Banicja dla Arona!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

jelcz392
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez jelcz392 » piątek, 26 stycznia 2007, 16:23

[quote="TFZ"][quote="jelcz392"]Kolega Aron udziela się tak bardzo aktywnie na innych forach, że wszyscy mają go dosyć.
Mogę wiedzieć, kto Cię upoważnił do mówienia w imieniu wszystkich?

A w ogóle to Szanowni Panowie jak nie mają nic do powiedzenia, niech się raczą powstrzymać od obwieszczania wszystkim tego faktu.

Pisząc "wszyscy" miałem na myśli uczestników forum do którego link podałem.Chciałem jedynie wykazać, że Aron jest monotematyczny jezeli chodzi o sprintery i ikarusy. Każdy zna juz jego pogląd na ten temat i nie musi w każdym wątku o tym przypominać. W ten sposób zaśmieca się jedynie wątki i po kilku stronach nie wiadomo już, jaki był główny temat. Ja np. jak nie mam nic konkretnego do powiedzenia to nie zabieram głosu.Poza tym dla mnie cenne sa informacje Arona o zawieszonych kursach czy nowych połączeniach i to mnie ciekawi.A to,że w Wałczu za 30 km płaci się 7 czy 8 zł albo tekst o babci i szpitalu - napisał o tym kilka razy, akurat nie podzielam jego poglądów w tym temacie, ale ja o tym już wiem i nie chcę czytać w każdym wątku o tym samym.
2270

Postprzez 2270 » poniedziałek, 16 kwietnia 2007, 13:02

[quote="vecto"]Ja szczerze mówiąc nie jestem za jego banicją. Fakt że czasem pisze głupoty o Sprinterach ale często też prowadzi merytoryczną dyskusję, albo daje linki do nowych rozkładów i kursów. Niestety nie ma za dużo osób które informują o nowych kursach. Pozatym gość napisał prawie 3000 postów i co teraz go tak wywalicie?? Aha jeszcze co do postów o Sprinterach. Aron mówi ze jest dorosłym człowiekiem więc proponuję piętnować każdy jego post jakimś komentarzem to może w końcu przestanie.

Może i czasem pisze głupoty ale rzadko. Przejrzałem posty Arona i nie jestem za banicją dla niego.
pisaczek

Postprzez pisaczek » piątek, 2 listopada 2007, 13:29

[quote="Aron"]Jak wam się nie podobają Aron i TFZ to przecież możecie się wynieść na forum np. LTEKu gdzie inni będą was utwierdzać w przekonaniu że busy są złe, a przegubowy Ikarus to jest to.[/quote]
A tam, cicho być Aron.
Zbanować go!
Adrian_
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Adrian_ » sobota, 3 listopada 2007, 16:47

[quote="pisaczek"][quote="Aron"]Jak wam się nie podobają Aron i TFZ to przecież możecie się wynieść na forum np. LTEKu gdzie inni będą was utwierdzać w przekonaniu że busy są złe, a przegubowy Ikarus to jest to.

A tam, cicho być Aron.
Zbanować go!

Doprawdy nie wiem, po co odkurzyłeś ten temat. Przecież już kilkunastu użytkowników ponad pół roku temu próbowało zbanować Arona. Efekt widać na forum. Aron nadal się udziela. I w dodatku wciąż stara się wszystkim udowodnić, ze transport publiczny to dno za wyjątkiem busów. A skoro już odkurzyłeś ten temat to podałbyś przynajmniej jakiś argument, dlaczego chcesz go zbanować, a nie rzucasz hasło "cicho być Aron, zbanować go!".
Kolejny rewolucyjny zakup w Sanoku. Tym razem jest to nowy fabrycznie A1012T w malowaniu Veolii .
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » poniedziałek, 5 listopada 2007, 08:53

Niech udowania, po to jest forum, ale niech nie łamie regulaminu.
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » poniedziałek, 5 listopada 2007, 17:42

To może od razu złóżcie wniosek o zbanowanie każdego, kto nie zachwyca się 15-letnią hadziewioną albo peerą.
http://www.pkslublin.jpg.pl/ - fotogaleria autobusów i busów z Lubelszczyzny.
Adrian_
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Adrian_ » poniedziałek, 5 listopada 2007, 17:54

[quote="Aron"]To może od razu złóżcie wniosek o zbanowanie każdego, kto nie zachwyca się 15-letnią hadziewioną albo peerą.

Nikt ci się nie każe zachwycać Peerami albo H9. Możesz się nawet zachwycać taczkami na budowie i nic nikomu do tego. Tylko zauważyłem, że ta pasja do busów zaślepia czasem merytoryczną dyskusję. Wystarczy, że ktoś obrazi jakiegoś busiarza a ty zaraz odbijasz piłeczkę w tego kogoś i jedziesz po nim nie biorąc pod uwagę, że nawet w świecie transportu każdy popełnia błędy. Zresztą od tego są fora dyskusyjne, by można było w spokojnej atmosferze dyskutować na dany temat, a nie obrażać się i wytaczać pseudo "wojenki" gdy tylko ktoś coś źle napisze o jakimś busie. I naprawdę nie musisz w każdym temacie udowadniać, jak bardzo pasjonują cię busy. I tak każdy to wie.
Kolejny rewolucyjny zakup w Sanoku. Tym razem jest to nowy fabrycznie A1012T w malowaniu Veolii .
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » poniedziałek, 5 listopada 2007, 21:51

Panowie, dajcie spokój. Przyszedł nowy, wysłał post niezgodnie z zasadami, popisał sie taktem a la kapral, a Wy się dajecie podpuszczać.

Tadeusz F. Zieliński
Moderator BusForum
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » poniedziałek, 5 listopada 2007, 21:56

[quote="Adrian_"]
Nikt ci się nie każe zachwycać Peerami albo H9. Możesz się nawet zachwycać taczkami na budowie i nic nikomu do tego. Tylko zauważyłem, że ta pasja do busów zaślepia czasem merytoryczną dyskusję..

No wybacz Adrian, ale skoro za każde porażki PKSu obciążasz busiarzy, no to trzeba zareagować.
Adrian_
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Adrian_ » poniedziałek, 5 listopada 2007, 23:51

[quote="Aron"][quote="Adrian_"]
Nikt ci się nie każe zachwycać Peerami albo H9. Możesz się nawet zachwycać taczkami na budowie i nic nikomu do tego. Tylko zauważyłem, że ta pasja do busów zaślepia czasem merytoryczną dyskusję..

No wybacz Adrian, ale skoro za każde porażki PKSu obciążasz busiarzy, no to trzeba zareagować.

Oczywiście, ale jak busiarzowi stanie się coś złego to zaraz wini się PKS i w ten sposób dyskusja zatacza błędne koło. Poza tym zrozum, że osoby narzekające na PKS-y jak i busiarzy nie robią tego ot tak sobie. Na takie opinia składa się wiele wydarzeń negatywnych i pozytywnych, które pozwalają zobrazować daną sytuację. Zrozum-jeśli krytykujesz PKS-y i nie masz na to żadnych nowych argumentów stosując wciąż te same, oklepane to nie dziw się, ze ktoś później ma prawo wytknąć np. busiarzowi, że np. jeździ niezgodnie z przepisami bo czasem mam wrażenie, że Ty starasz się nie przyjąć do świadomości, że busiarz też nie jest bez winy. U busiarzy na pewno też zdarzają się pijani kierowcy, u busiarzy też zdarzają się wypadki. Bus jest takim samym uczestnikiem ruchu, jak autobus i jest praktycznie na to samo narażony. I naprawdę robienie z jednej częsci transportu jakiejś "świętości" nie ma tu zbytniego sensu.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » wtorek, 6 listopada 2007, 00:03

[quote="Adrian_"] Bus jest takim samym uczestnikiem ruchu, jak autobus i jest praktycznie na to samo narażony. I naprawdę robienie z jednej częsci transportu jakiejś "świętości" nie ma tu zbytniego sensu.

To ty robisz "świętość" z PKSu, że był taki wspaniały tylko te wstrętne busy się pojawiły i ciągle nie możesz wybaczyć urzędnikom że im dali zezwolenie. Szkoda, ze nie mogłeś pojeździć sobie z Lublina do Parczewa tak powiedzmy przed rokiem 2000 to byś zobaczył jak to było cudownie bez busów. Zresztą - zanim weszły busy to Lublin z Sanokiem miał 1 połączenie na dobę. No rewelka była, nie?
JAROMIR_9700

Postprzez JAROMIR_9700 » wtorek, 6 listopada 2007, 08:07

Koledzy, nawet w tym temacie dyskusja o tym ????????? Dajcie spokoj!!!! Mam juz dosc czytania w kazdym temacie o busiarzach i starych H9, to forum schodzi na psy przez wlasnie taka dyskusje,kazdy temat jakby sie nie nazywal zawiera dyskusje busy kontra pksy,po jaka ch............ Odpowiedni temat ma juz ponad 80 stron, chyba starczy tego?? Nie trzeba w innych dodawac dyskusji busiarskiej.

Jak dla mnie to idealna droga do upadku tego forum, kiedys jednego z niewielu fachowych, a teraz ........................... Zycze powodzenia administratorom i moderatorom.
Poprzednia strona
Zamknięty