Banicja dla Arona!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Jelcz PR110E #821
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Banicja dla Arona!

Postprzez Jelcz PR110E #821 » poniedziałek, 6 listopada 2006, 23:20

Dajcie tu swoje głosy za banicją dla arona, może to przemówi do administratora, by zrobił w końcu porządek i usunąłem wiecznie spamującego użytkownika?
Czesio2

Postprzez Czesio2 » poniedziałek, 6 listopada 2006, 23:38

Ja jestem jak najbardziej za,mam już dość robienia z każdego tematu probusowej propagandy,zwłaszcza jeśli temat dotyczy jakiegoś Mpk lub trolejbusów.
Trolejbus czerwony przez ulice mego miasta mknie... Citadis 402 RATP Paris is the best !!!
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » poniedziałek, 6 listopada 2006, 23:41

Też jestem za. Mam już dość tego ciągłego międlenia o busach, Srinterach i ich wyższości nad trajtkami, tramami, autobusami, autokarami, sprowadzania wszystkich tematów w których Aron uczestniczy do busów. :mad: :evil:
[color=orange]Solarisy Trollino 18 i Urbino 18 III CNG[/color] [color=red]podstawą lubelskiej komunikacji[/color] [color=green]miejskiej![/color]Nie dyskutuj z debiliem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Sokół

Postprzez Sokół » wtorek, 7 listopada 2006, 00:52

szkoda waszego klepania w klawisze

już pare dni temu napisałem post w sprawie arona; tfz nawet nie raczy odpisywać i ustosunkować sie do mojej wypowiedzi - bo kładzie lache na wszystkich, którzy nie są jego przydupasami

i tak samo położy lache na Was, bo nie zamierza blokowac swoich

Aron i jemu podobni dobrze wiedzą gdzie mogą pisać a gdzie będzie to tylko stratą ich czasu
sram na busy
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » wtorek, 7 listopada 2006, 01:04

Mysle, ze praktycznie wszyscy userzy na forum maja dosc tego, ze praktycznie kazda dyskusja, kazdy watek zostaje przez Arona sprowadzony w koncu do "udowadniania" tezy o wyzszosci mercedesa sprintera nad autobusem / trolejbusem / tramwajem / pociagiem / lodzia podwodna / czolgiem / statkiem kosmicznym (niepotrzebne skreslic).

A co TFZ z tym zrobi? To juz bedzie swiadczylo tylko i wylacznie o jakosci moderacji w wykonaniu TFZ... jakosci, o ktorej, niestety, przyszlo nam sie pare razy juz przekonac, gdy jednym grozono banem za byle co, a drugim zostawiano bez zadnego komenta posty ewidentnie spamujace forum...

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » wtorek, 7 listopada 2006, 07:16

Też jestem za. A czy Administratorzy nie mogą usunąć Arona? Bo widzę, że wszyscy zgłaszają się do TFZ, który jest moderatorem, a może sprawę należy kierować do Adminów?
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
mistral
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez mistral » wtorek, 7 listopada 2006, 09:26

[quote="Sokół"]szkoda waszego klepania w klawisze

już pare dni temu napisałem post w sprawie arona; tfz nawet nie raczy odpisywać i ustosunkować sie do mojej wypowiedzi - bo kładzie lache na wszystkich, którzy nie są jego przydupasami

i tak samo położy lache na Was, bo nie zamierza blokowac swoich

Aron i jemu podobni dobrze wiedzą gdzie mogą pisać a gdzie będzie to tylko stratą ich czasu

Też jestem ZA, a nawet PRZECIW. Nie rozumiem tylko po co moderatorowi przydupasy.
POZDRO
Adam3k
<i>BusForum</i>

Postprzez Adam3k » wtorek, 7 listopada 2006, 10:05

Zarowno Aron jak i TFZ to zwykle internetowe trole aka. wyrosniete dzeci neostrady, nawzajem siebie eliminowac nie beda, wiec sprawe proponuje kierowac do adminow Infobusa. Przy okazji moze ktos pojdzie po rozum do glowy i za brak reakcji odbierze moderatora TFZ.
Sokół

Postprzez Sokół » wtorek, 7 listopada 2006, 10:26

a troli sie nie karmi

jak nikt nie bedzie z aronem dyskutowal to nawet nie bedzie potrzebny moderator, bo znudzi mu sie pisanie postów na które nikt nie odpowiada
sram na busy
jelcz392
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez jelcz392 » wtorek, 7 listopada 2006, 11:52

Co się czepiacie Arona? Kiedyś napiętnowany był Zbyrus za przeciągi i zapalenie ucha. Podniósł sie krzyk i Zbyrus rzadko udziela sie na forum, a o przeciągach nawet nie wspomina. Wystarczy zignorować wypowiedzi Arona nie będące na temat i gość przestanie pisać, bo nie będzie miał pożywki do jałowych dyskusji.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » wtorek, 7 listopada 2006, 16:31

Jak wam się nie podobają Aron i TFZ to przecież możecie się wynieść na forum np. LTEKu gdzie inni będą was utwierdzać w przekonaniu że busy są złe, a przegubowy Ikarus to jest to.
http://www.pkslublin.jpg.pl/ - fotogaleria autobusów i busów z Lubelszczyzny.
vecto
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez vecto » wtorek, 7 listopada 2006, 16:35

Ja szczerze mówiąc nie jestem za jego banicją. Fakt że czasem pisze głupoty o Sprinterach ale często też prowadzi merytoryczną dyskusję, albo daje linki do nowych rozkładów i kursów. Niestety nie ma za dużo osób które informują o nowych kursach. Pozatym gość napisał prawie 3000 postów i co teraz go tak wywalicie?? Aha jeszcze co do postów o Sprinterach. Aron mówi ze jest dorosłym człowiekiem więc proponuję piętnować każdy jego post jakimś komentarzem to może w końcu przestanie.
Unkel
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Unkel » wtorek, 7 listopada 2006, 16:54

Moim skromnym zdaniem:
1. Moze nie mieszajmy kompletnie TFZ z blotem i docenmy tez to co juz dla tego forum zrobil i pomimo paru zastrzezen nie zapominajmy ze poswieca forum swoj czas bezinteresownie.
2. Moze nie banujmy odrazu Arona ale przed tym niech bedzie ostrzezenie od wladzy ze mu to grozi jesli dalej bedzie sprowadzal kazdy temat na busy.
3. Skoro jest czlowiekiem doroslym to niektore rzeczy powinien zrozumiec i miec pewien takt i niektore argumenty przyjmowac i umiec przyznac sie do bledu. Jak doskonale wiemy tak nie jest wiec: albo jest jeszcze niedorosly, albo niedojrzaly, albo ma braki w rozwoju (i nie traktuj tego jako ataku na wlasna osobe. Tylko teoretyzuje).
Czesio2

Postprzez Czesio2 » wtorek, 7 listopada 2006, 17:02

[quote]Pozatym gość napisał prawie 3000 postów i co teraz go tak wywalicie??

A co to ma do rzeczy?Jak ja napisze 5000 postów o czymś nie związanym z dyskusją w każdym temacie to też będzie miało to jakieś znaczenie?
Trolejbus czerwony przez ulice mego miasta mknie... Citadis 402 RATP Paris is the best !!!
Jelcz PR110E #821
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Jelcz PR110E #821 » wtorek, 7 listopada 2006, 17:13

[quote="vecto"]Fakt że czasem pisze głupoty o Sprinterach ale często też prowadzi merytoryczną dyskusję,

Jakoś nie widać tej "merytoryczności" ani jakiegokolwiek sensu w jego wypowiedziach z tematów o trolejbusach, mpk kraśnik czy mpk lublin.

[quote]albo daje linki do nowych rozkładów i kursów.

Niech pisze sobie tylko w swoim temacie, a nie spamuje wszędzie dookoło. Proponuje podforum "aronobusy" :lol: .

[quote="Unkel"]1. Moze nie mieszajmy kompletnie TFZ z blotem i docenmy tez to co juz dla tego forum zrobil

To niech zrobi coś jeszcze - porządek.

[quote]2. Moze nie banujmy odrazu Arona ale przed tym niech bedzie ostrzezenie od wladzy

Na przykladzie innych forów czy tez grup dyskusyjnych - to nie dziala.

Apeluję, by admin opowiedział się w końcu po czyjejś stronie - po stronie arona, lub po stronie innych użytkowników, którzy nie mają ochoty w każdym wątku dyskutować o busach.
Następna strona
Zamknięty