Spotkanie FORUMOWICZÓW!!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

Leszek Matula
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Spotkanie FORUMOWICZÓW!!

Postprzez Leszek Matula » niedziela, 21 marca 2004, 21:58

W najbliższy piątek 26.03.2004 ogłaszam [size=150]I Zlot Użytkowników BusForum[/size]. Zbiórka o godz. 11:45 na dworcu PKS w Katowicach na stanowisku nr 9.
W planie przewidziano:
- zwiedzanie Targów GLOB gdzie będą wystawiane autobusy turystyczne,
- zaliczamy obowiązkowo najnowsze nabytki PKM-u Katowice czyli Jelcze M125M,
- oraz operatywnie inne wynalazki, które się nawiną :)

Plan mniej więcej tak będzie wyglądał: od 12:00 jeździmy KM po K-cach, ok. 14:30 wchodzimy na Targi. Jeżeli będzie zainteresowanie to o 15:00 jest przewidziana konferencja Solarisa w której możemy uczestniczyć.
Należy zabrac ze sobą odpowiednią ilość gotówki niezbedną na zakup biletów KM oraz na wstęp na Targi.
Wstępne zgłoszenia oraz wszelkie pytania proszę kierować do mnie (najlepiej majlem).

Pozdrawiam
Leszek

P.S. II Zlot w wakacje :)
Ostatnio edytowano niedziela, 21 marca 2004, 22:13 przez Leszek Matula, łącznie edytowano 1 raz
adam86
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez adam86 » niedziela, 21 marca 2004, 22:07

tak...
szkoda tylko ze ja wtedy bede w szkole...
Paweł Adamus
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Paweł Adamus » niedziela, 21 marca 2004, 22:42

Taaaaaaaa... Będę o Was ciepło myślał pisząc kolosa z finansów publicznych...
[url=http://www.szukajasi.bee.pl/][img]http://www.adam.dudzik.org.pl/banner.gif[/img][/url]
Egon
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Re: Spotkanie FORUMOWICZÓW!!

Postprzez Egon » niedziela, 21 marca 2004, 23:19

Na 95 % się pojawię (5 % rezerwuję dla nieprzewidzianych zdarzeń losowych).
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » poniedziałek, 22 marca 2004, 02:04

Ja właśnie w tym czasie będę kończył przedmaturalny sprawdzian powtórkowy z angielskiego...

No nic tylko pogratulować terminu zlotu, ciekawe ile osób będzie... - klap, klap, klap.

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » poniedziałek, 22 marca 2004, 10:32

Bede o Was myślał (ciekawe, czy zauważą w szkole, że o czymś ciężko myślę)...
TFZ

Re: Spotkanie FORUMOWICZÓW!!

Postprzez TFZ » poniedziałek, 22 marca 2004, 15:01

[quote="Leszek Matula"]W najbliższy piątek 26.03.2004 ogłaszam I Zlot Użytkowników BusForum. Zbiórka o godz. 11:45 na dworcu PKS w Katowicach na stanowisku nr 9.Pozdrawiam
Leszek

No żesz taka to i taka mamusia, to ja się od środy kłami i pazurami bronię przed delegacją 23-25 do Katowic, cieszę się, że się udało, a tu taki numer!
Tadeusz Franciszek Zieliński***t.zielinski[małpa]transinfo.pl
Radosław Bąk
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Radosław Bąk » poniedziałek, 22 marca 2004, 16:13

A ja radośnie sobie zamieniłem wolny 26 na ten piątek co był! :evil:

Zapytam prezesa MZK jak się teleportuje, on to umie. Widać, że sieedzi w pokoju, wchdzę do siedziby szacownego zakładu komunikacyjnego i prezesa już nie ma! Jeśli mi zdradzi to się pojawię :) Chyba, że wiecie jak się przenieść do Katowic na 11.45 z 10.30...
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » poniedziałek, 22 marca 2004, 17:51

A ja sobie poczekam, aż kiedyś będzie spotkanie w Krakowie, bo nie chce mi się jechać do Katowic.
Swoją drogą forumowicze z Krakowa co wy na to, żeby zrobić kiedyś, jakiś mały zlocik na Wawrzyńca w muzeum inżynierii miejskiej ?
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Leszek Matula

Postprzez Leszek Matula » poniedziałek, 22 marca 2004, 21:58

[quote="Kojak"]A ja sobie poczekam, aż kiedyś będzie spotkanie w Krakowie, bo nie chce mi się jechać do Katowic.
Swoją drogą forumowicze z Krakowa co wy na to, żeby zrobić kiedyś, jakiś mały zlocik na Wawrzyńca w muzeum inżynierii miejskiej ?

Dobry pomysł. To byłby II Zlot :)

Zlot w Katowicach jest tylko dlatego, że w piątek odbywają się tam targi GLOB gdzie będą wystawiane autobusy turystyczne (m.in. Evobus, Volvo, Solaris, Bova).
Kojak
<i>BusForum</i>

Postprzez Kojak » wtorek, 23 marca 2004, 17:03

Cieszę się, że mój pomysł zyskał akceptację.
Wizyta w muzeum inżynierii miejskiej na Wawrzyńca mogłaby być jednym z wielu elementó wycieczki. Wartym zwiedzenia jest również muzeum lotnictwa, gdzie oprócz unikatowych na skalę swiatową samolotów jest również ekspozycja silników lotniczych, z któych zaczerpnięto wiele rozwiązań do dzisiejszych silnikó. Jest tam nawet silnik Diesla. Miałem okazję tam być akurat wtedy kiedy w roli przewodnika był szef ekspozycji Pan Jan Hoffmann wysokiej klasy specjalista w tej dziedzinie, istniaje możliwość umówienia się z tym przewodnikiem na termin. Również być może udało by się załatwić zwiedzanie jakiejś zajezdni autobusowej, to wymagałoby oczywiście oficjalnego pisma do MPK. Chętnie załąbym się organizację tego jeśli ktoś z forumowiczów w Krakowie zechciałby mi w tym pomóc (może Zbyrus, ma już za soba nie jedno pismo do MPK).
[color=#FF0000]Who loves you baby? We're all born bald, baby.[/color]
Radosław Bąk
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Radosław Bąk » wtorek, 23 marca 2004, 21:47

Łatwiej pewnie będzie Ci to załatwić niż zebrać jakąś grupkę. To będzie cud. Najpierw znajdzicie jakiś termin który nie będzie zavetowany :)
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » wtorek, 23 marca 2004, 22:32

Jeśli jest liberum veto to w życiu nie znajdziemy terminu :D
Jakub K.
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Jakub K. » środa, 24 marca 2004, 01:57

Jak tak dalej pójdzie, to na spotkaniu w Katowicach pojawią się tylko forumowicze ze Śląska, na tym w Krakowie - tylko forumowicze z Krakowa itp. :D
Mnie niestety w Katowicach nie będzie, bo w najbliższy piątek pracuję od 8:00-20:00. :( Ale duchowo będę z Wami :wink:
"Dwoje ludzi na przystanku na rozstaju życia dróg,Autobus dla kochanków do ich stacji nie podjedzie nigdy już..." (Mamzel)
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » środa, 24 marca 2004, 06:26

Dlatego następne spotkanie trzeba przygotować w rozsądnych godzinach w dniu wolnym od pracy (sobota lub niedziela). Natomiast ja osobiście bardziej proponowałbym jakiś wypad na piwko, niż łażenie po mieście - w końcu na spotkaniu chodzi o to, żeby się poznać i spokojnie sobie podyskutować :)

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
Następna strona
Odpowiedz