Banicja dla Arona!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

mistral
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez mistral » środa, 15 listopada 2006, 11:30

Chyba nie jest tak całkiem źle. Nie we wszystkich wątkach toczy się dyskusja o wyzszości busów nad autobusami. Nie znalazłem jej np. w "Modele autobusów" "Konstrukcje" "nietypowe paliwa" Może jeszcze gdzieś.
POZDRAWIAM
Jelcz PR110E #821
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Jelcz PR110E #821 » środa, 15 listopada 2006, 18:04

[quote="Sokół"]a co cie ciekawią inni użytkownicy jak i tak ich opinie masz w dupie??

Pewnie masz w tym dużo racji, bo jak dotąd z całej dyskusji wynikło tylko to że adminowi bardziej zależy na aronie niż na wszystkich innych użytkownikach razem wziętych. Aron to jakiś pępek świata, którego poglądy prezentowane w sposób agresywny i spamerski wszyscy mają akceptować i jeszcze tolerować w tematach o zupełnie czym innym.

Czy tak powinno wyglądać autobusowe forum?

Wszystko było w porządku, gdy pisał on sobie w swoim temacie który urósł chyba na 60 stron. Ale co mają busy np. do budowy nowej trasy trolejbusowej?
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » środa, 15 listopada 2006, 18:08

A czy Czesio, który napisał na forum 30 postów powinien decydować o tym kto może być na forum a kto nie?
http://www.pkslublin.jpg.pl/ - fotogaleria autobusów i busów z Lubelszczyzny.
Matlik
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Matlik » środa, 15 listopada 2006, 18:09

[quote="Jelcz PR110E #821"][quote="Sokół"]a co cie ciekawią inni użytkownicy jak i tak ich opinie masz w dupie??

Pewnie masz w tym dużo racji, bo jak dotąd z całej dyskusji wynikło tylko to że adminowi bardziej zależy na aronie niż na wszystkich innych użytkownikach razem wziętych. Aron to jakiś pępek świata, którego poglądy prezentowane w sposób agresywny i spamerski wszyscy mają akceptować i jeszcze tolerować w tematach o zupełnie czym innym.

Czy tak powinno wyglądać autobusowe forum?

Wszystko było w porządku, gdy pisał on sobie w swoim temacie który urósł chyba na 60 stron. Ale co mają busy np. do budowy nowej trasy trolejbusowej?
Nie mów tak głośno bo się dupa dowie. A tak poważnie nie pisz że Aron jest pępkiem świata bo jeszcze tak pomyśli.
Czesio2

Postprzez Czesio2 » środa, 15 listopada 2006, 19:39

Dajcie spokój TFZ już nas olał,przynajmniej ja mam takie odczucie,swoich się z forum nie wyrzuca.
[quote]A czy Czesio, który napisał na forum 30 postów powinien decydować o tym kto może być na forum a kto nie?

A co ma do tego ilość postów?Znam Cię nie tylko z tego forum,więc mam swoje zdanie na ten temat,bo wszędzie jest dokładnie tak samo.Poza tym mała ilość postów nie jest żadnym wyznacznikiem do tego co można pisać,a czego nie oczywiście na dany temat.Zresztą ja tego tematu nie założyłem,a jedynie wyrażam w nim swoją opinie na temat Twojego spamerskiego zachowania w którym nie widzisz nic złego(moderator zresztą też),a wręcz przeciwnie,Ty widzisz w nim dobro,jakąś misje którą Masz do wykonania.
Trolejbus czerwony przez ulice mego miasta mknie... Citadis 402 RATP Paris is the best !!!
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » środa, 15 listopada 2006, 22:22

[quote="Czesio2"]Dajcie spokój TFZ już nas olał,przynajmniej ja mam takie odczucie,swoich się z forum nie wyrzuca.

Bo nawet przeciwnicy busów przyznają, że ja napisałem na tym forum w przeszłości wiele sensownych postów. Tylko Ty przyszedłeś na to forum i od razu byś mnie wyrzucał.

[quote]A co ma do tego ilość postów?

Coś jednak ma. Jak wchodzisz do jakiejś grupy, to nie zaczynaj od wyrzucania tych co są w niej od dawna.

[quote]Znam Cię nie tylko z tego forum,więc mam swoje zdanie na ten temat,bo wszędzie jest dokładnie tak samo.

Przecież nikt Ci nie każe czytać moich postów.

[quote]Poza tym mała ilość postów nie jest żadnym wyznacznikiem do tego co można pisać,a czego nie oczywiście na dany temat.Zresztą ja tego tematu nie założyłem,a jedynie wyrażam w nim swoją opinie na temat Twojego spamerskiego zachowania w którym nie widzisz nic złego(moderator zresztą też),a wręcz przeciwnie,Ty widzisz w nim dobro,jakąś misje którą Masz do wykonania.

Ty masz misję, ja mam misję.
Ty kochasz trolejbusy i Ikarusy, ja ich nie lubię.
Co w tym złego, że mam inne zdanie niż Ty?
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » środa, 15 listopada 2006, 22:33

[quote="Aron"]Przecież nikt ci nie każe czytać moich postów.

Problem w tym, że jak napiszesz jakiś post niezwiązany z tematem to wysyłany jest mejl do forumowicza obserwującego wątek, że coś się w nim pojawiło. Forumowicz, myśli, że to coś ważnego, a to tylko Ty ględzisz w kółko o jednym i tym samym, jakby Ci się płyta zacinała, w wyniku czego forumowicz traci swój czas.
[color=orange]Solarisy Trollino 18 i Urbino 18 III CNG[/color] [color=red]podstawą lubelskiej komunikacji[/color] [color=green]miejskiej![/color]Nie dyskutuj z debiliem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » czwartek, 16 listopada 2006, 15:57

[quote="Misiek"]
Problem w tym, że jak napiszesz jakiś post niezwiązany z tematem to wysyłany jest mejl do forumowicza obserwującego wątek, że coś się w nim pojawiło..

Przecież możesz sobie takie maile wyłączyć.
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » czwartek, 16 listopada 2006, 16:27

[quote="Aron"][quote="Misiek"]
Problem w tym, że jak napiszesz jakiś post niezwiązany z tematem to wysyłany jest mejl do forumowicza obserwującego wątek, że coś się w nim pojawiło..

Przecież możesz sobie takie maile wyłączyć.

A co jeśli mnie interesuje dany temat a nie mam ochoty czytać Twoich wypocin?
[color=orange]Solarisy Trollino 18 i Urbino 18 III CNG[/color] [color=red]podstawą lubelskiej komunikacji[/color] [color=green]miejskiej![/color]Nie dyskutuj z debiliem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » czwartek, 16 listopada 2006, 17:35

[quote="Misiek"]
A co jeśli mnie interesuje dany temat a nie mam ochoty czytać Twoich wypocin?

Nie czytaj.
Jakub K.
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Jakub K. » czwartek, 16 listopada 2006, 17:59

Na niektórych forach phpBB istnieje opcja 'ignore', po włączeniu której przestaje się widzieć posty wybranego użytkownika. Może rozwiązaniem problemu poruszonego w tym wątku byłoby uruchomienie takiej funkcji. Oczywiście o ile jest to technicznie możliwe.
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » czwartek, 16 listopada 2006, 19:40

Kojak - nt. bana dla Arona wypowiedziałem się jednoznacznie. Jeśli mielibyśmy się ściśle trzymać tematyki autobusowej, to dział szynowy należałoby od ręki usunąć, skoro tego nie robimy, to znaczy, że busy są tu również na miejscu. Zresztą wydaje mi się, acz pewien nie jestem - że Ty też pisałeś na tematy luźno związane z forum - mam na myśli opony całoroczne vs sezonowe.

Jakub K. - AFAIK nasze forum nie daje możliwości ignorowania postów wybranego użytkownika. Za stara wersja.

BTW - czy uważacie, że takie zachowanie jak kol. NDT w dziale Wydarzenia w kraju jest na miejscu? Tylko prosiłbym o niefilozofowanie i niepisanie w stylu 'a u Was biją Murzynów'.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Sokół

Postprzez Sokół » czwartek, 16 listopada 2006, 19:56

nawet jak większość stwierdzi że jego zachowanie jest OK to i tak powiesz że większość nie musi mieć racji i należy mu sie ban na 2 tygodnie bo tak uważasz

przestań wieć robić szopki i udwać że liczysz się z jakąkolwiek opinią inną od twojej
sram na busy
NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » czwartek, 16 listopada 2006, 20:54

Człowiek szuka po różnych gazetach internetowych informacji na temat KM, nowości itp., a tu jeszcze nie pasuje. Co ja takie zrobiłem w dziale "Wydarzenia z kraju"?
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » czwartek, 16 listopada 2006, 21:07

Przecież Ci napisałem wyraźnie - utwórz jeden temat, np. KM w Gdyni czy KM w Trójmieście i tam wrzucaj Swoje informacje, zamiast każdą informacją zaczynać nowy temat.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Poprzednia stronaNastępna strona
Zamknięty