Wątek uboczny

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Wątek uboczny

Postprzez TFZ » czwartek, 7 października 2010, 12:37

Przyszłość narodu francuskiego (cytat za: [url=http://infobus.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=2590&st=0&sk=t&sd=a&start=90]stroną[/url]) pisze [w wątku Przetargi na forum Aktualności]:
[quote]PS.: Do Tadeusza Franciszka Zielińskiego:
Proszę na przyszłość zamieszczać pytania w odpowiednim dziale i bez wycierania sobie ust/palców moimi personaliami.
[quote]otrzymałem dotyczącego niniejszego wątku priva od Kroelewicza. Chciałem mu odpowiedzieć,
Wasza prywatna sprawa. [quote]ale mechanizm forum mi na to nie pozwala.
I słusznie. [quote]W końcu w jego profilu przeczytałem informację, że jego konto zostało zablokowane.
Gratuluję, oczekuję dowodu. I naprawdę, po kim jak po kim, ale po Tobie bym się nie spodziewał braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. [quote]Chciałbym niniejszym PUBLICZNIE zapytać: ZA CO?
To pytaj, tylko może bez wrzasków. A może jakieś ziółka uspokajające pomogą? [quote]I domagam się PUBLICZNEJ odpowiedzi.Zgodnie z polskim prawem domagać się możesz jedynie od odpowiednich organów władzy, tu możesz jedynie prosić. Czekam na dowód, że "jego konto zostało zablokowane".

PS. A jak już zrozumiesz, jaką głupotę palnąłeś, to mam nadzieję, że honorowo za swoje zachowanie zapłacisz. Oczekuję 200 zł na konto Caritas Polska (ul. Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa, nr konta 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384) lub też 50 EUR (konto w eurosach: 23 1160 2202 0000 0000 3436 4677). Zaznaczam, że oczekuję tego jako zachowania honorowego, broń Boże w sensie prawnym).
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Locutus
<i>BusForum</i>

Re: Wątek uboczny

Postprzez Locutus » piątek, 8 października 2010, 09:08

[quote="TFZ"]Przyszłość narodu francuskiego (cytat za: [url=http://infobus.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=2590&st=0&sk=t&sd=a&start=90]stroną[/url]) pisze:

Po co ta ironia?
[quote="TFZ"]
[quote]PS.: Do Tadeusza Franciszka Zielińskiego:
Proszę na przyszłość zamieszczać pytania w odpowiednim dziale i bez wycierania sobie ust/palców moimi personaliami.

O ile się nie mylę, swoje personalia podajesz w podpisie każdego postu ? nie widzę więc, gdzie jest problem.

Jeżeli chodzi o dział ? serdecznie przepraszam.
[quote="TFZ"]
(...) Gratuluję, oczekuję dowodu. I naprawdę, po kim jak po kim, ale po Tobie bym się nie spodziewał braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Napis ?konto nieaktywne z uwagi na działanie administracji forum? jest chyba dosyć prosty do zrozumienia? Czy mam tutaj przeprowadzić pełen rozbiór zdania, by wykazać, że zdanie to oznacza ni mniej ni więcej, lecz tyle, że działania administracji forum spowodowały dezaktywację konta, czy może jednak się obejdzie bez tego?

No chyba że zdanie to należy rozumieć jako ?SAM ZDEZAKTYWOWAŁEM WŁASNE KONTO z uwagi na działanie administacji forum?. Tyle że primo ? sformułowanie użyte oryginalnie wcale takiej interpretacji nie sugeruje (jeśli jest inaczej ? proszę o dowód), secundo ? gdyby Kroelewicz to właśnie chciał powiedzieć, to zrobiłby to w sposób komunikatywny i niepozostawiający żadnych wątpliwości co do znaczenia zdania, jako że jest inteligentnym człowiekiem, a tertio ? opieram się tu cały czas na założeniu, że Kroelewicz jest człowiekiem inteligentnym ? jaki sens miałoby wysyłanie mi priva z konkretnym pytaniem i dezaktywowanie sobie zaraz potem konta, tak, żeby odpowiedź na to pytanie była niemożliwa?

Jeśli jednak o to właśnie chodzi, to przykro mi, ale duchem świętym nie jestem. A Ty zamiast się silić na całkowicie zbędne złośliwości, mogłeś mi po prostu odpowiedzieć na temat.
[quote="TFZ"]
(...) PS. A jak już zrozumiesz, jaką głupotę palnąłeś,

Głupotę? Patrz wyżej.
[quote="TFZ"]
to mam nadzieję, że honorowo za swoje zachowanie zapłacisz. Oczekuję 200 zł na konto Caritas Polska (ul. Skwer Kard. Stefana Wyszyńskiego 9, 01-015 Warszawa, nr konta 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384) lub też 50 EUR (konto w eurosach: 23 1160 2202 0000 0000 3436 4677). Zaznaczam, że oczekuję tego jako zachowania honorowego, broń Boże w sensie prawnym).
Możesz na to nie liczyć. Pomijając już zupełnie fakt, że moja filozofia życiowa nie zachęca do dodatkowej pomocy zupełnie obcym ? ponad pomoc socjalną na którą płacę podatki ? na temat Caritasu ? organizacji, która nie publikuje żadnych sprawozdań finansowych ze swej rzekomo charytatywnej działalności ? mam wyrobioną jednoznacznie negatywną opinię, której może tutaj nie wyrażę, bo nie mam najmniejszej ochoty skończyć jak Kroelewicz.

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
TFZ

Postprzez TFZ » piątek, 8 października 2010, 09:11

Cytaty z wypowiedzi Locutusa tnę i przestawiam tak, jak mi pasuje do mojej. Kto chce sprawdzić, jak było, niech patrzy do oryginału.[quote]zamiast się silić na całkowicie zbędne złośliwości, mogłeś mi po prostu odpowiedzieć na temat.
Mogłem i gdybyś się uprzejmie zapytał na priv, to bym uprzejmie i dyskretnie odpowiedział. Ale skoro zacząłeś się pienić, to Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało.Rekompensuję sobie w ten sposób stracony za Twą przyczyną czas.[quote]Po co ta ironia?
"Jaśnie pana właśnie słowa".
[quote="TFZ"][quote](...) Gratuluję, oczekuję dowodu.
Napis ?konto nieaktywne z uwagi na działanie administracji forum? jest chyba dosyć prosty do zrozumienia?To zajrzyj sobie do profilu użytkownika KontoDoTestow. Czy po przeczytaniu informacji zaczniesz szukać w sklepie dla siebie stanika, a na niebie Krzyża Południa?[quote]Czy mam tutaj przeprowadzić pełen rozbiór zdaniaNiech Bóg broni, zwłaszcza że nazywanie tej wypowiedzi zdaniem jest mocno wątpliwe.Wystarczy zrozumieć, że w polach dotyczących zawodu i lokalizacji każdy użytkownik może sobie wpisać, co tylko zechce. Oczywiście, ja mogę to skorygować.[quote]No chyba że zdanie to należy rozumieć jako ?SAM ZDEZAKTYWOWAŁEM WŁASNE KONTO z uwagi na działanie administacji forum?. Tyle że primo ? sformułowanie użyte oryginalnie wcale takiej interpretacji nie sugeruje Ależ to sformułowanie w ogóle nie sugeruje sprawcy - nie jest też żadnym dowodem na cokolwiek (prosiłem o dowód, nie dywagacje). Ja sądzę - ale są to tylko moje przypuszczenia - że kol. Kroelewicz obraził się za to, że ja wykonałem polecenie Aleksandra Kiereckiego dotyczące dyskusji w jednym z wątków nt. PKSu Kraków. Ale też nie ciekawi mnie to do tego stopnia, bym miał się dopytywać.[quote]gdyby Kroelewicz to właśnie chciał powiedzieć, to zrobiłby to w sposób komunikatywny i niepozostawiający żadnych wątpliwości co do znaczenia zdania, jako że jest inteligentnym człowiekiem,Podziwiam Twoją pewność siebie (to eufemizm) - ja nie śmiałbym pisać, co kol. Kroelewicz zrobiłby gdyby itd. (co do jego inteligencji, też oceniam ją wysoko) [quote]jaki sens miałoby wysyłanie mi priva z konkretnym pytaniem i dezaktywowanie sobie zaraz potem konta, tak, żeby odpowiedź na to pytanie była niemożliwa?Nie do mnie pytanie, niemniej jednak w profilu Kroelewicza można znaleźć adres jakiejś strony www - może tamtędy uda Ci się nawiązać z nim kontakt?[quote="TFZ"][quote]to mam nadzieję, że honorowo za swoje zachowanie zapłacisz. Oczekuję 200 zł na konto Caritas Polska lub też 50 EUR Zaznaczam, że oczekuję tego jako zachowania honorowego, broń Boże w sensie prawnym).Możesz na to nie liczyć.Ależ wiem, to taka figura retoryczna; gdybym naprawdę chciał, byś coś zapłacił, to nie powoływałbym się na honor, a i kwotę postarałbym się zasugerować taką, którą uznałbym za pozostającą w granicach Twoich możliwości.[quote]nie mam najmniejszej ochoty skończyć jak Kroelewicz.Oooo, a jak on "skończył"? Lefortowo czy tylko mieszkanie w samochodzie?
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » piątek, 8 października 2010, 10:46

Kończę ten wątek ? mam lepsze rzeczy do roboty niż zabawianie Ciebie rozmową i udział w konkursie na to, kto wysili się na większą złośliwość.

Powiem tylko, że bardzo dziwi mnie to, co piszesz. Usunięcie wiadomego wątku o PKS Kraków miało miejsce już chyba ze dwa tygodnie temu. Tymczasem konto Kroelewicza zostało dziwnym trafem zdezaktywowane dopiero teraz i to w dodatku tuż po tym, jak napisał do mnie priva, co w ogóle wydaje mi się pozbawione sensu i logiki. Wnioskuję z tego, że coś jeszcze ? oprócz wywalenia wątku o PKS ? musiało się stać w międzyczasie. Co? Tego nie wiem i zapewne ? zważywszy na Twoją postawę ? nigdy się nie dowiem.

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
TFZ

Postprzez TFZ » niedziela, 10 października 2010, 20:37

Zatem ja też pozwolę sobie na podsumowanie z mojej strony - ponieważ de facto przedstawiłeś mi poważny zarzut, ale zrobiłeś to na tyle sprytnie, by nie dało się tego wykazać przed sądem, a w dodatku konsekwentnie piszesz nieprawdę, to nie mam zamiaru reagować w przyszłości na żadne sygnały z Twojej strony. Zamierzam traktować je z góry jako niepoważne.

Z głębokim poważaniem
Tadeusz F. Zieliński
Moderator BusForum
mistral
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez mistral » poniedziałek, 11 października 2010, 08:06

Przestańcie na listość boską.
Kroelewicz
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Kroelewicz » środa, 13 października 2010, 11:20

Chciałem odpowiedzieć wcześniej, ale uczelniane komputery miały problemy z obsługą tego forum.

Nic nie zostało usunięte przez administrację tego forum, nic nie zostało zdezaktywowane przeze mnie (to uniemożliwiałoby kontakt z osobami, które tu poznałem, a które wysoko sobie cenię). Locotus, pisz śmiało na PW.

Po prostu, nie uczestniczę już w tut. dyskusjach, nie odpowiadam na pytania na forum ogólnym z uwagi na działanie administracji forum. Jeśli administracja tego forum nie chroni swoich użytkowników i poddaje się krzykaczom rzucającym paragrafami, czyli jest słabsza niż redacja Gazet Bytowskiej czy administratorzy osiedlowych/gminnych for, to po prostu dziękuję za uczestnictwo w tej imprezie. ?konto nieaktywne z uwagi na działanie administracji forum? - może faktycznie wprowadza w błąd, zmienię ten opis w najbliższym czasie. Przykro mi, że wprowadziło to niepotrzebne zamieszanie i sprowadziło kolejną awanturę.

Pozdrawiając z miasta tysięcy busów i dolmuszy - GK
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » środa, 13 października 2010, 11:31

[quote="TFZ"](...) konsekwentnie piszesz nieprawdę (...)

Słucham? Proszę o konkretne wskazanie przykładów świadomego pisania nieprawdy w moim wykonaniu. Albo o wlezienie pod stół i odszczekanie tych zarzutów, zgodnie ze staropolskim zwyczajem. Jeśli gdzieś napisałem coś, co rozminęło się z prawdą, to tylko i wyłącznie dlatego, że zostałem wprowadzony w błąd i byłem święcie przekonany, że to, co piszę, zgadza się z faktami, a nie dlatego, że moim zamiarem było kłamstwo.

Swoją drogą zakończenie dyskusji ? na zasadzie ? zabieram swoje wiaderka do robienia babek piaskowych i więcej się z Tobą nie bawię ? - bardzo mnie rozweseliło. Nie ma to jak porcja dobrego humoru z rana. Ja doskonale rozumiem, że taki zagorzały liberał jak Ty nigdy nie polubi takiego zagorzałego socjalisty jak ja. Ale czy prywatne sympatie i antypatie muszą koniecznie wpływać na sposób, w jaki spełniasz swoje administracyjne obowiązki? Spodziewałem się po Tobie trochę poważniejszego i doroślejszego (sic!) podejścia do rzeczywistości.

[quote="Kroelewicz"](...) Nic nie zostało usunięte przez administrację tego forum, nic nie zostało zdezaktywowane przeze mnie (to uniemożliwiałoby kontakt z osobami, które tu poznałem, a które wysoko sobie cenię). Locotus, pisz śmiało na PW. (...)
A jednak. Nie da się do Ciebie napisać PW. Nie ma guziczka ?pw? obok guziczka ?profil? pod Twoimi postami, nie można też Ciebie dodać ręcznie jako adresata priva.

To o co tu do jasnej Anielki chodzi?

Pozdrawiam!
LOKI
Kroelewicz
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Postprzez Kroelewicz » środa, 13 października 2010, 18:28

Pardon, to takze moja wina. Musiala poleciec przypadkowo, juz zostalo zmienione.
Odpowiedz