ZWIAZKI ZAWODOWE Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!!!!!!!!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

madmax1969

ZWIAZKI ZAWODOWE Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA!!!!!!!!!

Postprzez madmax1969 » czwartek, 4 sierpnia 2011, 23:56

Witam.Korzystajac z okazji iz jestem tu od dzis,chcialem poruszyc temat Zwiazkow Zawodowych dla Zawodowych Kierowcow.Mimo ze czasy ciezkie,a rynek tez nie pokazuje zbytnio wielkiego poruszenia,czy jest mozliwosc stworzenia PRAWDZIWYCH ZWIAZKOW ZAWODOWYCH dla szoferow????Wielu z Nas chcialo by miec dostep do ochrony prawnej,wielu z nas potrzebuje porady lub pomocy zwiazanej z naszym zawodem,a w PL jak do tej pory nikomu nie udalo sie stworzyc struktury broniacej kierowcy.Kazdy dorobkiewicz ma Nas w Dxxxxx,oszukuje na ryczaltach,na dietach wypisywanych inblanco,strona prawna i ochrona dla kierowcow to jedynie w tedy jak wykupimy sobie ubezpieczenie w "DAS"-ie.Jest nas tylu w PL ze naprawde mozna cos zrobic,tylko zeby znalazl sie ktos,kto na tym sie zna i podjal by sie takiego wyzwania.Prosze mnie nie krytykowac za smiale pomysly,bo nie jestem nastepca Walesy,ale naprawde nie mamy w PL zadnej ochrony.Robia z Nami co chca i jak chca.Chce wrocic do kraju,ale mam obawy ze znowu bede musial oczekiwac na pensje po kilka miesiecy,ze szef lub inna gadzina obetnie mi pobory do maxa za nic!!!!Jest tylu mlodych prawnikow,znajacych temat,jest tylu poszkodownych przez firmy nas zatrudniajace,a jednak nic sie nie dzieje!!!!Moze troche wyskoczylem do "przodu",moze mi sie marzy system zachodni,ale do jasnej Anielki,czy nie mozemy sie jakos zlapac wszyscy za rece i zadbac o SWOJE????
B.S.Finglands Coachways Manchester[img]http://www.eyms.co.uk/images/footer_logo.jpg[/img] Group