Przeprosiny. . . .

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

KLUBPPKS
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez KLUBPPKS » poniedziałek, 28 marca 2005, 23:19

Już piszę bez byków to, więc skończmy ten temat. Specjalnie sobie program do tego zainstalowałem już się poprawie od dziś ok. :roll:
Pozdrawiam Łukasz Kaczmarek <łmk> http://www.fotogaleria.xn.pl
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » poniedziałek, 28 marca 2005, 23:31

[quote="KLUBPPKS"]Już piszę bez byków to, więc skończmy ten temat. Specjalnie sobie program do tego zainstalowałem już się poprawie od dziś ok. :roll:

No, to bardzo dobra wiadomość. Cieszę się z tego, że myliłem się w swojej ocenie. Życzę Tobie i koledze TRAMWAJowi owocnych dyskusji, bo kawałek wiedzy niewątpliwie posiadacie :) .
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » poniedziałek, 28 marca 2005, 23:39

No w sumie jesli o to chodzi, to tez sie zgodzę. Jesli przychodzi ktos nowy to nie nalezy go od razu uwazac za kogos, kto zna etykiete Forum, zwłaszcza, ze kazde ma swoją specyficzną. Ale jesli juz zwracac komus uwagę na błędy, to tez przy pomocy PM. Będzie czysciej, a i dyskusji nie bedzie na trzy strony o tych błędach.

Do Miśka: Nie, z bardzo prozaicznego powodu, nie znam tego kawałka ;)
KLUBPPKS
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez KLUBPPKS » poniedziałek, 28 marca 2005, 23:56

[quote="Egon"][quote="KLUBPPKS"]Już piszę bez byków to, więc skończmy ten temat. Specjalnie sobie program do tego zainstalowałem już się poprawie od dziś ok. :roll:

No, to bardzo dobra wiadomość. Cieszę się z tego, że myliłem się w swojej ocenie. Życzę Tobie i koledze TRAMWAJowi owocnych dyskusji, bo kawałek wiedzy niewątpliwie posiadacie :) .

No cieszę się, że doszliśmy do porozumienia ja postaram się pisać bez błędów i na temat. :wink:
KLUBPPKS
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez KLUBPPKS » wtorek, 29 marca 2005, 00:06

[quote="I.Q."]No w sumie jesli o to chodzi, to tez sie zgodzę. Jesli przychodzi ktos nowy to nie nalezy go od razu uwazac za kogos, kto zna etykiete Forum, zwłaszcza, ze kazde ma swoją specyficzną. Ale jesli juz zwracac komus uwagę na błędy, to tez przy pomocy PM. Będzie czysciej, a i dyskusji nie bedzie na trzy strony o tych błędach.

Do Miśka: Nie, z bardzo prozaicznego powodu, nie znam tego kawałka ;)

No właśnie jak widzicie jakieś błędy to piszcie „pw”,będzie przynajmniej porządek na forum. :roll:
Egon
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Egon » wtorek, 29 marca 2005, 00:22

[quote="KLUBPPKS"]No właśnie jak widzicie jakieś błędy to piszcie „pw”,będzie przynajmniej porządek na forum. :roll:

A chwalić można na forum, czy też na PM? :wink:
KLUBPPKS
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez KLUBPPKS » wtorek, 29 marca 2005, 00:52

[quote="Egon"][quote="KLUBPPKS"]No właśnie jak widzicie jakieś błędy to piszcie „pw”,będzie przynajmniej porządek na forum. :roll:

A chwalić można na forum, czy też na PM? :wink:

Ano jak chwalić to wszędzie hehe. :lol:
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » wtorek, 29 marca 2005, 01:28

Ja się tam zgadzam z Egonem - jeśli któryś z nowicjuszy "błądzi", należy go naprostować i IMHO warto zrobić to publicznie, bo wtedy po reakcjach innych userów zobaczy, że faktycznie problem jest po jego stronie, a nie chodzi o fanaberie jednego usera, który z niewiadomych względów zapałał do niego żywą nienawiścią... jeśli prośby zostaną uwzględnione - to cacy. Jeśli uwzględnione nie zostaną, to należy zastosować ostrzejsze środki dyscyplinujące w postaci Leszka wyposażonego w bat i inne narzędzia tortur :P Czasami dopiero interwencja moderatora forum nakłania niesfornego osobnika do poprawy swoich zachowań i tak coś czuję, że właśnie tak było w przypadku kolegi KLUBPPKS, który na wszystkie prośby odpowiadał dość arogancko, że jak komuś przeszkadzają jego posty, to może ich nie czytać...

Arthis - generalnie na tym forum nadal nie ma oceniania i wzajemnych utarczek, oczywiście dają się zauważyć pewne sympatie i antypatie, ale generalnie nie jest to nic groźnego. Natomiast IMHO usprawiedliwione są zmasowane ataki na osobników którzy zajmują się trollowaniem... jeśli forum to ma pozostać profesjonalne i merytoryczne, to spamerów i trolli należy albo zdyscyplinować, albo wyeliminować.

Powiedziałem, howgh!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Adam3k
<i>BusForum</i>

Postprzez Adam3k » wtorek, 29 marca 2005, 10:13

[quote="KLUBPPKS"]No cieszę się, że doszliśmy do porozumienia ja postaram się pisać bez błędów i na temat. :wink:

No i świetnie! Da się ;)
TRAMWAJ
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez TRAMWAJ » wtorek, 29 marca 2005, 11:16

Bardzo sie ciesze ze wszyscy sa juz w zgodzie. . .. . 8) wiec zamknijmy ten temat i temat Ban dla TRAMWAJA. . . :wink:
Chcesz poczatować o TRAMWAJACH i VIRTUAL BUSIE??? Lub o TRAINZ??? Pisz ile sił a ja ODPISZE. POZDRAWIAM Wasz TRAMWAJ KOCHAM:ikaruski bo fajne takie,DABY-SUPER,SOLARIS-DZIWNE takie,JELCZ-lubie,VOLVO-lubie,SCANIA-lubie tylko za wygląd. ..,MANY-uwielbiam
Edi

Postprzez Edi » wtorek, 29 marca 2005, 16:34

No wlasnie zamknijecie temat. .. :) Cieszmy sie , że juz wszyscy w zgodzie sa .. .
KLUBPPKS
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez KLUBPPKS » wtorek, 29 marca 2005, 20:13

Adamie3k jak się chce to się da heh :wink:
I przepraszam, jeśli wcześniej kogoś uraziłem. :cry: :wink:
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » środa, 30 marca 2005, 00:44

Życzę kolegom KLUBPKS i TRAMWAJ wielu dobrych postów na tym forum i w ogóle owocnej na nim bytności - w końcu można się tutaj naprawdę wiele dowiedzieć.

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
KLUBPPKS
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez KLUBPPKS » środa, 30 marca 2005, 21:00

[quote="Locutus"]Życzę kolegom KLUBPKS i TRAMWAJ wielu dobrych postów na tym forum i w ogóle owocnej na nim bytności - w końcu można się tutaj naprawdę wiele dowiedzieć.

Pzdr.
LOKI

Dzięki :wink: :lol:
Kuba

Przeprosiny....

Postprzez Kuba » poniedziałek, 4 kwietnia 2005, 04:20

Cytuje co napisał Pan Locutus: "...jeśli forum to ma pozostać profesjonalne i merytoryczne, to spamerów i trolli należy albo zdyscyplinować, albo wyeliminować..."
Przeglądam mądrości, które Pan wypisuje i jakoś narazie nie zauważyłem "profesjonalnych i merytorycznych" wypowiedzi Pana na forum... Więc prosze o troszke więcej skromności i pokory.

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz