Spotkanie FORUMOWICZÓW!!

Jakie tematy należałoby dodać? O czym warto byłoby podyskutować?

Moderatorzy: Leszek Matula, TFZ

BUDI

Postprzez BUDI » środa, 24 marca 2004, 14:46

Kolego Kojak popieram pomysł II zlotu w Kraku na jednej z tutejszych zajezdni autobusowych.
Ciekawa alternatywa dla forumowiczów interesujących się tą dziedziną i poznania nowych rozwiązań.
Myśle że jak tylko ustalimy termin taki wstępny w którym miesiącu i w ogóle i będzie troche chętnych to pujdzie z górki i gładko z załatwieniem pisma ze zgodą na zwiedzanie zajezdnii.

Na taką wycieczkę warto nawet iść na wagary od szkoły w tym dniu.
Niektórzy za powód nie pojawienia sie na zlocie w Katowicach podają - ,,SZKOŁA,, paranoja bo w końcu nie pujście do szkoły ten jeden raz w dniu spotkania to w końcu sie nic nie zawali :D

Pozdrówka
BUDI
ELEKTRONICKY MORDULEC !!! Wyznaje tylko Ikarusy ,stare dobre i sprawdzone auta w firmach przewozowych np. MPK w Krakowie.
Locutus
<i>BusForum</i>

Postprzez Locutus » środa, 24 marca 2004, 16:05

100% poparcia.

Pzdr.
LOKI
[url=http://www.pkk.info.pl][color=blue]Platforma Komunikacyjna Krakowa[/color][/url] - najprzyjaźniejsze użytkownikowi forum o krakowskiej komunikacji miejskiej.
I.Q.
<i>BusForum</i>

Postprzez I.Q. » środa, 24 marca 2004, 22:13

Popieram pomysł Kojaka.
Tomi

Postprzez Tomi » czwartek, 25 marca 2004, 14:10

Planowałem przyjechać aż z Częstochowy, tylko że dziś się dowiedziałem że wypadło mi przeprowadzać badania na uczelni od 10 rano. Bardzo żałuje. Życze wam zeby się pogoda poprawiła.
Egon
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Egon » czwartek, 25 marca 2004, 14:34

[quote="Tomi"]Planowałem przyjechać aż z Częstochowy, tylko że dziś się dowiedziałem że wypadło mi przeprowadzać badania na uczelni od 10 rano. Bardzo żałuje. Życze wam zeby się pogoda poprawiła.

Raczej się nie poprawi. W Katowicach ma być podobno 20 cm śniegu :(
Radosław Bąk
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez Radosław Bąk » czwartek, 25 marca 2004, 14:39

Zabierzcie ze sobą narty.

Ale poważnie, trzeba zorganizować prawdziwe spodkanie. Najpierw termin i gwarancje przybycia, potem dopiero załatwianie atrakcji. To ma być takie wydarzenie, że warto coś dla tego poświęcić i wpisać w kalendarzyk w czerwonym kółeczku. :) Tylko jak znaleźć termin, który wszystkim odpowiada?
Leszek Matula
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Leszek Matula » czwartek, 25 marca 2004, 16:43

[quote="Radek"]
Ale poważnie, trzeba zorganizować prawdziwe spodkanie. Najpierw termin i gwarancje przybycia, potem dopiero załatwianie atrakcji. To ma być takie wydarzenie, że warto coś dla tego poświęcić i wpisać w kalendarzyk w czerwonym kółeczku. :) Tylko jak znaleźć termin, który wszystkim odpowiada?

Uważam ze najpierw atrakcje a potem termin bo co z tego że ustalimy termin a mi się nie uda na ten dzień nic załatwić konkretnego??? I bedzie klapa.

A odnośnie pogody to jak bym miał się przejmować aurą to nie zaliczyłbym wielu linii kolejowych czy połączeń PKS które obecnie są już tylko historią. :)
memphis
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez memphis » sobota, 27 marca 2004, 09:30

I jak się udało spotkanie? Niestety pomimo szczerych chęci nie udało mi się dotrzeć :(
Egon
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Egon » sobota, 27 marca 2004, 13:35

[quote="memphis"]I jak się udało spotkanie? Niestety pomimo szczerych chęci nie udało mi się dotrzeć :(

Trochę słaba frekwencja była... Nie wątpię, że następnym razem będzie lepiej, bo padła propozycja zorganizowania go u któregoś z producentów autobusów (Jelcz, Solaris, Autosan?).
BUDI

Postprzez BUDI » sobota, 27 marca 2004, 18:36

Każdy tylko dużo mówi o spotkaniu ,i zapewnia poprzez forum ze będzie ITD.....zobaczymy jak sie to odbije w praktyce jak będzie spotkanie w Krakowie :D

,,dużo sie mówi, mało sie robi,,
Pozdr.
BUDI
ELEKTRONICKY MORDULEC !!! Wyznaje tylko Ikarusy ,stare dobre i sprawdzone auta w firmach przewozowych np. MPK w Krakowie.
Leszek Matula
<b>Moderator <i>BusForum</b></i>

Postprzez Leszek Matula » sobota, 27 marca 2004, 22:09

Ten pomysł z fabrykami autobusów przyszedł mi go głowy w czasie konferencji na Targach w Katowicach :)
Plan jest taki żeby w tym roku zaliczyć fabryki Jelcza i Solarisa. Jelcza chciałbym zaliczyć jeszcze w kwietniu (tak żeby zdążyć przed przekazaniem M125 CNG dla Rzeszowa), natomiast Solarisa odwiedziło by się w wakacje. Z oczywistych względów te wycieczki mogą się odbyć jedynie w dni robocze więc pytam się czy np. w kwietniu byliby chętni na zwiedzenie fabryki w Jelczu w któryś dzień roboczy??
Misiek
<i>BusForum</i>

Postprzez Misiek » sobota, 27 marca 2004, 22:19

[quote="BUDI"]

,,dużo sie mówi, mało sie robi,,

Przecież w Polsce żyjemy ;)
Egon
Podpora BusForum
Podpora BusForum

Postprzez Egon » sobota, 27 marca 2004, 23:31

[quote="Leszek Matula"]czy np. w kwietniu byliby chętni na zwiedzenie fabryki w Jelczu w któryś dzień roboczy??

Obawiam się, że mogę nie dostać urlopu - na pewno jest wykluczony 24.04. Gdybym znał termin wizyty z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, to może coś dałoby się wykombinować.
memphis
Weteran BusForum
Weteran BusForum

Postprzez memphis » sobota, 27 marca 2004, 23:45

[quote="Leszek Matula"]Ten pomysł z fabrykami autobusów przyszedł mi go głowy w czasie konferencji na Targach w Katowicach :)
Plan jest taki żeby w tym roku zaliczyć fabryki Jelcza i Solarisa. Jelcza chciałbym zaliczyć jeszcze w kwietniu (tak żeby zdążyć przed przekazaniem M125 CNG dla Rzeszowa), natomiast Solarisa odwiedziło by się w wakacje. Z oczywistych względów te wycieczki mogą się odbyć jedynie w dni robocze więc pytam się czy np. w kwietniu byliby chętni na zwiedzenie fabryki w Jelczu w któryś dzień roboczy??

No ja jestem chętny do Jelcza. W Solarisie już byłem, więc tam mi się nie spieszy ;-)
miker0

Postprzez miker0 » niedziela, 28 marca 2004, 13:37

Ja tez do Jelcza pojade z chęcia. Solarisa nie mam ochoty odwiedzać bo mi już te autobusy obrzydły od ciągłego jeżdżenia, aczkolwiek uważam ze są ok. JA CHCE DO JELCZA :D
Poprzednia stronaNastępna strona
Odpowiedz