Więcej danych o użytkownikach forum

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » piątek, 3 września 2004, 14:48

[quote="Lestat"]no to OK, jak wszyscy to wszyscy
Znaczy nie przesadzajmy, Kasandrę zwolnimy z tego obowiązku... Ja też może uzupełnię, że pracuję poza branżą (pisałem już kiedyś o tym), ale mam wykształcenie kierunkowe (technologia i organizacja transportu).
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Piotrek
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Piotrek » piątek, 3 września 2004, 16:29

Mam 16 lat i chodzę do I klasy liceum. W żaden sposób nie jestem związany z komunikacją, a wiadomości biorę głównie z internetu bo żądnego MKM-a nie znam osobiście (a szkoda).
memphis
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez memphis » piątek, 3 września 2004, 18:32

No to i ja się też przyznam ;-). 23 lata, student (obecnie zaoczny) Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej, jednocześnie pracownik lokalnego zarządu transportu (rozkłady jazdy + kontrola ruchu).
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » sobota, 4 września 2004, 01:03

A ja mam wrażenie, że wszystko, co ważne napisałem w profilu :-P Mam 19 lat, od pierwszego października będę studentem pierwszego roku biologii na UJ, moją życiową pasją jest [url=http://www.v-lo.krakow.pl/~locutus]myrmekologia[/url], ale interesuję się także socjobiologią, astrofizyką, starożytnym Rzymem z okresu republiki no i rzecz jasna komunikacją miejską (ze zboczeniem na siedzonka i wyświetlacze, jak już zapewne niektórzy zauważyli).

Pozdrawiam!
LOKI (już za parę godzin jadę do Paryża)
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Daniel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Daniel » sobota, 4 września 2004, 09:43

[quote="memphis"]No to i ja się też przyznam ;-). 23 lata, student (obecnie zaoczny) Wydziału Transportu Politechniki Śląskiej, jednocześnie pracownik lokalnego zarządu transportu (rozkłady jazdy + kontrola ruchu).

Za rok - kiedy rozluźni się już program na mojej miejscowej uczelni - też będe tam studiował.
[url=http://hidentity.org/][img]http://hidentity.org/hid/PL720920.gif[/img][/url]
Izzy
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Izzy » sobota, 4 września 2004, 14:08

Coz za niesamowicie spontaniczna akcja uzytkowników wprost niemogę uwierzyć :D Nie spodziewałem się pisząc ten temat że odbije sie takim dużym echem po forum własciwie to sie spodziewałem temat pozostanie bez odzewu a tu niesamowita niespodzianka. Admin powinien jakoś zareagowac na taką spontaniczną akcje użytkowników forum i na tą oddolną inicjatywe jakoś w końcu zareagować
Radosław Mroczkowski
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » sobota, 4 września 2004, 21:16

[quote="Izzy"]Coz za niesamowicie spontaniczna akcja uzytkowników wprost niemogę uwierzyć :D Nie spodziewałem się pisząc ten temat że odbije sie takim dużym echem po forum własciwie to sie spodziewałem temat pozostanie bez odzewu a tu niesamowita niespodzianka. Admin powinien jakoś zareagowac na taką spontaniczną akcje użytkowników forum i na tą oddolną inicjatywe jakoś w końcu zareagować

"Znaczy się, nas się tu chwali czy gani?"
Jelcz PR110E #821
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Jelcz PR110E #821 » sobota, 4 września 2004, 21:31

Izzy, może taka solidarna akcja oznacza, iż wbrew czasem wychodzących różnicom poglądów albo czasem też mało znaczących waśni, Forumowicze to zżyta i rozumiejąca się nawzajem grupa? W końcu wszyscy, niezależnie od wieku, zajmujemy się tym samym fachem, więc i wpsółpraca jest mile widziana :).
memphis
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez memphis » sobota, 4 września 2004, 21:47

[quote="Daniel Szymanek"]Za rok - kiedy rozluźni się już program na mojej miejscowej uczelni - też będe tam studiował.

Heh, dobrze to przemyślałeś? :P
Daniel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Daniel » sobota, 4 września 2004, 22:53

[quote="memphis"][quote="Daniel Szymanek"]Za rok - kiedy rozluźni się już program na mojej miejscowej uczelni - też będe tam studiował.

Heh, dobrze to przemyślałeś? :P

Powiało grozą, ale twardym trza być, nie mietkim. Będe do Ciebie walił po sprawozdania itp. więc powinienem miec łatwiej :P Ostrzegasz, czy może odradzasz?
[url=http://hidentity.org/][img]http://hidentity.org/hid/PL720920.gif[/img][/url]
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » sobota, 4 września 2004, 23:14

Urodzinki 27.01.1988 (czyli teraz 16 lat), I klasa liceum (profil mat-fiz-inf), zainteresowania: Autobusy, Ciężarówki, Polityka i Dyplomacja, Służby Mundurowem.
memphis
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez memphis » niedziela, 5 września 2004, 12:46

[quote="Daniel Szymanek"]Powiało grozą, ale twardym trza być, nie mietkim. Będe do Ciebie walił po sprawozdania itp. więc powinienem miec łatwiej :P Ostrzegasz, czy może odradzasz?

Generalnie jest tak - jeśli lubisz przedmioty typu matematyka, fizyka, mechanika, informatyka, itp. itd. i do tego nie jesteś leniem to nie powinieneś mieć żadnych problemów, poza tradycyjnym użeraniem się z niektórymi wykładowcami.
Gallux
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Gallux » wtorek, 7 września 2004, 11:35

Ufff, dopiero co wróciłem z za oceanu, więc też się dołączę :) 20 lat i podobnie jak większość nie jestem związany z branżą komunikacyjną, ale jest to moje hobby z tego powodu, że od dziecka jestem, częstym pasażerem MZK i PKSu :) Poza tym interesuje się trochę komunikacją kolejowa i lotniczą.
jacekso
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez jacekso » sobota, 11 września 2004, 18:54

Słów kilka o JackuSo :)
Jacek Sobota, lat 28, kawaler. Wykształcenie średnie techniczne, zatrudniony w Hucie Cynku "Miasteczko Śl."
Zainteresowania: komunikacja miejska ze szczególnym uwzględnieniem rozkładów jazdy i przebiegów linii, również na planach miast. I od niedawna fotografia.
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » sobota, 11 września 2004, 20:19

[quote="jacekso"]Słów kilka o JackuSo :)
Jacek Sobota, lat 28, kawaler. Wykształcenie średnie techniczne, zatrudniony w Hucie Cynku "Miasteczko Śl."
Zainteresowania: komunikacja miejska ze szczególnym uwzględnieniem rozkładów jazdy i przebiegów linii, również na planach miast. I od niedawna fotografia.

A czemu w "profilu" masz pustostan? ;)
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz