Rozklad PKS Kraków w necie

Wszelakie dyskusje dotyczące rozkładów jazdy

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Rozklad PKS Kraków w necie

Postprzez Aron » czwartek, 8 lipca 2004, 06:20

Jest nowy rozklad PKS Kraków w necie. Ciekawe jest tylko to ze nie ma tam w ogóle wsrod miast docelowych np. Ostrowca Swietokrzyskiego czy Opatowa a do Kielc wypluwa raptem 2 polaczenia ( a jest pewnie powyzej 10 dziennie). Czy ten rozklad obejmuje tylko kursy PKS Kraków?
Gallux
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>
 
Posty: 2910
Dołączył: niedziela, 23 lutego 2003, 02:00
Lokalizacja: Konin
Avatar użytkownika

Postprzez Gallux » czwartek, 8 lipca 2004, 20:17

Z tego co pamietam na oficjalnej stronie PKS Bytow rowniez byly tylko kursy tego przewoznika. Jak dla mnie to kompletny bezsens, bo jak juz sie podaje na stronie rozklad, to powinien byc identyczny jak ten na dworcu.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum
 
Posty: 4809
Dołączył: czwartek, 4 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Lublin
Avatar użytkownika

Postprzez Aron » czwartek, 8 lipca 2004, 20:51

Ale z drugiej strony tak sobie przemyslalem ze nie ma sie co dziwic ze przedsiebiorstwo reklamuje swoje kursy. Niby dlaczego ma promowac konkurencje?
Przeciez kazdy PKS jezdzacy do Krakowa moze zrobic sobie stronke z odjazdami swoich autobusów z Krakowa.
I.Q.
<i>BusForum</i>
 
Posty: 1848
Dołączył: niedziela, 7 września 2003, 02:00
Lokalizacja: Oświęcim
Avatar użytkownika

Postprzez I.Q. » czwartek, 8 lipca 2004, 21:34

Wiesz... Tak na dobrą sprawę to wszystkim PKSom powinien przyswiecac tylko jeden cel: WYGODA I ZADOWOLENIE PASAŻERA!!! A postępując w ten sposób robią sobie antyreklame, zwłaszcza, ze wiekszosc ludzi nie ma pojecia, czy PKS to nadal jedna firma, czy pojedyncze przedsiebiorstwa.
Jakub K.
Weteran BusForum
Weteran BusForum
 
Posty: 1123
Dołączył: wtorek, 15 kwietnia 2003, 02:00
Lokalizacja: z Krakowa
Avatar użytkownika

Postprzez Jakub K. » piątek, 9 lipca 2004, 16:31

W ogóle powstała zupełnie nowa strona PKS Kraków i myślę, że to jest przyczyną. Chyba ktoś nie skopiował bazy danych ze starej strony i w rezultacie w miejsce bardzo dobrej wyszukiwarki, która pokazywała bezpośrednie połączenia dworca w Krakowie z każdym możliwym przystankiem, mamy to co mamy - szkoda gadać. O ile poprzednia wersja strony miała jeden z najlepszych internetowych rozkładów PKS w skali Polski, to obecna jest po prostu żałosna. Ale myślę, że to nie zła wola, tylko raczej czyjeś niedopatrzenie. Jak to w naszym polskim bałaganie bywa.
Zresztą, jak głosi napis na głównej stronie PKS Kraków: Rozkład jazdy w trakcie aktualizacji - za brak niektórych kursów przepraszamy. Komunikat ten jest datowany na 22 czerwca. Jakoś do dzisiejszego dnia nie widać żadnych rezultatów tej "aktualizacji".
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)