Banicja dla Arona!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

NDT
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez NDT » czwartek, 16 listopada 2006, 21:11

A to sorry. Musiałem gdzieś nie doczytać. Tylko mam pytanie: czemu inni nie zakładają tematów o swoich miastach? Tylko akurat ja muszę. Nie wiem, czy jest to dobry pomysł, bo jeśli ktoś zacznie dyskutować na temat jakiegoś artykułu, a inni na temat innego, to się wszystko pomiesza. :/
[color=#3366FF]Chronisz środowisko na piątkę z plusem, gdy podróżujesz Gdyńskim trolejbusem![/color]
Jelcz PR110E #821
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Jelcz PR110E #821 » czwartek, 16 listopada 2006, 21:22

[quote="TFZ"]Jeśli mielibyśmy się ściśle trzymać tematyki autobusowej, to dział szynowy należałoby od ręki usunąć, skoro tego nie robimy, to znaczy, że busy są tu również na miejscu.

Co za bzdury!!!!!!
Czesio2

Postprzez Czesio2 » czwartek, 16 listopada 2006, 21:44

[quote]Jeśli mielibyśmy się ściśle trzymać tematyki autobusowej, to dział szynowy należałoby od ręki usunąć, skoro tego nie robimy, to znaczy, że busy są tu również na miejscu

Czyli,że Dajesz przyzwolenie na pisanie o busach w tematach związanych z trolejbusami,budową nowych odcinków linii trolejbusowych,tramwajami,itd. które do busów mają się jak pięść do nosa?
Trolejbus czerwony przez ulice mego miasta mknie... Citadis 402 RATP Paris is the best !!!
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » czwartek, 16 listopada 2006, 21:50

[quote="Jelcz PR110E #821"]Co za bzdury!!!!!!
Jakieś uzasadnienie, czy też po prostu Jaśnie Pan uznał, że jest nieomylny, podobnie jak swego czasu Friedriech Nietzsche? Tylko że on chyba dosyć marnie skończył...
[quote="NDT"]czemu inni nie zakładają tematów o swoich miastach?
Po prostu dlatego, że nie umieszczają po kilka artykułów dziennie. Swego czasu na forum o taborze w komunikacji międzymiastowej zaczęły się pojawiać tematy typu 'Nowa Bova w PKS Zaogonie'; czy wyobrażasz sobie, jak rozrosłoby się forum, gdybyśmy nie założyli po prostu tematu 'Nowe autobusy w przedsiębiorstwach' i nie zaczęli tam umieszczać wszystkich tego typu informacji?[quote]Nie wiem, czy jest to dobry pomysł, bo jeśli ktoś zacznie dyskutować na temat jakiegoś artykułu, a inni na temat innego, to się wszystko pomiesza.
Bez przesady - po to właśnie zamieszczamy fragmenty cytatów w odpowiedziach, żeby było wiadomo, do czego się odnosimy. Zauważ, że ja niniejszym listem odpowiadam dwóm interlokutorom, właśnie po to, by nie mnożyć listów bez potrzeby. Tak samo możesz wybrać Swoje cytaty, wkleić do jednego postu i np. raz dziennie czy dwa razy dziennie to wysłać do swojego tematu.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Unkel
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Unkel » czwartek, 16 listopada 2006, 22:24

Ten przyklad z dzialem szynowym troszkje nie wyszedl. Znaczy ze powinien byc utworzony dzial "Aron" albo "Chore wizje Arona"? Jesli chodzi o posty NDT to tez bylbym za tym zeby: albo robil to w jednym temacie jesli ma kazda bzdurke (z mojego punktu widzenia bzdurke- nie mieszkam w Gdyni) pisac, albo przeniesc sie na usenet a na forum umieszczac co wazniejsze i mogace zaciekawic osoby z innych czesci kraju.
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » czwartek, 16 listopada 2006, 22:26

Znaczy, że jeżeli na forum autobusowym jest miejsce na pojazdy szynowe, to tym bardziej jest miejsce na busy.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
damian

Postprzez damian » czwartek, 16 listopada 2006, 22:26

ludzie jak wam niepasuje co Aron pisze nieczytajcie
macfiction

Postprzez macfiction » czwartek, 16 listopada 2006, 23:08

Również jestem przeciwny banicji dla Arona. Mogę się z nim nie zgadzać, ale muszę szanować jego poglądy. Poza tym nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że wszystkie posty Arona wnoszą niewiele do dyskusji, np. te dotyczące likwidowanych kursów PKS są bardzo intersujące.
A osoby poniżej 100 postów w ogóle nie powinny zabierać głosu w tym temacie...
Nieoficjalna strona internetowa poświęcona PKS Płock, Gostynin i Ciechanów:http://www.pks24.cba.pl/Galeria Płockich Autobusów:http://www.gpa.mazowsze.pl/Zapraszamy!!!
Czesio2

Postprzez Czesio2 » czwartek, 16 listopada 2006, 23:25

[quote]A osoby poniżej 100 postów w ogóle nie powinny zabierać głosu w tym temacie...

Rozumiem,że to aluzja do mojej osoby.Otóż jeśli liczba postów jest dla Ciebie jak i Arona wyznacznikiem tego co,gdzie i jak można pisać,to żal mi Was naprawdę.Po drugie:nie moja wina,że nie mogłem się zalogować na poprzednie konto,więc mam to drugie.I po trzecie:znam Arona nie tylko z tego forum i wiem jak potrafi zaśmiecać wątki nie związane w żaden sposób z busami.Pozatym nie wiem czy przyjemnie by ci się czytało temat o np.nowym trolejbusie,gdzie Aron wypisuje ni z tego ni z owego,że trajtki to zawali drogi,nie są ekologiczne,i wogóle powinno się je zlikwidować i na ich miejsce wprowadzić busy i tak w kółko po kilka/kilkadziesiąt razy w tym samym wątku.
Trolejbus czerwony przez ulice mego miasta mknie... Citadis 402 RATP Paris is the best !!!
macfiction

Postprzez macfiction » piątek, 17 listopada 2006, 00:41

Nie tylko Ciebie miałem na myśli, ale jeżeli jest tak, jak piszesz, to przepraszam.
Z tym banem się spóźniliście ze 3 lata (ewentualnie). A teraz to sobie dajcie spokój...
Nieoficjalna strona internetowa poświęcona PKS Płock, Gostynin i Ciechanów:http://www.pks24.cba.pl/Galeria Płockich Autobusów:http://www.gpa.mazowsze.pl/Zapraszamy!!!
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » piątek, 17 listopada 2006, 06:47

[quote="Czesio2"]
Czyli,że Dajesz przyzwolenie na pisanie o busach w tematach związanych z trolejbusami,budową nowych odcinków linii trolejbusowych,tramwajami,itd. które do busów mają się jak pięść do nosa?

Ale jeżeli ja uważam, że zamiast trolejbusów powinny po Lublinie jeździć busy, to nie mam prawa tego napisać? A może mam zakładać osobny wątek?
http://www.pkslublin.jpg.pl/ - fotogaleria autobusów i busów z Lubelszczyzny.
Sokół

Postprzez Sokół » piątek, 17 listopada 2006, 10:37

a jak ja uważam że ludzie powinni jeżdzić tandemami to też to moge pisac w kazdym wątku??
Ostatnio edytowano piątek, 17 listopada 2006, 13:39 przez Sokół, łącznie edytowano 1 raz
sram na busy
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » piątek, 17 listopada 2006, 12:19

[quote="TFZ"]Jakieś uzasadnienie, czy też po prostu Jaśnie Pan uznał, że jest nieomylny, podobnie jak swego czasu Friedriech Nietzsche? Tylko że on chyba dosyć marnie skończył...

Od Nickiego to Ty mi sie odczep ;-) ;-) ;-) Jest to jedyny filozof, ktorego da sie czytac i nie usypia sie nad lektura ;-)
[quote="TFZ"]
Po prostu dlatego, że nie umieszczają po kilka artykułów dziennie.

Znaczy - jak ktos wrzuca jeden artykul miesiecznie - to jest okej, a jak wrzuca kilka dziennie, tu juz jest hiperaktywny i nalezy go utemperowac? A tymczasem jak ktos dziesiatkami postow o busach spamuje wszystkie mozliwe watki zupelnie z busiarnia niezwiazane to jest juz cacy i moderator nie widzi niczego niestosownego... pardon, TFZ, ale brniesz w to swoje przeginanie paly IMHO zdecydowanie za daleko. NDT poszperal, pomeczyl sie, poprzeklejal cos na forum, bo chcial sie z nami podzielic wiedza, a Ty go za to usilujesz tepic, tymczasem Aron w minute kleci posta w stylu "sprinter jest lepszy od statku kosmicznego" w watku poswieconym np. trolejbusom w Lublinie i dla Ciebie to jest OK... stara dobra zasada o "rownych i rowniejszych" jak widac jest w mocy...
[quote="TFZ"]
Swego czasu na forum o taborze w komunikacji międzymiastowej zaczęły się pojawiać tematy typu 'Nowa Bova w PKS Zaogonie'; czy wyobrażasz sobie, jak rozrosłoby się forum, gdybyśmy nie założyli po prostu tematu 'Nowe autobusy w przedsiębiorstwach' i nie zaczęli tam umieszczać wszystkich tego typu informacji? (...)

Niecierpliwie czekam, kiedy z rownie zelazna konsekwencja zaczniejsz opierniczac wszystkich userow zakladajacych nowe watki w dziale "Przetargi" (bo przeciez nie musza smiecic - moga zrobic tak jak zrobili krakowianie - jest jeden watek "Przetargi na dostawy nowych autobusow w Krakowie" i tam sie o wszystkim pisze)... niecierpliwie czekam tez, az sie zabierzesz za usuwanie postow Arona spamujacych forum...
[quote="Aron"]Ale jeżeli ja uważam, że zamiast trolejbusów powinny po Lublinie jeździć busy, to nie mam prawa tego napisać? A może mam zakładać osobny wątek?
Tak, wlasnie tak!!! Zaloz nowy watek, zatytuluj go sobie "busy sa lepsze od wszystkiego" i tam prowadz dyskusje, zamiast spamowac wszedzie i zamieniac wszystkie mozliwe watki w dyskusje na temat "co jest najwygodniejszym srodkiem komunikacji i dlaczego jest to mercedes sprinter". O ile bedziesz mial z kim.

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » piątek, 17 listopada 2006, 20:36

[quote]Kojak - nt. bana dla Arona wypowiedziałem się jednoznacznie.
Ty tu rządzisz i Ty odpowiadasz za porządek.
W związku z odmową bana domagam się innych działań mających na celu przywrócenie porządku na forum.
[quote] Jeśli mielibyśmy się ściśle trzymać tematyki autobusowej, to dział szynowy należałoby od ręki usunąć, skoro tego nie robimy, to znaczy, że busy są tu również na miejscu.
To niech będzie dział "Busy", tam Arron znajdzie spełnienie, a inni nie będa katowani ciągłym schodzeniem z głownego tematu na temat busów.
[quote]Znaczy, że jeżeli na forum autobusowym jest miejsce na pojazdy szynowe, to tym bardziej jest miejsce na busy.
To niech będzie odpowedni dział, dyskusje o szynobusach nie plątają się po całym forum tylko w wyznaczonym miejscu.
[quote]Zresztą wydaje mi się, acz pewien nie jestem - że Ty też pisałeś na tematy luźno związane z forum - mam na myśli opony całoroczne vs sezonowe. Warto tu przypomnieć dyskusje polityczne na forum...
Poza tym ja pisałem o oponach w stosownym ku temu wątku i dziale, a nie spamowałem kilku dyskusji o oponach (czy polityce).

[quote]Ale jeżeli ja uważam, że zamiast trolejbusów powinny po Lublinie jeździć busy, to nie mam prawa tego napisać? A może mam zakładać osobny wątek?
Ludzie!!! Mam pomysł; zacznijmy pisać w każdym wątku, że siedzenia powinny być plastikowe, okna uchylane, kolor poreczy taki siaki albo owaki, a najlepiej to niech jeżdżą Ikarusy nawet na księzucy, a co!
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Aron
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Aron » sobota, 18 listopada 2006, 03:52

Ale przecież ja nie pisałem w każdym wątku o busach!

W części wątków po prostu moi dyskutanci odpowiadając mi piszą o busach mimo że ja mogłem o nich w ogóle nie wspominać. Tak było np. w wątku o bucie gdyńskiego trolejbusa. Ja tylko zasugerowałem, że możnaby zabrać koncesję PKT Gdynia za tego buta, to od razu ktoś napisał o Sprinterach.
http://www.pkslublin.jpg.pl/ - fotogaleria autobusów i busów z Lubelszczyzny.
Poprzednia stronaNastępna strona
Zamknięty