Dalszy podział...

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Grzesiek
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Grzesiek » środa, 27 sierpnia 2003, 17:10

Witam
Masz rację Robercie. Ja sam czekam z niecierpliwością na jakąś poradę od ludzi którzy zajmują się przyjmowaniem nowych kierowców i jak na razie bez rezultatu. Nie wiem czy "nikt właściwy" jeszcze nie przeczytał mojego Postu czy też nie ma jednoznacznej "receptury" na zdobycie pracy jako kierowca czy też (nie oszukujmy się) trzeba mieć po prostu "plecy" żeby dostać się do jakiejś firmy.
Pozdrawiam
robert
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez robert » środa, 19 listopada 2003, 23:51

No niestety, ale przy takim rynku pracy to niestety ale bardzo ciężko znaleźć jaką kolwiek prace, a co dopiero "wymarzony" zawód. Ale niestety pozostaje być cierpliwym i ... może się uśmiechnie jakieś szcęście do człowieka.
Tomi
Fachowiec BusForum
Fachowiec BusForum

Postprzez Tomi » piątek, 19 grudnia 2003, 17:34

Myśle, że im mniej podziałów tym lepiej, jednak rozwój forum pewnie wymusi jakieś korekty. Moja propozycja to przenoszenie przez admina postów umieszczonych według niego w niewłaściwych kategoriach do innych.
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » niedziela, 21 grudnia 2003, 00:08

To by było niegłupie. Jest kilka takich wątków (w tej chwili nie pamiętam jakich), którw przydało by się przenieść.
kulikowski
Ekspert BusForum
Ekspert BusForum

Re: Dalszy podział...

Postprzez kulikowski » niedziela, 11 lipca 2010, 01:11

IMO Może warto byłoby rozważyć wprowadzenie nowego podrozdziału "Metro" w rozdziale "Z perspektywy szyn" ?
NIE dla ACTA!
TFZ
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez TFZ » niedziela, 11 lipca 2010, 13:09

Przypominam, że decyzyjność w sprawie nowych działów jest po stronie szefostwa Infobusa, a nie mojej. Osobiście jestem jednak przeciw; w ogóle uważam, że forum Infobusa powinno być bardziej, że się tak wyrażę, gumowe, a mniej szynowe.
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » poniedziałek, 12 lipca 2010, 07:47

[quote="TFZ"]Przypominam, że decyzyjność w sprawie nowych działów jest po stronie szefostwa Infobusa, a nie mojej. Osobiście jestem jednak przeciw; w ogóle uważam, że forum Infobusa powinno być bardziej, że się tak wyrażę, gumowe, a mniej szynowe.

Zważywszy na to, że portal mocno poszerzył swoją tematykę i z Infobus.pl przeistoczył się w Transinfo.pl, rozszerzenie liczby działów forum byłoby tylko logiczną konsekwencją.

Pozdrawiam!
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Poprzednia strona