Z tego co wiem z innych for, to tak. :)
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Poprzednia strona