Banicja dla Arona!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Kroelewicz
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Kroelewicz » sobota, 25 listopada 2006, 02:14

[quote="jelcz392"] (...)
A tak a propos, to swego czasu współwłaściciel pewnej firmy z Gdyni, który czasem siadał za kółko, również "ciągnął" pewnego razu kilka osób bez biletu.

Oj, żeby raz! ;) Rozeszli się i spółka (od lutego-marca br.) przekształciła się w działalność gospodarczą pana o ptasim nazwisku. :) Co z resztą współudziałowców - nie mam pojęcia.
vecto
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez vecto » sobota, 25 listopada 2006, 09:47

[quote="TFZ"]Nieprawda, to Ty napisałeś:

I naprawdę myślisz że tym stwierdzeniem chciałem zmienić tok dyskusji. Zresztą daj już spokuj. Popatrz na forum i zobacz ile jest podobnych przypadków że ktoś pisze w nieodpowiednim dziale.
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » sobota, 25 listopada 2006, 16:50

[quote]I naprawdę myślisz że tym stwierdzeniem chciałem zmienić tok dyskusji
Nie, ja jedynie stwierdzam fakt.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
jelcz392
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez jelcz392 » czwartek, 25 stycznia 2007, 21:44

Kolega Aron udziela się tak bardzo aktywnie na innych forach, że wszyscy mają go dosyć.
[url]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=628&w=54271977[/url]
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » czwartek, 25 stycznia 2007, 22:05

[quote="jelcz392"]Kolega Aron udziela się tak bardzo aktywnie na innych forach, że wszyscy mają go dosyć.
[url]http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=628&w=54271977[/url]

Na szczęscie są fora, na których go zbanowano za produkowanie śmietnika, a raczej próbę, gdyż ban nastąpił zdaje się po kilku postach :D
[color=orange]Solarisy Trollino 18 i Urbino 18 III CNG[/color] [color=red]podstawą lubelskiej komunikacji[/color] [color=green]miejskiej![/color]Nie dyskutuj z debiliem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » czwartek, 25 stycznia 2007, 22:17

No bo dla was to każdy powinien kochać Ikarusy. Bez przesady. Mamy wolność słowa w tym kraju.
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » czwartek, 25 stycznia 2007, 22:32

[quote="Aron"]No bo dla was to każdy powinien kochać Ikarusy. Bez przesady. Mamy wolność słowa w tym kraju.

Ciągle ten sam, nudny argument...
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » czwartek, 25 stycznia 2007, 22:34

[quote="Aron"]No bo dla was to każdy powinien kochać Ikarusy. Bez przesady. Mamy wolność słowa w tym kraju.

Przyganiał kocioł garnkowi. Ty głosisz, ze kazdy powinien kochać srintery. :evil: Zresztą, może byś tak nie wsadzał wszystkich do jednego worka??? Ja NIE NAWIDZĘ ikarusów! :evil:
[color=orange]Solarisy Trollino 18 i Urbino 18 III CNG[/color] [color=red]podstawą lubelskiej komunikacji[/color] [color=green]miejskiej![/color]Nie dyskutuj z debiliem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » czwartek, 25 stycznia 2007, 22:52

[quote="Misiek"][quote="Aron"]No bo dla was to każdy powinien kochać Ikarusy. Bez przesady. Mamy wolność słowa w tym kraju.

Przyganiał kocioł garnkowi. Ty głosisz, ze kazdy powinien kochać srintery. :evil: Zresztą, może byś tak nie wsadzał wszystkich do jednego worka??? Ja NIE NAWIDZĘ ikarusów! :evil:

Przecież ja nie twierdzę, że każdy powinien kochać Sprintery.
Unkel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Unkel » czwartek, 25 stycznia 2007, 23:42

[quote="Aron"]Przecież ja nie twierdzę, że każdy powinien kochać Sprintery.

Zacytuj wypowiedz w ktorej kotokolwiek kaze kochac Ikarusy. I nie wymiguj sie niczym glizda i troll piszac: "a Ty napisales tak wiec z tego wynika tak bo costam gdziestam". Zachowaj resztki honoru i zacytuj. I milo by bylo jakbys zacytowal jakiegos nie-trolla.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » piątek, 26 stycznia 2007, 08:04

[quote="Unkel"]
Zacytuj wypowiedz w ktorej kotokolwiek kaze kochac Ikarusy. I nie wymiguj sie niczym glizda i troll piszac: "a Ty napisales tak wiec z tego wynika tak bo costam gdziestam". Zachowaj resztki honoru i zacytuj. I milo by bylo jakbys zacytowal jakiegos nie-trolla.

Na innym forum ( bodajże Forum Gazeta Lublin) jakiś facet twierdził, że Ikarusy to autobusy jego dzieciństwa i powinny jeździć nadal. No to ja stwierdziłem, że samochody mojego dzieciństwa to skarpeta i kredens a przecież nikt już nimi nie jeździ. Po prostu do niektórych nie da się dotrzeć.

A z forum LTEk zostałem wyrzucony za proponowanie uruchomienia prywatnej linii 75 która zatrzymywałaby się obok kościoła czerwonego na Czechowie żebym nie musiał chodzić na pętlę Paderewskiego. Tj. i tak nie muszę chodzić bo jeżdżę głównie samochodem, ale jakby był taki bus, to bym czasami pojechał busem.
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » piątek, 26 stycznia 2007, 10:11

[quote="jelcz392"]Kolega Aron udziela się tak bardzo aktywnie na innych forach, że wszyscy mają go dosyć.
Mogę wiedzieć, kto Cię upoważnił do mówienia w imieniu wszystkich?

A w ogóle to Szanowni Panowie jak nie mają nic do powiedzenia, niech się raczą powstrzymać od obwieszczania wszystkim tego faktu.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Unkel
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Unkel » piątek, 26 stycznia 2007, 14:58

[quote="Aron"]Na innym forum ( bodajże Forum Gazeta Lublin) jakiś facet twierdził, że Ikarusy to autobusy jego dzieciństwa i powinny jeździć nadal. No to ja stwierdziłem, że samochody mojego dzieciństwa to skarpeta i kredens a przecież nikt już nimi nie jeździ. Po prostu do niektórych nie da się dotrzeć.
A z forum LTEk zostałem wyrzucony za proponowanie uruchomienia prywatnej linii 75 która zatrzymywałaby się obok kościoła czerwonego na Czechowie żebym nie musiał chodzić na pętlę Paderewskiego. Tj. i tak nie muszę chodzić bo jeżdżę głównie samochodem, ale jakby był taki bus, to bym czasami pojechał busem.

Konkrety kolego, konkrety! To ze chcialbym zeby jezdzily peerki chyba nie znaczy ze kaze komus je kochac. Moga jezdzic np. jako autobusy muzealne.
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » piątek, 26 stycznia 2007, 15:43

[quote="TFZ"][quote="jelcz392"]Kolega Aron udziela się tak bardzo aktywnie na innych forach, że wszyscy mają go dosyć.
Mogę wiedzieć, kto Cię upoważnił do mówienia w imieniu wszystkich?

A w ogóle to Szanowni Panowie jak nie mają nic do powiedzenia, niech się raczą powstrzymać od obwieszczania wszystkim tego faktu.

Przeczytałeś chociaż parę postów z tego forum? Jeśli tak to wystarczy dedukcja.
Radosław Bąk
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Radosław Bąk » piątek, 26 stycznia 2007, 16:10

Zajmijcie się lepiej jakąś konstruktywną dyskusją, bo na razie polemiki z aronem są najciekawsze na tym forum...
Poprzednia stronaNastępna strona
Zamknięty