Przesunięte

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Jakub K.
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Przesunięte

Postprzez Jakub K. » środa, 18 lutego 2004, 15:02

Mam drobną propozycję natury technicznej. Chodzi o to, aby tematy, które zostały przesunięte do innego działu (np. Rekordomania, albo Ulgi handlowe w PKS) były po jakimś czasie kasowane z działu, w którym zostały pierwotnie umieszczone. W tej chwili takie tematy istnieją w dwóch działach równocześnie, co jest nieco sprzeczne z samą ideą przesuwania (skoro chodzi o to, żeby temat był na właściwym tematycznie forum, to dlaczego jest pozostawiany również na tym forum, do którego tematycznie nie pasuje?).
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
Leszek Matula
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Re: Przesunięte

Postprzez Leszek Matula » środa, 18 lutego 2004, 17:29

[quote="Jakub K."]Mam drobną propozycję natury technicznej. Chodzi o to, aby tematy, które zostały przesunięte do innego działu (np. Rekordomania, albo Ulgi handlowe w PKS) były po jakimś czasie kasowane z działu, w którym zostały pierwotnie umieszczone. W tej chwili takie tematy istnieją w dwóch działach równocześnie, co jest nieco sprzeczne z samą ideą przesuwania (skoro chodzi o to, żeby temat był na właściwym tematycznie forum, to dlaczego jest pozostawiany również na tym forum, do którego tematycznie nie pasuje?).

Masz racje - dzieki za zwrócenie uwagi. Zajmę się tym :)
Pozdrawiam
Leszek Matula
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Leszek Matula » środa, 18 lutego 2004, 17:31

Jeszcze dwa zdania: zostawiam na starym miejscu przesunięte wątki żeby autor danego tematu nie myśłał że usunąłem podczas gdy jak tylko przesuwam. Przyjmijmy że teraz po tygodniu po przesunięciu będę usuwał wątki ze starych miejsc :)
Pozdrawiam
Leszek