M125/CNG

Wszystko o CNG, LPG, wodorze i innych nietypowych paliwach autobusowych

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Raph
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Raph » poniedziałek, 8 września 2003, 00:01

Będąc ostatnio w Jelczu, dowiedziałem się, że coraz więcej firm komunikacyjnych zaczyna doceniać na nowo te plastikowe siedzenia Astromal II, a to dlatego, że jak takie siedzenie zostanie zniszczone, to nie trzeba wymieniać od razu całej tapicerki, tylko te małe kawałeczki materiału, co jest o wiele tańsze i szybsze.
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » poniedziałek, 8 września 2003, 03:14

A my sobie w gniotach montujemy w całości tapicerowane Astromal AM 2000 City :smile:

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
memphis
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez memphis » poniedziałek, 8 września 2003, 15:53

[quote]
On 2003-09-08 00:01, Raph napisał:
Będąc ostatnio w Jelczu, dowiedziałem się, że coraz więcej firm komunikacyjnych zaczyna doceniać na nowo te plastikowe siedzenia Astromal II, a to dlatego, że jak takie siedzenie zostanie zniszczone, to nie trzeba wymieniać od razu całej tapicerki, tylko te małe kawałeczki materiału, co jest o wiele tańsze i szybsze.

I znowu górę biorą względy eksploatacyjne, a nie wygoda pasażera.
Paweł Adamus
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Paweł Adamus » poniedziałek, 8 września 2003, 17:34

[quote]
On 2003-09-06 20:42, TC napisał:
Zdjęcia i krótki opis gazowego Vecto znajdują się we wrześniowym numerze pisma Transport i Technika Motoryzacyjna. Autobus jest dosyć ładnie pomalowany, ma plastikowo-materiałowe siedzenia i przednie światła jak w modelu Dana. Osłony zbiorników gazu sprawiają wrażenie dość dużych.

Właśnie sobie pooglądałem fotki gazowego Vecto. Co do wyglądu zewnętrznego mam tylko dwa zastrzeżenia:
1) Obudowa przedniego wyświetlacza mogłaby być czarna (jak w manie czy solarisie) a nie biała, było by to spójne z przednią szybą.
2) Szkła przednich kierunkowskazów mogłyby być białe (lepiej pasują do reflektorów).
[url=http://www.szukajasi.bee.pl/][img]http://www.adam.dudzik.org.pl/banner.gif[/img][/url]
TC

Postprzez TC » wtorek, 9 września 2003, 08:52

[/quote]
Właśnie sobie pooglądałem fotki gazowego Vecto. Co do wyglądu zewnętrznego mam tylko dwa zastrzeżenia:
1) Obudowa przedniego wyświetlacza mogłaby być czarna (jak w manie czy solarisie) a nie biała, było by to spójne z przednią szybą.
2) Szkła przednich kierunkowskazów mogłyby być białe (lepiej pasują do reflektorów).
[/quote]

Biała obudowa wyświetlacza rzeczywiście nie wygląda najlepiej. Przypomina nieco tą z M121.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: TC dnia 2003-09-09 08:53 ]</font>
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » wtorek, 9 września 2003, 15:28

Ja wolę wygląd Dany niż Vecto. Wyświetlacz nie jest oddzielony żadnym paskiem, i tradycyjne reflektory też mi bardziej pasują.
seba
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez seba » środa, 1 października 2003, 17:09

[quote]
Biała obudowa wyświetlacza rzeczywiście nie wygląda najlepiej. Przypomina nieco tą z M121.

Bo wyświetlacz jest od M120/121
a tak wogóle to bardzo mi się podoba gazowe Vecto
Poprzednia strona
Odpowiedz